Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

fatsas30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες μια ερωτηση γιατι δεν διευκρινηστηκε
η ελενη που ειναι στο μαγαζι,
ειναι αυτη που ηταν σολωμου 54 και μετα ιμβρου?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.616
Πόντοι
41.447

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Λειτουργεί κανονικά
Πέρασα σήμερα και ήταν Άννα, χριστίνα, ελένη. Η μόνικα σε 10 μέρες.
 

Sacher

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
γεια σε ολοσ !τιμησα την αννα ξανθο κοντοπουτανο με καμπυλεσ αρκετα καυλιαρικο!μασαζ ποτε δε περνω αδικοσ κοποσ!
19 ετων ρουμανιασ!ακαπ :pipa1: χωρισ χερια βαθυ με πολυ σαλιο ολεσ οι στασεισ τελειωμα στο :pipa2: και κουλουρι προσφερει αλλα
θα παρω αλλη φορα!προστυχο και εφαγε το ξυλο τησ στο κολ

καλη συνεχεια και ευχαριστω για ολα :sunglasses:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Επισκεψη χθες αργα το απογευμα, γυρω στις 8...
Χτυπαω κουδουνι, μου ανοιγουν και τσουπ σκαει παππους ασπρομαλης με καραφλιτσα, εξαλλος!!
"Που πατε κυριε...???" "Σας γνωριζουν και σας ανοιξαν...??" "Οταν θα γυριζετε θα βρειτε την αστυνομια..."
Σε ερωτηση μου εσυ ποιος εισαι, απαντησε "Ο ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗΣ" και κορδωθηκε οσο μπορουσε ο παππουλης...
Εξισου κορδωθηκε και η Ελενη -οχι η πουστα μου η καβλωμενη- η σεριφισα, με το κατα-κοκκινο καρε μαλλι,
εντελως "σουρεαλ" βγαλμενη αν οχι απο ταινια του "Ταραντινο", απο Αλμοδοβαρ τουλαχιστον...
Με απογοητευσε αφου ζητησα Μονικα και μου ειπε μετα απο δυο εβδομαδες...
Το ροστερ ηταν, Αννα η Ρουμανα, Χριστινα Ελληνιδα και μια που ουτε θυμαμαι...
Για να πω και του στραβου το δικιο και εγω αν ημουν στη θεση του παππουλη και μου ειχαν κανει
την πολυκατοικια μασαζο-βιζιταδικο θα τα ειχα παρει...
Αν και θα μπορουσε να το "εκμεταλευτει" και να το σκαει απο τη γριουλα του, αν του σηκωνεται ακομα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.616
Πόντοι
41.447
Επισκεψη χθες αργα το απογευμα, γυρω στις 8...
Χτυπαω κουδουνι, μου ανοιγουν και τσουπ σκαει παππους ασπρομαλης με καραφλιτσα, εξαλλος!!
"Που πατε κυριε...???" "Σας γνωριζουν και σας ανοιξαν...??" "Οταν θα γυριζετε θα βρειτε την αστυνομια..."
Σε ερωτηση μου εσυ ποιος εισαι, απαντησε "Ο ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗΣ" και κορδωθηκε οσο μπορουσε ο παππουλης...

να φύγετε να πάτε αλλού!
.jpg

tromaktiko.jpg
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Επισκεψη χθες αργα το απογευμα, γυρω στις 8...
Χτυπαω κουδουνι, μου ανοιγουν και τσουπ σκαει παππους ασπρομαλης με καραφλιτσα, εξαλλος!!
"Που πατε κυριε...???" "Σας γνωριζουν και σας ανοιξαν...??" "Οταν θα γυριζετε θα βρειτε την αστυνομια..."
Σε ερωτηση μου εσυ ποιος εισαι, απαντησε "Ο ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗΣ" και κορδωθηκε οσο μπορουσε ο παππουλης...
Εξισου κορδωθηκε και η Ελενη -οχι η πουστα μου η καβλωμενη- η σεριφισα, με το κατα-κοκκινο καρε μαλλι,
εντελως "σουρεαλ" βγαλμενη αν οχι απο ταινια του "Ταραντινο", απο Αλμοδοβαρ τουλαχιστον...
Με απογοητευσε αφου ζητησα Μονικα και μου ειπε μετα απο δυο εβδομαδες...
Το ροστερ ηταν, Αννα η Ρουμανα, Χριστινα Ελληνιδα και μια που ουτε θυμαμαι...
 

Με οσα συνεβησαν τελευταια στην πολυκατοικία αυτή,λογική η αντίδραση του διαχειριστή..... :tits2:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Σε συμπληρωση του off topic, Zafira και Sophie Moone ειναι διαθεσιμες για ταξιδακι απο το adultstargirls.com
με υποσχση της Victoria οτι θα τις "ψησει" σιγα-σιγα για τουρ σε Αθηνα... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!
 

Sacher

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Σε συμπληρωση του off topic, Zafira και Sophie Moone ειναι διαθεσιμες για ταξιδακι απο το adultstargirls.com
με υποσχση της Victoria οτι θα τις "ψησει" σιγα-σιγα για τουρ σε Αθηνα... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

Πάει η Vicky το έκλεισε το μαγαζί.Zafira ούτε στη χώρα της δεν είναι διαθέσιμη.Η Sophie Moon πηγαίνει από studio σε studio στην Ευρώπη αλλά όπως λένε δεν τραβά...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Η Sophie Moon πηγαίνει από studio σε studio στην Ευρώπη αλλά όπως λένε δεν τραβά...
====
αναμενομενο ειναι .. τώρα στα ..γεραματα θέλει να τα παιρνει και απο άντρες .... ???  :cheesy:
δηλ----λογικα  θα εχει ...ξεχασει πως γινεται με .. αντρες ... :2funny:

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Πρόσφατη επίσκεψη στο μαγαζί,μετά απο συστάσεις διακεκριμένων συναγωνιστών....Οι χωροι καλοί,ανετοι,το μπάνιο με την τεράστια ντουσιέρα για 2 ατομα ωραίο....Το ρόστερ πολύ φτωχό εκείνη την ωρα,2 Αννες και μια αλλη που δεν θυμαμαι ονομα....Ειχα πάει για την Χριστίνα,την ζήτησα,ηταν απασχολημενη και την περίμενα...
Πρώτο λάθος,διοτι η κοπέλλα λογικό ήταν να μην αποδώσει τα ιδια μετά απο συνεδρία με διάλειμμα 5 λεπτών....Το χειρότερο ειναι οτι εν τω μεταξύ εμφανίσθηκε στο σαλόνι μια αλλη κοπέλλα (ίσως η Βίκυ) που μου έκανε κλικ,αλλά ντράπηκα να την πάρω μιας και περίμενα τη Χριστίνα....Ομορφη Η βίκυ,αν ειναι αυτή,ψηλή,μελαχροινή,βυζί τούμπανο,ωραίο σωμα....
Τέλος πάντων,εμφανίζεται η Χριστίνα και εκεί ξενέρωσα.....παιδια,προσωπικά δεν μου αρεσε,ουτε σαν πρόσωπο,ουτε σαν σωμα....Πολύ εκφυλη για τα γούστα μου...
Εν πάσει περιπτώσει,η κοπέλλα ειναι ευγενής,πολύ φιλική,κάνει ευσυνείδητα τη δουλειά της,αλλά προσωπικά δεν την ξαναπαίρνω....Το σωμα είναι πολύ γυμνασμένο,αλλά η πίπα ατεχνη και με ελαφρά χρήση δοντιών.....Τέλος πάντων,δεν λέω οτι πέρασα ασχημα,αλλά καμμία σχέση με τα σχόλια και τις κριτικές που ειχα ακούσει....
Υ.Γ. Οση ωρα περίμενα,αυτή που λέω για Βικυ,ήταν στον υπολογιστή και μαλλον μας διαβαζε......
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Πρόσφατη επίσκεψη στο μαγαζί,μετά απο συστάσεις διακεκριμένων συναγωνιστών....Οι χωροι καλοί,ανετοι,το μπάνιο με την τεράστια ντουσιέρα για 2 ατομα ωραίο....Το ρόστερ πολύ φτωχό εκείνη την ωρα,2 Αννες και μια αλλη που δεν θυμαμαι ονομα....Ειχα πάει για την Χριστίνα,την ζήτησα,ηταν απασχολημενη και την περίμενα...
Πρώτο λάθος,διοτι η κοπέλλα λογικό ήταν να μην αποδώσει τα ιδια μετά απο συνεδρία με διάλειμμα 5 λεπτών....Το χειρότερο ειναι οτι εν τω μεταξύ εμφανίσθηκε στο σαλόνι μια αλλη κοπέλλα (ίσως η Βίκυ) που μου έκανε κλικ,αλλά ντράπηκα να την πάρω μιας και περίμενα τη Χριστίνα....Ομορφη Η βίκυ,αν ειναι αυτή,ψηλή,μελαχροινή,βυζί τούμπανο,ωραίο σωμα....
Τέλος πάντων,εμφανίζεται η Χριστίνα και εκεί ξενέρωσα.....παιδια,προσωπικά δεν μου αρεσε,ουτε σαν πρόσωπο,ουτε σαν σωμα....Πολύ εκφυλη για τα γούστα μου...
Εν πάσει περιπτώσει,η κοπέλλα ειναι ευγενής,πολύ φιλική,κάνει ευσυνείδητα τη δουλειά της,αλλά προσωπικά δεν την ξαναπαίρνω....Το σωμα είναι πολύ γυμνασμένο,αλλά η πίπα ατεχνη και με ελαφρά χρήση δοντιών.....Τέλος πάντων,δεν λέω οτι πέρασα ασχημα,αλλά καμμία σχέση με τα σχόλια και τις κριτικές που ειχα ακούσει....
Υ.Γ. Οση ωρα περίμενα,αυτή που λέω για Βικυ,ήταν στον υπολογιστή και μαλλον μας διαβαζε......
Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως φίλε andy ξαναπάρτην σε ώρα που θα είναι ξεκούραστη γιατί γίνεται της πουτάνας γι'αυτήν την γκόμενα.Πόσα ραντεβού κάνει την ημέρα μόνο αυτή ξέρει.
-Κάνε την καρδιά σου πέτρα και δώστης μια δεύτερη ευκαιρία  :grin:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εξακολουθεί να κάνει τα ίδια (διαχυτική, Β2Β κλπ) που έκανε στο ζανόσπιτο ή τώρα μαζεύτηκε?

με τον συναγωνισμό που έχει μαλλον θα εχει ξεσαλώσει....μιλήσαμε για λίγο και ηταν ολο υποσχέσεις...αλλά δεν.....
 

primalgreek

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
2 κριτικές στο καπάκι. (back2back που λεει ο Αnt1)
Μονικα
Και μόνο το φόρεμα που φόραγε με καυλωσε. Μαύρο μίνι ισα ισα να καλύπτει τα κωλομέρια και ανοιχτό σκίσιμο μπροστα μεχρι τον αφαλό. Μελαχρινή, βραζιλιάνικο χρώμα δέρματος  Φοβερό σώμα, ωραίο πρόσωπο και στήθος συμπαθητικό (2 προς 3). Γενικά πολύ σέξι εικόνα. Στο μασάζ δεν υπήρχε, σχεδόν ανύπαρκτο, στη διαρκεία του οποιου κοιταζοταν συνεχώς στον καθρεφτη και δεν μιλουσε καθουλου. Μετα το χαιδεμα χαιδευει λγο το πέος και του φοραει καποτα για να αρχίσει ένα πολύ καλο θα ελεγα τσιμπουκι. Στο επόμενο στάδιο, ξέρετε, μου έκανε εντυπωση οτι οταν την είχα απο κατω συνεχως κοιταζε αλλου. (δεν ειμαι ο κουασιμόδος ρε παιδια). Επίσης δεν μου αρεσε οτι κουνιοταν μανιωδως κοντρα σαν να ήθελε να τελειωσω γρήγορα. (τι σαν δηλαδη, αυτο ήθελε). Δεν ειναι δείγμα συμμετοχης γιατι αν ηθελε να συμμετεχει δεν θα κοιταγε την πορτα. Εν κατακλειδει, πολυ καλο μουνι αλλά δεν ξαναεδινα 80. Ειναι πολλά.

Χριστίνα (αλλη μερα)
Φόραγε μινι τζιν που εδειχναν τα φοβερά γυμνασμένα πόδια της και ενα μπουστακι που φανερωνε τα φοβερά ανω προσοντα  :tits2: Στο προσωπο συμπαθητικη και στο σώμα γυμνασμενη νταρντανα. (σαν την Ερικα Μπερζερακου αθλητρια του επι κοντώ που ήταν στο Dancing with the stars). Εδώ μιλάμε για συμμετοχη και επικοινωνια. Η γκόμενα ομιλιτικότατη. Πολύ μ'αρεσε. Σε ρωταει τι θες. Τι σου αρεσει κτλ. Το μασάζ βέβαια παλι ανύπαρκτο. Αλλα δεν γαμιέτε.. Οταν ημουν μπρουμυτα,ερχεται μπροστα μου για να κατεβασει την φουστα, χουφτώνει τα βυζιά της, πιανει το μπουστακι, το ανασηκώνει λιγο για να φανει το στηθος απο κάτω και με ρωταει: "Αυτο θες να το αφήσω ή να το βγάλω;". Εμεινα μαλακας καθοτι αυτου του ειδους το teasing που λενε οι αμερικανοι με τρελαινει. Σαν να έβλεπα αμερικάνκη τσοντα. Φυσικα ειπα να το αφήσει. Η κοπελα συνεχώς χαμογελαστη έδειχνε να το διασκεδάζει. Ηρθε ανεβηκε επανω στο κρεβατι με χαιδεψε με το στηθος και το βγάζει εκεινη την ωρα. Φιλια σε ολο το σωμα και στο πεος (οχι πιπα χωρις καποτα). Με σηκώνει και με παει μπροστα στον καθρεφτη για να βλεπομαστε. Γυρναει πλατη και μου κολλαει τα κωλομερια στον πουτσο . (πωωω...πωωωω) Και να μου λεει ελα πιο κοντα, χαιδεψε με κτλ. Γλωσσα δεν έβαλε μέσα.. Με βαζει να κατσω στον καναπε και μου φοραει καποτα για να αρχισει το κλαρινο. Εκει το πρώτο μείον αφου εβαλε δοντακια και με πονεσε αλλα αφου της το επεσήμανα δεν το ξαναεκανε. (ειναι και υπακουη) Ηρθε και εκατσε επανω μου για να αρχισει το γλέντι. Εκει ηταν το δεύτερο μειον για μενα (για αλλους μπορει να είναι μεγαλο συν)γιατι συνεχιζε να μιλάει περισοτερο και να αναζηταει αγρια πραγματα τα οποια σε εκεινη την φαση εγω δεν ηθελα. (γιατι θα τελειωνα γρηγορα) ηθελα αργα και να απολαμβανω τις βυζαρες της. Αν και με κατάλαβε και με
ρωτησε :" Θελεις αργα;" και της ειπα ναι, στη συνέχεια το ξεχασε..Αλλα δεν πειραζει. Με πηγε απο δω με πηγε απο κει αλλαξαμε στασεις, το μπουρου μπουρου δεν ειχε τελειωμο και εγω ολοκληρωσα στη μουγκα οπου μου είπε και το φοβερο παραπονο,"γιατι δεν μου ειπες οτι τελειώνεις μωρό μου;" Εν κατακλειδει μουνάρα η Χριστίνα, ανετα μπορεις να την φέρεις στα μετρα σου γιατι ειναι ευγενικοτατη και ομιλιτικοτατη και αν της ζητησεις και της μιλησεις θα προσαρμοστει στα γουστα σου. Αξιζει..

Ελπιζω να βοηθησα και να μην κουρασα..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom