Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
μάγκες η κατερίνα τι  ώρες ειναι ; ;)
Από ότι μου είπε αλλάζουν οι βάρδιες ανά εβδομάδα. Δοκίμασε πάντως Πέμπτη και Κυριακή απόγευμα. Μπορείς να πάρεις και τηλ να μάθεις.... δες pm
 

guru

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Like
6
Πόντοι
1
Ολα καλα ρε Λενακι, αλλα σε παρακαλω ξυρισε λιγο το μουνακι σου!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
15
Like
6.262
Πόντοι
8.345
παιδες εχει καποιος ευκαιρο το τηλ, για να μην αγοραζω τον πρωταθλητη ωστε να το βρω??
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Δε στο λεω , για να αγορασεις τον "Πρωταθλητη"!!  :dancing: :dancing: :grin:
 

sgt04b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
10
Πήγα εχθές (Τετάρτη γύρω στις 9:3) ο χώρος περιποιημένος η τσατσά συμπαθέστατη και κοπέλα η Λένα. Η τσατσά με έβαλε να κάτσω στο σαλόνι και περίμενα. Μου έκανε εντύπωση ότι η Λένα δεν πέρασε αστραπή και να πάει στα ενδότερα (όπως κάνουν σχεδόν όλες) αλλά ήρθε η ίδια και μου συστήθηκε (δια χειραψίας), και με ρώτησε αν θέλω να τη γνωρίσω. Στο κρεβάτι είναι όπως ακριβώς υποψιάστηκα ότι θα είναι. Το πρόγραμμα είναι μελετημένο, ξεκινάει με φιλιά στο σώμα και προχωράει στην πίπα (λίγο αγχωτική). Τυπικότητα, επαγγελματισμός και ευγένεια. Δεν έκοψα φλέβες αλλά σίγουρα δεν έκλαψα τα 50 ε.
 

sgt04b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
10
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ή αν υπάρχει κανόνας αλλά αναρωτιέμαι, αν ότι ποστάρουμε στο Φορουμ και έχει σχέση με στουντιο να το ξαναποστάρουμε και στον κατάλογο με τα στούντιο; Αν όχι ο κατάλογος θα γίνει πολύ σύντομα παρωχημένος, αν ναι τότε θα διπλοκαταχωρούνται οι πληροφορίες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....εγω παντως ,οπως ειχα πει και σε παλιοτερα post απο το εν λογω μαγαζι προτεινω την βυζαρου....η λενα μπορει να ειναι καλη χρυση αλλα για πηδημα δεν μου  κανει κουκου......... :- :- :- :- :-

.........Kinkyyyyyy.....κανε κουκουουουουουου........ :dancing: :dancing:
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Χτες Κυριακη μεσημέρι γύρω στις 3 πήγα στο εν λόγω στούντιο. Μπορώ να πω οτι έμεινα πολύ ικανοποιημένος. τόσο από το χωρο που ηταν καθαρος αλλα το κυριοτερο απο την κοπέλα την Λένα η οποία ηταν ιδιαιτέρως ευγενικη κατι που δυστυχως σπανιζει σημερα. Ηταν πολυ ερωτική και το κυριότερο δεν βιαζονταν. Σε καμμια στιγμη δε σε κανει να νιωσεις ασχημα η περίεργα η οχι ανετα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, και μαλιστα προσωπικα μου αρεσει το γεγονος οτι η κοπελα ειναι ελληνιδα η τουλαχιστον μιλαει αψογα ελληνικα και μπορεις να ανταλλάξεις 2 κουβεντες. Πιστευω με διαφορα το καλυτερο στουντιο αυτη τη στιγμη.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Σήμερα Δευτέρα  πρωί στις 11 και κάτι πήγα για πρώτη φορά στην Αθανασίας 3. Ο χώρος είναι όντως πολύ  εντυπωσιακός και ίσως είναι το πιο καλύτερο που έχω επισκεφθεί στην Αθήνα.
Κοπέλλα ήταν η Ελβίρα (είπε πως ήταν από Φορμόζα, μάλλον μούφα), φιλική, καλό βυζί 2,5-3, καλή πίπα, όχι πιασίματα εκτός από το βυζάκι, σεξ δεν τρελλάθηκα... Είναι κάθε Δευτέρα.
Ξέρει κανείς πότε είναι οι  άλλες που λένε ότι είναι καλές?
:)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Οπα, νατη η Ελβιρα !Φανταζομαι εννοεις τη σχιστοματα. (ειναι απο το Καζακσταν φυσικα και οχι απο τη Φορμοζα) Εμαθες ωραριο? Ηταν προσχαρη στο δωματιο? Αρα,λογικα,  εκει θα δουλευει και η συμπαθεια μου η Κλαρα-Λειλα!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Εγώ πάντως δεν την είδα πολύ σχιστομάτα, γι' αυτό είπα ότι το Φορμόζα είναι μάλλοον μούφα.Μού είπε ότι είναι κάθε Δευτέρα  ;) Στο δωμάτιο ήταν όντως πρόσχαρη.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Φορμόζα τρελή μούφα. Έτσι λέγανε την Ταϊβάν προ αμνημονεύτων.

Καζακστάν...τι κακό με αυτό; Έχουν και πολύ πετρέλαιο εκεί, μαθαίνω ότι ο πρόεδρος είναι πολύ δημοκράτης ("εκλέχτηκε" με 98%)...αγορά με αυξημένο ενδιαφέρον
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.542
Πόντοι
41.447
Η Ελβίρα είναι απο το Καζακστάν. Είναι μέτρια στο κρεββάτι αν σε γουστάρει όμως μπορει να περάσεις καλά...
Παλαιότερα έπαιζε και στο στούντιο στη Λιοσίων, στο Βριλησσού 57 και στο Αριστομέενους και Πιπίνου (το επάνω).
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Πηρα τηλ να ρωτησω αν και πότε δουλευει η Κλαρα-Λειλά και απαντησε τηλεφωνητης  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Όποιος παει ας ρωτησει  :helpplea:
 

MANIXXX

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Χτες το απόγευμα έπαιζε Κατερίνα. Πολύ διαχυτική και φιλική, χειμαρώδες βυζόμπαλο, κάνει τα ακροβατικά κόλπα που προείπαν οι συνάδελφοι, γενικά πολύ ευχαριστημένος έμεινα. Δεν δίνει κουλούρι. Καλό value για το 50άρικο.

Πάνω στην αλλαγή της βάρδιας πέτυχα (αλλά δεν πήρα) τη Βιβή, μία συμπαθητικούλα, μικρούλα Ελληνίδα. Δεν έχει τίποτα το ιδιαίτερο, συστήνεται για όσους θέλουν girl next door τύπο. Αν δηλαδή δεν πήγαινα για την Κατερίνα συγκεκριμένα, την έπαιρνα άνετα (αν και δεν ξέρω τί κάνει, τί δίνει, κλπ...)

Mxxx
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
εγω πετυχα την τζινα.με το που την ειδα καυλωσα κ περασα.πολυ καλη.. να ξερετε στο μπουρδελο αυτο παιζει κ 69
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ποια πιστευετε οτι ειναι η πιο καλη στο εν λογω στουντιο?εννοω και απο ομορφια αλλα και απο αποδοση και να σε κανει να εεισαι χαλαρος...επειδη πλησιαζουν οι διακοπες των Χριστουγεννων και λεω να παω...
 

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
οι υπολοιπες τι λενε?αφου εκλεισε και η βουρβαχη και οπως διαβασα δεν προκειται να ξαναανοιξει, το στουντιο αυτο θα ειναι το νο1 των περιοχων αυτων πλεον...συμφωνειτε?
 

Επισκέπτης
οι υπολοιπες τι λενε?αφου εκλεισε και η βουρβαχη και οπως διαβασα δεν προκειται να ξαναανοιξει, το στουντιο αυτο θα ειναι το νο1 των περιοχων αυτων πλεον...συμφωνειτε?

ναι συμφωνω για κατερινα......μπαλετο μπολσοι στο κρεβατι η κυρια......λοιπον το καλυτερο στουντιακι για περιοχες παγκρατι,βυρωνα,ζωγραφου,μετς κλπ ειναι αναμφιβολα η αθανασιας..........για νεα σμυρνη,νεο κοσμο,καλλιθεα,δαφνη δαγκωτο τριγγετα!!!!!!!!για γαλατσι,κυψελη,γκυζη,τουρκοβουνια κλπ.....βριλησσου 36 και κεφαλληνιας 75.......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom