Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
καλιμερα! να ρωτησω ρε παιδια γιατι καιγομαι.. η αντριανα που υπαρχει στο στουντιο ειναι αυτη εδω???
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
τελεια! σωμα αψογο!! μαπα καλη φιλε?????
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
λειπει διακοπες τωρα ξερουμε?? γιατι δεν την βλεπω στο προγραμμα..  :(
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Παιδιά η Λάουρα είναι καλή;

Την έχω πάρει δύο φορές τη Λάουρα. Εμεινα ευχαριστημένος γενικά. Γενικά πρόθυμη. Επίσης ωραία γκόμενα με ωραίο κόλο που εμένα μού τον έδωσε τη δεύτερη φορά (την πρώτη φορά δεν το ζήτησα) και γενικά γαμήσιμη από άποψη εμφάνισης.
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο στούντιο σήμερα όπου πέτυχα την Λάουρα. Θα ακολουθήσει αναλυτική κριτική.
 

lakis56

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΠΑΙΔΙΑ ΑΞΗΖΗ ΚΑΜΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΗ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΗ ΕΝΤΙΠΩΣΗΣ
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
που παιζει η μονικα  οεο!!! δωστε τα φωτα σας......
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Χτες βράδυ κατά της 12 επίσκεψη στο εν λόγω studio. Η τσατσά ευγενική, ο χώρος καθαρός και η κοπέλα, η Άννα, αν και ζουμερή, είναι αστέρι στην συμπεριφορά. Πραγματικά είχα ένα αρκετά καλό GFE χωρίς ωστόσο wet kisses. Το γλύψιμο επιτρέπεται παντού και τα προκαταρκτικά έγιναν χωρίς το παραμικρό ίχνος βιασύνης. Πρόθυμη στις στάσεις με συνεχόμενες εναλλαγές. Προτείνω να την δοκιμάσετε ανεπιφύλακτα. Τα προγράμματα ξεκινάνε από 50 ευρώ και ανεβαίνει ανάλογα με το τι επιθυμεί ο πελάτης.
 

kapsourakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε και μία Εύα στο στούντιο. Τί έγινε τώρα και δεν τη βρίσκουμε; Πήγε αλλού;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε και μία Εύα στο στούντιο. Τί έγινε τώρα και δεν τη βρίσκουμε; Πήγε αλλού;
Nαι δουλευει αλλου αλλα με αλλο ονομα!
Αν μου πεις τι κανει μεσα στο δωματιο θα σου πω που θα την βρεις καψουρακο! :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πέρασμα χθές βράδυ όπου και ήτο όπως σωστά λέει στις βάρδιες η αντριάννα.Ξενέρα από εμφάνιση,ξανθιά με κοντό καρέ μαλλί,με ένα μεγάλο ταττοο στην πίσω κίνηση..για αλβανίδα μου έκανε σε εμφάνιση.Εννοείται πώς την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια....
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
αυτη την πλασαρουν για απτις καλυτερες υποτιθεται.. τα κυκλωματα..  :uglystupid:
 

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
ξερουμε τιποτα για την νελη?εχουν βαλει τωρα τελευταια φωτογραφιες στο σαιτ κ δειχνει καλο...
 

Ivanof

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
5
Like
99
Πόντοι
0
ξερουμε τιποτα για την νελη?εχουν βαλει τωρα τελευταια φωτογραφιες στο σαιτ κ δειχνει καλο...

Επισκεύθηκα τη Νέλλη προχθές το βράδυ. Εμφανισιακά είναι συμπαθητική, όπως ακριβώς την βλέπεις στις φωτογραφίες.

Από υπηρεσίες, θα έλεγα ότι είναι αρκετά βιαστική και με στόχο να σε ξεπετάξει. Μπουκάρει μέσα, "καλησπέρα" και σε λιγότερο από 30 δευτερόλεπτα το πουλί μου ήταν στο στόμα της! Γκάπα-γκούπα, γκάπα-γκούπα, κατάθεση και μέχρι να προλάβει να μου πέσει "καληνύχτα" κι έφυγε.
Φυσικά μπορεί να φταίει ότι πήγα προς το τέλος της βάρδιας, ενδεχόμενη ουρά στο σαλόνι, η οικονομική κρίση ή και ο ανάδρομος Ερμής!

Δεν τοποθετούμαι στο καλή, κακή ή θα ξαναπήγαινα, γιατί αυτό, σε τελική ανάλυση, είναι θέμα ατομικών προσδοκιών. 'Οπως και να έχει, μια δοκιμή θα σε πείσει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom