Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
θα διαφωτήσει κανείς για νταιάνα ρε παίδες?????????? :-
Σαρανταφευγα μαυρομαλλα με μετρια φατσα και απλα ανεκτο λεπτο σωμα για την ηλικια της!Για το μεσα δεν μπορω να σε βοηθησω
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Σαρανταφευγα μαυρομαλλα με μετρια φατσα και απλα ανεκτο λεπτο σωμα για την ηλικια της!Για το μεσα δεν μπορω να σε βοηθησω
 

αντε αφου εκανες το καλο τελειωσετε κιολας ( χαχαχα)    απο βυζακι πως παμε ?
 

dimpan69

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
για το μεσα δες κριτικες και δικη μου και αλλων συναγωνιστων και δεν μενει να διαπιστωσεις και μονος σου.εγω το μονο που θα πω ειναι οτι το συγκεκριμενο ιδρυμα εχει επιλεξει κοπελες που δεν κοροιδευουν και τιμανε τα λεφτα που περνουν.και πανω απο ολα ακουνε τον πελατη.αυτο εχω διαπιστωσει οσες φορες εχω παει.αυτα.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
40φεύγα? ΠΩΠΩ!
άρα για ροξάνα μας βλέπω που είναι και νέα αν και έχει να μπει στο πρόγραμμα κανά 2βδόμαδο..! :fuck1:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
παιδες η λαουρα τ λεει;;;
 

PSYstar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια να ρωτησω,η ροξανα ακομα δουλευει στο στουντιο???
εχω καμποσο καιρο να την δω στις βαρδειες.
 

Peugeot206

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια να ρωτησω,η ροξανα ακομα δουλευει στο στουντιο???
εχω καμποσο καιρο να την δω στις βαρδειες.
ελα ντε.η ροξανα που ειναι.Μια μελαχρινη δεν ειναι αν δεν κανω λαθος?
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
ναι!!
τι παίζει ξέρει κανείς????
 

dimpan69

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Η ρωξανα ειναι στην πατριδα της (ρουμανια) και θα γυρισει αρχες σεπτεμβρη.εχει παει διακοπες μου ειπε η τσατσα.
 

PSYstar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η ρωξανα ειναι στην πατριδα της (ρουμανια) και θα γυρισει αρχες σεπτεμβρη.εχει παει διακοπες μου ειπε η τσατσα.

ευχομαι για διακοπες να χει παει το κοριτσι,και να περασει καλα,και εμεις την περιμενουμε να γυρισει,να περασουμε καλυτεροτερα ;)
ευχαριστω φιλε για την πληροφορια σου  :)
 

dimpan69

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Να'σαι και εσυ καλα φιλε.αφου το ηξερα να μην ενημερωσω?την εψαχνα και εγω γι'αυτο και ρωτησα.θα λειπει ολο τον αυγουστο και θα γυρισει αρχες σεπτεμβρη.ετσι κι'αλλιως καθε καλοκαιρι ολες σχεδον οι ξενες πανε η καθε μια στην πατριδα της.
 

dimpan69

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Tην τεταρτη ποσταρα κριτικη για το στουντιο και ποτε δεν ανεβηκε.δεν ξερω αν εκανα κατι λαθος.ας μου απαντησει καποιος υπευθηνος.ευχαριστω.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.615
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.307
Πόντοι
14.565
Ξαναβάλτη...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σημερινη καταθεση, περι ωρα 11.00', στην Βανεσσα.Καλη διαθεση, Ε 70, το οποιο περιλαμβανει και 69. Δυο συναθλητες, μετα απο μενα, περιμεναν για τα περαιτερω.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16

  βλεποντας της κριτικες για αυτο το στουντιο , δεν βλεπω καμια για την στελλα  :tits2: !!!!  δεν τιν εχει δοκιμαση κανενας , απο οτι ειδα στο site τους δουλευει μονο σαββατα πρωι , μηπως ειναι ιδια με την ευα απο της φυλης 104 ?  εαν οχι , οποιος γνωριζει ας ενημερωση , για να δουμε εαν αξιζει το πρωι του σαββατου να '' δημιουργησουμε '' υποτηθεμενη δουλεια  :fuck1:  στην γυρω περιοχη ( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
παιδες απο κατεχακη για να πας στο studio με metro σε ποια σταση βολευει να κατεβεις??
αμπελοκηπους μηπως η΄οχι??  :huh:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Ευαγγελισμό φίλε πρέπει να ναι η πιο κοντινή.
Από εκεί πρέπει να θες περίπου 15 λεπτά περπάτημα.  :sunglasses:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
  βλεποντας της κριτικες για αυτο το στουντιο , δεν βλεπω καμια για την στελλα  :tits2: !!!!  δεν τιν εχει δοκιμαση κανενας , απο οτι ειδα στο site τους δουλευει μονο σαββατα πρωι , μηπως ειναι ιδια με την ευα απο της φυλης 104 ?  εαν οχι , οποιος γνωριζει ας ενημερωση , για να δουμε εαν αξιζει το πρωι του σαββατου να '' δημιουργησουμε '' υποτηθεμενη δουλεια  :fuck1:  στην γυρω περιοχη ( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υπάρχει και μια παλιότερη κριτική για τη Στέλλα. Δεν είναι η ίδια με την Εύα, πάντως, άλλη είναι. ;)
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Υπάρχει και μια παλιότερη κριτική για τη Στέλλα. Δεν είναι η ίδια με την Εύα, πάντως, άλλη είναι. ;)

εχοντας λιγη υπομονη παραπανω αυτη την φορα κατι βρηκα . . . .


'''''    Στέλλα κρατάω άσφαιρο!, Παρασκευή 02 Ιαν 2009, στις 17:36
Γράφτηκε από τον since1991   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 100 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Στέλλα)

Συνολική βαθμολογία 6.3
Εμφάνιση κοπέλας 7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας   7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου 7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 7.0
Πρόσβαση/Parking 3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 7.0

Kαλήν Eσπέραν Άρχοντες. Παραμονή Πρωτοχρονιάς κατά τις επτά το απόγευμα βρέθηκα για μία δουλειά να γυρνάω στους δρόμους και λέω "δεν ρίχνω και έναν πούτσο;". Bούρβαχη ήταν κλειστό. Συγγρού 144 μόλις έκλεινε. Kαρέα 30 είχε 2-3 που περίμεναν και ένα μελαχρινό αγγελούδι που έδειχνε καταταλαιπωρημένο οπότε έφυγα και από εκεί. Για πρώτη φορά στην ιστορία βρήκα να παρκάρω κοντά στην Aθανασίας και φτάνοντας εκεί είδα έναν εκπληκτικό χώρο πολύ καθαρό και διακοσμημένο με γούστο. H κοπέλλα ήταν η Στέλλα. Mία καθημερινή λεβέντισα καστανόξανθη κοπέλλα με μεγάλα ζουμερά βιζιά. Mπήκα. H Στέλλα ενώ είχε το χαμόγελο δεν "χώθηκε" καλά, δεν έγλυψε μπαλάκια, δεν στήθηκε καλά για να παίρνω και λίγο μάτι το κωλαράκι της στον καθρέπτη οπότε σύντομα ο ήδη "βαριεστημένος" πούτσος μου πήρε την κατιούσα. Eυχαρίστησα και έφυγα.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Στέλλα
Ημερ/νια επίσκεψης: 31.12.2008    ''''







αποτελεσμα , ο φιλος δεν λεει τιποτα για τα βυζια της  :tits2:  , αφηνει πιπιλισμα ? ή , οχι    :booty:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom