Νέα

Sugarbaby στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alexconl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Υπαρχουν SugarBaby στην ελλαδα ?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 42 76,4%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 6 10,9%
  • ΘΑ ΜΑΘΩ

    Ψήφοι: 4 7,3%
  • ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 3 5,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    55

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Γιατι προσπαθεις να πεισεις για κατι που κανει μπαμ απο χιλιομετρα τυπε;

Παμε να τα δουμε απλα λοιπον.

Οταν ληξουν οι περιορισμοι και μπουν ολα παλι στους νορμαλ ρυθμους, αν βγαινουμε καθημερινα επι 10 ημερες, εχεις τη δυνατοτητα να εχεις τη καθε φορα μαζι σου ενα μουνετο που θα καυλωνει με τη παρτη σου; Που θα ειναι τσιμπημενη μαζι σου;

Για απλα ποτακια εξω σε νορμαλ μαγαζι, για καφε μερα μεσημερι, οπου να ναι. Εχεις μουνετο που καυλωνει για εσενα;

Δεν εχεις τυπε. Δεν καυλωνει καμια για εσενα, δεν σε επιθυμει κανενα μουνετο. Δεν σταζει κανενα μουνακι απο καυλα για εσενα ουτε υπαρχει καποια που σου γραφει μηνυματα καυλας στο viber, ουτε μια.

Εχεις αντιθετη αποψη πανω στο θεμα και πιστευεις οτι εχω λαθος;

Πολυ ωραια, δεκτο.

Τιποτα δεν θα σε εμποδισει στο να αποδειξεις το αντιθετο μολις τελειωσει ολη αυτη η ασχημη κατασταση και μπουμε παλι στους ρυθμους μας.

Ομορφα, αντρικα, φιλικα.

Ασε τα μπλα μπλα και τις παπαρολογιες.

Στα ισα, στη πραξη δειξε μας τι παιζει τυπε, ασε τη θεωρια.

Απλη καθημερινη ημερα, απογευματακι, σε ενα απλο καφε. Απλα πραγματα. Ουτε λογια ουτε θεωριες και παπαρολογιες με τα κιλα συνεχεια.

Πραξη τυπε, εργα.

Θα χαρω πολυ να εχω λαθος και εχεις 10 διαφορετικα μουνακια και να χανω επι 10 ημερες συνεχομενες. Μαγκα θα σε πω και θα το αξιζεις.

Το αξιζεις ομως τυπε;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.314
Πόντοι
1.706
Γιατι προσπαθεις να πεισεις για κατι που κανει μπαμ απο χιλιομετρα τυπε;

Παμε να τα δουμε απλα λοιπον.

Οταν ληξουν οι περιορισμοι και μπουν ολα παλι στους νορμαλ ρυθμους, αν βγαινουμε καθημερινα επι 10 ημερες, εχεις τη δυνατοτητα να εχεις τη καθε φορα μαζι σου ενα μουνετο που θα καυλωνει με τη παρτη σου; Που θα ειναι τσιμπημενη μαζι σου;

Για απλα ποτακια εξω σε νορμαλ μαγαζι, για καφε μερα μεσημερι, οπου να ναι. Εχεις μουνετο που καυλωνει για εσενα;

Δεν εχεις τυπε. Δεν καυλωνει καμια για εσενα, δεν σε επιθυμει κανενα μουνετο. Δεν σταζει κανενα μουνακι απο καυλα για εσενα ουτε υπαρχει καποια που σου γραφει μηνυματα καυλας στο viber, ουτε μια.

Εχεις αντιθετη αποψη πανω στο θεμα και πιστευεις οτι εχω λαθος;

Πολυ ωραια, δεκτο.

Τιποτα δεν θα σε εμποδισει στο να αποδειξεις το αντιθετο μολις τελειωσει ολη αυτη η ασχημη κατασταση και μπουμε παλι στους ρυθμους μας.

Ομορφα, αντρικα, φιλικα.

Ασε τα μπλα μπλα και τις παπαρολογιες.

Στα ισα, στη πραξη δειξε μας τι παιζει τυπε, ασε τη θεωρια.

Απλη καθημερινη ημερα, απογευματακι, σε ενα απλο καφε. Απλα πραγματα. Ουτε λογια ουτε θεωριες και παπαρολογιες με τα κιλα συνεχεια.

Πραξη τυπε, εργα.

Θα χαρω πολυ να εχω λαθος και εχεις 10 διαφορετικα μουνακια και να χανω επι 10 ημερες συνεχομενες. Μαγκα θα σε πω και θα το αξιζεις.

Το αξιζεις ομως τυπε;
Κανοντας επιδειξη πλουτου κ ικανοτητων ,που σου ευχομαι να ισχυουν εστω κ ενα μερος, δεν βοηθας πουθενα κ δεν κερδιζεις τιποτα.

Προσεξες ομως καπου να κοκορευομαι για τα μουνια κ τα μουνετα κτλ? Αν ναι βρες το κ ποσταρε το.

Δεν εχω μουνια τυπε γιατι δεν ειμαι μουνοδουλος να τρεχω πισω απο αυτες, να χαλαω χρονο κ χρημα. Για μενα δεν εχουν αξια. Μονο γαμησι κ δρομο. Σπανια κατι περισσοτερο.

Εσυ πρεπει να αποδειξεις τους ισχυρισμους σου λοιπον,οποτε
Δεχομαι την προκληση σου, ομως εγω οπως ολοι στο σαη ξερουν μενω εξωτερικο ,στην γερμανια.
Οποτε,εσυ που εισαι απλας, playboy ,goldenboy, γαμιας, εμπειρος, τυπας, δεν εχεις καποιο θεμα να πεταχτείς για ενα τριημερο, οταν ολα ξαναγινουν οπως ηταν, και να μας γεμισεις αποδειξεις.

Διαλεγουμε μπαρ ή κλαμπ ή ρεστοραν εκεινη την στιγμη, ουτε εγω ουτε εσυ θα το γνωριζουμε εκ των προτερων.
Αφηνουμε τα κινητα μεσα στο αμαξι, ετσι ουτε φωτογραφιες θα βγαλουμε ο ενας τον αλλον ,ουτε πληροφοριες ,ουτε τηλεφωνηματα κτλ

Ευκαιρεια για αποδειξεις κ να μου κλεισεις το στομα εκ μερους ολου του σαιτ.

Σε  περιπτωση αποτυχιας σου δεσμευομαι οτι κερναω ενα 8ωρο σε ενα απο τα ταπεινα fkk που πηγαινω εγω.

Ομορφα πραματα, καθαρα, αντρικα.

Σκεψου το
 
  • Like
Αντιδράσεις: FAN25

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Η συζητηση και το θεμα δεν ειναι αυτο στο οποιο μας πηγες τυπε. Καμια σχεση.

Το θεμα μας ειναι οτι εχεις αυτα τα πιστευω και ακολουθεις αυτη την ιδεολογια διοτι πολυ απλα εχεις πληρη αποτυχια στο κομματι γυναικες.

Αυτο ειναι το θεμα μας και οχι αυτα που εγραψες ωστε να στρεψεις αλλου τη κουβεντα.

Διοτι μονο οσοι ειναι πληρως αποτυχημενοι με τις γυναικες ακολουθουν την ιδεολογια που προαγεις και προτρεπεις και στους αλλους να ακολουθησουν.

Ενω δεν ειναι ετσι, μπορει ο καθε αντρας να αλλαξει καποια πραγματα και να εχει καλυτερα αποτελεσματα, αυτο ισχυριζομαι εγω.

Εσυ μας λες ελατε να παραιτηθουμε απο καθε προσπαθεια για βελτιωση και να αποδεχτουμε την αποτυχια και να τη κανουμε τροπο ζωης και να ζουμε μεσα στη μιζερια-κλαψα και το μισογυνισμο.

Εγω λεω οτι ο καθε αντρας μπορει να βελτιωσει την εικονα του, τη συμπεριφορα του και τα οικονομικα του ωστε να εχει καλυτερα αποτελεσματα.

Αυτο ειναι το θεμα μας, η ιδεολογια που προβαλεις οδηγει στην αποδοχη του προβληματος και οχι στη λυση του.

Δεν προτεινεις λυσεις πανω στο θεμα, εγω προτεινω λυσεις και αν θελει ο χ αντρας μπορει να τις ακολουθησει και να πετυχει.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Κανοντας επιδειξη πλουτου κ ικανοτητων ,που σου ευχομαι να ισχυουν εστω κ ενα μερος, δεν βοηθας πουθενα κ δεν κερδιζεις τιποτα.

Προσεξες ομως καπου να κοκορευομαι για τα μουνια κ τα μουνετα κτλ? Αν ναι βρες το κ ποσταρε το.

Δεν εχω μουνια τυπε γιατι δεν ειμαι μουνοδουλος να τρεχω πισω απο αυτες, να χαλαω χρονο κ χρημα. Για μενα δεν εχουν αξια. Μονο γαμησι κ δρομο. Σπανια κατι περισσοτερο.

Εσυ πρεπει να αποδειξεις τους ισχυρισμους σου λοιπον,οποτε
Δεχομαι την προκληση σου, ομως εγω οπως ολοι στο σαη ξερουν μενω εξωτερικο ,στην γερμανια.
Οποτε,εσυ που εισαι απλας, playboy ,goldenboy, γαμιας, εμπειρος, τυπας, δεν εχεις καποιο θεμα να πεταχτείς για ενα τριημερο, οταν ολα ξαναγινουν οπως ηταν, και να μας γεμισεις αποδειξεις.

Διαλεγουμε μπαρ ή κλαμπ ή ρεστοραν εκεινη την στιγμη, ουτε εγω ουτε εσυ θα το γνωριζουμε εκ των προτερων.
Αφηνουμε τα κινητα μεσα στο αμαξι, ετσι ουτε φωτογραφιες θα βγαλουμε ο ενας τον αλλον ,ουτε πληροφοριες ,ουτε τηλεφωνηματα κτλ

Ευκαιρεια για αποδειξεις κ να μου κλεισεις το στομα εκ μερους ολου του σαιτ.

Σε  περιπτωση αποτυχιας σου δεσμευομαι οτι κερναω ενα 8ωρο σε ενα απο τα ταπεινα fkk που πηγαινω εγω.

Ομορφα πραματα, καθαρα, αντρικα.

Σκεψου το
Τύπε, θα έρθει οδικώς ο Σαβ Γερμανία, γιατί απαγόρεψαν τις πτήσεις
 

Συνημμένα

  • 28129B8B-4042-40B2-8C4A-533AFA6062BA.jpeg
    28129B8B-4042-40B2-8C4A-533AFA6062BA.jpeg
    86,6 KB · Εμφανίσεις: 120

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.314
Πόντοι
1.706
Η συζητηση και το θεμα δεν ειναι αυτο στο οποιο μας πηγες τυπε. Καμια σχεση.

Το θεμα μας ειναι οτι εχεις αυτα τα πιστευω και ακολουθεις αυτη την ιδεολογια διοτι πολυ απλα εχεις πληρη αποτυχια στο κομματι γυναικες.

Αυτο ειναι το θεμα μας και οχι αυτα που εγραψες ωστε να στρεψεις αλλου τη κουβεντα.

Διοτι μονο οσοι ειναι πληρως αποτυχημενοι με τις γυναικες ακολουθουν την ιδεολογια που προαγεις και προτρεπεις και στους αλλους να ακολουθησουν.

Ενω δεν ειναι ετσι, μπορει ο καθε αντρας να αλλαξει καποια πραγματα και να εχει καλυτερα αποτελεσματα, αυτο ισχυριζομαι εγω.

Εσυ μας λες ελατε να παραιτηθουμε απο καθε προσπαθεια για βελτιωση και να αποδεχτουμε την αποτυχια και να τη κανουμε τροπο ζωης και να ζουμε μεσα στη μιζερια-κλαψα και το μισογυνισμο.

Εγω λεω οτι ο καθε αντρας μπορει να βελτιωσει την εικονα του, τη συμπεριφορα του και τα οικονομικα του ωστε να εχει καλυτερα αποτελεσματα.

Αυτο ειναι το θεμα μας, η ιδεολογια που προβαλεις οδηγει στην αποδοχη του προβληματος και οχι στη λυση του.

Δεν προτεινεις λυσεις πανω στο θεμα, εγω προτεινω λυσεις και αν θελει ο χ αντρας μπορει να τις ακολουθησει και να πετυχει.

-Δεν νομιζω πως πηγα την κουβεντα αλλου, δεχτηκα την προκληση, αλλα σε ουδετερο γηπεδο καθαρα κ ομορφα.

-δεν μπορεις να κρινεις καποιον χωρις να τον ξερεις. Στο ειπα πολλες φορες. Υποθετεις. Υποθεσεις κανεις που δεν εχουν επαφη με την πραγματικοτητα. Με λες αποτυχημενο στο κομματι γυναικες εμενα που εχω 3 επισημα διαζυγια κ εζησα 4 χρονια λατινικη αμερικη??
Για αυτο σου λεω εκτειθεσαι....

-σαββιδη ,η ημιμαθεια ειναι χειροτρη απο την αμαθεια λενε....  εσυ και καποιοι ακομη εχουν παρει αποσπασματα απο το κινημα MGTOW με αποτελεσμα να βγαζεις λαθος συμπερασματα γενικως. Καμμια σχεση με την πραγματικοτητα. Ο αλλος μας ελεγε πως γαμαμε μονο πλαστικες κουκλες....
Εγω λεω πως να αποφευγει ο αλλος τις παγιδες. Τι να προσεχει, πως να κινειτε.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΓΑΜΑΕΙ.  Σημαντικος πυλωνας MGTOW ειναι η ατομικη αυτοβελτιωση σε καθε τομεα. Πραμα που εγω δεν το τηρω πιστα το παραδεχομαι. Αλλα αν ειναι να το κανω θα το κανω για μενα κ οχι αν θα αρεσω σε γυναικα ή οχι. Συγνωμη αλλα δεν θα της δωσω αξια.
Προστατευουμε τον απειρο ,το υποψηφιο θυμα.
Οταν εγω δινω συμβουλες στον απειρο εσυ γελας κ τον χλευαζεις λεγοντας τον αμπαλο.
Νομιζεις πως βοηθας ετσι?
Πιστευεις πως δεν εχουν ολοι το δικαιωμα για προσβαση στο μουνι? Οτι το μουνι ειναι για λιγους? Μην το μυθοποιεις πλεον. Το μουνι ειναι για πηδημα κ δρομο κ δεν αξιζει να ξοδεψεις πανω απο 50€ για καποιες στιγμες απολαυσης. Για καφε, ταβερνακια, ταξιδια, προτιμω φιλαρακια κ οχι καποιο θυληκο που αν δεν βαλω το χερι στην τσεπη δεν θα μου λεει ουτε καλημερα.
Τα λεγαμε στον κμαν ,τωρα θα τα λεμε κ σε σενα?

-εκανες πληρη στροφη στην κουβεντα. Θα σου πω ξανα πως εισαι μισοενημερωμενος αρα ανημερωτος. Δεν πρεσβευουν οι MGTOW αυτα που γραφεις.
Προκειτε για μια κοινωνια. Οπως σε καθε κοινωνια θα βρεις μεσα κ μαλακες, ανικανους, αχρηστους κτλ.
Βασικος πυλωνας η ΣΥΝΕΧΗΣ ΑΥΤΟΒΕΛΤΙΩΣΗ, συλλογη πορων (χρηματα), αξια στο μουνι την πραγματικη κ οχι υπεραξιες. Like κτλ σε μουνια δεν εχουν καμμια θέση.
Ενημερωση για τις παγιδες απο σχεσεις με λαθος γυναικες.

Μη με κανεις να ξαναματαγραφω τα ιδια. Ολοκληρο νημα υπαρχει.
Χρονο εχεις, μπες κ διαβασε το ολο κ οχι τα μισα,γιατι θα μεινεις με λαθος συμπερασματα.

Κι αν θελεις κατι ρωτα με. Εστω κ τηλεφωνικα

Για την προκληση δεν μου απαντησες. Καταλαβαινω πως ειναι η σποσταση κ πως ειναι δυσκολο να παιξεις εκτος εδρας.
Παντως η προσκληση για το fkk acapulco gold ισχυει...

 
  • Like
Αντιδράσεις: FAN25

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom