Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
Είχα περάσει από στουρναρη για πρώτη μου φορά πριν καμιά 20 άρια μέρες,  είχα πάρει τηλ και είχα κλείσει ραντεβού με την Λία .Πολύ ωραίο μασατζιδικο δωμάτιο πεντακάθαρο. Η Λία είναι κάπου στα 50 αλλά είναι πολύ ωραία γκομενα ,στον αγώνα φοβερή σε όλα μασάζ,  δεύτερο μέρος ,ευγενική, δεν βιάζεται από της κοπέλες που ιδρώνουν την φανέλα και δεν θα κλαψεις τα χρήματα που θα δώσεις. Θα ανεβάσω και κριτική.
 

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
Για ένα φίλο που μου έστειλε πμ για την Λία, δε μπορώ ακόμα να  σου απαντήσω πρέπει να φτάσω τα 10post στο φόρουμ .
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
456
Δεν μπορούμε να έχουμε, και πιτσιρικες, και καλές υπηρεσίες. Αυτά είναι δύο πράγματα αντίθετα. Η πιτσιρίκα, αφενός δεν έχει την εμπειρία, αφετέρου δεν χρειάζεται να προσπαθήσει πολύ η, ακόμη και να μην θέλει, εφόσον κάποιοι θα την προτιμήσουν επειδή ακριβώς είναι πιτσιρίκα. Αντιθέτως η μιλφαρα, πρεπει να αποδεικνυει συνέχεια και εχει την εμπειρια να το κάνει,ότι αξιζει, για να συγκρατήσει τους πελάτες της για να μην πάνε με την πιτσιρίκα.
Πάντως Ιζαμπέλα και Ειρήνη και μικρές είναι και πολύ καλές στο δωμάτιο. Εγώ έχω περάσει τέλεια και με τις 2.
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Καλημέρα συνάδελφοι. Μήπως ξέρουμε που βρίσκεται η Νάντια από Σ29;
 

Elbabinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
9
Like
240
Πόντοι
280
Η Μόνικα η Ασιάτισα δουλεύει ή σταμάτισε;
 

futsos

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
44
Like
1.497
Πόντοι
2.390
Πάντως Ιζαμπέλα και Ειρήνη και μικρές είναι και πολύ καλές στο δωμάτιο. Εγώ έχω περάσει τέλεια και με τις 2.

H Ειρηνη σε εμενα τουλαχιστον εχει βγαλει μια κακη συμπεριφορα χωρις λογο . Κουτοπονηρη και με τουπε . Ανεξηγητη συμπεριφορα . Κριμα γιατι εχει μια φρεσκαδα ......... Την Ιζαμπελα θα την τιμησω εφοσον την προτεινεις .
 

aaleks

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Windows κανε μια ανακεφαλαιωση με τα κοριτσια του μαγαζιου.
 

Palamokratwr

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα Μύστες επειδή περνάω συχνά από την περιοχή και με τα σχόλια και τα review με έχετε βάλει σε τριπάκι για πρώτη επίσκεψη! Έχω μια ερώτηση, ποια από τα κοράσια είναι ιδανικά για GFE?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
Περασμα με Σοφη σταθερη αξια  :tits:με μεγαλο βυζο αλλα πεσμενο ρε γαμωτο :headbang:
καμια αλλη με μεγαλο βυζο που να κανει καλο προγραμμα εκει μεσα υπαρχει? :helpplea:
γιατι εγω οταν παρελασαν δεν ειδα καμια
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Περασμα με Σοφη σταθερη αξια  :tits:με μεγαλο βυζο αλλα πεσμενο ρε γαμωτο :headbang:
καμια αλλη με μεγαλο βυζο που να κανει καλο προγραμμα εκει μεσα υπαρχει? :helpplea:
γιατι εγω οταν παρελασαν δεν ειδα καμια

Ρε συ , μη μας τρελαίνεις, είναι δυνατόν τόσο μεγάλα βυζιά να στέκονται ψηλά ? Για τον νόμο της βαρύτητας δεν άκουσες???
Μια χαρά είναι η κύρια...μεγάλο και φυσικό βυζί, χωρις ραγαδα και με ωραία αίσθηση.

Μόνο που βαζει δόντι στο κλαρίνο.
 

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
150
Πόντοι
0
επισκεωη αλλη μια φορα στο μαγαζι  και εισοδος με την ΜΟνικα!!!τι αλλο να πω πια για αυτο το κοριτσι!!!μοναδικη σε ολα της!!!ηρθε με τις γοβες της και φοραγε μαυρα εσωρουχα πολυ σεξυ!!!ειχε ορεξη πολυ και αρχισε να με φιλαει σε ολο μου το σωμα στα αυτια και να μου τον παιζει και να μου μιλαει απαλα στο αυτι και ερεθιστικα!!!δεν αντεξα λογο της μεγαλης αποχης και εχυσα ετσι!!παρολα αυτα ηταν τελειο!!!μετα καναμε ολη την ωρα μασαζ!!!φοβερο μασαζ και ξεπιαστικα!!!καναμε και δευτερο γυρο οπου η κοπελα μου εκανε μια απιστευτη πιπα και μετα την εβαλα στα 4 και την γαμουσα!!!στο τελος βγηκα και εχυσα την πλατη της!!!ηταν τελεια!!!δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου!!!ΜΟνικακι μου σε ευχαριστω για ολα!!!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Το πρωί στο oasis... :headbaning1:

Στην υποδοχή η Ζανα ευδιάθετη όπως πάντα...!

Το σημερινό ρόστερ:
*Σόφη μιλφ με κοντό μαλλί προς το κόκκινο η απόχρωση.Εκφυλο πρόσωπο και  σώμα με καμπύλες...
*Λία!η γνωστή εδώ και χρόνια στο ίδρυμα.Πιο ανοιχτό το μαλλί της περιποιημένη όπως πάντα...Με τζιν εφαρμοστό και μπλουζάκι που τόνιζε τα βυζιά της...! :coolcondom:
*Μόνικα,η μελαχρινή γνωστή κι αυτή από το ίδρυμα.Περιποιημενη,μακιγιαρισμενη με μίνι φόρεμα μαύρο!
*Βερονικα,κοντουλα σχετικά με κάποια κιλά παραπάνω, καστανοξανθα μαλλιά κοντά κι αυτά....
*Μπέλα με καστανοξανθα μαλλιά σε ράστα style...Σώμα κανονικό και πρόσωπο.
Μαρια,Ειρήνη σε ρεπό...

Και κάνα δυο ακόμη σε δωμάτιο... :rockon:

 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.708
Πόντοι
4.130
Το πρωί στο oasis... :headbaning1:

Στην υποδοχή η Ζανα ευδιάθετη όπως πάντα...!

Το σημερινό ρόστερ:
*Σόφη μιλφ με κοντό μαλλί προς το κόκκινο η απόχρωση.Εκφυλο πρόσωπο και  σώμα με καμπύλες...
*Λία!η γνωστή εδώ και χρόνια στο ίδρυμα.Πιο ανοιχτό το μαλλί της περιποιημένη όπως πάντα...Με τζιν εφαρμοστό και μπλουζάκι που τόνιζε τα βυζιά της...! :coolcondom:
*Μόνικα,η μελαχρινή γνωστή κι αυτή από το ίδρυμα.Περιποιημενη,μακιγιαρισμενη με μίνι φόρεμα μαύρο!
*Βερονικα,κοντουλα σχετικά με κάποια κιλά παραπάνω, καστανοξανθα μαλλιά κοντά κι αυτά....
*Μπέλα με καστανοξανθα μαλλιά σε ράστα style...Σώμα κανονικό και πρόσωπο.
Μαρια,Ειρήνη σε ρεπό...

Και κάνα δυο ακόμη σε δωμάτιο... :rockon:
Λια και Μονικα διαθέσιμες και άλλες στο δωματιο!!!
Χάλασε ο κόσμος.....
 

Kostas1515

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα !
Μια λιζα ξανθιά με κοντο μαλλί εξαφανιστηκε ;
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Λια και Μονικα διαθέσιμες και άλλες στο δωματιο!!!
Χάλασε ο κόσμος.....

εμ...τις έχουμε γαμήσει δεκάδες φορές οι τακτικοί πελάτες του μαγαζιού...

θέλουμε και μια αλλαγή κάπου κάπου.

αλλά παραμένουν σταθερή αξία.

 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.708
Πόντοι
4.130
Επίσκεψη σήμερα με στόχο τη Λια που ηταν και επι της υποδοχής. Δυστυχώς είχε κλεισμένο ραντεβού και με προέτρεψε να παω αργότερα που δεν δυνατό καθώς δεν ειχα την ώρα όποτε αποφάσισα για κασκαντεριλικι. Δεν άκουσα τη φωνή της λογικής για Μονικα....
Μου άρεσε το πιο κυριλέ παιδί η Αντριάνα που ηταν πιο ωραία ντυμένη με κυριλέ στυλ, μακρύ σγουρό μαλι και ωραιο χαμόγελο. Για τα περεταιρω .... έδωσα 80 ευρώ και το καλυτερο που πηρα ηταν το espresso που με κέρασαν. Ούτε κριτικη δεν θέλω να γράψω.....
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.378
Πόντοι
1.011
Δηλαδή μάπα...Κατάλαβα... :headbang:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Γύρισε η Αλεξάνδρα ! Η ψιλη η όμορφη Ελληνίδα !!!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Επίσκεψη σήμερα με στόχο τη Λια που ηταν και επι της υποδοχής. Δυστυχώς είχε κλεισμένο ραντεβού και με προέτρεψε να παω αργότερα που δεν δυνατό καθώς δεν ειχα την ώρα όποτε αποφάσισα για κασκαντεριλικι. Δεν άκουσα τη φωνή της λογικής για Μονικα....
Μου άρεσε το πιο κυριλέ παιδί η Αντριάνα που ηταν πιο ωραία ντυμένη με κυριλέ στυλ, μακρύ σγουρό μαλι και ωραιο χαμόγελο. Για τα περεταιρω .... έδωσα 80 ευρώ και το καλυτερο που πηρα ηταν το espresso που με κέρασαν. Ούτε κριτικη δεν θέλω να γράψω.....
φολα ολκης η αντριανα.την ειχα πατησει και εγω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom