Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα στις 13:00 για πρώτη φορά (είχε προηγηθεί μασάζ 40λεπτο στη μιχαλακοπούλου).Ο χώρος καλός, με άποψη και στυλ, καθαρός, τακτοποιημένος, ατμόσφαιρα ήσυχη και ζεν. Γιαπωνέζικα σύμβολα σχεδόν παντού θετική επίπλωση σχετικά Μinimal. Η κυρία που με υποδέχθηκε χαμογελαστή, ευγενέστατη μου είπε πως δούλευε η Νταϊάνα. Σε λίγα δευτερόλεπτα ήρθε η κοπέλα, ψηλή, μελαχρινή με μακριά μαλλιά, στήθος 1 μιση με 2 μικρό, λευκή επιδερμίδα, σε γενικές γραμμές συμπαθητική. Τέλος πάντων, μπήκα στο δωμάτιο γιατί δεν είχα χρόνο παρόλο που δεν ήταν καθόλου ο τύπος μου και ομολογώ πως είχα επηρεαστεί από τις φωτογραφίες. Το δωμάτιο αξιοπρεπέστατο, καθαρό, ήσυχο αλλά δυστυχώς χωρίς νιπτήρα(!). Πήρα απλό πρόγραμμα μετά από κάποια λεπτά μπήκε, χαμογελαστή, γλυκιά, ομιλητική, με πολύ καλή διάθεση είναι από Σερβία, ζυγός στο ζώδιο, νομίζω 30+. Γδύθηκε, ήρθε από πάνω μου και άρχισε να τρίβεται πάνω στο σώμα μου πάνω κάτω, ακουμπώντας με τα μικρά της βυζιά τον πούτσο μου που δεν άργησε να ανταποκριθεί. Συνεχώς ρουφούσε πιπιλούσε και δάγκωνε απαλά της ρώγες μου ενώ εναλλάξ τα χέρια της έπαιζαν τ αρχίδια μου απαλά, αισθησιακά. Πολύ καλή συμμετοχή, και διάθεση χωρίς καθόλου βιασύνη έδειχνε να της αρέσει πολύ. Άλλαζε ήρεμα και απαλά στάση τρίβοντας συνεχώς το κορμί μου μέχρι να φτάσει σε μια υπέροχη θέα 69 όπου ομολογώ πως ήταν αρκετά ενδιαφέρουσα η θέα αυτή, ο κώλος της πολύ καλοσχηματισμένος και σφιχτός (!), τα μπούτια της σφιχτά, ωραία, γενικά όλο σώμα της πολύ σφιχτό, με το καλύτερο σημείο το κώλο και τα πόδια της. Μετά από αρκετή ώρα καλού στοματικού κ ενώ εγώ έπαιζα με το μουνάκι της και το παρατηρούσα, μικρό μουνάκι και πολύ όμορφη κωλοτρυπίδα ήρθε από πάνω μου με τη πλάτη προς τα εμένα. Η θέα του κώλου πολύ καλή, με πολύ διάθεση ανεβοκατέβαινε επάνω μου, είχε ιδρώσει αρκετά μέχρι που πήρα τον έλεγχο του παιχνιδιού. Πισωκολητό χουφτώνοντας και χτυπώντας τα ζουμερά σφιχτά της κωλομέρια. Μετά από πάνω της και τέλος τελείωσα μέσα στο στόμα της. Στη συνέχεια με οδήγησε στο μπάνιο για να πλυθώ ντύθηκα και έφυγα. Πρόβλημα το πάρκινγκ άφησα το jeep με αλάρμ ψηλά στη κάθετο της οδού στη γωνία ευτυχώς δεν με χτύπησε κανείς.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Νταϊάνα) 
Συνολική βαθμολογία  5.3
Εμφάνιση κοπέλας  5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  5.0


Ρε φίλε brut, θα μας τρελλάνεις ?
Η περιγραφή είναι εντελώς αναντίστοιχη με τη βαθμολογία σου !


 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
τη ροξάνα την πήρε κανείς τώρα πρόσφατα παίδες???
 

dimpan69

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Χτες (11.10)εδωσα κριτικη για το στουντιο γκεισα η οποια για αλλη μια φορα δεν δημοσιευτηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!νομιζω οτι το σαιτ θα επρεπε να ηταν πιο τιμιο.να πει βρε παιδι μου οτι θα βαζει οποιες κριτικες γουσταρει και οτι αν καποιος γραψει κατι αρνητικο για καποια κοπελα προστατευομενη του σαιτ αυτοματα τον βαζουν στην μαυρη λιστα.λυπαμαι αλλα το ριξατε πολυ χαμηλα το επιπεδο.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Μια και το ανέσυρε το topik ο φίλος να ρωτήσω κι εγω,
Αυτή η Λάουρα που έχει εξαφανιστεί? Δουλεύει κι αλλού?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
τώρα δουλεύει όντως η ρωξάνα όπως αναφέρεται και στο σάιτ.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μια και το ανέσυρε το topik ο φίλος να ρωτήσω κι εγω,
Αυτή η Λάουρα που έχει εξαφανιστεί? Δουλεύει κι αλλού?

Την πέτυχα στο Πιπίνου 118. Είναι πολύ καλή στο δωματιο και πολύ φιλική.
 

Tenshi

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
188
Like
227
Πόντοι
21
πρωκτικο προσφερει καμια κοπελα?
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
η ροξανα σταματησε???
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αννα άπω ρουμανία προσφέρει  πρωκτικό....
Νομίζω ειναι κάθε πεμτη!!! 

Μαρακι η Αννα ειναι η ιδια κοπελα που δουλευει και Μεγαλου Αλεξανδρου 133?
Απο τις φωτογραφιες μοιαζει αρκετα......
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.408
Like
1.843
Μαρακι η Αννα ειναι η ιδια κοπελα που δουλευει και Μεγαλου Αλεξανδρου 133?
Απο τις φωτογραφιες μοιαζει αρκετα......
Ναι,για αυτήν έχω αναφέρει μωρό μου!
Αν δεν κάνω λάθος εγώ, την έχεις επισκεφτεί την Αννουλα μας??
Πάντως έχω ακουστή καλά λογία για την Αννα άπω τους πελάτες....!!!     
 
 

aunanistis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
Για την Μόνικα τι έχετε ακούσει ή τι ξέρετε παίδες?  :think:  :think:
 

mikefazer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα.Ειμαι καινουριος στο site και θα ηθελα να μου πει εαν γνωριζει καποιος.Στο studio geisa ολα τα κοριτσια ειναι ασιατισες;Μου αρεσουν ιδιαιτερα οι Ασιατησες και θα ηθελα να ξερω τη παιζει.Απο καποια δημοσιευματα καταλαβα οτι η Νανα ειναι Ασιατισα.Ειναι η μοναδικη Ασιατισα στο studio η ολα τα κοριτσια ειναι σαν και αυτην;
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μόνο αυτή. Μέχρι την Πρωτοχρονιά (τουλάχιστον) θα είναι Ταϊλάνδη.
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.408
Like
1.843
Καλησπερα.Ειμαι καινουριος στο site και θα ηθελα να μου πει εαν γνωριζει καποιος.Στο studio geisa ολα τα κοριτσια ειναι ασιατισες;Μου αρεσουν ιδιαιτερα οι Ασιατησες και θα ηθελα να ξερω τη παιζει.Απο καποια δημοσιευματα καταλαβα οτι η Νανα ειναι Ασιατισα.Ειναι η μοναδικη Ασιατισα στο studio η ολα τα κοριτσια ειναι σαν και αυτην;
Το stoudio είναι ασιατικό διακοσμημένο αγόρι μου και η μονή Νανά  ειναι ασιατισα!!!
 

tsiftiss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
re meno konta sti geisa  piga 2 fores kai xenerosa teleios  ekei einai mono gia pitsirikades  agamitous oles oi parthenes ekei  xaxa
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom