Νέα

Sugarbaby στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alexconl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Υπαρχουν SugarBaby στην ελλαδα ?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 42 76,4%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 6 10,9%
  • ΘΑ ΜΑΘΩ

    Ψήφοι: 4 7,3%
  • ΞΕΡΩ

    Ψήφοι: 3 5,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    55

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Επίσης στα ελληνικά στούντιο ... θεωρούν ακόμη δικαίωμά τους,
να μην λένε ποιές "γκόμενες" είχαν κάποτε ... παργαλάτσο !!!!!!!!
Αυτό το τελευταίο δεν καταπίνεται με τίποτε ρε τύπε.


Να μην σε ενημερώνουν , ότι η τζένη , ήταν βρασίδας ή σακαφλιάς !

Συμβαινει τετοιο πραγμα?!?  :vomit: :vomit:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Aς μιλησουμε με απλα μαθηματικα.Ποτε δεν ειμουν καλος στο συγκεκριμενο μαθημα αλλα το να κανω προσθεση ειμαι καλος.Εισαι ενας επιδοξος σπονσορας και ψαχνεις να βρεις μωρο.
Εχουμε και λεμε χρειαζεσαι σπιτι αξιοπρεπες η να πληρωνεις το ενοικιο εκει που μενει.Αρα ενοικιο φως νερο κοινοχρηστα παμε στο 500ρικο.
Πληρωνεις εξοδους.Υποψην εφοσον την πας σε καλα μαγαζια δεν πληρωνεις για ενα ατομο αλλα για 2.Να βαλουμε 1000ρικο;;
Χαρτζηλικι στην μικρη.Στην ξεφτιλα ενα κατοσταρικο δεν θα δωσεις;;400 ευρω.ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ...το ποσο ειναι συνηθως υπερδιπλασιο.
Εουμε και λεμε 500+1000+400 παμε στα 1900 ευρω με πολυ μετριοπαθεις υπολογισμους.
Εσυ σαν ατομο δεν εχεις αναγκες;;δεν εχεις υποχρεωσεις;Στο σεναριο να εισαι παντρεμενος και θα πρεπει να θρεψεις οικογενεια και παιδια;
Με μετριοπαθη υπολογισμο θελεις 4 χιλιαρικα τον μηνα ΚΑΘΑΡΑ.
Εσεις ξερετε πολλα ατομα στην σημερινη εποχη να βγαζουν μινηαια αυτα τα χρηματα;
Αρα απευθηνεται το συγκεκριμενο σπορ σε συγκεκριμενα πορτοφολια.
Στην τελικη αν εχω την δυνατοτητα να ξοδευω 2000 χιλια ρικα τον μηνα για να πηδαω μια γκομενα προτιμω να πηγαινω με κολ γκερλ.Και θα νιωθω καλα και θα εχω ποικιλια στο σεξ και το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ.Δεν θα εχω ενα πιτσιρικι να μου πουλαει ερωτες στην ηλικια των 45 που ειμαι τωρα.

Ακριβώς.4000 ευρώ καθαρά είναι το μινιμουμ για σπονσοριλικι και παλι τσιμα τσιμα τη βγάζεις.Για να εισαι ανετος θες ανω των 6000 ευρώ μηνιαιως.Για αυτο η ζήτηση για σπόνσορες υπερβαίνει κατα πολυ την προσφορά.Σε καθε σπονσορα αντιστοιχουν 20 υποψήφιες σπονσορετες και διαλέγεις αυτες που σου αρέσουνε.Ειναι buyers market.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Ακριβώς.4000 ευρώ καθαρά είναι το μινιμουμ για σπονσοριλικι και παλι τσιμα τσιμα τη βγάζεις.Για να εισαι ανετος θες ανω των 6000 ευρώ μηνιαιως.Για αυτο η ζήτηση για σπόνσορες υπερβαίνει κατα πολυ την προσφορά.Σε καθε σπονσορα αντιστοιχουν 20 υποψήφιες σπονσορετες και διαλέγεις αυτες που σου αρέσουνε.Ειναι buyers market.
Αρχηγε αυτο για τα 6k για σπαστο λιγο σε ψιλά?που και πως τα διαθετουμε για να εχουμε καλυτερη απόδοση και σιγουρο αποτέλεσμα?
το άλλο το θρεντ τι εγινε?
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
206
Αντι να της ψαχνουμε εμεις ας μας βρουν αυτες
Υπάρχουν τα γνωστά πουτανακια που βρίσκουν τις άκρες αλλά και πολλές που δε ξέρουν πως να βρουν κάποιον.
Λοιπόν.. Εδώ ειμαστε
Ειμαι 43 και ζηταω ομορφη λεπτη για sponsoring

Οποια θελει Pm
 

dreamgirls.gr

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
26.309
Like
39.569
ΠΟΣΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ SUGAR BABY?? pm στο info@dreamgirls.gr
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Εγω δυο αντισηπτικα και μια δεκαδα τριφυλλα κωλοχαρτα!
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Τα βλέπω και κάνω τη 10άδα με τα τρίφυλλα , δεκαπεντάδα και 1 πακέτο μωρομάντηλα !
Τα βλεπω κι εγω και ριχνω μεσα εκατο μασκες ενα φωτιστικο οινοπνευμα και τρια babylino!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.323
Πόντοι
7.195
Στην τελικη αν εχω την δυνατοτητα να ξοδευω 2000 χιλια ρικα τον μηνα για να πηδαω μια γκομενα προτιμω να πηγαινω με κολ γκερλ.Και θα νιωθω καλα και θα εχω ποικιλια στο σεξ και το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ.Δεν θα εχω ενα πιτσιρικι να μου πουλαει ερωτες στην ηλικια των 45 που ειμαι τωρα.

αρχηγέ τα 2000 δεν τα ξοδεύεις "για να πηδάς" αλλά βασικά για να την κυκλοφορείς και να πουλάς μούρη ότι έχεις γκόμενα "αυτό το μουνί"
(το ότι "βοηθάς" οικονομικά δεν σε κάνει "πελάτη" στα μάτια των ελλήνων)

Αλλά εδώ υπάρχουν και πολύ χειρότερα... Ξοδεύεις τα ίδια λεφτά επειδή παντρεύτηκες ελεεινίδα και ΔΕΝ τη γαμάς ..
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Αντι να της ψαχνουμε εμεις ας μας βρουν αυτες
Υπάρχουν τα γνωστά πουτανακια που βρίσκουν τις άκρες αλλά και πολλές που δε ξέρουν πως να βρουν κάποιον.
Λοιπόν.. Εδώ ειμαστε
Ειμαι 43 και ζηταω ομορφη λεπτη για sponsoring

Οποια θελει Pm


τυπε στο μπου το πολυ να βρεις τον πενταγιωτη η κανενα αλλο κλωνο του ντοπα    :effemine: :gay: :S :S :S
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
206
Οπως πολλοι απο εμάς δεν ξέρουμε που να ψάξουμε μη νομίζεις οτι και οσες ενδιαφέρονται η περναει απο το μυαλό ξερουν που να βρουν!
Ας υπαρχει εδω το νημα και ποτε δε ξερεις
5 κατοσταρικα το μηνα ειναι μισθος πλεον και φυσικα σημαντικο βοήθημα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.967
Κριτικές
1
Like
32.857
Πόντοι
6.256
Τι ειναι sugar baby?
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Αντι να της ψαχνουμε εμεις ας μας βρουν αυτες
Υπάρχουν τα γνωστά πουτανακια που βρίσκουν τις άκρες αλλά και πολλές που δε ξέρουν πως να βρουν κάποιον.
Λοιπόν.. Εδώ ειμαστε
Ειμαι 43 και ζηταω ομορφη λεπτη για sponsoring

Οποια θελει Pm

Λιγο δυσκολο τυπε να βρεις κατι τετοιο εδω μεσα  :coffee:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Aς μιλησουμε με απλα μαθηματικα.Ποτε δεν ειμουν καλος στο συγκεκριμενο μαθημα αλλα το να κανω προσθεση ειμαι καλος.Εισαι ενας επιδοξος σπονσορας και ψαχνεις να βρεις μωρο.
Εχουμε και λεμε χρειαζεσαι σπιτι αξιοπρεπες η να πληρωνεις το ενοικιο εκει που μενει.Αρα ενοικιο φως νερο κοινοχρηστα παμε στο 500ρικο.
Πληρωνεις εξοδους.Υποψην εφοσον την πας σε καλα μαγαζια δεν πληρωνεις για ενα ατομο αλλα για 2.Να βαλουμε 1000ρικο;;
Χαρτζηλικι στην μικρη.Στην ξεφτιλα ενα κατοσταρικο δεν θα δωσεις;;400 ευρω.ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ...το ποσο ειναι συνηθως υπερδιπλασιο.
Εουμε και λεμε 500+1000+400 παμε στα 1900 ευρω με πολυ μετριοπαθεις υπολογισμους.
Εσυ σαν ατομο δεν εχεις αναγκες;;δεν εχεις υποχρεωσεις;Στο σεναριο να εισαι παντρεμενος και θα πρεπει να θρεψεις οικογενεια και παιδια;
Με μετριοπαθη υπολογισμο θελεις 4 χιλιαρικα τον μηνα ΚΑΘΑΡΑ.
Εσεις ξερετε πολλα ατομα στην σημερινη εποχη να βγαζουν μινηαια αυτα τα χρηματα;
Αρα απευθηνεται το συγκεκριμενο σπορ σε συγκεκριμενα πορτοφολια.
Στην τελικη αν εχω την δυνατοτητα να ξοδευω 2000 χιλια ρικα τον μηνα για να πηδαω μια γκομενα προτιμω να πηγαινω με κολ γκερλ.Και θα νιωθω καλα και θα εχω ποικιλια στο σεξ και το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ.Δεν θα εχω ενα πιτσιρικι να μου πουλαει ερωτες στην ηλικια των 45 που ειμαι τωρα.
δε συμφωνώ με τα ποσά, είναι υπερβολικά για Ελλάδα. από προσωπική εμπειρία (42 ετών εγώ) , έβγαινα με κοπέλα 20 ετών ,φοιτήτρια από επαρχία. ενοίκιο πλήρωναν οι δικοί της, λογαριασμούς οι δικοι της.. Πλήρωσα κάποια ρούχα, 2 ταξίδια , εννοείται τα πάντα στις εξόδους, και κάποια μικροέξοδα. Κατά μέσο όρο (μείναμε μαζί 3 μήνες) λιγότερο από 500 το μήνα. Βλεπόμασταν 3 φορές την εβδομάδα , είχε και γκόμενο, απλά κάποια στιγμή βαρέθηκα. θεωρώ ότι άξιζε και με το παραπάνω, δε μετάνιωσα στιγμή.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
αρχηγέ τα 2000 δεν τα ξοδεύεις "για να πηδάς" αλλά βασικά για να την κυκλοφορείς και να πουλάς μούρη ότι έχεις γκόμενα "αυτό το μουνί"
(το ότι "βοηθάς" οικονομικά δεν σε κάνει "πελάτη" στα μάτια των ελλήνων)

Αλλά εδώ υπάρχουν και πολύ χειρότερα... Ξοδεύεις τα ίδια λεφτά επειδή παντρεύτηκες ελεεινίδα και ΔΕΝ τη γαμάς ..

Ακριβώς αυτό είναι το ζήτημα. Ότι το sugar babe το θες για το κάνεις μόστρα στους άλλους γύρω σου ως επιβεβαίωση και όχι για να το γλεντήσεις ο ίδιος.
Είναι κοινώς η ικανοποίηση του κομπλεξισμού και όχι η ανάγκη να ευχαριστηθείς ένα καλό μουνι.
Εξαιρώ τις περιπτώσεις που κάποιος τρώει κόλλημα αλλά και αυτό είναι μια άλλη δυστυχία.
Εντέλει ένα καλό καλό call girl είναι σαφώς ανώτερη και οικονομικότερη φάση, χωρίς δεσμεύσεις , κομπλεξισμούς και με max. απόλαυση.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.701
Like
20.531
Πόντοι
5.006
Αντι να της ψαχνουμε εμεις ας μας βρουν αυτες
Υπάρχουν τα γνωστά πουτανακια που βρίσκουν τις άκρες αλλά και πολλές που δε ξέρουν πως να βρουν κάποιον.
Λοιπόν.. Εδώ ειμαστε
Ειμαι 43 και ζηταω ομορφη λεπτη για sponsoring

Οποια θελει Pm

Τυπε εδώ στο σαιτ που ψαχνεις, μάλλον για κάνα SugarΒabis σε κόβω να βρίσκεις...  :S
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
206
23 επισκεπτες διαβαζουν!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom