Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
Μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε και μία Εύα στο στούντιο. Τί έγινε τώρα και δεν τη βρίσκουμε; Πήγε αλλού;
ειμαι κ εγω σε αναζητηση της εν λογω κυριας,αν ξερει καποιος ας βοηθησει.
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Μαγκες, καμια ιδεα για που αυτομολησε η Λαουρα?
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Εγινε εξωγηινη ε? Ε, πραγματικα, θελω διαστημοπλοιο για να παω στη νεα φιλαδελφεια, δεν πειραζει, ας την χαρουν οι φιλαδελφειωτες. Και εμεις οι των ανατολικων προαστειων θα αρκεστουμε στα μιλφ του Geisha   :uglystupid:
 

dimpan69

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Εγινε εξωγηινη ε? Ε, πραγματικα, θελω διαστημοπλοιο για να παω στη νεα φιλαδελφεια, δεν πειραζει, ας την χαρουν οι φιλαδελφειωτες. Και εμεις οι των ανατολικων προαστειων θα αρκεστουμε στα μιλφ του Geisha   :uglystupid:
Δηλαδη η λαουρα δεν ειναι μιλφ?θα πηδηχτω απ'το παραθυρο :headbang: :headbang: :headbang:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εγινε εξωγηινη ε? Ε, πραγματικα, θελω διαστημοπλοιο για να παω στη νεα φιλαδελφεια, δεν πειραζει, ας την χαρουν οι φιλαδελφειωτες. Και εμεις οι των ανατολικων προαστειων θα αρκεστουμε στα μιλφ του Geisha   :uglystupid:

Δεν χρειάζεται να πάρεις διαστημόπλοιο για να πας. Ζήτησε από τον Σκότη του Εντερπράιζ να σε τηλεμεταφέρει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ne0s

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10
Μια ερωτηση ρουτινας.Η Αθανασιας ειναι αυτος ο δρομος ποθ βρισκεται ενα κωλομπαρο?Το στουντιο που ειναι γιατι δεν το εχω δει?
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Μια ερωτηση ρουτινας.Η Αθανασιας ειναι αυτος ο δρομος ποθ βρισκεται ενα κωλομπαρο?Το στουντιο που ειναι γιατι δεν το εχω δει?
Δεν είναι κωλόμπαρο. Είναι cult strip club :2funny:
Πόρτα πόρτα είναι με το studio.
 

dimpan69

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση ρουτινας.Η Αθανασιας ειναι αυτος ο δρομος ποθ βρισκεται ενα κωλομπαρο?Το στουντιο που ειναι γιατι δεν το εχω δει?
Οι πορτες ειναι διπλα-διπλα.Η πορτα του studio ειναι ασπρη με κοκκινη γραμμη στη μεση.ΠΡΟΣΟΧΗ.Ο τυπος απο το κωλομπαρο καθεται συνεχεια εξω και λεει διαφορες παπαριες προσπαθοντας να μην πατε επανω αλλα να πατε σ"αυτον.Εμενα κατα καιρου μου εχει πει οτι ειναι αστυνομια πανω,οτι ειναι κλειστο και διαφορα τετοια.Αγνοηστε τον μαλακα οτι κι αν σας πει.                                                           
 

Ne0s

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10
Δεν είναι κωλόμπαρο. Είναι cult strip club :2funny:
Πόρτα πόρτα είναι με το studio.
Το στουντιο ειναι διπλα?Καλα γκαβακλας ειμαι.Ευχαριστω.
Παντως για κωλομπαρο κανει παρα για στριπ club.
 

GREEKBLUE

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η μαργαρίτα που δουλεύει σήμερα μέχρι τις 17:00 τι λέει? Δεν την ξέρω... και δεν μπορώ να βρω reviews.


Thanx all
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Για την καινούργιες Ελένη και Τζένη, υπάρχει καμμία φωτογραφία?
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ο τυπος απο το κωλομπαρο καθεται συνεχεια εξω και λεει διαφορες παπαριες προσπαθοντας να μην πατε επανω αλλα να πατε σ"αυτον.                                                        

παιζει τιποτα στο μπαρ αυτο? Ξερει κανεις?
 

Ne0s

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10
Πριν μερικες μερες πηγα στο Γκει-Σα χαρι σε υποδειξεις απο δω μεσα.Πολυ ωραιο μου φανηκε με κορμους απο μπαμπου και γιαπνεζικη ατμοσφαιρα.
Τελικα κωλομπαρο ειναι το κατω και τα ποτα ειναι λιγο χαλια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom