Νέα

Στριπτιτζάδικα που Φραπάς (και όχι μόνο).

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Ιουν 2020
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
γνωρίζει κανείς κάποιο στριπτιτζαδικο που παίζει εκτόνωση ?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Έχω να πάω τουλάχιστον καμιά 15αριά χρόνια σε στριπτιζάδικο. Από ότι διαβάζω εδώ μέσα όμως, πλέον σχεδόν σε ΟΛΑ όχι μόνο παίζει φραπές αλλά και γαμήσι με το κατάλληλο αντίτιμο! Τώρα αν γράφουν μούφες... αυτό δεν το ξέρω!!! :grin:
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Έχω να πάω τουλάχιστον καμιά 15αριά χρόνια σε στριπτιζάδικο. Από ότι διαβάζω εδώ μέσα όμως, πλέον σχεδόν σε ΟΛΑ όχι μόνο παίζει φραπές αλλά και γαμήσι με το κατάλληλο αντίτιμο! Τώρα αν γράφουν μούφες... αυτό δεν το ξέρω!!! :grin:
CAISSA το απολυτο πριβε...! :tits2: :tits: :cum: :tits2:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
XAXAXAXAXAXAXA!

Το απολυτο κοροιδιλικι. Ποια CAISSA ρε φιλε? Λεφτα για πεταμα υπαρχουν? Δεν τον παιζω καλυτερα να μου μεινουνε στην τσεπη?
Παντα θα υπαρχουν κι αυτοι που τον παιζουν...εννοειται οτι απαιτειται και το αντιτιμο σ οτι κανεις σ αυτη τη ζωη,αν δε το χεις απλα παρακολουθεις απ τη θεση του θεατη και οχι του πρωταγωνιστη,αν εχω τη δυνατοτητα λοιπον γιατι να μην κανω τη πλακα μου
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Παντα θα υπαρχουν κι αυτοι που τον παιζουν...εννοειται οτι απαιτειται και το αντιτιμο σ οτι κανεις σ αυτη τη ζωη,αν δε το χεις απλα παρακολουθεις απ τη θεση του θεατη και οχι του πρωταγωνιστη,αν εχω τη δυνατοτητα λοιπον γιατι να μην κανω τη πλακα μου

Ρε φιλε ειδικα σε αυτο το μαγαζι πρεπει να σε πληρωνουνε για να τις μισεισγα
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Ρε φιλε ειδικα σε αυτο το μαγαζι πρεπει να σε πληρωνουνε για να τις μισεισγα
Εισαι ΑΝΩΤΕΡΟΣΣ και ποιοτικοςς μπες στο FB και παρε ματι τι παιζει,αν και δε τα χει ολα,παντως ολα τα φρεσκα που ειχαν σκασει Ιανουαριο Φεβρουαριο ειναι ακομα εδω δεν εφυγαν ποτε,οσο για τις τεραστιες πριβεδαρες του με τους καναπεδες δεν παιζουν αλλου :tits2: :tits2: :tits2: :headbaning2: :headbaning2:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Εισαι ΑΝΩΤΕΡΟΣΣ και ποιοτικοςς μπες στο FB και παρε ματι τι παιζει,αν και δε τα χει ολα,παντως ολα τα φρεσκα που ειχαν σκασει Ιανουαριο Φεβρουαριο ειναι ακομα εδω δεν εφυγαν ποτε,οσο για τις τεραστιες πριβεδαρες του με τους καναπεδες δεν παιζουν αλλου :tits2: :tits2: :tits2: :headbaning2: :headbaning2:

Σε καταλαβαινω φιλε αλλα γιατι να τα σκασω στις πριβεδαρες και να μην την παρω την ιδια Πριαμο για ξεκισμα?Ιδια λεφτα θα μου ερθει. Ολες πανε ξενοδοχειο για τα ευκολα φραγκα. Αμα εισαι και λιγο μπανικο παληκαρι το φχαριστιουνται κιολας
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Σε καταλαβαινω φιλε αλλα γιατι να τα σκασω στις πριβεδαρες και να μην την παρω την ιδια Πριαμο για ξεκισμα?Ιδια λεφτα θα μου ερθει. Ολες πανε ξενοδοχειο για τα ευκολα φραγκα. Αμα εισαι και λιγο μπανικο παληκαρι το φχαριστιουνται κιολας
Για τη διαφορα του παιγνιου,αλλο το να αλλο τ αλλο,τελειως διαφορετικη φαση.Το κανεις οχι για το πηδημα αλλα για την ολη συγκεκριμενη ατμοσφαιρα,με τα διαφορα μωρα να σε πλησιαζουν εσυ να φλερταρεις να τις παιζεις και να κατορθωνεις να ψηνεις μωρο που δεν γαμιεται με τη μαγκια σου το μπλα μπλα σου τα λεφτα σου,καπως ετσι,τη βρισκω ετσι οπως και πολλοι αλλοι,ξερο γαμησι δε μου λεει τιποτα...ειμαι πριβεδαρας τι να κανουμε!! ΥΓ(επειδη αναφερεσαι συνεχως γιατι να τα σκασω κλπ και μπορει να μην εισαι πολυ ανετος, οποιος δεν εχει να τα σκασει, οποιος ζοριζεται και τα κλαιει μετα καλυτερα να μη ψαχνεται(τα ειπαμε αυτα)γενικα)γνωμη μου... οσο για το αν ¨φχαριστιουνται¨ δε με αφορα...και τη σφυριδα την ξεκοκαλιζεις και την απολαμβανεις χωρις να ειναι απαραιτητο να το απολαμβανει κι αυτη... ;)
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Σε καταλαβαινω φιλε αλλα γιατι να τα σκασω στις πριβεδαρες και να μην την παρω την ιδια Πριαμο για ξεκισμα?Ιδια λεφτα θα μου ερθει. Ολες πανε ξενοδοχειο για τα ευκολα φραγκα. Αμα εισαι και λιγο μπανικο παληκαρι το φχαριστιουνται κιολας
Αλλος θα το προχωρησει κι αλλο και θα πει μαγκα μου εγω γαμαω στο μεταξι 15 μωρα με τα λεφτα του πριαμου...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Αλλος θα το προχωρησει κι αλλο και θα πει μαγκα μου εγω γαμαω στο μεταξι 15 μωρα με τα λεφτα του πριαμου...

Φιλε δεν ειναι θεμα αμα εχω να τα χαλασω σε πληροφορω οτι εχω μια χαρα φραγκα και χαλαω πολλα για ξενοδοχειο. Εμενα μου αρεσει να παω να την παιξω για εξω φαγητο ποτακι και μετα Πριαμο σουιτα. Θα μου φυγει ενα 250 αρι αλλα θα περασω καλα.

Οσο για τη σφυριδα ατυχες το παραδειγμα διοτι η σφυριδα οταν την ξεκοκαλιζεις και τη φχαριστιεσαι ειναι η ψητη η τηγανιτη και νεκρη αρχηγε μου τι να νοιωσει? Οσο για το Μεταξι παλι δε εχει νοημα. Και εγω ευγενικα στο λεω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Distro

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Φιλε δεν ειναι θεμα αμα εχω να τα χαλασω σε πληροφορω οτι εχω μια χαρα φραγκα και χαλαω πολλα για ξενοδοχειο. Εμενα μου αρεσει να παω να την παιξω για εξω φαγητο ποτακι και μετα Πριαμο σουιτα. Θα μου φυγει ενα 250 αρι αλλα θα περασω καλα.

Οσο για τη σφυριδα ατυχες το παραδειγμα διοτι η σφυριδα οταν την ξεκοκαλιζεις και τη φχαριστιεσαι ειναι η ψητη η τηγανιτη και νεκρη αρχηγε μου τι να νοιωσει? Οσο για το Μεταξι παλι δε εχει νοημα. Και εγω ευγενικα στο λεω
Να χαμε να λεγαμε μεγαλε, ωραιος, φραγκατος, μαγκας και αλανι,με τα στριπτηζαδικα αφου δε γουσταρεις τη φαση τι θελεις κι  ασχολεισαι τοτενες...εμας βρηκες εδωχαμω...να φυγεις να πας αλλου,γραψε κατηγορια βιζιτες :headbang:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Να χαμε να λεγαμε μεγαλε, ωραιος, φραγκατος, μαγκας και αλανι,με τα στριπτηζαδικα αφου δε γουσταρεις τη φαση τι θελεις κι  ασχολεισαι τοτενες...εμας βρηκες εδωχαμω...να φυγεις να πας αλλου,γραψε κατηγορια βιζιτες :headbang:

Αρχηγε μου εγω δεν ασχοληθηκα μαζι σου. Το νημα ειναι για οποιον τον ενδιαφερει το θεμα. Δεν ειδα πουθενα οτι για να γραψεις εδω πρεπει να παρεις την αδεια του kavlaboy. Εκφραζω τη γνωμη μου απο την εμπειρια που εχω και σε αντιθεση με αλλους δεν προμοταρω για να παρω καμια καρτα δωρο. Εσυ τι ζορι τραβας?Εισαι ιδιοκτητης του νηματος? Αλλα ετσι ειναι για να πουλησεις πνευμα πρεπει και να εχεις και με φτηνο χιουμορ δε γινεται.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
XAXAXAXAXAXAXA!

Το απολυτο κοροιδιλικι. Ποια CAISSA ρε φιλε? Λεφτα για πεταμα υπαρχουν? Δεν τον παιζω καλυτερα να μου μεινουνε στην τσεπη?
Οποιοι διαβαζουν κρινουν το ποσο LARGE πραγματικα εισαι αμοιρε...και το ποσο ποιοτικος...ισως να μη φταις εσυ,η πουτανα η ζωη να σε κανει αναγκαστικα να αρκεισαι στο ματι και στο παιξιμο...και δε μπορει να σε κατηγορησει βεβαια κανενας γι αυτο...για το οτι κανεις το πονηρο το  μαγκα και το αλανι ναι εκτιθεσαι,και για αυτο κρινεσαι...οσο τα προμο και τις καρτες δεν εχω αναφερθει ποτε σε κατι τετοιο ουτε ασχοληθει ουτε γνωριζω τι ειναι αυτα,μαλλον κατι της ηλικιας σου...
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Οποιοι διαβαζουν κρινουν το ποσο LARGE πραγματικα εισαι αμοιρε...και το ποσο ποιοτικος...ισως να μη φταις εσυ,η πουτανα η ζωη να σε κανει αναγκαστικα να αρκεισαι στο ματι και στο παιξιμο...και δε μπορει να σε κατηγορησει βεβαια κανενας γι αυτο...για το οτι κανεις το πονηρο το  μαγκα και το αλανι ναι εκτιθεσαι,και για αυτο κρινεσαι...οσο τα προμο και τις καρτες δεν εχω αναφερθει ποτε σε κατι τετοιο ουτε ασχοληθει ουτε γνωριζω τι ειναι αυτα,μαλλον κατι της ηλικιας σου...

Aληθεια τωρα φιλε?
Δεν ειναι ποιοτικο να βγαλεις εξω για ποτο και φαι και μετα πηδημα σε σουιτα μια μοντελαρα?
Με το συνολικο κοστος της ολης φασης προσυμφωνημενο?
Και ειναι ποιοτικο να καυλαντιζεις στους καναπεδες του στριπτιτζαδικου και μονο για να κατσει διπλα σου μια απο αυτες τις σνομπ καριες, να ερχετε το γκαρσονι καθε 15-20 λεπτα και να ζηταει 20αρικα?
Δηλαδη ποσο ποιοτικος μαλακας πρεπει να ειμαι για να δωσω 60-80 ευρω την ωρα απλα για να κατσει διπλα μου μια απο αυτες? Απλα να κατσει διπλα μου και να χαιδευω το μπουτι της?
Φιλε, αυτα τα μαγαζια, με αυτα που προσφερουν για τα λεφτα που ζητανε ειναι μονο για κατι κοροιδα, που δεν σεβονται τα λεφτα τους.
Και δεν εχει να κανει με το αν εισαι larze η τσιγκουνης, αλλα για το ποσο μαλακα σε περνανε...
Αυτοι που εχουν τα μαγαζια και οι στριπτιτζουδες χανουν που δεν παταω πια στα μαγαζια τους και οχι εγω...
Θα σκυλοπνιγω εγω στις πεντε θαλασσες της γης για να παω να τα δωσω σε μια σνομπ μαλακω απλα για να πιει 2 ποτα μαζι μου...
Ρε δε σφαξανε...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Aληθεια τωρα φιλε?
Δεν ειναι ποιοτικο να βγαλεις εξω για ποτο και φαι και μετα πηδημα σε σουιτα μια μοντελαρα?
Με το συνολικο κοστος της ολης φασης προσυμφωνημενο?
Και ειναι ποιοτικο να καυλαντιζεις στους καναπεδες του στριπτιτζαδικου και μονο για να κατσει διπλα σου μια απο αυτες τις σνομπ καριες, να ερχετε το γκαρσονι καθε 15-20 λεπτα και να ζηταει 20αρικα?
Δηλαδη ποσο ποιοτικος μαλακας πρεπει να ειμαι για να δωσω 60-80 ευρω την ωρα απλα για να κατσει διπλα μου μια απο αυτες? Απλα να κατσει διπλα μου και να χαιδευω το μπουτι της?
Φιλε, αυτα τα μαγαζια, με αυτα που προσφερουν για τα λεφτα που ζητανε ειναι μονο για κατι κοροιδα, που δεν σεβονται τα λεφτα τους.
Και δεν εχει να κανει με το αν εισαι larze η τσιγκουνης, αλλα για το ποσο μαλακα σε περνανε...
Αυτοι που εχουν τα μαγαζια και οι στριπτιτζουδες χανουν που δεν παταω πια στα μαγαζια τους και οχι εγω...
Θα σκυλοπνιγω εγω στις πεντε θαλασσες της γης για να παω να τα δωσω σε μια σνομπ μαλακω απλα για να πιει 2 ποτα μαζι μου...
Ρε δε σφαξανε...
Τα εχω εξηγησει, συμφωνω με ολους τους τροπους διασκεδασης,λιγοτερο η περισοτερο,μαλακα στα στριπτηζαδικα εμενα προσωπικα δε με χουν πιασει ποτε γιατι παντα καταφερνω και παιρνω αυτο που θελω και μεσα και εξω απ τα μαγαζια(δε μενω στο να κατσει διπλα μου και να χαιδευω το μπουτι της)εχω τον τροπο και τα απαραιτητα προσοντα,οσο για το κοστος ναι ακριβο σπορ,αλλα το ακριβο ειναι σχετικο, να ξερετε οτι υπαρχει κοσμος που τα 60 - 80 ευρω του φαινονται 6 σεντς μην κρινετε παντα βαση των δικων σας οικονομικων δεδομενων,αν ολος αυτος ο χαβαλες σου κοστιζε 6 σεντς θα το κανες?? θα αισθανοσουν κοροιδο επειδη σου τα φαγε?θα τα κλαιγες? η απλα θα διασκεδαζες το παιχνιδι?Οσο για το ¨Θα σκυλοπνιγω εγω στις πεντε θαλασσες της γης για να παω να τα δωσω σε μια σνομπ μαλακω απλα για να πιει 2 ποτα μαζι μου¨αλλοι βλεπουν τις γυναικες και γενικοτερα τη ζωη παραδεισο αλλοι κολαση,εξαρταται πως τα χει καταφερει καθεις στη ζωη του...αν δε μπορει καποιος και τα κλαιει μετα ποιος ο λογος να ασχολειται...?
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Τύπε εάν νομίζεις ότι τα στριπτιτζαδικα της Συγγρού εν έτη 2020 είναι χώροι που προτιμούν να φάνε τα λεφτά τους οι φραγκατοι, κλασσατοι και ποιοτικοι άντρες, οκ πάω πάσο...
Εάν επίσης νομίζεις ότι εγώ, πλοίαρχος Α του εμπορικού ναυτικού, ναυτικός 20 χρόνια στα ποντοπορα καράβια, είμαι κανένας λιγουρης η κάποιος άβγαλτος που μπορούν τα πουτανακια αυτών των μαγαζιών να με πιάσουν μαλακα, πάλι πάσο...
Το ρεζουμέ που θέλω να σου πω, είναι ότι αυτά τα μαγαζιά, για τους σοβαρούς πελάτες που κάποτε έκαναν ζημιές και τα κραταγαν όρθια, πεθανανε.
Τώρα εάν εσύ τα γουστάρεις και έχεις τρόπο να παίρνεις κατά την κρίση σου πάντα, vfm υπηρεσίες, με για σου με χαρά σου.
Αλλά μεταξύ μας ρε τύπε...
Επειδή έχω πάει σε εφοπλιστικα σπίτια, αυτοί που τα 60-80 ευρώ τα βλέπουν 6 σεντς, δεν πάνε στη Συγγρού...
Φέρνουν τη Συγγρού στο σπίτι τους...
Στην αυλή γύρω από την πισίνα τους...
Και με κάτι μουνια...
Που πιο VIP τούμπανα δεν υπάρχουν...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Τύπε εάν νομίζεις ότι τα στριπτιτζαδικα της Συγγρού εν έτη 2020 είναι χώροι που προτιμούν να φάνε τα λεφτά τους οι φραγκατοι, κλασσατοι και ποιοτικοι άντρες, οκ πάω πάσο...
Εάν επίσης νομίζεις ότι εγώ, πλοίαρχος Α του εμπορικού ναυτικού, ναυτικός 20 χρόνια στα ποντοπορα καράβια, είμαι κανένας λιγουρης η κάποιος άβγαλτος που μπορούν τα πουτανακια αυτών των μαγαζιών να με πιάσουν μαλακα, πάλι πάσο...
Το ρεζουμέ που θέλω να σου πω, είναι ότι αυτά τα μαγαζιά, για τους σοβαρούς πελάτες που κάποτε έκαναν ζημιές και τα κραταγαν όρθια, πεθανανε.
Τώρα εάν εσύ τα γουστάρεις και έχεις τρόπο να παίρνεις κατά την κρίση σου πάντα, vfm υπηρεσίες, με για σου με χαρά σου.
Αλλά μεταξύ μας ρε τύπε...
Επειδή έχω πάει σε εφοπλιστικα σπίτια, αυτοί που τα 60-80 ευρώ τα βλέπουν 6 σεντς, δεν πάνε στη Συγγρού...
Φέρνουν τη Συγγρού στο σπίτι τους...
Στην αυλή γύρω από την πισίνα τους...
Και με κάτι μουνια...
Που πιο VIP τούμπανα δεν υπάρχουν...

Φιλε ενα τεραστιο ρεσπεκτ απο μενα και στην ιδια φαση ειμαι 22 χρονια γιατρος στην ξενητεια ερχομαι 2 μηνες το χρονο να τα φαω πριν φαει εμενα το χωμα. Τωρα τι να σχολιασω για χλιδολιγουρη vlakaboy που χαλαει 60-80 ευρω και χαρακτηριζει αυτους που χαλανε πιο πλλα εξω απο το στριπ λιγουρια?

Δηλαδη ρε vlakaboy το να σκας 60-80 για να σου λενε γεια και μετα να πηγαινεις στο βρωμικο πριβε για handjob για να σε μπανιζουν οι σερβιτοροι ειναι χαιλικι? Και δε σε εχουνε πιασει λακαμα? Ποιος να εκτεθει αρχηγε μου? Εγινες με 60 ευρω αρχοντας και μπερκετης? Και ο Geor18 που αυτα τα εχει για ψιλα στο πορτοφολι εκτειθεται?

Κανε καμια τρακα 20 ευρω να παρεις καμια καρτα και ασε εμας να στυλιτευουμε τα κακως κειμενα
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Φιλε ενα τεραστιο ρεσπεκτ απο μενα και στην ιδια φαση ειμαι 22 χρονια γιατρος στην ξενητεια ερχομαι 2 μηνες το χρονο να τα φαω πριν φαει εμενα το χωμα. Τωρα τι να σχολιασω για χλιδολιγουρη vlakaboy που χαλαει 60-80 ευρω και χαρακτηριζει αυτους που χαλανε πιο πλλα εξω απο το στριπ λιγουρια?

Δηλαδη ρε vlakaboy το να σκας 60-80 για να σου λενε γεια και μετα να πηγαινεις στο βρωμικο πριβε για handjob για να σε μπανιζουν οι σερβιτοροι ειναι χαιλικι? Και δε σε εχουνε πιασει λακαμα? Ποιος να εκτεθει αρχηγε μου? Εγινες με 60 ευρω αρχοντας και μπερκετης? Και ο Geor18 που αυτα τα εχει για ψιλα στο πορτοφολι εκτειθεται?

Κανε καμια τρακα 20 ευρω να παρεις καμια καρτα και ασε εμας να στυλιτευουμε τα κακως κειμενα
Αφου τα εχετε βρει μεταξυ σας δε θα σας το χαλασω,κλαψτε παρεα τα πικρα φραγκα της ξενιτιας,εγω δεν εχω ασχοληθει-γραψει ποτε για λεφτα που κλαιω κλπ, ουτε οτι πιαστηκα κοροιδο απ τις καριολες,κι αυτο κατι σημαινει,εσυ βλαχογκολεμη το κανεις,και συνεχιζεις να εκτιθεσαι, το μαθημα τελειωσε,με αγαπη παντα....
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Αφου τα εχετε βρει μεταξυ σας δε θα σας το χαλασω,κλαψτε παρεα τα πικρα φραγκα της ξενιτιας,εγω δεν εχω ασχοληθει-γραψει ποτε για λεφτα που κλαιω κλπ, ουτε οτι πιαστηκα κοροιδο απ τις καριολες,κι αυτο κατι σημαινει,εσυ βλαχογκολεμη το κανεις,και συνεχιζεις να εκτιθεσαι, το μαθημα τελειωσε,με αγαπη παντα....

Ετσι ειναι εμεις οι βλαχοι οπως λαχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom