Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

futsos

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
44
Like
1.497
Πόντοι
2.390
Εχω παει στο εν λογω καταστημαουκ ολιγες φορες .
Μπορω να πω τα εξεις
1) Σαν χωροι καθαριοτητα στησιμο και υποδομες ειναι απο τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο
2) Ειναι απαραιτητο να αναννεωθει το εμψυχο δυναμικο . Πολλες που σαλοναρουν εκει δεν θα επρεπε ουτε απ εξω να περνανε.
3) Η Λια για την οποια γινεται λογος στα τελευταια posts μπορει σε υπηρεσιες να ειναι πολυ ψηλα αλλα σε φρεσκαδα εχει περασει τα καλυτερα χρονια της. Για καποιους που προτιμουν πιτσιρικες οπως εγω απλα δεν ενδυκνειται . Για καποιους αλλους που ψαχνουν αλλα πραγματα μπορει να ειναι super . Βεβαια για να ειμαστε δικαιοι θα πρεπει να πουμε οτι πιθανοτατα στα νιατα της ως παρουσια πρεπει να αξιζε οσο ολες οι συναδελφισσες της μαζι .
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
382
Κριτικές
7
Like
103
Πόντοι
1
Εχω παει στο εν λογω καταστημαουκ ολιγες φορες .
Μπορω να πω τα εξεις
1) Σαν χωροι καθαριοτητα στησιμο και υποδομες ειναι απο τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο
2) Ειναι απαραιτητο να αναννεωθει το εμψυχο δυναμικο . Πολλες που σαλοναρουν εκει δεν θα επρεπε ουτε απ εξω να περνανε.
3) Η Λια για την οποια γινεται λογος στα τελευταια posts μπορει σε υπηρεσιες να ειναι πολυ ψηλα αλλα σε φρεσκαδα εχει περασει τα καλυτερα χρονια της. Για καποιους που προτιμουν πιτσιρικες οπως εγω απλα δεν ενδυκνειται . Για καποιους αλλους που ψαχνουν αλλα πραγματα μπορει να ειναι super . Βεβαια για να ειμαστε δικαιοι θα πρεπει να πουμε οτι πιθανοτατα στα νιατα της ως παρουσια πρεπει να αξιζε οσο ολες οι συναδελφισσες της μαζι .

συμφωνω απολυτα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.696
Κριτικές
36
Like
35.430
Πόντοι
18.565
Ευχαριστώ πολυ είμαι μεταξύ Έλενας απο μπακνανα και Λίας απο τις κριτικές ποια θα πρότεινες  θα ήθελα και της δύο αλά λόγω οικονομικών Πρέπει να κάνω επιλογή.
Εχω πάει και με τις δύο. (Υπάρχουν κριτικές μου). Δυσκολο να διαλέξεις, η Λια μεγαλύτερη σε ηλικία, αλλά πιο εμφανίσιμη, η Έλενα πιο νέα, λίγο πιο σπασμένη στο πρόσωπο. Και οι δύο κορυφαίες στο χώρο.

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.696
Κριτικές
36
Like
35.430
Πόντοι
18.565
καλησπερα ήθελα να ρωτήσω η Λία είναι τόσο καλή σε 1ο και 2ο γύρω με την Μόνικα που έχω κάνει δεν ενθουσιάστηκα ευχαριστώ
Με τη Μόνικα είχα πάει όταν δούλευε για ένα φεγγάρι στο Συγγρού 40-42. Κορμάρα με καλες υπηρεσίες.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.412
Κριτικές
14
Like
3.425
Πόντοι
4.895
Τελικά, όπως είχα πεί πιο πριν....
Δύο είναι τα συμπεράσματα :
Το μαγαζί χρήζει ανανέωσης έμψυχου δυναμικού, μικρότερης, κατά προτίμηση ηλικίας.
Δύο είναι τα δυνατά χαρτιά που κρατάνε το μαγαζί. Λία και Μόνικα, η κάθε μια με το δικό της τρόπο εξυπηρέτησης. Το θέμα όμως είναι ότι το ξέρουν οι πελάτες και είναι δυσεύρετες.
Εν αναμονή εξελίξεων...
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Τελικά, όπως είχα πεί πιο πριν....
Δύο είναι τα συμπεράσματα :
Το μαγαζί χρήζει ανανέωσης έμψυχου δυναμικού, μικρότερης, κατά προτίμηση ηλικίας.
Δύο είναι τα δυνατά χαρτιά που κρατάνε το μαγαζί. Λία και Μόνικα, η κάθε μια με το δικό της τρόπο εξυπηρέτησης. Το θέμα όμως είναι ότι το ξέρουν οι πελάτες και είναι δυσεύρετες.
Εν αναμονή εξελίξεων...
Λια , Μονικα είναι ότι καλύτερο απομείνε στο χώρο του μασάζ από την παλιά σειρά ! Όλες οι υπόλοιπες που εσυ της λες πιτσιρίκες συνδυάζουν κάτι σαν μασάζ και στούντιο μαζί , οι φίλοι που ξέρουν τι πραγματικά είναι μασατζιδικο καταλαβαίνουν τι εννοώ !
Όσο αφορά νέες αφίξεις εσυ μην ανυσηχεις αγαπητέ , έχεις μείνει πολύ πίσω ;) Το κατάστημα ανανεώνετε συνεχώς , υπάρχουν αρκετές νέες και ωραίες πιτσιρίκες , οι οποίες βαδίζουν στα βήματα της Ζάνας , Λιας , Μονικας , παλιά Ελένης , και Μελινας !!!
 

futsos

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα
32
Κριτικές
44
Like
1.497
Πόντοι
2.390
Λια , Μονικα είναι ότι καλύτερο απομείνε στο χώρο του μασάζ από την παλιά σειρά ! Όλες οι υπόλοιπες που εσυ της λες πιτσιρίκες συνδυάζουν κάτι σαν μασάζ και στούντιο μαζί , οι φίλοι που ξέρουν τι πραγματικά είναι μασατζιδικο καταλαβαίνουν τι εννοώ !
Όσο αφορά νέες αφίξεις εσυ μην ανυσηχεις αγαπητέ , έχεις μείνει πολύ πίσω ;) Το κατάστημα ανανεώνετε συνεχώς , υπάρχουν αρκετές νέες και ωραίες πιτσιρίκες , οι οποίες βαδίζουν στα βήματα της Ζάνας , Λιας , Μονικας , παλιά Ελένης , και Μελινας !!!


H Μελινα παρολο που δεν ηταν στο ηλικιακο μου target group , παντα την προτιμουσα διοτι ευχαριστιομουν μαζι της το γαμισι  . Υποδειγμα εκδιδομενης !!!
Ουτε τουπε , ουτε μα και μου , προσχαρη γλυκια  και ευγενικη , και με πληρες προγραμμα ( κουλουρι cim και οτι ηθελε προκυψει...) . Νομιζω οτι θα επρεπε να συνεχισει σε ρολο εκπαιδευτριας στις νεοσυλλεκτες εστω και αν προχωρησε στην ζωη της . Ιδιαιτερη παρουσια και προσωπικοτητα σε καθε περιπτωση...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
H Μελινα παρολο που δεν ηταν στο ηλικιακο μου target group , παντα την προτιμουσα διοτι ευχαριστιομουν μαζι της το γαμισι  . Υποδειγμα εκδιδομενης !!!
Ουτε τουπε , ουτε μα και μου , προσχαρη γλυκια  και ευγενικη , και με πληρες προγραμμα ( κουλουρι cim και οτι ηθελε προκυψει...) . Νομιζω οτι θα επρεπε να συνεχισει σε ρολο εκπαιδευτριας στις νεοσυλλεκτες εστω και αν προχωρησε στην ζωη της . Ιδιαιτερη παρουσια και προσωπικοτητα σε καθε περιπτωση...
Αυτές τις δυο πρέπει να τις κάνουν record και να τις παίζουν σε εκπαιδευτικό προγραμμα για τις πιο νέες!
Και να βαθμολογουμε τις νεότερες με βάσει αυτές...π.χ. .75 Λια, .8 Λια κλπ.
Τα παρά λέω?
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.412
Κριτικές
14
Like
3.425
Πόντοι
4.895
Λια , Μονικα είναι ότι καλύτερο απομείνε στο χώρο του μασάζ από την παλιά σειρά ! Όλες οι υπόλοιπες που εσυ της λες πιτσιρίκες συνδυάζουν κάτι σαν μασάζ και στούντιο μαζί , οι φίλοι που ξέρουν τι πραγματικά είναι μασατζιδικο καταλαβαίνουν τι εννοώ !
Όσο αφορά νέες αφίξεις εσυ μην ανυσηχεις αγαπητέ , έχεις μείνει πολύ πίσω ;) Το κατάστημα ανανεώνετε συνεχώς , υπάρχουν αρκετές νέες και ωραίες πιτσιρίκες , οι οποίες βαδίζουν στα βήματα της Ζάνας , Λιας , Μονικας , παλιά Ελένης , και Μελινας !!!

Ωραία...
Εν αναμονή εκπαίδευσης λοιπόν...
 

magoplis

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Ο καλύτερος χώρος στην Αθήνα από πλευράς χώρων, εξοπλισμού κλπ. Με τα κορίτσια, που μπερδεύεσαι όταν περάσουν όλα μαζί, είναι θέμα τύχης που θα πέσεις αν δεν ξέρεις, η Βίκυ ήταν πάντα μια σίγουρη επιλογή
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Δεύτερη φορά στο μαγαζί μετά από επίσκεψη με Σοφία! Το ίδιο ευχαριστημένος έφυγα αλλά αυτή τη φορά δοκίμασα Λια! Την ζανα δεν την είδα για να τη ρωτήσω αν θα ήθελε να έρθει στο δωμάτιο! Πολύ καλές υπηρεσίες αλλά λόγω καθαρά γούστα ν θα προτιμήσω άλλη κοπέλα να δοκιμάσω η την Σοφία που είναι στα γούστα μου πιο κοντά!
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, η Βίκυ έφυγε ; Αν ναι ξέρετε που έχει πάει ;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.696
Κριτικές
36
Like
35.430
Πόντοι
18.565
H Μελινα παρολο που δεν ηταν στο ηλικιακο μου target group , παντα την προτιμουσα διοτι ευχαριστιομουν μαζι της το γαμισι  . Υποδειγμα εκδιδομενης !!!
Ουτε τουπε , ουτε μα και μου , προσχαρη γλυκια  και ευγενικη , και με πληρες προγραμμα ( κουλουρι cim και οτι ηθελε προκυψει...) . Νομιζω οτι θα επρεπε να συνεχισει σε ρολο εκπαιδευτριας στις νεοσυλλεκτες εστω και αν προχωρησε στην ζωη της . Ιδιαιτερη παρουσια και προσωπικοτητα σε καθε περιπτωση...
Μελίνα. Ότι και να πω για αυτό το κορίτσι είναι λίγο. Έχει γράψει μέσα μου, όχι μόνο σαν υπηρεσίες, αλλά και σαν χαρακτήρας. Λυπήθηκα που έφυγε, χάρηκα όμως που έμαθα ότι συνεχίζει προς το καλυτερο, την ζωή της.
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
την γνώρισα στο Μάρνης στον 5 όροφό  μετά στο σολομού είχε όλο αστέρια τότε τώρα όλο πονηρές ψάχνουν για κορόιδα :lheel:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
Νέα μαγική συνάντηση με τη Λια σε προγραμμα μιας ωρας με body to body μπρούμυτα και ανάσκελα να χάνεις τη μπάλα. Αυτη η κοπελα όταν θέλει δεν παίζεται......
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.402
Πόντοι
34.612
Νέα μαγική συνάντηση με τη Λια σε προγραμμα μιας ωρας με body to body μπρούμυτα και ανάσκελα να χάνεις τη μπάλα. Αυτη η κοπελα όταν θέλει δεν παίζεται......

Εγω οποτε παω δεν μπορει εχει αλλο κ παπαριες!! >:(
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Σ αυτο που λεει ο/η Windows συμφωνω.  Λια,Μελινα,Θεια Ελεναρα,Ζανα κλπ ηταν μια ιστορια μονες τους ολες αυτες. Οι νεες το κανουν ενα fast food + light studio.  Οι κοπελες του μασαζ ήταν ισως  πιο κατω σε εμφανιση αλλα ο χαμηλος φωτισμος και οι παρεχομενες υπηρεσιες εκαναν την εμπειρια αλησμονητη.

Ζανα, ξερουμε που ειναι τα στουντιο μην καταστρεψετε τα λαδοτριβεια....

Επισης πολυ δυνατη εμπειρια και η Μελινα της Σ45 της Λιζας. Φιλος ηταν στανταρακι κι οταν κρεμασε το στριγκακι επαθε κοκομπλοκο...  Κοριτσια πριν φευγετε να ενημερωνετε 6 μηνες νωριτερα.

Φιλος που ρωτησες η εξαιρετικη Βικη ειναι στην πατριδα με την οικογενεια της λογικα σε καποιους μηνες θα επιστρεψει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.696
Κριτικές
36
Like
35.430
Πόντοι
18.565
Τελικά, όπως είχα πεί πιο πριν....
Δύο είναι τα συμπεράσματα :
Το μαγαζί χρήζει ανανέωσης έμψυχου δυναμικού, μικρότερης, κατά προτίμηση ηλικίας.
Δύο είναι τα δυνατά χαρτιά που κρατάνε το μαγαζί. Λία και Μόνικα, η κάθε μια με το δικό της τρόπο εξυπηρέτησης. Το θέμα όμως είναι ότι το ξέρουν οι πελάτες και είναι δυσεύρετες.
Εν αναμονή εξελίξεων...
Δεν μπορούμε να έχουμε, και πιτσιρικες, και καλές υπηρεσίες. Αυτά είναι δύο πράγματα αντίθετα. Η πιτσιρίκα, αφενός δεν έχει την εμπειρία, αφετέρου δεν χρειάζεται να προσπαθήσει πολύ η, ακόμη και να μην θέλει, εφόσον κάποιοι θα την προτιμήσουν επειδή ακριβώς είναι πιτσιρίκα. Αντιθέτως η μιλφαρα, πρεπει να αποδεικνυει συνέχεια και εχει την εμπειρια να το κάνει,ότι αξιζει, για να συγκρατήσει τους πελάτες της για να μην πάνε με την πιτσιρίκα.
 

sgneos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
9
Πόντοι
0
Η θεία Ελένη έχει επιστρέψει στο Σ29 ή απλά την μνημονεύετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom