Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Ας πουμε ότι καποιος θελει να περασει με τη Ζανα.
Της το λεει απλα ή τρωει ακυρο?

Δεν εχω παει ποτε σε μασατζιδικο παρεμπιπτόντως
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
surouman

να πας πρώτη φορά στο λαδάδικο και να πάρεις και Ζάνα....δυσκολάκι μ ακούγεται

εγώ πάω τώρα 3 χρόνια στο συγκεκριμένο και δε μπορώ να πω ότι θα ήθελα να την πηδήξω. Τότε μου την έφερε στο δωμάτιο να μου την γνωρίσει η Βίκη , την οποία είχα πάρει , και μου έκανε ένα καβλιάρικο πέσιμο..., ήταν πιο αδύνατη απ ότι σήμερα. Ήμουν στο φεύγα όμως και χωρίς ώρα διαθέσιμη και ένα ότι δεν κατάλαβα.

Σήμερα μιλάμε για μια μπαμπάτσικη μεγαλοκοπέλα , η οποία στα νιάτα της μπορει να έκανε τον κο Πέος να αναστενάζει αλλά , κατά τα λεγόμενα των συναγωνιστών, στη ηλικία που βρίσκεται, με τα τόσα παραπανίσια κιλά, εεεε όσο καλά κι αν κάνει την δουλειά της...εγώ παχιό αιδίο δεν θα ήθελα να πηδήξω. Προτιμώ τα καλοδιατηρημένα κορμιά με ελαφρές καμπύλες.


Τώρα θα μου πεις...περι ορέξεως....!!!!

 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
Η νέα Σόφη είναι η παλιά Σόφη και επέστρεψε.
Εκτός αν εννοούμε την παλιά παλιά Σόφη.
Η Μόνικα και η Λία είναι εκεί.
Καινούρια είναι η Ζωή (παλιά είναι κι αυτή).
Κι έχουν φύγει οι μικρές Ειρήνη και Αλεξάνδρα.

Δυστυχώς έφυγε η Αλεξάνδρα για την οποία είχα γράψει κριτική παλιότερα: Ελληνίδα, καλλιεργημένη, γαμιότανε ωραία με στυλ και ευλυγισία, το γούσταρε και το έβγαζε (τουλάχιστον μαζί μου). Είχα να πω και μια κουβέντα.
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
όσο για τη Ζάνα, ναι είναι μετά το άνθος της ηλικίας της αλλά ξηγιέται σπαθί, είναι έντιμη, ντόμπρα και συμβουλεύει σωστά τα κορίτσια της. Τη γνωρίζω πάνω από 7 χρόνια που επισκέπτομαι τακτικά το μαγαζί της. Το προτείνω ανεπιφύλακτα, όχι γιατί δεν μου έχουν κάτσει φόλες (αδύνατον να γίνει αυτό, καρντάσια, κάποια τεμπέλα θα σου πέσει, κάποια αγενής, μπορεί να είσαι κι εσύ στα κάτω σου, δε γίνεται κάθε φορά να χτυπάς θησαυρό :cheesy: ), αλλά γιατί διαχειρίζεται την πελατεία της καλά, τη σέβεται, ο χώρος είναι καθαρός, άνετος, με τα ντουζάκια του, τις πετσέτες του και την διακριτικότητά του. Δεν πέφτεις φάτσα κάρτα με τον άλλο πελάτη (να βγείτε και γνωστοί, να βουήξει ο τόπος :) :embarrased:

Οι δικές μου στάνταρ είναι η τρυφερή Αννούλα (όμορφο μωρό 26 το πολύ από τη γείτονα Αλβανία, κινδυνεύεις να το ερωτευτείς) και η Βερόνικα εκ Ρωσίας, πιο μιλφ, με πολύ καλό μασάζ και κόλπα πιο προχωρημένα στο άφτερ (αν εννοείτε). Οι μεγαλύτερες (Έλενα, Σοφία, Λία, Μόνικα) δεν κινούν πλέον το ενδιαφέρον μου εκτός κι αν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις (στο μασάζ, εννοώ, μιας και κάνουν το καλύτερο). Η Άσια είναι ξεχωριστή κατάσταση: κάνει και ταντρικό στον «μάστορα» και τον παιδεύει κανένα τέταρτο να γίνει τσιμέντο από ατσάλι που είναι κανονικά, κάνει ασιατικό μασάζ αλλά το τελικό κομμάτι δεν είναι και το κορυφαίο σημείο της.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Ας πουμε ότι καποιος θελει να περασει με τη Ζανα.
Της το λεει απλα ή τρωει ακυρο?

Δεν εχω παει ποτε σε μασατζιδικο παρεμπιπτόντως

Σαρουμαν, αν σε θυμάμαι καλά είσαι του αυταρχικού. Νομίζω μόνο η Λία έχει εμπειρία σε αυτό. Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος..
 

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
150
Πόντοι
0
Συναντηση με την Μόνικα την Σερβα πριν 2 βδομάδες!!! Αρχικά περίμενα κανα 40λεπτο γτ η κοπέλα ήταν ήδη μέσα με συναγωνιστή!!! Έρχεται με χαίρεταει!!! (είμαστε γνώριμοι από το 40 42)!!!με πέρασε στο δωμάτιο και από κανα 10 λεπτό ήρθε με κάτι μαυρες γόβες και μαύρα εσώρουχα η γυναίκα ει αι μέσα στην καυλα!!! Αμέσως πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα με φιλαγε με πάθος!!! Μετά κατέβηκε γρήγορα και με πλάκωσε στην πιππα που ήταν φοβερή!!! Της ζήτησα να τελειώσω πάνω στις γόβες της και με άφησε!!! Μετά αφού χαλάρωσε αρχίσαμε μασάζ στο οποίο ειναι πολυ καλή!!! Κάποια στιγμή άρχισα να ξανα καβλωνω και άρχισε να με. Φιλάει σε στα αυτιά και σε όλο μου το σώμα!!! Την γύρισα την εγλειψα εγώ και μετά έβαλα καποτα και την γαμησα δυνατα στα 4!!!γυναικα είναι μουναρα και φωτιά στο γαμησι!!! Κατσαμε 1 ωρα και έδωσα 100 ευρώ!!! Αυτά από εμένα guys!!!!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
Σταθερη αξια η Μονικαρα... σε οποιο μαγαζι κ αν ειναι...
Γυναικαρα με τα ολα της...!!!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
27
Like
17.412
Πόντοι
7.415
για μονικα αννα και βερονικα συμφωνω,τις εχω δοκιμασει και τις τρεις και ειναι οπως τα λενε οι συναγωνιστες απο πανω. ειδικα η αννουλα ειναι πολυ γλυκο κοριτσακι! φωτιες μου βαλατε τωρα,πρεπει να ξαναγινει επισκεψη.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
27
Like
17.412
Πόντοι
7.415
Και αφου εκανα γυρα στο φορουμ για να βρω που θα παω να τα ακουμπησω,λεω δε παω στα γνωστα τα λημερια που ξερω οτι θα περασω καλα. σταμπαρα μια καινουρια μιλφοκαυλοφατσουλα(δεν ειναι καινουρια μου ειπε η ζανα,υπηρξε στο μαγαζι παλιοτερα),η Ζωη!
Για να μην τα πολυλογω,περασα υπεροχα σε ολους τους τομεις.Η κοπελα ειναι χαμογελαστη με χιουμορ και εξαιρετικα καυλιαρα! Συμμετοχη αριστη και εξαιρετικο μασαζ. Θα την ξαναπαρω εννοειται.
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Η Ζάνα παραμένει κορυφή... ακόμη και τώρα, είναι μοναδική μέσα στο δωμάτιο, όταν αραιά και που το κάνει, τιμώντας έτσι αυτούς που την εμπιστεύονται για πάνω από μια δεκαετία! Και προσπαθεί τα κορίτσια της να μας παρέχουν αντίστοιχου επιπέδου υπηρεσίες. Και βέβαια, πρώτη απ'όλες ή Λία.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Και εγω ειχα περάσει παλαιοτερα με την Μαρία τη μελαχροινή , καλή περιπτωση γενικά πέρασα πολύ καλά. Την ανέβασα καβαλαρία απάνω στο πουτσο και την κοπάνησα για τα καλά. Θα ανεβάσω και πιο λεπτομερή κριτική κάποια στιγμή για αυτή την παλαιότερη συνεύρεση.

Γενικα το συγκεκριμενο μασάζ ειναι μια καλή πρόταση στην περιοχή. Μπορεί να χρεώνει 60 το μισάωρο αλλα δεν τα κλαίς τα λεφτά σου.
Μαρία μελαχρινή?:think:
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.779
Πόντοι
456
Και εγω ειχα περάσει παλαιοτερα με την Μαρία τη μελαχροινή , καλή περιπτωση γενικά πέρασα πολύ καλά. Την ανέβασα καβαλαρία απάνω στο πουτσο και την κοπάνησα για τα καλά. Θα ανεβάσω και πιο λεπτομερή κριτική κάποια στιγμή για αυτή την παλαιότερη συνεύρεση.

Γενικα το συγκεκριμενο μασάζ ειναι μια καλή πρόταση στην περιοχή. Μπορεί να χρεώνει 60 το μισάωρο αλλα δεν τα κλαίς τα λεφτά σου.
Μαρία μελαχρινή?:think:

Η τελευταία Μαρία μετά τη Φουρέιρα έχει βάψει τα μαλλιά της μαύρα. Ή αυτό είναι το φυσικό της.
Κι εγώ μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι ήταν κανούρια.
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
269
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Επέστρεψε η παλιά Σόφη η βυζαρού;
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
θεσμος η Σοφη καλυτερη εμπειρια σε ελληνιδα milf με την βυζαρες της ...πρεπει να περασω συντομα
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
23
Like
5.010
Πόντοι
2.846
θεσμος η Σοφη καλυτερη εμπειρια σε ελληνιδα milf με την βυζαρες της ...πρεπει να περασω συντομα
|Πληθωρικη γυναικαρα η Σοφη. Πρεπει να υπεστη σφοδρες επιθεσεις απ τους κουλουροφαγους της Συγγρου. Λετε γι αυτο να παλινοστησε στη φιλοξενη αγκαλια της Ζανας; Το εσωσε το κουλουρακι της η της το δαγκωσανε; Αρχισα να θελω μια τριτη συναντηση μαζι της!
 

glompos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2013
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
0
παιδια η ΖΑΝΑ μπαινει σε δωματιο?
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
496
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom