Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Oσοι θυμουνται την προηγουμενη-αθλια- κατασταση, πρεπει να ειχαν βαλει το συγκεκριμενο μαγαζι σε καραντινα. Μετα τις πληροφοριες σας, σπευδω για επισκεψη. Οι παλαιοτεροι πρεπει να αναπολουν και το παρακειμενο Σπ. Μερκουρη 8, που ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν λειτουργει πια.
Οσον αφορα την συμπεριφορα των τσατσων, μια λυση υπαρχει Η ΣΙΩΠΗ !!!! Αφηστε τους να ακουνε μονο αυτοι/ες τι λενε.
 

NikosKoukos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
η λενα δουλευε πριν απο 2 χρονια περιπου στην θησεως (σκλαβενιτη).Πολυ καλές εντυπώσεις , αν μιλαμε για την ίδια, που είναι αρκετα ψηλή (με καυλοτάκουνα εννοείται!!!).
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Παίδες και η Λένα και η Κατερίνα είναι φανταστικές!!! Αλλά ειδικά η δεύτερη  :dancing: :dancing:.....πρώην γυμνάστρια ενόργανης :thefinge: :thefinge: ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!

Αξίζει να πάτε. Καμία σχέση με το παρελθόν.
 

Επισκέπτης
εχει δικιο το καυτο μωρο οποιο κι αν ειναι. ο χωρος εχει αλλαξει ριζικα και ως μπουρδελιαρης δηλωνω με βεβαιοτητα οτι προκειται για τον καλυτερο αισθητικα χωρο σε στουντιο της αθηνας, εκτος αν παιζουν υπερχλιδατα με τιμες 100άδων ευρω που δε γνωριζω. για τις κοπελες δε γνωριζω ακομα, δε με ενθουσιασαν οσο ο χωρος μπορω να πω. συγκεκριμενα ειδα μια ελβιρα γιαπωνεζοειδη που την εχω παρει βριλησσου 57 και δε μου ειπε τιποτα, τη Λενα που δεν ηταν στρουθοκαμηλος αλλα δεν την πηρα διοτι ηθελα να δω την Κατερινα για την οποια ολοι λενε οτι δειχνει να το ευχαριστιεται και οτι ηταν στο παρελθον στη Συγγρου&Αριστοτελους 6 και Ιππωνακτος. Είναι μήπως η τύπισα που ΄δούλευε έπειτα στην Πιπίνου, ίσως Λέλας Καραγιάννη μ εμια χαρακτηριστικά άσχημη ουλή αρκετά πάνω από τον αφαλό της? Για βοηθατε.

Επιμένω, αυτη τη στιγμή και ελπίζω όχι για πολύ καιρό ( να μπουν και οι άλλοι στο νόημα είναι μακράν ο καλυτερος χώρος της Αθήνας, σαν να μπαίνεις σε πολυτελέστατο studio
από αυτα που μονο σε ταινιες βλεπει κανεις. Και απο συμπεριφορα ευγενικοι, δε σε διωχνουν αν δεν περάσεις. Ν ατα βλέπουν και οι άλλοι. Παρατήρηση: το τηλέφωνο ν ατο σηκώνου και να ενημερώνουν πρόθυμα ποια κοπέλα δουλεύει πότε. Ειδικά αυτό το studio που έχει πρόβλημα με το parking και δε γειτονεύει με άλλα, δε μπορεί να απαιτεί να πηγαίνουμε από κει ειδικα΄όσοι ενδιαφερόμαστε για συγκεκριμένη κοπέλα και δεν ενδιαφερόμαστε για άλλη.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Πάνο δεν έχει καμμία σχέση το Αθανασίας 3 με το Κεφαλληνίας 75. Το πρώτο το έχει φτιάξει ντεκορατέρ (μου το είπε η Λένα). Έχει αισθητική άποψη και διαφέρει παρασάγκας από οποιοδήποτε άλλο στούντιο ή μπουρδέλο. Ο kinkme έχει απόλυτο δίκιο. Για παράδειγμα καλά είναι και τα στούντιο της Βριλησσού από άποψη περιβάλλοντος, αλλά είναι μιας συγκεκριμένης μικροαστικής αισθητικής αν και διαφέρουν μεταξύ τους. Το 57 είναι το καλύτερο γιατί είναι πιο μινιμάλ. Το 36 έχει μια άποψη αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, ενώ το 46 είναι "βάζω όλα όσα μου αρέσουν τουρλού-τουρλού".
 

liferider

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
34
Πόντοι
1
Πάνο δεν έχει καμμία σχέση το Αθανασίας 3 με το Κεφαλληνίας 75. Το πρώτο το έχει φτιάξει ντεκορατέρ (μου το είπε η Λένα). Έχει αισθητική άποψη και διαφέρει παρασάγκας από οποιοδήποτε άλλο στούντιο ή μπουρδέλο. Ο kinkme έχει απόλυτο δίκιο. Για παράδειγμα καλά είναι και τα στούντιο της Βριλησσού από άποψη περιβάλλοντος, αλλά είναι μιας συγκεκριμένης μικροαστικής αισθητικής αν και διαφέρουν μεταξύ τους. Το 57 είναι το καλύτερο γιατί είναι πιο μινιμάλ. Το 36 έχει μια άποψη αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, ενώ το 46 είναι "βάζω όλα όσα μου αρέσουν τουρλού-τουρλού".

Λετε να το δειξει στην ΕΤ3 στην εκπομπη "Design και Διακοσμηση"; :2funny: :2funny:
Καλα ολα αυτα, τα κοριτσια τι "λενε" ομως; 
 

Επισκέπτης
Η διακοσμιση ειναι οντως καταπληκτικη (για μπουρδελο). Εχω κανει πληρη περιγραφη στο ομωνυμο θεμα.

Τα κοριτσια μια απο τα ιδια αλλων στουντιο, τιποτα ιδαιτερο/νεο. Η ιδιοκτητρια (Λενα) απλα μαζεψε οσες ηξερε απο τα υπαρχοντα και εκανε ΄΄τιμ''.

Κριμα γιατι σε τετοιο χωρο, νεα, φρεσκα μουνια θα φερναν τρελλες πωλησεις.
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω με τον RavenM και θα προσθέσω, ότι εκτός από την αισθητική (που για μένα παίζει μεγάλο ρόλο), θα πρέπει να προσέξουν και την Υγιεινή. Δεν είναι τίποτα να έχουν μερικά set σεντόνια-μαξιλάρια να αλλάζουν μετά τον πελάτη (να βοηθάμε και εμείς να γνωριζόμαστε ;-)
Το λέω -πέρα από την πλάκα- γιατί κυκλοφορούν και δερματοπάθειες και πρώτα τα κορίτσια θα έπρεπε να το ζητάνε...
Κα επειδή φαίνεται το kaytomwro να ενδιαφέρεται να κάνει σωστή δουλειά, αυτό είναι κάτι που θα κάνει διαφορά (χωρίς μεγάλο κόστος)
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
ʼμα ανανεώσουν τις εργάτριές τους θα εχουν 100% αύξηση.
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η Ελβιρα ειναι αυτη που δουλευε πιπινου;
 

Επισκέπτης
μου φαινεταο οτι πρεπει να μπει στη λιστα για επισκεψη και η αθανασιας!!ρε πανο μπες στο τσατ!!χεχεχεχεχε
 

pandimitro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες πηγα Αθανασιας 3 Παγκρατι και πετυχα την Κατερινα! Τι μουνι τρελο...βυζαρες,ισπανικη με αεροπλανικα κολπα και γαμισι ατελειωτο...το ζει η κοπελα..ξερει και το σαιτ και με περιποιηθηκε σουπερ....θα ξαναπαω συντομα!
 

rookie(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες απ' ότι λέτε ακούγεται γαμάτο το μαγαζάκι. Για έναν πρωτάρη 17χρονο σαν εμένα, που βαρέθηκε τι μαλακία, κάνει?? Με ενδιαφέρει απλά να είναι σχετικά ευγενικό το προσωπικό ;) αν έχετε προτάσεις για άλλα μέρη στο κέντρο ευπρόσδεκτες! Thanx
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Πήγα προχθες και πέτυχα την Λένα (παρόλο που σε σχετικό post έλεγε οτι θα είναι η Κατερίνα).
Η αλήθεια είναι ότι τραβελοφέρνει λίγο, αλλά ήταν πολύ περιποιητική, ιδιαίτερα στο γλύψιμο.
Τον χώρο τον περίμενα πολύ καλύτερο μετά από τόσα που άκουσα.
Θα ξαναπεράσω για Κατερίνα.
με λίγα λόγια είναι αρκετά αξιοπρεπές.
Της είπα πάντως ότι διάβασα εδώ για το μαγαζί και μου είπε:
α. ότι δεν Postάρουν αυτές αλλά κάποιος που έφεραν ειδικά γιαυτό το λόγο (πελάτης φαντάζομαι ;-)
β. ότι είναι 8 κοπέλες συνολικά και όχι οι δυο γνωστές (Κατερίνα, Λένα)
Επίσης της είπα ότι δίνουν καλύτερα review για Κατερίνα ;-) για να δούμε...
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
το μαγαζι εχει αναβαθμιστει απιστευτα!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....εγω παντως ,οπως ειχα πει και σε παλιοτερα post απο το εν λογω μαγαζι προτεινω την βυζαρου....η λενα μπορει να ειναι καλη χρυση αλλα για πηδημα δεν μου  κανει κουκου......... :- :- :- :- :-
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Παιδιά εγώ περνάω πολύ καλά και με τις δύο!! Με την Κατερίνα απολαμβάνεις το υπέροχο στήθος  :boobies: :boobies: και τις απίστευτες στάσεις (έκανε ενόργανη!!!) και με την Λένα  λατρεύω τα υπέροχα πόδια  :dancing: :dancing: και τα φοβερά κωλομέρια!!!!
Βέβαια γούστα είναι αυτά.................
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
πες τα! λενα κ κατερινα ειναι καυλα!τις εχω παρει κ τις δυο κοπελες απο 2 φορεσ. γουσταρω τρελα.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
μάγκες η κατερίνα τι  ώρες ειναι ; ;)
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Της είπα πάντως ότι διάβασα εδώ για το μαγαζί και μου είπε:
α. ότι δεν Postάρουν αυτές αλλά κάποιος που έφεραν ειδικά γιαυτό το λόγο (πελάτης φαντάζομαι ;-)
Αυτο δεν το πολυκαταλαβα...
Δηλαδη πληρωνουν ατομο για να ποσταρει?
Το καυτο μωρο δηλαδη που λεει οτι δουλευει εκει στην ουσια ειναι καποιος νταβάς?
Μην τα παρω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom