Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Vuzolagnos9

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
48
Κριτικές
44
Like
1.819
Πόντοι
2.390
Καλημέρα στην παρέα. Ξερει κανενας νέα από Σοφη ?
Δεν πρέπει να έχει επιστρέψει μετά το καλοκαίρι. Ευπρόσδεκτα και πμ !!!!
Μια φορα που ειχα περασει πριν κανα μηνα, την ειχε παρει το ματι μου αλλα δεν περασα
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Συμβουλή(και όποιος θέλει την ακολουθεί) : μαγαζί όπου οι καλύτερες για να περάσεις καλά είναι άνω των 50 οκ.....εντάξει!!!!!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.351
Πόντοι
5.946
Δε ξέρω αν της αρέσουνε οι άντρες ή όχι αλλά από προσωπική εμπειρία είναι παρά πολύ καλή. Και στο μασάζ και στο δεύτερο πρόγραμμα. Εμένα αντιθετως μου μοιάζει σαν να της αρέσουνε οι άντρες!!!!
Προσωπικη μου γνώμη.
η προσωπική σου γνώμη είναι λάθος, στο επάγγελμα της πηγαίνει με άντρες, στην προσωπική της ζωή με γυναίκες...
γι αυτό σαν πελάτες δεν θα πάρουμε ποτέ αυτό το έξτρα δώσιμο από το Χριστινάκι!
είναι ωραία τύπισα πάντως, εγώ την συμπαθώ πολύ, απλά δεν γαμάω λεσβίες, δεν με φτιάχνουν...
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
η προσωπική σου γνώμη είναι λάθος, στο επάγγελμα της πηγαίνει με άντρες, στην προσωπική της ζωή με γυναίκες...
γι αυτό σαν πελάτες δεν θα πάρουμε ποτέ αυτό το έξτρα δώσιμο από το Χριστινάκι!
είναι ωραία τύπισα πάντως, εγώ την συμπαθώ πολύ, απλά δεν γαμάω λεσβίες, δεν με φτιάχνουν...
Που ειναι το αγορακι χριστινακι τωρα;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.351
Πόντοι
5.946

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
Δε ξέρω αν της αρέσουνε οι άντρες ή όχι αλλά από προσωπική εμπειρία είναι παρά πολύ καλή. Και στο μασάζ και στο δεύτερο πρόγραμμα. Εμένα αντιθετως μου μοιάζει σαν να της αρέσουνε οι άντρες!!!!
Προσωπικη μου γνώμη.
Και εγώ το ίδιο και κάνει και καλό μασαζ που η άλλες δεν κάνει καμία γιατί δεν ξέρουν πιάνουν και χαϊδεύουν χα χα χα και στα υπόλοιπα μια χαρα είναι τώρα αν είναι λεσβια τι ζόρι τραβάμε άλλο η δουλειά άλλο προσωπική ζωή εκτός αν ήθελε κανενας να παντρευτεί χα χα χα χα
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
ρε συ δεν είπα πως είναι αγοράκι...
λεσβιάκι είναι το κορίτσι και μαγκιά της!
ΟΚ. τοπιασα,ειναι κοντοκουρεμενο αγορε,οπως, την ηξερα απο λαγουμτζη .Εκτος αν αν μιλας για αλλη!
 

John..2019

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
90
Κριτικές
11
Like
528
Πόντοι
290
η προσωπική σου γνώμη είναι λάθος, στο επάγγελμα της πηγαίνει με άντρες, στην προσωπική της ζωή με γυναίκες...
γι αυτό σαν πελάτες δεν θα πάρουμε ποτέ αυτό το έξτρα δώσιμο από το Χριστινάκι!
είναι ωραία τύπισα πάντως, εγώ την συμπαθώ πολύ, απλά δεν γαμάω λεσβίες, δεν με φτιάχνουν...
Η προσωπικη γνώμη είναι προσωπική γνώμη. Προτιμώ να μην μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου. Το σταματάω δω!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.351
Πόντοι
5.946

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
Δοκιμάστηκε για άλλη μια φορα το Λιζακι....
Σταθερη αξια για εμενα.. απο τοτε που δούλευε Συγγρου...!
Κοντοπουτανο μιλφακι με ωραιο πετιτ σωματακι...και παντα με πολυ ορεξη κ καυλες!!:hi:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Που να δείτε τι γίνεται στα διπλά όταν η μια απο τις δυο είναι η Μελίνα....μαζεύονται όλες..........μεγάλη φάση!
Σκέφτομαι να το κάνω αλλα δεν έχω αποφασίσει με ποια δευτερη, ψάχνω τη φαση.....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Συμβουλή(και όποιος θέλει την ακολουθεί) : μαγαζί όπου οι καλύτερες για να περάσεις καλά είναι άνω των 50 οκ.....εντάξει!!!!!!
Επειδή αρκετοί δεν πάμε εκεί για να παντρευτούμε.....και επειδή πολλα απο τα προσφερόμενα (μασαζ, καθαριότητα, περιβάλλον κλπ.) είναι τουλάχιστον μια κλάση πάνω απο όσα αλλα μαγαζιά γνωρίζω εγω, σε αρκετες περιπτώσεις το ηλικιακό μπαίνει δεύτερο.....
Αρκεί το ζητούμενο να είναι η «ευχαριστημένη χαλάρωση». Αν καποιος ψάχνει φτηνό στουντιο, όντως πρέπει να κοιτάξει αλλου!
Γνωμη μου......
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
το μαγαζί είπαμε είναι για κατασταλαγμένους πελάτες.

όποιος ψάχνει μουνάρες για την παρέλαση , εκεί δεν θα τις βρει.

θα βρεί γυναίκες με τις οποίες μπορείς να χαλαρώσεις, να καλογαμήσεις, να κάνεις 2πλά αξιόλογα (τουλάχιστον εγώ δεν έχω κάνει αλλού καλύτερα και αυτά τα λίγα χρήματα)...

καλά είπε και ο φίλος μου παραπάνω , δεν πάμε να βρούμε νύφη εκεί...
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Είναι πράγματι καλές οι Λία και Ελένη με την 2η να έχει μικρό προβάδισμα.

Θα πρόσθετα την Βερόνικα και την Άννα (έχει βελτιωθεί)

Για την Ζάνα δεν έχω άποψη , δεν έχω περάσει ποτέ.
Από εμπειρία (έχω γράψει 2-3 κριτικές) το duo Λία-Βερόνικα τα "σπάει" γιατί η Βερόνικα γουστάρει το λεσβιακό με την Λία (strap-on κλπ). Προσωπικά τις αφήνω να την βρούν μεταξύ τους και δέχομαι μετά διπλό ακα στοματικό!
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Από εμπειρία (έχω γράψει 2-3 κριτικές) το duo Λία-Βερόνικα τα "σπάει" γιατί η Βερόνικα γουστάρει το λεσβιακό με την Λία (strap-on κλπ). Προσωπικά τις αφήνω να την βρούν μεταξύ τους και δέχομαι μετά διπλό ακα στοματικό!
Τώρα αυτο το κομμάτι εχει παει σε αλλη φαση με Λια και Μελινα....
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Δοκιμάστηκε για άλλη μια φορα το Λιζακι....
Σταθερη αξια για εμενα.. απο τοτε που δούλευε Συγγρου...!
Κοντοπουτανο μιλφακι με ωραιο πετιτ σωματακι...και παντα με πολυ ορεξη κ καυλες!!:hi:
Δηλαδη η ¨κοντο Λιζα" ειναι εκει ? ...τοσεs ερωτησειs πιο πισω και καμμια απαντηση ...να θεωρησουμε λοιπον οτι οντωs ειναι αυτη ? ...Αν ναι βλεπω να με τρωει το κεντρο ....:grin::grin::grin: :hi:
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.654
Κριτικές
1
Like
2.779
Πόντοι
456
Δηλαδη η ¨κοντο Λιζα" ειναι εκει ? ...τοσεs ερωτησειs πιο πισω και καμμια απαντηση ...να θεωρησουμε λοιπον οτι οντωs ειναι αυτη ? ...Αν ναι βλεπω να με τρωει το κεντρο ....:grin::grin::grin: :hi:
Ναι αυτή είναι συνάδελφε.

Κι έχει συμπληρώσει κάποιους μήνες εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: steeve

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
130
Κριτικές
12
Like
391
Πόντοι
291
Επειδή τελευταίο καιρό , χρόνια θα έλεγα , ο όρος Μασάζ ( Μασατζιδικο ) με happy end , έχει γίνει μια σαλάτα και οι περισσότεροι λάτρες , πλέον δεν αναφέρονται για ένα καλό μασάζ σε κάποιο ίδρυμα , η για κάποια κοπέλα που κάνει καλό μασάζ που να αξίζει τα λεφτά του , αλλά για όλα τα υπόλοιπα !
Αθλητικό μασάζ , μασάζ που να αξίζει τα λεφτά του , να σηκώνεσαι και να νιώσεις αλλιώς στο σώμα σου , και φυσικά σε συνδυασμό με ένα καλό προγραμμα !
Θα συνιστώ ανεπιφύλακτα , στο έν λόγο κατάστημα !
Λια
Ελένη

Φυσικά , υπάρχουν και άλλες εξίσου καλές κοπέλες στη Ζανα που κάνουν πολύ καλό μασαζ !
Προσωπική εμπειρία !!!
Εσυ δηλαδη τωρα τι εισαι;; το καταστημα; η καποιος που προμοταρει την λια και την ελενη;; οτι και να εισαι ειναι λαθος γιατι υπαρχουν και αλλες κοπελες που ξερουν να κανουν σωστο μασαζ !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom