Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Fucking Grouse

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2011
Μηνύματα
31
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
290
Το τι και που θα το βάζει ο καθένας είναι προσωπικό γούστο. Πέραν κάποιων βασικών προφυλάξεων, είσοδος με προφυλακτικό, τα υπόλοιπα είναι de gustibus et coloribus non est disputandum.
Δεν είναι η πρώτη φορά που ζήτησα να γλείψω, αντίθετα το κάνω σχεδόν σε κάθε επίσκεψη, αλλά ήταν η πρώτη φορά που μύριζε τόσο άσχημα. Δεν είχα γράψει κάτι μέχρι τώρα, αλλά βλέποντας και άλλα παρόμοια σχόλια, νομίζω ότι το μαγαζί πρέπει να το κοιτάξει. Πέραν οτιδήποτε άλλου, θεωρώ ότι η καθαριότητα είναι απαραίτητη.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Το τι και που θα το βάζει ο καθένας είναι προσωπικό γούστο . Πέραν οτιδήποτε άλλου, θεωρώ ότι η καθαριότητα είναι απαραίτητη.
Την γνώμη σου την στήριξα πιο κάτω αγαπητέ , κι έτσι είναι , καθένας με το δικό του κέφι !
Για την συγκεκριμένη πέρα από κάποιο ατυχές στιγμή δεν μπορεί να παίζει κάτι άλλο , όλοι ξέρουμε ότι λίγο πριν τους έρθει η περίοδος , υπάρχει η έντονη μυρωδιά !
Αν δεν είναι αυτό , ελπίζω η συγκεκριμένη να έχει πάρει το μυνημα !
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
ένταξη windows οπως θελεις

Μια χαρα ειναι η κυρία , καθαρή και περιποιημένη

Μη σε στεναχωρήσουμε ....
Αγαπητέ κανείς λάθος ! Δεν με στεναχώρησες καθόλου , αντίθετος !
Εγώ πρέπει να σε ευχαριστήσω ( το κατάστημα ) ! Κάθε κριτική πελατών , πάντα καλοπροαίρετα , χρησιμεύει , και παίζει μεγάλο ρόλο για να γίνει κάθε τι ακόμα και καλύτερο !!!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
καλημέρα

το κατάστημα αγαπητέ δουλεύει με πελάτες και όχι με περαστικούς, απ ότι έχω καταλάβει στα 4-5 χρόνια που το επισκέπτομαι ανελειπώς.

Συνεπώς όταν λέμε κάτι για κάποιο κοπέλα δεν κρύβεται κάτι πίσω απ αυτό. Γιατί δεν παραπονέθηκα για άλλη κοπέλα , με όλες σχεδόν έχω βρεθεί....

και με την ευκαιρία να τονίσω ότι όλα τα κορίτσια στο ζήτημα της καθαριότητας είναι καταπλητικά και μπράβο τους , προστατεύουν τις ίδιες και εμάς.

 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.848
Κριτικές
67
Like
3.742
Πόντοι
4.130
Παρ ολα αυτά όπως κανεις δεν είναι ίδιος με τον άλλο, το ίδιο ισχύει και στις κοπέλες, όχι μόνο εδώ αλλα σε ολα τα μαγαζιά. Εγω θα αναφέρω ότι κατα την γνώμη μου το βραβείο καθαριότητας θα το έδινα στη Λια, την Άννα και τη Βερόνικα. Ίσως να τις έβαζα και στο τοπ 5 απο ολα τα μαγαζια στον τομέα αυτο.
Πρέπει να πω για να μην αδικήσω κανένα ότι η Σόφη είναι η μόνη που δεν έχω παει ακόμη σε αυτο το μαγαζι. Είναι επόμενος στόχος, ο τελευταίος για Στουρνάρη, μετα επαναλήψεις αφομοίωσης......
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
Ακριβέστατος!!!!

Παρ ολα αυτά όπως κανεις δεν είναι ίδιος με τον άλλο, το ίδιο ισχύει και στις κοπέλες, όχι μόνο εδώ αλλα σε ολα τα μαγαζιά. Εγω θα αναφέρω ότι κατα την γνώμη μου το βραβείο καθαριότητας θα το έδινα στη Λια, την Άννα και τη Βερόνικα. Ίσως να τις έβαζα και στο τοπ 5 απο ολα τα μαγαζια στον τομέα αυτο.
Πρέπει να πω για να μην αδικήσω κανένα ότι η Σόφη είναι η μόνη που δεν έχω παει ακόμη σε αυτο το μαγαζι. Είναι επόμενος στόχος, ο τελευταίος για Στουρνάρη, μετα επαναλήψεις αφομοίωσης......
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα σε όλους !
Σήμερα είναι παρούσες στο κατάστημα : Λια , Ζωή , Βερόνικα , Σοφή , Άννα , Μαρία , Ιζαμπέλα , Μονικα , Ασιάτισσα , Ξενια , Άντζελα .
 

Dim56(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρέα ! Θα επισκεφτώ το ίδρυμα αυτό , να δω και την παλιά μου φίλη Ζανα .
Κάποιος να μου προτείνει κάποια καλή κοπέλα
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.921
Κριτικές
47
Like
7.120
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα στη παρέα ! Θα επισκεφτώ το ίδρυμα αυτό , να δω και την παλιά μου φίλη Ζανα .
Κάποιος να μου προτείνει κάποια καλή κοπέλα
και άμα σου προτείνει και δε σ' αρέσει;;γιατί δε πας και οποία σου κάνει να πάρεις...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ολες καλές είναι .....τα γουστα σου βάλε και θα πας καλά
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλησπέρα στη παρέα ! Θα επισκεφτώ το ίδρυμα αυτό , να δω και την παλιά μου φίλη Ζανα .
Κάποιος να μου προτείνει κάποια καλή κοπέλα
Χρόνια τώρα όλο και το ίδιο .
Τι πάει να πει ποια προτείνετε , ποια είναι καλή .
Πας , βλέπεις όλα τα κορίτσια , σου κάνει κέφι κάποια , της λες τι ακριβός θες . Μπορεί η κοπέλα που θα σαρεσει να μην ανταποκρίνεται στα γούστα σου , και δεν θα φύγεις ικανοποιημένος .
Το σωστό είναι να τα σηζητας μαζί της . Αν πέρασες καλά , ξαναπάς και περνεις ξανά την ίδια , ώστε να δημιουργηθει αυτό που λέμε χημεία .
Συχνά φίλοι μας πηγαίνουν , δεν περνούν καλά με κάποια και σου λέει μετά φταίει το μαγαζι .
Να λέμε το σωστό !
Δεν μπορούν όλες να προσφέρουν το ίδιο και είναι κρίμα να αμαυρώνεται η προσπάθεια τους !!!
 

asterix1987

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
21
Like
15
Πόντοι
0
Η Λία ειναι το μεγαλύτερο μου αποθημενο... Λία αν βλεπεις το μυνημα στείλε pm...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.848
Κριτικές
67
Like
3.742
Πόντοι
4.130
Σήμερα Ολοκλήρωσα τις επισκέψεις μου στο Στουρνάρη αφου πια πηγα με όλες. Τουλάχιστον ετσι νομίζω γιατί όλο και καποια εμφανίζεται. Τελευταίος σταθμός Σόφη. Θα γράψω καποια στιγμή κριτικη, απλά για να μην μένουν εντυπώσεις απο προηγούμενα σχόλια, ασχολήθηκα Αρκετη ώρα με το μουνι της κυρίας και δεν μου ηρθε καμμία μυρωδιά! Αυτη είναι η δίκη μου εμπειρία....
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.086
Κριτικές
50
Like
7.905
Πόντοι
8.236
Τα δικά μου συμπεράσματα από τις συναντήσεις μου στο εν λόγω μαζί είναι ότι η κορυφαία τριάδα του μαγαζιού είναι όντως οι 3 παλιές δηλαδή η Λια, η Μονικα(Σερβα) και η Σοφη. Αν με ρωτούσε κανείς ποια είναι καλύτερη στο μασάζ και ποια στο σεξ θα τις ταξινομούσα ως εξής: Στο μασάζ: 1)Λια (με διαφορά) ,2)Μονικα ,3)Σοφη . Την Σοφη την βάζω στην Τρίτη θέση γιατί έχει βαρη χέρι. Παλαιότερα είχα πει ότι το ποιο βαρη χέρι το έχει η Λια . Έκανα λάθος, διότι ναι μεν η Λια (και η Μονικα έχει επίσης) έχει βαρη χέρι ωστόσο όταν ζήτησα από την Σοφη να μου κάνει δυνατό μασάζ απλά ένιωσα τη σημαίνει δυνατό μασάζ !!!!
2) Στο σεξ: 1) Μονικα, 2) Σοφη και Λια . Και οι τρεις του για μένα προσωπικά είναι εξαιρετικές ωστόσο προσωπικά στον τομέα αυτό ποιο πολύ φτιάχνομαι με Μονικα!!! Από εκεί και πέρα μου αρέσουν και οι δυο εξίσου !!!
Έχω συναντήσει και άλλες κοπέλες από το εν λόγω μαγαζί οι οποίες αντικειμενικά πιστεύω ότι είναι ποιο όμορφες και ποιο εμφανισημες ωστόσο στους τομείς που προανέφερα μέχρι τώρα καμια τους δεν μπορεί να συγκριθεί ούτε Μονικα, ούτε με την Λια ούτε με την Σοφη (σε κανέναν τομέα ).

 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Σήμερα Ολοκλήρωσα τις επισκέψεις μου στο Στουρνάρη αφου πια πηγα με όλες. Τουλάχιστον ετσι νομίζω γιατί όλο και καποια εμφανίζεται. Τελευταίος σταθμός Σόφη. Θα γράψω καποια στιγμή κριτικη, απλά για να μην μένουν εντυπώσεις απο προηγούμενα σχόλια, ασχολήθηκα Αρκετη ώρα με το μουνι της κυρίας
Δηλαδή από μασάζ τίποτα :(
Μας τα χαλάς αγαπητέ :angry:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Τα δικά μου συμπεράσματα από τις συναντήσεις μου στο εν λόγω μαζί είναι ότι η κορυφαία τριάδα του μαγαζιού είναι όντως οι 3 παλιές δηλαδή η Λια, η Μονικα(Σερβα) και η Σοφη. Αν με ρωτούσε κανείς ποια είναι καλύτερη στο μασάζ και ποια στο σεξ θα τις ταξινομούσα ως εξής: Στο μασάζ: 1)Λια (με διαφορά) ,2)Μονικα ,3)Σοφη . Την Σοφη την βάζω στην Τρίτη θέση γιατί έχει βαρη χέρι. Παλαιότερα είχα πει ότι το ποιο βαρη χέρι το έχει η Λια . Έκανα λάθος, διότι ναι μεν η Λια (και η Μονικα έχει επίσης) έχει βαρη χέρι ωστόσο όταν ζήτησα από την Σοφη να μου κάνει δυνατό μασάζ απλά ένιωσα τη σημαίνει δυνατό μασάζ !!!!
2) Στο σεξ: 1) Μονικα, 2) Σοφη και Λια . Και οι τρεις του για μένα προσωπικά είναι εξαιρετικές ωστόσο προσωπικά στον τομέα αυτό ποιο πολύ φτιάχνομαι με Μονικα!!! Από εκεί και πέρα μου αρέσουν και οι δυο εξίσου !!!
Έχω συναντήσει και άλλες κοπέλες από το εν λόγω μαγαζί οι οποίες αντικειμενικά πιστεύω ότι είναι ποιο όμορφες και ποιο εμφανισημες ωστόσο στους τομείς που προανέφερα μέχρι τώρα καμια τους δεν μπορεί να συγκριθεί ούτε Μονικα, ούτε με την Λια ούτε με την Σοφη (σε κανέναν τομέα ).
Υπάρχουν και αρκετές άλλες που είναι εξίσου καλές !
Αυτό που πρέπει να επισημανθεί είναι ότι στο ίδρυμα αυτό γίνετε μασάζ .
Τιμούν τον πελάτη και σέβονται τα χρήματα που δίνει .
Στο κατάστημα αυτό δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει κανείς απογοητευμένος και αυτό οφείλετε στη Ζανα γι αυτό που έχει κτίσει τόσα χρόνια που το λέμε σχέση πελάτη μαγαζι .

Ξανά τονίζω ! Πρέπει να ξέρουμε τι θελουμε και να το ζητάμε , να το συζητήσουμε με την κοπέλα με οποία θα περάσουμε το χρόνο μας στο μασάζ !
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.848
Κριτικές
67
Like
3.742
Πόντοι
4.130
Σήμερα Ολοκλήρωσα τις επισκέψεις μου στο Στουρνάρη αφου πια πηγα με όλες. Τουλάχιστον ετσι νομίζω γιατί όλο και καποια εμφανίζεται. Τελευταίος σταθμός Σόφη. Θα γράψω καποια στιγμή κριτικη, απλά για να μην μένουν εντυπώσεις απο προηγούμενα σχόλια, ασχολήθηκα Αρκετη ώρα με το μουνι της κυρίας
Δηλαδή από μασάζ τίποτα :(
Μας τα χαλάς αγαπητέ :angry:
Δεν ειπα αυτο! Δεν σχολίασα την εμφανιση, την όλη συνεδρια ούτε το μασαζ. Απάντησα μόνο στη μαύρη σκιά που υπήρξε ότι η κοπελα εχει πρόβλημα. Καποιος άλλος είχε πει ότι εχει πρόβλημα με το νερό!
Εγω δεν ειδα τίποτα τέτοιο! Αντίθετα ηταν πολυ καθαρη. Τα υπόλοιπα θα τα πω στην κριτικη!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Σήμερα Ολοκλήρωσα τις επισκέψεις μου στο Στουρνάρη αφου πια πηγα με όλες. Τουλάχιστον ετσι νομίζω γιατί όλο και καποια εμφανίζεται. Τελευταίος σταθμός Σόφη. Θα γράψω καποια στιγμή κριτικη, απλά για να μην μένουν εντυπώσεις απο προηγούμενα σχόλια, ασχολήθηκα Αρκετη ώρα με το μουνι της κυρίας
Δηλαδή από μασάζ τίποτα :(
Μας τα χαλάς αγαπητέ :angry:
Δεν ειπα αυτο! Δεν σχολίασα την εμφανιση, την όλη συνεδρια ούτε το μασαζ. Απάντησα μόνο στη μαύρη σκιά που υπήρξε ότι η κοπελα εχει πρόβλημα. Καποιος άλλος είχε πει ότι εχει πρόβλημα με το νερό!
Εγω δεν ειδα τίποτα τέτοιο! Αντίθετα ηταν πολυ καθαρη. Τα υπόλοιπα θα τα πω στην κριτικη!
Νομίζω ότι τελειώσαμε με αυτό το θέμα φίλε μου !
Ήταν ένα ατυχές συμβάν , σε όλους συμβαίνει .
Περιμένουμε την κριτική σου :wink:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
Σήμερα Ολοκλήρωσα τις επισκέψεις μου στο Στουρνάρη αφου πια πηγα με όλες. Τουλάχιστον ετσι νομίζω γιατί όλο και καποια εμφανίζεται. Τελευταίος σταθμός Σόφη. Θα γράψω καποια στιγμή κριτικη, απλά για να μην μένουν εντυπώσεις απο προηγούμενα σχόλια, ασχολήθηκα Αρκετη ώρα με το μουνι της κυρίας
Δηλαδή από μασάζ τίποτα :(
Μας τα χαλάς αγαπητέ :angry:
Δεν ειπα αυτο! Δεν σχολίασα την εμφανιση, την όλη συνεδρια ούτε το μασαζ. Απάντησα μόνο στη μαύρη σκιά που υπήρξε ότι η κοπελα εχει πρόβλημα. Καποιος άλλος είχε πει ότι εχει πρόβλημα με το νερό!
Εγω δεν ειδα τίποτα τέτοιο! Αντίθετα ηταν πολυ καθαρη. Τα υπόλοιπα θα τα πω στην κριτικη!

αφού το αναφέραμε όσοι είχαμε την ατυχία να την συναντήσουμε σε στιγμές που βαριόταν να ρίξει νεράκι πάνω της....διορθώθηκε προφανώς.

Γι αυτό και δεν είδες τίποτα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom