Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης


το Μαράκι ένα κοντοπούτανο μελαχρινό με καρέ μαλλί και τουρλωτή κωλάρα σταμάτησε? :think:
 

k-king

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
η παολα λεει τιποτα????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
η παολα λεει τιποτα????

είναι η γνωστη μελαχρινη Ρουμανα που μεχρι και πριν λιγο καιρο δουλευε στο Σολωμου 54.
ούτε κρυο , ουτε ζεστη...
μασαζ δεν σκαμπάζει και πολλά, στα υπολοιπα ειναι σχετικά καλή...
την εικονα της χαλαει το γεγονος οτι εχει χαλαρη μπακα στην κοιλια..
 

k-king

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
είναι η γνωστη μελαχρινη Ρουμανα που μεχρι και πριν λιγο καιρο δουλευε στο Σολωμου.
ούτε κρυο , ουτε ζεστη...
μασαζ δεν σκαμπάζει και πολλά, στα υπολοιπα ειναι σχετικά καλή...
την εικονα της χαλαει το γεγονος οτι εχει χαλαρη μπακα στην κοιλια..
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Επειτα απο 2 απανωτες επισκέψεις αναφέρω:

1η επισκεψη διπλό με Κλαούντια και Αλίνα. Αν και η Ζάνα με ξέρει χρόνια και ξερει τα PSE γούστα μου, τις προτεινε ενω απεχουν από PSE. Η Κλαουντια με ψευτικες φωνες δεν πειθει, η Αλίνα δεν ήξερε καν από που μπαινει. Συγκεκριμένα: πίπα με προφυλακτικό, γλωσσοφιλα μεταξυ τους δεν επαιζαν, οταν πηγα να γλυψω την Αλινα εσταζε απο την κρεμα και μετα προσπαθουσε να με πεισει οτι ηταν φυσικα υγρά. Καμια δεν τα επαιρνε στο στομα, εχυσα στα βυζια της Κλαουντια και αυτο επειδη ειχε στηθει η Αλίνα και επαιζε το μουνακι της οσο γαμαγα την Κλαουντια (το μονο που εκανε καλο). Κριμα γιατι η Αλινα ειναι τρομερη γκομενα σε εμφανιση και εχει το εκφυλο look που μου αρεσει. Μεχρι εκει ομως, δεν ξερω πως θα ειναι σε μερικους μηνες παντως τωρα προτεινεται μονο σε οσους ψαχνουν κατι για φρέσκο και νέο σε ηλικία για GFE σε πρωταρα και οχι τιποτα εξεζητημένο. Κλαουντια ακυρο.

2η επισκεψη καπακι με Μαρια (πάλι ξανα δεν με εξυπηρετησε η Ζανα). Μια βελτιωμένη Αλίνα. Καλό σώμα, νέα, μελαμψή, πίπα καλή χωρίς καπότα (δεν καταπίνει) μπριζόλα μέτρια.

Γενικά ενώ το ίδρυμα έχει ανανεωθεί προς το καλύτερο για τους απαιτητικούς Ζάνα & Σόνια παραμένουν οι μόνες επιλογές. Ελπίζω σε 6 μήνες από τώρα το ροστερ να έχει γίνει πιο έμπειρο.

Ένα training από Μαριάννα του Κ48 στο καινούριο ρόστερ της Σ29 επιβάλλεται άμεσα (μετά θα πρέπει να πάρει και 2ο όροφο η Ζάνα)
 

Επισκέπτης
είναι η γνωστη μελαχρινη Ρουμανα που μεχρι και πριν λιγο καιρο δουλευε στο Σολωμου 54.
ούτε κρυο , ουτε ζεστη...
μασαζ δεν σκαμπάζει και πολλά, στα υπολοιπα ειναι σχετικά καλή...
την εικονα της χαλαει το γεγονος οτι εχει χαλαρη μπακα στην κοιλια..

φίλε γούστα είναι αυτά και ίσως και θέμα χημείας όπως είχε γράψει κάποιος συναγωνιστής...εγώ πάντως μια χαρά περνάω μαζί της :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Επειτα απο 2 απανωτες επισκέψεις αναφέρω:

1η επισκεψη διπλό με Κλαούντια και Αλίνα. Αν και η Ζάνα με ξέρει χρόνια και ξερει τα PSE γούστα μου, τις προτεινε ενω απεχουν από PSE. Η Κλαουντια με ψευτικες φωνες δεν πειθει, η Αλίνα δεν ήξερε καν από που μπαινει. Συγκεκριμένα: πίπα με προφυλακτικό, γλωσσοφιλα μεταξυ τους δεν επαιζαν, οταν πηγα να γλυψω την Αλινα εσταζε απο την κρεμα και μετα προσπαθουσε να με πεισει οτι ηταν φυσικα υγρά. Καμια δεν τα επαιρνε στο στομα, εχυσα στα βυζια της Κλαουντια και αυτο επειδη ειχε στηθει η Αλίνα και επαιζε το μουνακι της οσο γαμαγα την Κλαουντια (το μονο που εκανε καλο). Κριμα γιατι η Αλινα ειναι τρομερη γκομενα σε εμφανιση και εχει το εκφυλο look που μου αρεσει. Μεχρι εκει ομως, δεν ξερω πως θα ειναι σε μερικους μηνες παντως τωρα προτεινεται μονο σε οσους ψαχνουν κατι για φρέσκο και νέο σε ηλικία για GFE σε πρωταρα και οχι τιποτα εξεζητημένο. Κλαουντια ακυρο.

επισκεψη καπακι με Μαρια (πάλι ξανα δεν με εξυπηρετησε η Ζανα). Μια βελτιωμένη Αλίνα. Καλό σώμα, νέα, μελαμψή, πίπα καλή χωρίς καπότα (δεν καταπίνει) μπριζόλα μέτρια.

Γενικά ενώ το ίδρυμα έχει ανανεωθεί προς το καλύτερο για τους απαιτητικούς Ζάνα & Σόνια παραμένουν οι μόνες επιλογές. Ελπίζω σε 6 μήνες από τώρα το ροστερ να έχει γίνει πιο έμπειρο.

Ένα training από Μαριάννα του Κ48 στο καινούριο ρόστερ της Σ29 επιβάλλεται άμεσα (μετά θα πρέπει να πάρει και 2ο όροφο η Ζάνα)

το Μαράκι προσφέρει και κουλούρι ;)
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
το Μαράκι προσφέρει και κουλούρι ;)
επιμένω ότι το μαράκι προσφέρει και κολούρι............. εγώ της το έχω κανει φ25 :knockinb:......ίσως δεν το δίνει σε όλους ....και σίγουρα θέλει έξτρα δωρακι......
 

nude

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
44
Πόντοι
0
Πέρασμα εχθές με αλινα μετα απο προτροπή της ζανας μασαζακι πολυ καλο  :pipa1: και :knockinb: ήταν  :rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.656
Κριτικές
61
Like
39.980
Πόντοι
22.785
Aναχώρηση πρίν μιά μιση ώρα άπό τό ίδρυμα , όπως πάντα φιλοτέχνησε
ή κυρία Ζάνα τά περίεργα γούστα μου είς τό έπακρον ......www.imagerous.com/] [/URL]
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Επειτα απο 2 απανωτες επισκέψεις αναφέρω:

1η επισκεψη διπλό με Κλαούντια και Αλίνα. Αν και η Ζάνα με ξέρει χρόνια και ξερει τα PSE γούστα μου, τις προτεινε ενω απεχουν από PSE. Η Κλαουντια με ψευτικες φωνες δεν πειθει, η Αλίνα δεν ήξερε καν από που μπαινει. Συγκεκριμένα: πίπα με προφυλακτικό, γλωσσοφιλα μεταξυ τους δεν επαιζαν, οταν πηγα να γλυψω την Αλινα εσταζε απο την κρεμα και μετα προσπαθουσε να με πεισει οτι ηταν φυσικα υγρά. Καμια δεν τα επαιρνε στο στομα, εχυσα στα βυζια της Κλαουντια και αυτο επειδη ειχε στηθει η Αλίνα και επαιζε το μουνακι της οσο γαμαγα την Κλαουντια (το μονο που εκανε καλο). Κριμα γιατι η Αλινα ειναι τρομερη γκομενα σε εμφανιση και εχει το εκφυλο look που μου αρεσει. Μεχρι εκει ομως, δεν ξερω πως θα ειναι σε μερικους μηνες παντως τωρα προτεινεται μονο σε οσους ψαχνουν κατι για φρέσκο και νέο σε ηλικία για GFE σε πρωταρα και οχι τιποτα εξεζητημένο. Κλαουντια ακυρο.

2η επισκεψη καπακι με Μαρια (πάλι ξανα δεν με εξυπηρετησε η Ζανα). Μια βελτιωμένη Αλίνα. Καλό σώμα, νέα, μελαμψή, πίπα καλή χωρίς καπότα (δεν καταπίνει) μπριζόλα μέτρια.

Γενικά ενώ το ίδρυμα έχει ανανεωθεί προς το καλύτερο για τους απαιτητικούς Ζάνα & Σόνια παραμένουν οι μόνες επιλογές. Ελπίζω σε 6 μήνες από τώρα το ροστερ να έχει γίνει πιο έμπειρο.

Ένα training από Μαριάννα του Κ48 στο καινούριο ρόστερ της Σ29 επιβάλλεται άμεσα (μετά θα πρέπει να πάρει και 2ο όροφο η Ζάνα)
  η κλαουντια και η αλινα δεν ειναι για τετοιεs καταστασειs που ζηταs.  η ζανα το ξερει.    τελοs παντων.    οσο αφορα την αλινα, σαs το ειπα.  παντα ηταν και  ειναι απο τα πιο ομορφα μωρα που κυκλοφορουν.  και δεν ειναι καθολου πρωταρα.  πηγαινα μαζι τηs πριν 2 χρονια  ισωs και περισσοτερο στο καλ.48. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
 ελπιζω να μην με μαλωσουν  :2funny:     νομιζω οτι καπου εχει μπερδευτει το θεμα με το κουλουρακι και ποιο μαρακι.      καποιοι αναφερονται για την μαρια την καινουργια την μικρουλα, ενω ο patos πρεπει να αναφερεται στην σονια( το κανονικο τηs ονομα, ειναι μαρια).  
 

Επισκέπτης
επιμένω ότι το μαράκι προσφέρει και κολούρι............. εγώ της το έχω κανει φ25 :knockinb:......ίσως δεν το δίνει σε όλους ....και σίγουρα θέλει έξτρα δωρακι......

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: για την καινούρια με το μελαψό δέρμα και τον τουρλωτό κώλο μιλάμε τζέρυ ;)
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
είναι η γνωστη μελαχρινη Ρουμανα που μεχρι και πριν λιγο καιρο δουλευε στο Σολωμου 54.
ούτε κρυο , ουτε ζεστη...
μασαζ δεν σκαμπάζει και πολλά, στα υπολοιπα ειναι σχετικά καλή...
την εικονα της χαλαει το γεγονος οτι εχει χαλαρη μπακα στην κοιλια..

θα συμφωνήσω μαζί σου για την Πάολα και θα προσθέσω ότι είναι και άθλια φραγκοφονιάς...ενώ είμαι παλιός της πελάτης από το Σ54... σήμερα την επέλεξα δίδυμο με Αλίνα και είχα συμφωνήσει με την Ελένη(η Ζάνα έλειπε) πριν μπω στο δωμάτιο ότι θα πληρώσω 140 ευρώ το δίδυμο...μετά το τέλος του προγραμμάτος όπου ομολογουμένως πέρασα καλά η κυρά Πάολα μου ζήτησε 80 ευρώ...της είπα λάθος κάνεις έχω συννενοηθεί 140 και για τις δύο...και εκεί άρχισε τη φασαρία γιατί μου ζητούσε 80 ευρώ :uglystupid: φυσικά εγώ πλήρωσα 140 ευρώ και έφυγα και μάλλον τη Πάολα δεν θα την ξαναπάρω γιατί μου την έσπασε η συμπεριφορά της...τόσα λεφτά έχεις φάει από εμένα μωρή παλιοπουτάνα για ένα 10ρικο έκανες έτσι??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom