Νέα

Στριπτιτζάδικα που Φραπάς (και όχι μόνο).

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chrisa60

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
69
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ!ΕΓΩ ΣΤΟ ΛΙΝΤΟ  ΕΧΩ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙ  :zfuck: ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ :pipa2: ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΑΕΙ!ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ρε μαγκα καλα τα λες..αλλα γιατι δεν μιλας πιο συγκεκριμενα.Αφου ανωνυμα μιλαμε εδω μεσα.Δεν καταλαβαινω την νοοτροπια...ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ.

πχ. Λιντο Νικολ μετα απο καταθεσεις των 300 ευρω αποφασισε να μου ποιασει λιγο τα αρχιδια...αφου λειπον εδωσα αλλα 500 μου χαιδευε τις ρωγες.....απλα πραγματα..

οποτε λεγε ποια και με ποσα??

ΥΓ : Ο Ελληνας δεν θελει να τυρανιεται τα θελει ετοιμα στο πιατο να σπαρταρανε.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.691
Κριτικές
1
Like
29.396
Πόντοι
8.006
Τύπε, ο μονος λογος για τον οποιο φανταζομαι δεν θελουν καποιοι να αναφερουν ονοματα, ειναι να μην κανουν κακο στις κοπελες.
Επειδη προφανως αυτα γινονται στα μουλωχτα, αφού υποτιθεται οτι απαγορευεται το κατι παραπανω στους χορους στα στριπ.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Τύπε, ο μονος λογος για τον οποιο φανταζομαι δεν θελουν καποιοι να αναφερουν ονοματα, ειναι να μην κανουν κακο στις κοπελες.
Επειδη προφανως αυτα γινονται στα μουλωχτα, αφού υποτιθεται οτι απαγορευεται το κατι παραπανω στους χορους στα στριπ.
Μουλωχτα κανωντας τα με ολη την Αθηνα υπαρχει?Εκτος αν τα κανουν μονο με αυτον.Οι πελατες  ενημερωνουν τις υπολοιπες κοπελες για οτι εκαναν στο πριβε με την ταδε και αν παιζει το ιδιο κ με αυτες,η ακομα κ τους σερβιτορους,οι οποιοι προσπαθουν να  ψαρευουν τους πελατες για το τι εγινε μεσα,ακομα κι απο απλη περιεργεια, αργα η γρηγορα ολοι ξερουν το προγραμμα της καθε κοπελας,μουλωχτα δεν υπαρχει ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.970
Κριτικές
90
Like
32.027
Πόντοι
24.700
Εννοει ο Λακης προφανως το πενθος που περασε προσφατα.
Κατι το οποιο μαλλον αγνοειτε.

Όντως το αγνοώ.

Πλήν όμως, η απάντησή μου στην  "περί σεβασμού" και "περί ορίων", επιλεκτική έγκληση, δεν αλλάζει, κύριε. 
 

vtec2009

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Πριν 2 Παρασκευες στο Λιντο, ειπα κ εγω να κανω κατι που δεν ειχα ξανακανει σε στριπ. Με 100 γιουρια, η μελαχροινι ρωσσιδα(?), με τους πλαστικους βυζους, που εχει μονιμα το μαλλι κοτσο (Γρεης???), κλαρινο και Ισπανικο, τελειωμα στους βυζους της, θα ξαναπαρω, αυτα  :grin: :grin: :grin:  :pipa2:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Έχω να πάω πολλά χρόνια, αλλά την τελευταία φορά που πήγα η γκόμενα μου είπε για 50 ευρώ με πίπα. Τελικά η πίπα έγινε φραπεδιά... και για να χύσω ήθελε άλλα 50!!! Την έστειλα στο διάολο γιατί μου το πήγε λάου-λάου στα μουλωχτά και δεν τα γουστάρω αυτά. Αν μου είχε πει "100 η φράπα" μπορεί και να τα είχα σκάσει. Όχι όμως έτσι!

Κι εκείνη ήταν η τελευταία φορά!
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
για τα ονοματα των κοριτσιων να λεμε η να μην λεμε.Πρωτον η γκομενα θα βγαλει περισσοτερα φραγκα που ουσιαστικα γιαυτο το κανει.δευτερον θα ευχαριστηθει και ο πελατης δηλαδη εμεις με την φραπεδια η το ισπανικο.....οποτε μια χαρα και οι δυο.τωρα το αν ειναι παρανομο η αν το μαθουν τα αφεντικα κτλπ δεν νομιζω οτι δεν το ξερουνε ισα ισα που και αυτοι ικανομονανε πιο πολλα.Εμενα την αλλη φορα στο κινκυ με την κρυσταλ με ειχανε δει ολοι οι σερβιτοροι και αυτη μια χαρα συνεχιζε.....Το να λετε ονοματα κοριτσιων που γαμησατε η φραπεδιασατε και μετα απο ποσα φραγκα ειναι θετικο γιατι κινειται το χρημα αερα βοηθαμε στην οικονομια της χωρας.Ξυπνατεεε!!!!!
 

nextrisen

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
9
Πόντοι
0
Παιδες εκτος απο το Lido που παιζει φραπεδια για 50αρικο ( ειναι πολλα (?) ) κανα αλλο πιο κοντα στα νοτια προαστια δεν εχουμε??
 

nextrisen

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
9
Πόντοι
0
Βρηκα αυτο σε γνωστη ιστοσελιδα (ελληνικη) εχετε δει κατι παρομοιο ποτε?

" «Πήγα le cabaret με κάτι φίλους χρησιμοποιώντας τις καρτούλες που βρήκα στο ίντερνετ για δωρεάν χωρό. Δεν είχαμε λεφτά όλοι οπότε είχαμε σκοπό να κάτσουμε να πιούμε ένα ποτό να κάνουμε κ έναν χορό και να φύγουμε έχοντας πληρώσει 20€. Ε πήρα και εγώ μια κοπέλα για χορό, με πήγε πάνω και κατευθείαν άρχισε να μου τον πιάνει πάνω από το παντελόνι. Ε πήρα λίγο πιο πολύ θάρρος και άρχισα να την πιάνω παντού (ακόμα και κάτω) και αυτή με άφηνε. Σε κάποια στιγμή μου λεει με 100€ έξω από το μαγαζί κάνω ότι θες, θα σου δώσω το τηλ μου μετά... Ε τις λεω και εγώ για φραπέ, και μου λεει ότι μπορεί με 20€ φραπέ με γάλα, χωρίς να το μάθει το μαγαζί. Ε έσκυψε λίγο πάνω μου για να μην φαίνετε κ ξεκίνησε ο φραπές. Μόλις τέλειωσε τις έδωσα στα πεταχτά 20€ και έφυγα από το μαγαζί. με 40€ ήπια ποτό, μπάνισα τις γκόμενες, χούφτωσα αυτές που ήρθαν στο τραπέζι να με πείσουν για πριβέ και είχα και φραπέ με γάλα. Πραγματικά πολύ ευχαριστημένος!!!»  "

:cum:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
απο οτι καταλαβα δεν εχεις παει ποτε σε στριπτιζαδικο.....σε ολα τα στρηπτιζαδικα γινεται αυτο.....αν πας και αφηνεις λεφτα....αν σε κανει κεφι η γκομενα μπορει και απο την πρωτη φορα που θα πας.....ολες οι διευθησεις των στιπ απαγορευουν την σεξουαλικη επαφη και ολες κανουν τα στραβα ματια....
 

nextrisen

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
9
Πόντοι
0
απο οτι καταλαβα δεν εχεις παει ποτε σε στριπτιζαδικο.....σε ολα τα στρηπτιζαδικα γινεται αυτο.....αν πας και αφηνεις λεφτα....αν σε κανει κεφι η γκομενα μπορει και απο την πρωτη φορα που θα πας.....ολες οι διευθησεις των στιπ απαγορευουν την σεξουαλικη επαφη και ολες κανουν τα στραβα ματια....

:helpplea: Οχι , εννοουσα αν εχετε δει ακριβως αυτη τη παραγραφο να την εχει γραψει καποιος !  :think: Δηλαδη δεν περνει ποσοστο το μαγαζι απο τον φραπε ? Με δικια τους θεληση το κανουν ?  :think:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
κοιταξε...υπαρχουν μαγαζια που στα πριβε  σου κανουν φραπε  η σεξ...αυτα τα μαγαζια παιρνουν ποσοστα....πχ αν παρεις πριβε με 50 ευρω και σου παρει πιπα το μαγαζι θα παρει 30 ευρω...και παει λεγοντας...προφανως ο πελατης δεν ενδιαφερθηκε να μαθει που πανε τα λεφτα του...οχι πως αν ρωτουσε θα επαιρνε απαντηση....
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
κοιταξε...υπαρχουν μαγαζια που στα πριβε  σου κανουν φραπε  η σεξ...αυτα τα μαγαζια παιρνουν ποσοστα....πχ αν παρεις πριβε με 50 ευρω και σου παρει πιπα το μαγαζι θα παρει 30 ευρω...και παει λεγοντας...προφανως ο πελατης δεν ενδιαφερθηκε να μαθει που πανε τα λεφτα του...οχι πως αν ρωτουσε θα επαιρνε απαντηση....

τι ψάχνετε ,το γκόλ μετράει
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.680
Πόντοι
4.655
κοιταξε...υπαρχουν μαγαζια που στα πριβε  σου κανουν φραπε  η σεξ...αυτα τα μαγαζια παιρνουν ποσοστα....πχ αν παρεις πριβε με 50 ευρω και σου παρει πιπα το μαγαζι θα παρει 30 ευρω...και παει λεγοντας...προφανως ο πελατης δεν ενδιαφερθηκε να μαθει που πανε τα λεφτα του...οχι πως αν ρωτουσε θα επαιρνε απαντηση....
συνοπτικα ποιος μπορει να μου πει σε ποια στριπτιτζαδικα στο πριβε πεφτη πιπα η σεξ και με ποσο
 

Madman13

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
συνοπτικα ποιος μπορει να μου πει σε ποια στριπτιτζαδικα στο πριβε πεφτη πιπα η σεξ και με ποσο
αναλογα την κοπελα ειναι φιλε γι αυτο καλο ειναι πριν παρεις πριβε να την ρωτησεις τι θα παιξει στο πριβε!!
Παντως στο lido απ οτι ξερω παιζει φιφα με 50
 

bourdelos

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
3.215
Στο FBI με 50 εχεις φραπε...για παραπανω δε γνωριζω
 

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281
Babylon 100 +35 ποτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom