Νέα

Στριπτιτζάδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Είδες ??? τι τά θέλης και άνακατεύεσαι ????????
:-* :-* :-* όταν σού είπα να σέ πάω άρνηθηκες !!!!!!!!!

Οταν πάτε, φρόντισε να πληρώσει το αναλογούν χρηματικό αντίτιμο. Ο τσάμπας απέθανε!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Έφοδος σε στριπτιζάδικο και συλλήψεις
.................................................
Οι αστυνομικοί κατέσχεσαν συνολικά 1.350 ευρώ, χρήματα που προέρχονται από την παράνομη δραστηριότητα του στριπτιζάδικου.

Πολύ μπατίρηδες πρέπει να ήταν οι πελάτες...... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
α. Και μετα ξυπνησες, εκτος και αν το ποτο ηταν πολυ μπομπα και ειχες παραισθησεις
β & γ. Περαστικα σου για τις μπομπες που πεινεις
υ.γ Πανω απο 12 αρα δυσκολο να σε πιστεψω
αμα σου κανονίσω παρτουζα σε πριβε, θα κανεις το σαλαμάκι ????  :)
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Α: Και βέβαια πηδιούνται οι στριπτηζούδες μέσα στο μαγαζί όπως άλλωστε και οι μη στριπτηζούδες στον εργασιακό τους χώρο ΑΝ αυτό θέλουν. Πόσο μάλλον εφόσον το τίμημα είναι αρκετών 100άδων ευρώ διότι αυτοί που γνωρίζω εγώ ότι πηδάνε ή παίρνουν φραπέ κάτω από το τραπέζι, φεύγουν με τουλάχιστον €300-500 ελαφρύτερο παντελόνι.
Β: Οχι μόνο απλή σχέση αλλά και γάμο και παιδιά μπορούν να ελπίζουν οι εν λόγω κοπέλες. Σχεδόν όλες άλλωστε οι παλιότερες εργαζόμενες που εγώ κρατάω ακόμα επαφές έχουν τακτοποιηθεί και έχουν τις οικογένειές τους. Και μην υποθέσετε με ξεπεσμένους. Μάρτυράς μου η σοφή λαϊκή ρήση
'ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΙ ΟΙ ΤΡΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΤΥΧΕΣ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ'   :fart-in-bed:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τι εννοεις γαμας σε στριπτιζαδικο?
Αν εννοεις:
Α.[size=20pt] Γαμας στο πριβε, δεν παιζει με ΤΙΠΟΤΑ, (φραπεδες, παιχνιδι με το μουνακι της, φαπιτσες στο κωλαρακι της και αλλα τετοια παιζουν αλλα οχι ΓΑΜΗΣΙ)[/size]

Ρε μεγαλε ποιος σου ειπε οτι θελω [size=20pt]να γαμησω σε παταρι στριπομαγαζου ακομα και αν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα..[/size]

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....


ενα καλο μου προβατάκι, φαε αυτο το όμορφο γκαζόν του πουστη του γειτονα....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
και φυσικα γαμας στα στριπ.

βεβαια οχι σε ολα και οχι ολες.

η τιμη ειναι 100ευρω ουτε σεντς παραπανω....
(γινεται και με 50  ;) )


αυτα γινονται μεσα στα πριβε.

τωρα ομως πιστευετε οτι αξιζει?

 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....


ενα καλο μου προβατάκι, φαε αυτο το όμορφο γκαζόν του πουστη του γειτονα....  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ψαξε να βρεις κανενα φραπε και ασε τα υπολοιπα......  :jerking: :jerking: :jerking:
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
και φυσικα γαμας στα στριπ.

βεβαια οχι σε ολα και οχι ολες.

η τιμη ειναι 100ευρω ουτε σεντς παραπανω....
(γινεται και με 50  ;) )


αυτα γινονται μεσα στα πριβε.

τωρα ομως πιστευετε οτι αξιζει?
ΦΥΣΙΚΑ και γαμας ε??? :jerking: :jerking: :jerking: αλλα οχι σε ολα και με ολες :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατι λετε μουσια ρε??? πες μας ρε μεγαλε που και ποια γαμησες??
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Α: Και βέβαια πηδιούνται οι στριπτηζούδες μέσα στο μαγαζί όπως άλλωστε και οι μη στριπτηζούδες στον εργασιακό τους χώρο ΑΝ αυτό θέλουν. Πόσο μάλλον εφόσον το τίμημα είναι αρκετών 100άδων ευρώ διότι αυτοί που γνωρίζω εγώ ότι πηδάνε ή παίρνουν φραπέ κάτω από το τραπέζι, φεύγουν με τουλάχιστον €300-500 ελαφρύτερο παντελόνι.
Β: Οχι μόνο απλή σχέση αλλά και γάμο και παιδιά μπορούν να ελπίζουν οι εν λόγω κοπέλες. Σχεδόν όλες άλλωστε οι παλιότερες εργαζόμενες που εγώ κρατάω ακόμα επαφές έχουν τακτοποιηθεί και έχουν τις οικογένειές τους. Και μην υποθέσετε με ξεπεσμένους. Μάρτυράς μου η σοφή λαϊκή ρήση
'ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΙ ΟΙ ΤΡΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΤΥΧΕΣ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ'   :fart-in-bed:
Α. Η γνωστη διαδικτυακη μαγκια του ΝΕΟΕΛΛΗΝΑΡΑ τις γαμαει ολες απο το Ιντερνετ και μετα ψαχνει για κανενα φραπε. Ουδεν αλλον σχολιον....
Β. Και εγω μπορω να ελπιζω να μου κατσει το Τζοκερ..... το θεμα δεν ειναι σε τι ελπιζουν αλλα τι πραγματικα γινεται και αυτο που γινεται ειναι στην καλυτερη για αυτες να παρουν τα φραγκα και καποια στιγμη να γυρισουν στις χωρες τους πλουσιες και να παντρευτουν καποιον που δεν θα ξερει τι εκαναν εδω, αυτο βεβαια στην καλη περιπτωση αν γλιτωσουν απο ναρκωτικα, νταβατζηδες κ.τ.λ.π και αν δεν καταληξουν στα 40 τους σε κανενα μπουρδελο του Μεταξουργειου η των Τιρανων
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααα εσύ και ο βάσος...
αααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαα και δε γαμιούνται στο πριβέ.
ααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχα και τρώνε αυτοί που τα λενε γιαούρτια από φίλους τους.
ααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχα ακούς βάσο;
Α. Ποιος ειναι ο Βασος? νεος διαδυκτιακος παραμυθας??
Β. Πολλα απο αυτα που λεγονται ειδικα στα θερντ για στριπτιζαδικα εν ειποθουν προσωπο με προσωπο και οχι ανωνυμα θα πεσει το τοσο γιαουρτι που η ΦΑΓΕ θα κανει υπερωριες.....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ΦΥΣΙΚΑ και γαμας ε??? :jerking: :jerking: :jerking: αλλα οχι σε ολα και με ολες :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατι λετε μουσια ρε??? πες μας ρε μεγαλε που και ποια γαμησες??

Ρε  φίλε  δε  σε  ξέρουμε . Αλλιώς  θα  σου χαν έρθει 4-5 p.m. Και  μετά  δε  θα  μίλαγες !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
[size=15pt]Ο κόσμος το ΄χει τούμπανο ... κι εμείς κρυφό καμάρι![/size]  :grin:
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Ρε  φίλε  δε  σε  ξέρουμε . Αλλιώς  θα  σου χαν έρθει 4-5 p.m. Και  μετά  δε  θα  μίλαγες !
Α θελει και συνωμοτικους κανονες για να γαμησεις σε στριπ...... γιατι ρε παιδια αφου γινεται τοσο ευκολα και απλα??
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Β. Πολλα απο αυτα που λεγονται ειδικα στα θερντ για στριπτιζαδικα εν ειποθουν προσωπο με προσωπο και οχι ανωνυμα θα πεσει το τοσο γιαουρτι που η ΦΑΓΕ θα κανει υπερωριες.....

βαρόνε χέστο.
μην πούμε παραπάνω θα σε πιάσει μελαγχολία αμα γνωριζόμασταν και θα σ έπιανε ευκοιλιότητα αφου τα γιαούρτια θα τα τρωγες όλα αντί να τα πετάξεις...

από την άλλη αμα θες να πιστεύεις έτσι μαγκιά σου.
σου χαλάω εγώ το χατίρι;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom