Νέα

Ad Studio Πειραιώς 193

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wiser_guy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 290K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panic231

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
51
Like
82
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην πρωτεύουσα και την προσοχή μου τράβηξε η Φερνάντα.......μοντέλο που βλέπεις στον δρόμο και δεν ξεκολλάς. Εμφανησιακά το κορίτσι ίσως να το αδικούν οι φωτογραφίες. Στήθος μικρό με ρόγα κάγκελο, ωστόσο ο κόλος της είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ.....πολύ καλή συμμετοχή, επικοινωνία μέτρια με λίγα αγγλικά. ΑΠλό πρόγραμμα που φυσικά το μετάνιωσα. Γνωρίζει κανείς άν η συγκεκριμένη προσφέρει φουλ πρόγραμμα ?
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
10
Like
232
Πόντοι
290
Επίσκεψη στην πρωτεύουσα και την προσοχή μου τράβηξε η Φερνάντα.......μοντέλο που βλέπεις στον δρόμο και δεν ξεκολλάς. Εμφανησιακά το κορίτσι ίσως να το αδικούν οι φωτογραφίες. Στήθος μικρό με ρόγα κάγκελο, ωστόσο ο κόλος της είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ.....πολύ καλή συμμετοχή, επικοινωνία μέτρια με λίγα αγγλικά. ΑΠλό πρόγραμμα που φυσικά το μετάνιωσα. Γνωρίζει κανείς άν η συγκεκριμένη προσφέρει φουλ πρόγραμμα ?
Την έχω τιμήσει και εγώ και έχω γράψει και κριτική. Υπερκουκλάρα η Φερνάντα μας, με πολύ καλές υπηρεσίες και συμμετοχή.
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
Πήγα σήμερα στις 2000 να δω και εγώ την περίφημη Τζουλια . Με το μπαινω μου λέει η τσα2 κάτσε τώρα έρχεται η κοπέλα , έχει μπλέξει στην κίνηση κλπ κλπ . Στο σσλονι άλλος ένας «συνάδελφος» . Τελικά πήγε 2045 και ακόμα να φανεί !! Στο μεταξύ έχουμε γίνει 3 οι « μ@λακες» στο σαλόνι ! Σηκώθηκα και έφυγα .
Συμβουλή προς «μάνατζερ» « ντ@αβαντζηδες» κλπ να οργανώσουν τα «μπουρδελα» τους καλύτερα . Αποτελεί ασέβεια στον πελάτη τους . Κωλοι υπάρχουν ! Λεφτά δεν υπάρχουν !
 

KingBrazzer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
μαγκες εχει δοκιμασει κανενας την καινουργια κοπελα ονοματι Megan ; Ειναι η ξανθουλα 23 χρονων απο αγιο δομινικο
 

no_name1984

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά έχω έρθει Αθήνα για 2 μέρες και μένω λίγο πιο πάνω από το studio Πειραιώς 193. Δουλεύουν σήμερα η Μπρέντα και η Βερόνικα, έψαξα για κριτική αλλά δεν είδα κάτι, έχει κανείς κάποια εμπειρία; Επίσης κάθε συμβουλή καλοδεχούμενη μιας και λόγω επαρχίας δεν έχω πάει ποτέ μου σε στούντιο. Και αν ξέρει κάποιος να μου πει και τι τιμές παίζουν! Ευχαριστώ!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom