Νέα

Studio Deluxe (Ισμήνης 2 και Βουλιαγμένης, Δάφνη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Studio Deluxe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
191
Κριτικές
14
Like
710
Πόντοι
311
Ποιός μυσταρος θύμαται μια μουναρα Γερμανίδα που είχαν φέρει το 17 ως vanity!!! Έφυγαν τα 50ευρα στις εκτόνωσεις τις σαν καραμέλες... ωραίες εποχές που δεν ήξερες ποιο μοντέλο θα μπεις να πρώτο πάρεις..περασμένα μεγαλεία
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Όντως ο χώρος είναι top και πολυτελέστατος.Αντάξιος πολυτελών στούντιο του εξωτερικού!!!

Στην πρόσφατη επίσκεψη μου όπου τίμησα την Ζανέτ (αναφορά πιο πίσω) ανέφερα ότι βγαίνοντας μια κυρία της υποδοχής με ρώτησε να βαθμολογήσω την Ζανέτ από το 1 μέχρι το 10. Θεωρώ το βήμα αυτό καλό ώστε να έχετε μια καλύτερη άποψη για τις κοπέλες από όλους τους πελάτες και όχι μόνο από όσους γράφουν στα διάφορα σαιτ όπως αυτό.

Θα είχε όμως καλύτερη αξία για εσάς εαν ετοιμάζατε ένα μικρό ερωτηματολόγιο μισή σελίδα όπου ο κάθε πελάτης σε δύο λεπτά θα μπορούσε να βαθμολογήσει π.χ την κοπέλα (διάθεση, συμμετοχή κλπ), την υποδοχή, την καθαριότητα, ώρα αναμονής στο σαλόνι ή/και στο δωμάτιο, εαν θα ξαναερχόταν (αν όχι για πιο λόγο) κλπ...

:hi:
Καθε προσπαθεια για βελτιωση ειναι ο ,τι καλυτετο για ολους μας...αλλα: εγω δε θα μπορουσα ποτε να βαθμολογησω μια κοπελα κατ αυτον τον τροπο..να γραψω γι αυτην δυο καλα λογια εφοσον περασα καλα ναι, μεχρι εκει, γνωμη μου φυσικα. Να στε καλα να βελτιωνεστε για να περναμε κι εμεις μαζι σας καλυτερα και να σας προτιμουμε!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Αν δεν καμω λαθος το στουντιο de paris ειχε τετοιο
παλια που χα παει

εντάξει ναι και ειδικά η katy ήταν μούναρος!!!!!!!!! αλλά σε σέρβις δεν έφτανε τις προαναφερθείσες!!!!!!!
Εμενα και στο service μου αρεσε περισσοτερο απ ολες
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
224
Κριτικές
25
Like
775
Πόντοι
291
Συμφωνώ για Κατυ. Άμα γουστάρε τα έδινε όλα.
 

curiouskatze3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
είναι καθαρά αυτά τα κορίτσια; Δηλαδή, δεν θέλω να πάθω καμία μόλυνση.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
είναι καθαρά αυτά τα κορίτσια; Δηλαδή, δεν θέλω να πάθω καμία μόλυνση.
Σ αυτο το στουντιο ολα τα προσεχουν δε εχει υπαρξει ποτε θεμα με κοπελες και πολυ κσλος ο χωρος ανετα πας
 

tapantaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
11
Like
331
Πόντοι
290
Θα συμφωνήσω έχοντας πάει αρκετές φορές πολύ καλός χώρος και καθαρός.Η μόνη συμβουλή που θα σου έδινα είναι να προσέχεις τις λατινες τους γιατί έχω φάει κάτι ξεγυρισμενες φολες από εκει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Θα συμφωνήσω έχοντας πάει αρκετές φορές πολύ καλός χώρος και καθαρός.Η μόνη συμβουλή που θα σου έδινα είναι να προσέχεις τις λατινες τους γιατί έχω φάει κάτι ξεγυρισμενες φολες από εκει
Εννοειται το σερβις κοιταμε πρωτα! Ο χωρος δεν αρκει...
 

Notios789

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Η μαραια ξέρουμε αν δουλεύει ακόμα στην αλυσίδα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
είναι καθαρά αυτά τα κορίτσια; Δηλαδή, δεν θέλω να πάθω καμία μόλυνση.
Ωραίο πρώτο μήνυμα στο φόρουμ τυπε.
Σαν να λες ότι όλοι οι υπόλοιποι που πάνεω εκεί είναι μαλακες και δεν τους νοιάζει η υγεία τους.
Σκέφτηκες πολύ πριν γράψεις τέτοια αηδία;
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
είναι καθαρά αυτά τα κορίτσια; Δηλαδή, δεν θέλω να πάθω καμία μόλυνση.

Εξαρτάτε μύστη, αν έχει χέσει η λεγόμενη μη πας για γλυφωκωλαδα. Ουτε στα 4 μη σου ρθει εσανς κωλιλας
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Από χώρους καλά είναι, οι γυναίκες του όμως δεν έχουν καμία σχέση με εκείνες που είχε παλιά. Από εμένα μαύρο δυστυχώς...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.514
Κριτικές
163
Like
80.890
Πόντοι
46.223
Και μιας ο λόγος για την Katy !!!

AN4040.jpg
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.703
Κριτικές
24
Like
3.350
Πόντοι
2.846
Συμφωνώ για Κατυ. Άμα γουστάρε τα έδινε όλα.
Απίστευτη φατσαρα η Κaty και απίστευτη κορμαρα και ποδαρες , επίσης όποιους γουσταρε και έπαιζε χημεία στο δωμα έπαιζε και φουλ γλωσσοφιλα η καυλα , 2 απ τα κορυφαία κορμια που πέρασαν απ το Delux και χάρηκα γαμησια που δεν θα τα ξεχάσω ήταν η Katy και η Leanna Sweet η πορνοσταρ .....
Πραγματικά με ένα απλό 100ρι έρειξα ένα απ τα πιο καυλερα γαμησια που έχω κάνει με πορνοσταρ και που εχω να θυμαμαι στη πορνοκαριερα μου , petit καυλακι η Leanna και είχα ρίξει και πολλά χυσιματα για παρτη της σε εφηβικη ηλικια με το απίθανο κωλαρι που ειχε και της το σκιζανε , πρέπει να ξαναδω φωτός και την κριτική μου να ξανακαυλωσω και να ρίξω και μια ακομα πηχτή για παρτη της .....
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: hoftun

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Απίστευτη φατσαρα η Κaty και απίστευτη κορμαρα και ποδαρες , επίσης όποιους γουσταρε και έπαιζε χημεία στο δωμα έπαιζε και φουλ γλωσσοφιλα η καυλα , 2 απ τα κορυφαία κορμια που πέρασαν απ το Delux και χάρηκα γαμησια που δεν θα τα ξεχάσω ήταν η Katy και η Leanna Sweet η πορνοσταρ .....
Πραγματικά με ένα απλό 100ρι έρειξα ένα απ τα πιο καυλερα γαμησια που έχω κάνει με πορνοσταρ και που εχω να θυμαμαι στη πορνοκαριερα μου , petit καυλακι η Leanna και είχα ρίξει και πολλά χυσιματα για παρτη της σε εφηβικη ηλικια με το απίθανο κωλαρι που ειχε και της το σκιζανε , πρέπει να ξαναδω φωτός και την κριτική μου να ξανακαυλωσω και να ρίξω και μια ακομα πηχτή για παρτη της .....
Υπεροχη η katy..πραγματικα υπεροχη σε ολα της, απ τις καλυτερες μου επιλογες!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom