Νέα

Studio Deluxe (Ισμήνης 2 και Βουλιαγμένης, Δάφνη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Studio Deluxe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hngmnn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Είχα τη χειρότερη εμπειρία μου με τη Βικτώρια
 

kapsourakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Παιζει να επιστρεψει η οριστικα τελος;ξερουμε τιποτα;
Ξέρουμε ότι εργάζεται πλέον ως κομμώτρια μικρών ζώων. Ήθελε να σταματήσει να εκδίδεται.
Ελπίζω οι διαχειριστές να επιτρέψουν να συντηρήσουμε τουλαχιστον την ανάμνησή της.
rebeka148.jpg
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.687
Κριτικές
164
Like
81.677
Πόντοι
46.223
Ξέρουμε ότι εργάζεται πλέον ως κομμώτρια μικρών ζώων. Ήθελε να σταματήσει να εκδίδεται.
Ελπίζω οι διαχειριστές να επιτρέψουν να συντηρήσουμε τουλαχιστον την ανάμνησή της.
rebeka148.jpg

Ωραία γυναίκα με πολύ ωραίο πρόσωπο, φυσικό στήθος και σώμα όταν είχε ξεκινήσει.

Πολύ ευχάριστος χαρακτήρας.

Θυμάμαι την είχα πρωτο-γνωρίσει το 2014 περίπου σε μια από τις λιγοστές μου εξορμήσεις στη Κατεχάκη.

Μετά έφυγε στο Λονδίνο, έκανε τατουάζ φούλ στα χέρια.

Την συνάντησα ξανά πριν από 3 χρόνια περίπου αλλά με αρκετά πιο πολλά κιλά.

Στο πρόσωπο όμως παρέμεινε πολύ όμορφη με τα πανέμορφα γαλανά μάτια της.
 

hngmnn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
έχεις γράψει καμιά κριτική για να πάρουμε καμιά ιδέα;
Γιατί όχι τίποτα άλλο, την έχω στα υπόψη.
είναι απλώς ένας κλέφτης. έφυγε από το δωμάτιο πριν τελειώσω και ισχυρίστηκε ότι τελείωσα. με έκανε πολύ νευρικό. Πλήρωσα 50 ευρώ για τίποτα. Δεν την προτείνω ποτέ.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
είναι απλώς ένας κλέφτης. έφυγε από το δωμάτιο πριν τελειώσω και ισχυρίστηκε ότι τελείωσα. με έκανε πολύ νευρικό. Πλήρωσα 50 ευρώ για τίποτα. Δεν την προτείνω ποτέ.
ευχαριστούμε για το σχόλιο.
Οι αρνητικές κριτικές είναι πολύ χρήσιμες γιατί μας προστατεύουν από τις φόλες. Όχι τίποτα άλλο, το σπορ είναι πολύ ακριβό για όσους δεν φυσάμε το χρήμα - κι είναι κρίμα να πετάμε 50ευρα στον κουβά.
Την έχω πατήσει με παρόμοιο τρόπο σε άλλο μαγαζί. Πλήρωσα πρόγραμμα μισής ώρας κι η νεαρά, με το που τελείωσα στο τέταρτο, μου κούνησε μαντηλάκι καλαματιανό. 50ευρο μου έφαγε κι εμένα.
Απορώ με τέτοιες κοπέλες. Μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, δεν θα τις πάρουν είδηση και στο τέλος δεν θα πατάει κανείς;
 
  • Like
Αντιδράσεις: hngmnn

hngmnn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
ευχαριστούμε για το σχόλιο.
Οι αρνητικές κριτικές είναι πολύ χρήσιμες γιατί μας προστατεύουν από τις φόλες. Όχι τίποτα άλλο, το σπορ είναι πολύ ακριβό για όσους δεν φυσάμε το χρήμα - κι είναι κρίμα να πετάμε 50ευρα στον κουβά.
Την έχω πατήσει με παρόμοιο τρόπο σε άλλο μαγαζί. Πλήρωσα πρόγραμμα μισής ώρας κι η νεαρά, με το που τελείωσα στο τέταρτο, μου κούνησε μαντηλάκι καλαματιανό. 50ευρο μου έφαγε κι εμένα.
Απορώ με τέτοιες κοπέλες. Μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, δεν θα τις πάρουν είδηση και στο τέλος δεν θα πατάει κανείς;
Έχω γράψει πολλά σχόλια για αυτήν στο greece-ladies/erotic-portal. Ωστόσο, αυτά τα καθάρματα δεν εγκρίνουν τα αρνητικά σχόλια και τα χαμηλά ποσοστά. στην πραγματικότητα σε απαγορεύουν ακόμη και.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
Έχω γράψει πολλά σχόλια για αυτήν στο greece-ladies/erotic-portal. Ωστόσο, αυτά τα καθάρματα δεν εγκρίνουν τα αρνητικά σχόλια και τα χαμηλά ποσοστά. στην πραγματικότητα σε απαγορεύουν ακόμη και.
πράγματι. Κι εγώ έχω γράψει αρνητικά σχόλια στο συγκεκριμένο σάιτ για 2-3 φόλες που έχω φάει - και μάλιστα διατυπωμένα με μάλλον κόσμιο τρόπο - και δεν μου τα έχουν εγκρίνει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hngmnn

makis1990makis1990

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
119
Like
87
Πόντοι
1
ΡΕ ΜΆΓΚΕΣ ΣΑΣ ΕΚΛΙΠΑΡΏ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΆΝΝΑ ΜΑΡΊΑ ΠΟΥ ΔΟΎΛΕΥΕ ΚΑΠΟΤΕ ,, ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ ΧΡΌΝΙΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥΘΕΝΆ
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411

makis1990makis1990

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
119
Like
87
Πόντοι
1
Όταν ήταν εν δράσει,το είχε πει πως θα σταματήσει οριστικά
Αυτό το γνωρίζω και μου είχε πει να ανταλλάξουμε κινητά αλλά δεν έγινε ποτέ και την έχασα , και μου τι είχε τονίσει μην χαθούμε για αυτό και την ψάχνω
 

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
Πόσο πάει το ακα τσιμπούκι στο μαγαζί ? 70?
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
56
Like
6.079
Πόντοι
11.836
ΡΕ ΜΆΓΚΕΣ ΣΑΣ ΕΚΛΙΠΑΡΏ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΆΝΝΑ ΜΑΡΊΑ ΠΟΥ ΔΟΎΛΕΥΕ ΚΑΠΟΤΕ ,, ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ ΧΡΌΝΙΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥΘΕΝΆ

σωστά δεν μπορείς να την βρεις γιατί έχει σταματήσει το άθλημα εδώ και χρόνια. Μην γράφεις κεφαλαία μας τύφλωσες...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Αυτό το γνωρίζω και μου είχε πει να ανταλλάξουμε κινητά αλλά δεν έγινε ποτέ και την έχασα , και μου τι είχε τονίσει μην χαθούμε για αυτό και την ψάχνω
Αν όντως δεν ήθελε να χαθείτε, θα είχατε ανταλλάξει κινητά κατευθείαν.
Προχωρα παρακάτω καψουρη, υπάρχουν πολλές Άννα Μαρίες εκεί έξω να ασχοληθείς
 

makis1990makis1990

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
119
Like
87
Πόντοι
1
Αν όντως δεν ήθελε να χαθείτε, θα είχατε ανταλλάξει κινητά κατευθείαν.
Προχωρα παρακάτω καψουρη, υπάρχουν πολλές Άννα Μαρίες εκεί έξω να ασχοληθείς
Καλά τα λες αδερφέ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σωστά δεν μπορείς να την βρεις γιατί έχει σταματήσει το άθλημα εδώ και χρόνια. Μην γράφεις κεφαλαία μας τύφλωσες...
ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΊΣ
 

Lord Asriel

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2017
Μηνύματα
14
Like
19
Πόντοι
0
Κάτσε υπάρχει ιστότοπος με πρόγραμμα που να δουλεύει; Το Deluxe έχει ιστότοπο, αλλά στο Κορίτσια/Βάρδιες φορτώνει ένα 404 error.
Παρακαλώ @Studio Deluxe επικοινωνήστε και διορθώστε το συγκεκριμένο πρόβλημα!

Με ιδιαίτερη κούραση, για να δεις τις βάρδιες μετά το 404, πατάς "Back to Home Page", μετά "Studios", γράφεις "deluxe" στη μπάρα, και σου βγαίνει το κουμπί του μαγαζιού με το πρόγραμμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom