Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλησπέρα στους φίλους !
Σήμερα στο κατάστημα προσφέρουν της άριστες υπηρεσίες τους οι !
Λια από την Μολδαβια , Μονικα η Σερβα , Βερόνικα Ρωσιδα , Μαρία η Αλβανίδα , Ξενια Ελληνίδα , η Ασιάτισσα , Άντζελα Ρωσιδα , Ζωή η Ελληνίδα , και η Άννα !
Τα κορίτσια αυτά είναι γνωστές στους παλιούς για το πολύ καλό μασάζ και της πολύ καλές υπηρεσίες !
Καλά να περάσετε φίλοι μου !!!
 

Dim56(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Το Στουρνάρη είναι της Ζάνας ?
Την ξέρω από παλιά στη Μάρνης , μετά άνοιξε δικό της μασατζιδικο Σολωμου 54
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Το Στουρνάρη είναι της Ζάνας ?
Την ξέρω από παλιά στη Μάρνης , μετά άνοιξε δικό της μασατζιδικο Σολωμου 54
Ναι αγαπητέ ! Η Ζανα είναι πάνω από 10 χρόνια Στουρνάρη !
Τι θυμάσαι από το κατάστημα της Σολωμου 54 ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.970
Κριτικές
490
Like
36.591
Πόντοι
41.447
Καλησπέρα στους φίλους !
Σήμερα στο κατάστημα προσφέρουν της άριστες υπηρεσίες τους οι !
Λια από την Μολδαβια , Μονικα η Σερβα , Βερόνικα Ρωσιδα , Μαρία η Αλβανίδα , Ξενια Ελληνίδα , η Ασιάτισσα , Άντζελα Ρωσιδα , Ζωή η Ελληνίδα , και η Άννα !
Τα κορίτσια αυτά είναι γνωστές στους παλιούς για το πολύ καλό μασάζ και της πολύ καλές υπηρεσίες !
Καλά να περάσετε φίλοι μου !!!

φουλ πυροβολικο!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
εγώ εχθές εκτος από αυτές είδα και την ISABELLA και την Σόφη , η τις ξέχασες η σήμερα απουσίαζαν
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
εγώ εχθές εκτος από αυτές είδα και την ISABELLA και την Σόφη , η τις ξέχασες η σήμερα απουσίαζαν
Σωστά αγαπητέ ! Έλειπε η Σοφή , και η Ιζαμπέλα έλειπε .
Τελευταίο καιρό δεν έχουμε γράψει για τα κορίτσια που εργάζονται η αυτές που λείπουν , για νέα κοπέλα η για κάποια που φεύγει . Θα προσπαθήσουμε να το κάνουμε πιο συχνά .
Έπεισες για πελάτες που δυσκολεύονται για να ανεβάσουν κάποια κριτική για κάποια κοπέλα , να μου το αναφέρουν σε προσωπικό μυνημα .
Υπενθυμίζω ότι οι κριτικές σας είναι πολύ σημαντικές για τα κορίτσια που προσπαθούν να κάνουν το καλύτερο για το πελάτη !
Ζανα σας ευχαριστεί !!!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Η Μόνικα έφυγε τελικά ? (όχι η Σέρβα)...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
εγώ εχθές εκτος από αυτές είδα και την ISABELLA και την Σόφη , η τις ξέχασες η σήμερα απουσίαζαν
Σωστά αγαπητέ ! Έλειπε η Σοφή , και η Ιζαμπέλα έλειπε .
Τελευταίο καιρό δεν έχουμε γράψει για τα κορίτσια που εργάζονται η αυτές που λείπουν , για νέα κοπέλα η για κάποια που φεύγει . Θα προσπαθήσουμε να το κάνουμε πιο συχνά .
Έπεισες για πελάτες που δυσκολεύονται για να ανεβάσουν κάποια κριτική για κάποια κοπέλα , να μου το αναφέρουν σε προσωπικό μυνημα .
Υπενθυμίζω ότι οι κριτικές σας είναι πολύ σημαντικές για τα κορίτσια που προσπαθούν να κάνουν το καλύτερο για το πελάτη !
Ζανα σας ευχαριστεί !!!
πραγματι οι κοπέλες κάνουν οτι καλύτερο και τελικά βγαίνει κάτι θαυμάσιο ...Μου έχει κάνει εντύπωση οτι με όσες έχω δοκιμάσει , όλες έχουν ψηλά την ποιότητα .Λια , Ξένια ,Βερόνικα ,Μόνικα , Ασια , Μαρία Ισαμπέλα για τις υπόλοιπες δεν έχω προσωπική άποψη !!!!
 

Fucking Grouse

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2011
Μηνύματα
31
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
290
θεσμος η Σοφη καλυτερη εμπειρια σε ελληνιδα milf με την βυζαρες της ...πρεπει να περασω συντομα
Δυνατη στο cowgirl με τις βυζαρες να σε πνίγουν.

Να μην ηταν τσακωμένη και με το νερο...καλη θα ηταν
 

Fucking Grouse

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2011
Μηνύματα
31
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
290
Πριν μερικούς μήνες την επέλεξα, κυρίως για τις βυζάρες. Δεν σταματά λεπτό να μιλάει αλλά αυτό που μου έκανε πολύ κακή εντύπωση ήταν ότι όταν της ζήτησα να την γλύψω, με ένα υγρό μαντηλάκι σκουπίστηκε γρήγοαρα από κάτω. Όταν πλησίασα, βρωμούσε τόσο που απείχα και γενικά μου κόπηκε η όρεξη για τα παρακάτω. Πρώτη πήγα με γυναίκα που μύριζε τόσο άσχημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

Dim56(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Το Στουρνάρη είναι της Ζάνας ?
Την ξέρω από παλιά στη Μάρνης , μετά άνοιξε δικό της μασατζιδικο Σολωμου 54
Ναι αγαπητέ ! Η Ζανα είναι πάνω από 10 χρόνια Στουρνάρη !
Τι θυμάσαι από το κατάστημα της Σολωμου 54 ?
Πριν περίπου 12 χρόνια έχω περάσει μαζί της πολλές φορές στη Μάρνης , ακόμα και διπλό με την Μελινα . Μετά από αυτό είχε ανοίξει δικό της κατάστημα Σολωμου 54 , ήμουν τακτικός πελάτης κι εκεί . Από το ίδρυμα αυτό κολλημένος ήμουν με την Ναταλί . Δεν ξέρω αν κάποιος παλιός την θυμάται ακόμα .
Από Δευτέρα θα είμαι Αθήνα , και θα επισκεφτώ το μαγαζι της , παίζει να είναι εκεί φίλε Windows?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
θεσμος η Σοφη καλυτερη εμπειρια σε ελληνιδα milf με την βυζαρες της ...πρεπει να περασω συντομα
Δυνατη στο cowgirl με τις βυζαρες να σε πνίγουν.

Να μην ηταν τσακωμένη και με το νερο...καλη θα ηταν
Άστο αγαπητέ δεν παίζει !
Δόξα το θεό το νερο στη Στουρνάρη ρεί άφθονο . Τα κορίτσια ξέρουν καλά τη δουλειά τους . Η συγκεκριμένη είναι από τα πιο δυνατά milf ελληνιδες στο χώρο . Μάλλον εσένα πείραξε κάτι άλλο , η δεν αντέχεις το έντονο αρωματικό μουνιλας .
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Πριν μερικούς μήνες την επέλεξα, κυρίως για τις βυζάρες. Δεν σταματά λεπτό να μιλάει αλλά αυτό που μου έκανε πολύ κακή εντύπωση ήταν ότι όταν της ζήτησα να την γλύψω, με ένα υγρό μαντηλάκι σκουπίστηκε γρήγοαρα από κάτω. Όταν πλησίασα, βρωμούσε τόσο που απείχα και γενικά μου κόπηκε η όρεξη για τα παρακάτω. Πρώτη πήγα με γυναίκα που μύριζε τόσο άσχημα.

Ευτυχώς που βρέθηκε καποιος να επιβεβαιώσει την αναφορά μου για την συγκεκριμένη...

Ειναι τραγική στο θεμα αυτο η κυρία . Το αφεντικό να το δει γιατι το μαγαζί θίγεται απο τέτοιες συμπεριφορές
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Πριν μερικούς μήνες την επέλεξα, κυρίως για τις βυζάρες. Δεν σταματά λεπτό να μιλάει αλλά αυτό που μου έκανε πολύ κακή εντύπωση ήταν ότι όταν της ζήτησα να την γλύψω, με ένα υγρό μαντηλάκι σκουπίστηκε γρήγοαρα από κάτω. Όταν πλησίασα, βρωμούσε τόσο που απείχα και γενικά μου κόπηκε η όρεξη για τα παρακάτω. Πρώτη πήγα με γυναίκα που μύριζε τόσο άσχημα.

Ευτυχώς που βρέθηκε καποιος να επιβεβαιώσει την αναφορά μου για την συγκεκριμένη...

Ειναι τραγική στο θεμα αυτο η κυρία . Το αφεντικό να το δει γιατι το μαγαζί θίγεται απο τέτοιες συμπεριφορές
Έχει επισημανθεί αρκετές φορές ότι η κάθε καλοπροαίρετα κριτική είναι πολύ σημαντική για το κατάστημα . Αν το κατάστημα είναι σε ψιλό επίπεδο αυτό οφείλετε και στο το κόσμο του .
Σχεδόν όλες οι κοπέλες διαβάζουν τα σχόλια πελατών , και πρέπει να της λαμβάνουν σοβαρά υπόψην !
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
παντως οσο και μερακλής να εισαι δεν είναι πολύ σοφο να βαζεις τη γλωσσα σου καπου που περναει πολυς κοσμος .λογω πολυς χρησης ολο και κατι θα μυριζει
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
παντως οσο και μερακλής να εισαι δεν είναι πολύ σοφο να βαζεις τη γλωσσα σου καπου που περναει πολυς κοσμος .λογω πολυς χρησης ολο και κατι θα μυριζει
Δεν είναι αυτό , καθένας με το γούστο του !
Όλοι εδώ μέσα είναι της τσάρκας και έχουν δει γυναίκες και γυναίκες , και προφανώς θα ξέρουν ότι κάθε μια είναι διαφορετική από την άλλη .
Αν λέμε για την Σοφή , ελληνίδα από την Σαντορίνη , ξέρω καλά ότι το milf αυτό είναι πάντα καθαρή και περιποιημένη !
Σε καθέναν μας το κάθε μουνι μας μυρίζει και διαφορετικά .
Αυτά περί του θέματος !!!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
ένταξη windows οπως θελεις

Μια χαρα ειναι η κυρία , καθαρή και περιποιημένη

Μη σε στεναχωρήσουμε ....

Παμε παρακάτω τωρα

ΥΓ αν καταλαβαίνεις.... το πήγα διακριτικά μεχρι που επιβεβαιωθηκα απο συναγωνιστή και ανοίχτηκα. Ουτε κακοπροαίρετος ειμαι , ουτε ανταγωνιστής ουτε μαλακας να μην ξερω τί ειναι καθαρό και τί οχι
 
  • Like
Αντιδράσεις: futsos

Fucking Grouse

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2011
Μηνύματα
31
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
290

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom