Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Εξακολουθεί να κάνει τα ίδια (διαχυτική, Β2Β κλπ) που έκανε στο ζανόσπιτο ή τώρα μαζεύτηκε?

Στην πασαρέλα είναι πολύ επικοινωνιακή, αλλά, όπως έχω ήδη πει, είναι εκτός ηλικιακού target group μου  :grin:

Μονικα
Και μόνο το φόρεμα που φόραγε με καυλωσε. Μαύρο μίνι ισα ισα να καλύπτει τα κωλομέρια και ανοιχτό σκίσιμο μπροστα μεχρι τον αφαλό. Μελαχρινή, βραζιλιάνικο χρώμα δέρματος  Φοβερό σώμα, ωραίο πρόσωπο και στήθος συμπαθητικό (2 προς 3). Γενικά πολύ σέξι εικόνα.

Και όταν την είχα πάρει εγώ, τα ίδια φορούσε.
Μετά, δεν είχα μάτια για άλλη...  :knockinb:

Επίσης δεν μου αρεσε οτι κουνιοταν μανιωδως κοντρα σαν να ήθελε να τελειωσω γρήγορα. (τι σαν δηλαδη, αυτο ήθελε).

+1
Τα ίδια και σε εμένα.
Σπαστικό και απόπειρα ξεπέτας.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Χριστίνα (αλλη μερα)
Φόραγε μινι τζιν....
Η αφηγηση σου για Χριστινα, για μενα ηταν deja vu. Προφανως η κοπέλα εχει ενα τυποποιημενο προγραμμα. Για μενα ειναι τοπ επιλογη και σαν εμφανιση και γιατι ειναι Ελληνιδα χωρις τα συνηθη μειονεκτηματα που αυτο συνεπαγεται... εκτος απο ενα:
Ας εβαζε και λιγο γλωσσα μεσα της...  :tickedoff:

υ.γ.: πολυ καλη ενημερωση/κριτικη  :thumbsup:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Η κριτική του συναγωνιστή για τη Χριστίνα ταιριάζει απολύτως με την δική μου εμπειρία....σαν να ξαναζούσα την δική μου εμπειρία.....Εμένα βέβαια το πακέττο αυτό δεν μου αρεσε και γι' αυτό δεν θα ξαναπάρω...αλλά ασφαλώς,αντικειμενικά κρίνοντας,είναι μία καλή επιλογή.Θέλω να ειμαι δικαιος με τα κορίτσια και κατά το δυνατόν αντικειμενικός....Τα προσωπικά γούστα ειναι αλλο θέμα.....
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Η Χριστινα δε λεει να βαλει γλωσσα μεσα και αυτο κατανταει λιγο σπαστικο. Επισης θελει να το παιξει πιο αγρια φαση και να δινει οδηγιες αλλα αυτο που μου εβγαλε εμενα ηταν λιγο ξενερωμα και για αυτο δεν θα ξαναπαω. Παντως μου εκανε και ακαποτο ροφημα αλλα δεν τρελλαθηκα κιολας. Για το αλλο το κοντοπουτανο την Αννα ξερει κανεις τιποτα?
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Mε κάβλωσε με τα γραφόμενά του ο συναγωνιστής Primalgreek και πέρασα σήμερα πάλι. Ευτυχώς ο διαχειριστής έλειπε από τις επάλξεις :)

Παρούσες Xριστίνα, Αννα, Ελένη και νέα παρουσία Αλεξάνδρα, μάλλον αλλοδαπή, tres mignion, κοντά μαλλια με μακριες μυτερές τούφες. Φεύγοντας σαν να πήρε το μάτι μου τη Bίκυ -στο laptop, όπως πάντα :)

Θα αρκεστώ να αντιγράψω κάτι που έχει γράψει συναγωνιστής παραπάνω:

"Xριστίνα, τα πάντα όλα".

Edit: καλά, μπορει και να μη το εχει γράψει ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι. Οπως την έχω "ακούσει" από τη συνεδρία, δεν λειτουργώ ακόμη 100 % :)
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Υπήρχε και πριν τα Χριστούγεννα μια αλεξάνδρα στο μπουμπουλίνας. Ρουμάνα αν θυμάμαι κοντούλα που ειχε δουλέψει για ένα φεγγαρι και στην ομήρου. Ίσως να επέστρεψε.
 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Η κριτική του συναγωνιστή για τη Χριστίνα ταιριάζει απολύτως με την δική μου εμπειρία....σαν να ξαναζούσα την δική μου εμπειρία.....Εμένα βέβαια το πακέττο αυτό δεν μου αρεσε και γι' αυτό δεν θα ξαναπάρω...αλλά ασφαλώς,αντικειμενικά κρίνοντας,είναι μία καλή επιλογή.Θέλω να ειμαι δικαιος με τα κορίτσια και κατά το δυνατόν αντικειμενικός....Τα προσωπικά γούστα ειναι αλλο θέμα.....

Παιδιά ακριβώς, έτσι είναι. Η άγρια γνήσια Θεσσαλονικιά
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Δινει κωλαρακι η Χριστινα;
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Υπήρχε και πριν τα Χριστούγεννα μια αλεξάνδρα στο μπουμπουλίνας. Ρουμάνα αν θυμάμαι κοντούλα που ειχε δουλέψει για ένα φεγγαρι και στην ομήρου. Ίσως να επέστρεψε.
χτες παντως αυτη η Αλεξανδρα, Ρουμανα 22χρονο με κοντο μελαχρινο μαλλι, πολυ λεπτη αλλα γαμω τα κολαρακια και με πιρσινγκ στη μυτη ηταν στο εν λογω μαγαζι. Παντως δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε στα ενδοτερα περαν απο τη ωραια εμφανισιακα πατουρα της (που δεν δοκιμασα ) και την προστυχοφατσα που εχει, δεν ειναι κι οτι καλυτερο.
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
χτες παντως αυτη η Αλεξανδρα, Ρουμανα 22χρονο με κοντο μελαχρινο μαλλι, πολυ λεπτη αλλα γαμω τα κολαρακια και με πιρσινγκ στη μυτη ηταν στο εν λογω μαγαζι. Παντως δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε στα ενδοτερα περαν απο τη ωραια εμφανισιακα πατουρα της (που δεν δοκιμασα ) και την προστυχοφατσα που εχει, δεν ειναι κι οτι καλυτερο.

Φρικομωρό, σαν να ξεπήδησε από καρέ κόμικ :)
(Προσωπική εντύπωση από την πασαρέλα και μόνο).
 

primalgreek

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Mε κάβλωσε με τα γραφόμενά του ο συναγωνιστής Primalgreek και πέρασα σήμερα πάλι.

αφου το ευχαριστηθηκες...ευγε..
και γω καυλωμενος τα εγραφα...αλλα με σκοπο να σας ενημερωσω  γιατι και γω απο δω μεσα ενημερωθηκα.
Το νου σας με τα 80 ευρα..
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
χτες παντως αυτη η Αλεξανδρα, Ρουμανα 22χρονο με κοντο μελαχρινο μαλλι, πολυ λεπτη αλλα γαμω τα κολαρακια και με πιρσινγκ στη μυτη ηταν στο εν λογω μαγαζι. Παντως δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε στα ενδοτερα περαν απο τη ωραια εμφανισιακα πατουρα της (που δεν δοκιμασα ) και την προστυχοφατσα που εχει, δεν ειναι κι οτι καλυτερο.

Αν είναι αυτή που λέω ψιλοξεπέτα είναι. Το μαγαζί αυτό γενικά φημίζεται για τη ξεπετοσύνη του από παλιά.
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
Τελικά λειτουργεί αυτό το μαγαζί ή το έκλεισε η αστυνομία;
:think:

γιατι να κλείσει????

ενα ατυχηματακι ήταν ρε παιδια........

εργαζετε  και βασιλεύει......ωραία τεμαχια (για τα γούστα μου πάντα) και κολουρτζίδικο :fuck2: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465
καλησπερα σε ολους,σημερινη επισκεψη γυρω στις 14.30 στουρναρη 47 για να δω επιτελους την χριστινα,εχω παει αλλες δυο φορες την πρωτη δεν περασα λογο του περιστατικου με τους μοτοσυκλετηστες του εκαβ που ειχα γραψει(τελικα απο οτι μου ειπε η καυλιαρα απο τας σερρας ο καημενος ο συναθλητης πεθανε εκεινη την ημερα) την δευτερη μερα οταν πηγα να χτυπησω το κουδουνι μου την επεσε ενας τυπος που ειπε οτι ηταν ο διαχειρηστης και μου ελεγε τι κανεις εδω και μας εχετε χαλασει την πολυκατοικια και διαφορα τετεια εφαγα ξενερα και αποχωρησα σημερα ηταν τριτη και φαρμακερη......για μενα η χρηστινα εκτος του οτι ειναι πολυ σεξι εχει το τελειο σωμα για γαμησια ,μελα χρινη με τελεια μεγαλα βυζια με ρογες που μολις ερεθηστουν μεγαλωνουν και σκληραινουν απιστευτα αλλα για μενα το καλυτερο σημειο πανω της ειναι τα ποδια της και ειδικα τα μπουτια της ειναι απιστευτα σφιχτα ακομα το δερμα της ειναι σφιχτο και μεταξενιο τελεια αποτριχωση ενω και το μουνι της ειναι πεντακαθαρο για πολλα γλυψιματα,μασαζακι μερτιο προς καλο μετα  :pipa2: χωρις προφυλακτικο για αρκετη ωρα υγρη βαθια και με περιποιηση και αρ@@@@@ων μετα η σειρα μου να ανταποδωσω με γλυφωμουνι μετα παρασμα προφυλακτικου τοποθετηση αυτης πανω στα μασαζωκρεβατω καρατωντας της τα ποδια της ψηλα και δυνατο σφυροκοπημα που εδειχνε να γουσταρει ενω ειχα και απιστευτη θεα τα υπεροχα βυζια της για λιγο μετα την περνω στα ορθια και μετα με βαζει πανω στον καναπε και ανεβαινει απο πανω μου οπου αναλαμβανει αυτη πρωτοβουλια μετα πισωκολλητα παλι στον καναπε και μετα στηθηκε στα ορθια και την πηρα πισωκολητα στο μασαζοκρεβατο κωλο μου ειπε οτι δεν κανει αν και δαχτυλο με αφησε να βαζω καποια στιγμη της ειπα οτι δεν μπορω αλλο θα χυσω και μου ειπε βγαλτον να ηρεμησεις λιγο και συνεχιζουμε....ξανα αυτη απο πανω και οταν ηρθε η ωρα να τελειωσω της ζητησα να το κανω στο στομα της αλλα μου ειπε οχι τελικα καταθεσα στα βυζια της.....θα ξαναπαω σιγουρα με την γυμναστρια γιατι εκτος τον αλλον πιστευω οτι ειχαμε καλη χημεια μεταξυ μας........το μαγαζι ειναι πεντακαθαρο ενω το μπανιο κοσμει διπλη ντουζιερα.....το μονο αρνητικο οχι για μενα αλλα θα το αναφρρω για αλλους οτι δεν βαζει γλωσσα μεσα εμενα παντος μου αρεσει....πρωτη φορα που παω με ελληνιδα επι πληρωμη και περναω καλα ενα μπραβω στο χριστηνακι....καμαι μερα να παμε για ψωνια σε κανα σουπερ μαρκετ ;) ξερεις εσυ........
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
... με τελεια μεγαλα βυζια ......
από τις σπάνιες περιπτώσεις που δε μπόρεσα να αποφανθώ για τη γνησιότητα στα  :tits2:... too good to be true που λενε και στο χωριό μου  :think: :think: :think: :think:

Η ίδια πάντως δε δέχεται κουβέντα επί της γνησιότητας...  :grin: :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465
από τις σπάνιες περιπτώσεις που δε μπόρεσα να αποφανθώ για τη γνησιότητα στα  :tits2:... too good to be true που λενε και στο χωριό μου  :think: :think: :think: :think:

Η ίδια πάντως δε δέχεται κουβέντα επί της γνησιότητας...  :grin: :grin: :grin:
εγω παντος φιλε kebaaap πιστευω οτι κατα 95% ειναι δικα της αφηνω ενα 5% γιατι υπαρχει μια μεθοδο προσθετικης με εκχυση σιλικονες με ενεση οποτε δεν υπαρχει επεμβαση και ουλες......δικα της η οχι το συνολο ειναι πολυ καλο......
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Νταξ ρε με πείσατε !
Πάω αύριο (ελπίζω γιατί τελευταία πήζω)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.695
Πόντοι
45.465
Νταξ ρε με πείσατε !
Πάω αύριο (ελπίζω γιατί τελευταία πήζω)
οκ φιλαρακο καλο βολι...αν πας για την μουναρα την χριστινα θα την βρεις μετα τις 14.00 εκτος απο αυτη την βδομαδα που εχει αδεια απο την πρωινη της δουλεια
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
πεμπτη η σαββατο ετοιμαζω εξορμηση με φιλο εκτος χωρου.λεω να κινηθω κοντα στο πολυτεχνειο. εχω παει μονο με ζανα απο αυτη την περιοχη. μπορειτε να με συμβουλεψετε για κατι καλο μην ξευτιλιστω στον ανθρωπο η μηπως να τον ριξω πανω στην ζανα για σιγουρια. αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ο φιλος μου γερνει προς πιπινι μερια
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom