Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.573
Κριτικές
190
Like
48.239
Πόντοι
41.443
κουτσομπολιο:


κατι πηρε το ματι μου περνωντας ΕΞΩ απο το μαγαζι σημερα.
μη με ρωτησετε τι και πως κλπ,δεν θα πω.
αυτο που θα πω ειναι οτι αν προκυψει κατι,υποθετω βασει του σεναριου που εκανα στο μυαλο μου,θα ειναι μαλλον ευχαριστα τα νεα.
μπορει και να μην προκυψει τιποτα και να ειμαι λαθος. θα δουμε στο μελλον.
εγω απλα το γραφω για να μεινει και να δουμε σε βαθος χρονου αν θα γινει και επιβεβαιωση.

:coffee:
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
170
Like
186
Πόντοι
1
κουτσομπολιο:


κατι πηρε το ματι μου περνωντας ΕΞΩ απο το μαγαζι σημερα.
μη με ρωτησετε τι και πως κλπ,δεν θα πω.
αυτο που θα πω ειναι οτι αν προκυψει κατι,υποθετω βασει του σεναριου που εκανα στο μυαλο μου,θα ειναι μαλλον ευχαριστα τα νεα.
μπορει και να μην προκυψει τιποτα και να ειμαι λαθος. θα δουμε στο μελλον.
εγω απλα το γραφω για να μεινει και να δουμε σε βαθος χρονου αν θα γινει και επιβεβαιωση.

:coffee:
Επιστροφή κάποιας καλής? Ίδωμεν
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.153
Πόντοι
3.446

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
Επισκεψη στο καταστημα προσφατα...
Κ επιλογη της Παολα..
ειναι καποιους μηνες στην Ζανα μου ειπε....δεν την ειχα ξαναπετυχει...
Ωραιο κοριτσι.. με στυλακι... στεγνο.. αδυνατο... απο Μολδαβια.. γυρω στα 30... Ευδιαθετη στο δωματιο...Βυζακι μικρο.. αλλα με ρωγα που ανταποκρινεται γρηγορα... Στο μασαζ μετρια πραγμτα.. αλλα στον αγωνα ,καταλαβαινει γρηγορα τι θελεις.. κ προσαρμοζεται... δεν λεει οχι.. κ αντεχει....!!!
Γενικα.. καλη επιλογη...
:hi:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
490
Like
36.549
Πόντοι
41.447
Επισκεψη στο καταστημα προσφατα...
Κ επιλογη της Παολα..
ειναι καποιους μηνες στην Ζανα μου ειπε....δεν την ειχα ξαναπετυχει...
Ωραιο κοριτσι.. με στυλακι... στεγνο.. αδυνατο... απο Μολδαβια.. γυρω στα 30... Ευδιαθετη στο δωματιο...Βυζακι μικρο.. αλλα με ρωγα που ανταποκρινεται γρηγορα... Στο μασαζ μετρια πραγμτα.. αλλα στον αγωνα ,καταλαβαινει γρηγορα τι θελεις.. κ προσαρμοζεται... δεν λεει οχι.. κ αντεχει....!!!
Γενικα.. καλη επιλογη...
:hi:
Έχω βάλει κριτική για Πάολα καλή επιλογή

 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
H "κοντο "ΛΙζα υπαρχει ακομη ?
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Μια κινεζουλα που είχα δει σε κάποιο πέρασμα μου, εξακολουθεί να εργάζεται στο συγκεκριμένο λαδάδικο?
 

1977panos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Φωτογραφίες από τις κυρίες που εργάζονται στο Oasis δεν υπαρχουν;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Κινεζουλα όχι, φωτο όχι. Καμμία 10αρια κοπέλες για σχεδόν ολα τα γούστα σε μόνιμη βάση πλην Σόφης που εμφανίζεται σε άτακτα διαστήματα.
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Αυτο που έχουμε πει επανηλειμμένα και θα συμφωνήσω με bixterious είναι ότι όσοι θέλουν να πηδήξουν νιάτα και σκληρό σεξ οι λύσεις σε αυτο το μαγαζι εξαντλούνται γρήγορα. Υπάρχουν όμως μια ομάδα πελατών που εχει επενδύσει σε συγκεκριμένες (10+ φορές )και έχοντας δημιουργήσει το κλίμα παίρνει max υπηρεσιες σε άριστο κλίμα και με υψηλά επίπεδα υγιεινής....εκεί ανήκω εγω ή ετσι θέλω να πιστεύω.....
Όσοι έχουν κουραστεί απο το να γυρνάνε γύρω γύρω γιατί καποια νέα φέρελπις παρουσιάστηκε και θέλουν να πάρουν και ταυτόχρονα καλο μασαζ εκτος απο μια δυο περιπτώσεις ας το σκεφτούν. Πολλές φορές αντιμετώπισα το δίλλημα να παω σε μια μουνάρα που καποιος ανέφερε ή στα γνωστά καλά...αρκετες φορές που πηγα προς το πρωτο το μετάνιωσα....δεν λεω ότι ο αγοραίος έρωτας τελειώνει εδώ και δεν κοιτάμε γύρω, εξηγώ γιατί το μαγαζι αυτο εχει τον κόσμο του....
Σωστόςςςς! Προσωπικά με τα "στανταράκια" (Λία-Βερόνικα) μου παίρνω πάντα άριστες (ή σχεδόν) υπηρεσίες είτε solo είτε duo. Βέβαια στα ...67+ δεν είμαι του σκληρού πορνό, ή των επαναλήψεων, "μία και να καιει" έλεγαν οι παλαιότεροι εμού όταν κοκορευόμουνα ότι έριχνα 3-4 σε μία ώρα! :woldman:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
όσο το κατάστημα θα το "τρέχει" η Ζάνα θα είναι της ίδιας φιλοσοφίας

ο κορμός του προσωπικού σταθερός και περιστασιακά θα μπαινοβγαίνουν κάποιες που θα προσπαθούν να φρεσκάρουν την ατμόσφαιρα...

άλλους τους ικανοποιεί η συγκεκριμένη λογική και άλλους όχι....προφανώς για να παραμένουν σ αυτό θα έχουν δίκιο τ αφεντικά

προσωπικά ικανοποιούμαι...δεν ψάχνω για αστέρες κομήτες και κασκαντεριλίκια.

εξακολουθεί να με εντυπωσιάζει βέβαια το γεγονός ότι οι κυρίες του "κορμού" έχουν τέτοια επιτυτυχία...μπράβο τους.
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Το μαγαζί ήταν το Στάνταρντ μου για πολλά χρόνια (από τότε που ήταν στην Σολωμου) με πολύ καλές αναμνήσεις, αλλά τελευταία πηγαίνω πολύ σπάνια. Έχω με κάποιες κοπέλες ακόμα …χημεία (Μονικα - Λιζα… αν και υστερεί σε εμφάνιση) αλλά κατά αλλά δεν έχω βρει κάποια που να με ενθουσιάσει. Ζανα και Λια τις θεωρώ προχωρημένης ηλικίας, ακόμα και για εμένα…. Έχετε καμία πρόταση;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Το μαγαζί ήταν το Στάνταρντ μου για πολλά χρόνια (από τότε που ήταν στην Σολωμου) με πολύ καλές αναμνήσεις, αλλά τελευταία πηγαίνω πολύ σπάνια. Έχω με κάποιες κοπέλες ακόμα …χημεία (Μονικα - Λιζα… αν και υστερεί σε εμφάνιση) αλλά κατά αλλά δεν έχω βρει κάποια που να με ενθουσιάσει. Ζανα και Λια τις θεωρώ προχωρημένης ηλικίας, ακόμα και για εμένα…. Έχετε καμία πρόταση;
Βερονικα για το πακέτο όχι εμφανιση μόνο, Άννα, Παολα, Μελινα πιο μικρές!
Αν σου κάνει η Λιζα θα σου κάνουν και αυτές...
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Λοιπόν, με έπεισες και πήγα μετά από 2 χρόνια στο μαγαζί. Η Ζανα γερασμενη, αλλά εξυπηρετική και με χαμόγελο όπως πάντα. Τα περισσότερα κορίτσια ήταν με πελάτες. Είδα την Μελινα (παλαιότερη Χριστίνα…. σε άλλο μαγαζι) και Βερόνικα με τη+οποία και πέρασα. Στα θετικά, το κορυφαίο μασάζ.
Δυνατή στο δεύτερο μέρος, ότι θα περίμενε κάνεις από ένα Milf. Κάτι μου έλειπε όμως, πολύ επαγγελματισμός που με χάλασε…. θυμήθηκα γιατί έκοψα το μαγαζί από τότε που έφυγε η παλιά Μελινα…..μάλλον ψάχνω για «κοπέλες» που πουλάνε έρωτα, όχι σεξ.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Λοιπόν, με έπεισες και πήγα μετά από 2 χρόνια στο μαγαζί. Η Ζανα γερασμενη, αλλά εξυπηρετική και με χαμόγελο όπως πάντα. Τα περισσότερα κορίτσια ήταν με πελάτες. Είδα την Μελινα (παλαιότερη Χριστίνα…. σε άλλο μαγαζι) και Βερόνικα με τη+οποία και πέρασα. Στα θετικά, το κορυφαίο μασάζ.
Δυνατή στο δεύτερο μέρος, ότι θα περίμενε κάνεις από ένα Milf. Κάτι μου έλειπε όμως, πολύ επαγγελματισμός που με χάλασε…. θυμήθηκα γιατί έκοψα το μαγαζί από τότε που έφυγε η παλιά Μελινα…..μάλλον ψάχνω για «κοπέλες» που πουλάνε έρωτα, όχι σεξ.
Χαίρομαι που ικανοποιήθηκες σε κάποιο βαθμό, υποθετω ότι το πούλημα έρωτα συνοδεύεται με πιο συχνή επίσκεψη, ίσως εγω το εισπράττω απο κάποιες γι αυτο το λόγο......
Αν έρθει με την πρωτη είναι λίγο τραβηγμένο ....δεν είναι?
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.779
Πόντοι
456
Λοιπόν, με έπεισες και πήγα μετά από 2 χρόνια στο μαγαζί. Η Ζανα γερασμενη, αλλά εξυπηρετική και με χαμόγελο όπως πάντα. Τα περισσότερα κορίτσια ήταν με πελάτες. Είδα την Μελινα (παλαιότερη Χριστίνα…. σε άλλο μαγαζι) και Βερόνικα με τη+οποία και πέρασα. Στα θετικά, το κορυφαίο μασάζ.
Δυνατή στο δεύτερο μέρος, ότι θα περίμενε κάνεις από ένα Milf. Κάτι μου έλειπε όμως, πολύ επαγγελματισμός που με χάλασε…. θυμήθηκα γιατί έκοψα το μαγαζί από τότε που έφυγε η παλιά Μελινα…..μάλλον ψάχνω για «κοπέλες» που πουλάνε έρωτα, όχι σεξ.
Τα πειράματα με τις "φραπεδοκόρες" τα έκοψαν;
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.779
Πόντοι
456
Θέλεις να γίνεις λίγο πιο σαφής?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom