Νέα

Στριπτιτζάδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lamogios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
α. εισαι απολυτα σωστος, αν εξαιρεσεις βεβαια κατι πισωκολλητά που εχω κανει στα πριβέδια.
η μαμα μου βεβαια φωναζει, αλλα δεν της το λεω και ευτυχως δε μπαινει πλεον στο σάιτ..

:2funny: :2funny:

Aυτα..

ΥΓ - Μου χαλασες την ψευδαισθηση, οτι το 'καναν μονο μαζι μου, γιατι ειμαι ομορφοπαιδο.. :2funny:

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
α. εισαι απολυτα σωστος, αν εξαιρεσεις βεβαια κατι πισωκολλητά που εχω κανει στα πριβέδια.
η μαμα μου βεβαια φωναζει, αλλα δεν της το λεω και ευτυχως δε μπαινει πλεον στο σάιτ..
edit: βεβαια φιλε κοκκινε βαρωνε πρεπει να σου πω, οτι ειμαι ακομη μικρο παιδακι και παιζω το πουλακι μου στο ιντερνετ. ακομη εγω δεν εχω γαμησει, λεω απλα καμια μαλακία για να περναω την ωρα μου..



υ.γ. αυτά..  :)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny: :2funny:

Aυτα..

ΥΓ - Μου χαλασες την ψευδαισθηση, οτι το 'καναν μονο μαζι μου, γιατι ειμαι ομορφοπαιδο.. :2funny:

χου ρε τελευταίοι...
εγώ το έκανα γιατί τις λυπόμουνα...
όλο με παρακάλαγαν.....
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16

Άχρηστοι...

Κανένας δεν ενδιαφέρεται για τη τέχνη του χορού των σωληνοκόριτσων!!!

:s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :tooth: :tooth: :tooth:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
α. εισαι απολυτα σωστος, αν εξαιρεσεις βεβαια κατι πισωκολλητά που εχω κανει στα πριβέδια.

εσύ πισωκολλητά στα πριβέδια?μάλλον ντρέπεσαι να πείς ότι ασχολείσαι με το παθητικό γλείψιμο κονδυλωμάτων και λές ανακρίβειες στον κόσμο για να μήν καρφώνεσαι.Λαοπλάνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υ.γ.είμαι ζαβή είμαι ζαβή είμαι ζαβή είμαι ζαβή είμαι ζαβή,είσαι ζαβή είσαι ζαβή,είμαστε ζαβοί είμαστε ζαβοί είμαστε ζαβοί είσαστε ζαβοί είσαστε ζαβοί είσαστε ζαβοί είσαστε ζαβοί.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237
εσύ πισωκολλητά στα πριβέδια?μάλλον ντρέπεσαι να πείς ότι ασχολείσαι με το παθητικό γλείψιμο κονδυλωμάτων και λές ανακρίβειες στον κόσμο για να μήν καρφώνεσαι.Λαοπλάνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υ.γ.είμαι ζαβή είμαι ζαβή είμαι ζαβή είμαι ζαβή είμαι ζαβή,είσαι ζαβή είσαι ζαβή,είμαστε ζαβοί είμαστε ζαβοί είμαστε ζαβοί είσαστε ζαβοί είσαστε ζαβοί είσαστε ζαβοί είσαστε ζαβοί.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Τι εννοεις γαμας σε στριπτιζαδικο?
Αν εννοεις:
Α. Γαμας στο πριβε, δεν παιζει με ΤΙΠΟΤΑ, (φραπεδες, παιχνιδι με το μουνακι της, φαπιτσες στο κωλαρακι της και αλλα τετοια παιζουν αλλα οχι ΓΑΜΗΣΙ)
Β. Βιζιτα, ναι παιζει αλλα οι ποιο πολλες φοβουνται να στο προτεινουν αν εχεις τον τροπο μπορεις να της το προτεινεις με τροπο εσυ, Τιμες? αν η γκομενα ειναι σωστη και δεν θελει να σε δαγκωσει 150-200 Ευρω για οση ωρα θελεις σε ξενοδοχειο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ
Γ. "Σχεση", Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα που λεει και ο Sakis, προφανως και μιλαμε για σχεση μη σοβαρη καθοτι πρεπει να αποδεχθεις οτι τη γκομενα σου θα την χουφτωνει γυμνη ολη η Αθηνα αλλα περα απο αυτο ειναι πολυ δυσκολο απο πελατης στριπτιζαδικου να καταληξεις εραστης, αν την γνωρισεις αλλου τα πραγματα αλλαζουν.....
Αφού ρε παίκτη είσαι σίγουρος πως απλά στη χουφτώνει η μισή Αθήνα και δεν στην μπριζολιάζει δές το και για σοβαρή σχέση, μη το αδικεις το κορίτσι... :jerking:

Υ.Γ. Μην ακούς παραμύθια. ΠΟΥΘΕΝΑ δε γαμιούνται οι στριπτηζούδες. Ούτε εντός, ούτε εκτός, ούτε επί τα αυτά...
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Αφού ρε παίκτη είσαι σίγουρος πως απλά στη χουφτώνει η μισή Αθήνα και δεν στην μπριζολιάζει δές το και για σοβαρή σχέση, μη το αδικεις το κορίτσι... :jerking:

Υ.Γ. Μην ακούς παραμύθια. ΠΟΥΘΕΝΑ δε γαμιούνται οι στριπτηζούδες. Ούτε εντός, ούτε εκτός, ούτε επί τα αυτά...
Μην ανυσηχεις εχω αρκετη εμπειρια απο τετοια μαγαζια αρα κομματακι δυσκολο να φαω το παραμυθακι του οποιουδηποτε, παντως δεν νομιζεις οτι το πουθενα ειναι λιγουλακι τραβηγμενο? καπου θα γαμιουνται και αυτες γυναικες δεν ειναι?? :think: :think:
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
α. εισαι απολυτα σωστος, αν εξαιρεσεις βεβαια κατι πισωκολλητά που εχω κανει στα πριβέδια.
η μαμα μου βεβαια φωναζει, αλλα δεν της το λεω και ευτυχως δε μπαινει πλεον στο σάιτ..

β. περαστικά..

γ. επισης περαστικα..




υ.γ. πόσων ετων εισαι ????
α. Και μετα ξυπνησες, εκτος και αν το ποτο ηταν πολυ μπομπα και ειχες παραισθησεις
β & γ. Περαστικα σου για τις μπομπες που πεινεις
υ.γ Πανω απο 12 αρα δυσκολο να σε πιστεψω
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
16
α. Και μετα ξυπνησες, εκτος και αν το ποτο ηταν πολυ μπομπα και ειχες παραισθησεις
β & γ. Περαστικα σου για τις μπομπες που πεινεις
υ.γ Πανω απο 12 αρα δυσκολο να σε πιστεψω

:2funny: :2funny: :2funny:

γνωστοι Ελληναραδες......κατι τετοιους 'χορτατους' μολις ανεβουν Βουκου, εκλιπαρουν για ενα 'μασατζιδικο που γ@@ς'

νουμερα ολκης
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ξερει κανεις ΚΑΛΑ απο ρασπουτιν ?

θελω να ρωτησω για μια συγκεκριμενη κοπελα καποιο φιλο...
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

γνωστοι Ελληναραδες......κατι τετοιους 'χορτατους' μολις ανεβουν Βουκου, εκλιπαρουν για ενα 'μασατζιδικο που γ@@ς'

νουμερα ολκης
Εγω χορτατος απο στριπτιζαδικα δεν ειμαι ουτε με μασατζιδικα εχω σχεση, αν εννοεις τον τυπο που σχολιαζω ΝΑΙ ειναι γνησιος ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ εχει γαμησει απο Τιρανα μεχρι Ριγα και Ταλλινν αλλα στον υπνο του :2funny: :2funny:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Θα χωριστούμε σε δυο γκρουπ.
Αυτοί που λένε πως γαμάς κι οι άλλοι.
Θα πάμε όμως σε συγκεκριμένο μαγαζί.
Όποιος χάσει θα πληρώσει όλα τα γαμησιάτικα  :grin:
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
16
Εγω χορτατος απο στριπτιζαδικα δεν ειμαι ουτε με μασατζιδικα εχω σχεση, αν εννοεις τον τυπο που σχολιαζω ΝΑΙ ειναι γνησιος ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ εχει γαμησει απο Τιρανα μεχρι Ριγα και Ταλλινν αλλα στον υπνο του :2funny: :2funny:

προφανως σε αυτον αναφερομαι, και στους ομοιους του...και εχει αρκετους στο .τν  ;)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
το γαμισατε και ψωφισε .Καλα ρε τοσο πολυ φοβαστε πια ?, η δεν εχετε ποτε γαμισει σε στριπτιτζαδικο
εγω πάντως μια φορά που δεν γάμησα ζήτησα τα λεφτά μου πίσω το ορκίζομαι
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Θα χωριστούμε σε δυο γκρουπ.
Αυτοί που λένε πως γαμάς κι οι άλλοι.
Θα πάμε όμως σε συγκεκριμένο μαγαζί.
Όποιος χάσει θα πληρώσει όλα τα γαμησιάτικα  :grin:
Και μετα θα παμε σε ολα τα υπολοιπα και οποιος χασει θα πληρωσει το μπαλαμουτι (χουρους και πουτα) δεν συμφερει ε?????
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Και μετα θα παμε σε ολα τα υπολοιπα και οποιος χασει θα πληρωσει το μπαλαμουτι (χουρους και πουτα) δεν συμφερει ε?????
Θα γλυκαθείς εκει που θα σε πάμε και δε θα θες να ξεκολλήσεις  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom