Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.600
Κριτικές
190
Like
48.536
Πόντοι
41.443
Έχει περάσει κάποιος πρόσφατα να μας πει αν υπάρχουν αλλαγές στο ρόστερ;
ο Σπυρος




Πέρασμα σήμερα απο Στουρνάρη 29 όλα τα ΚΑΠΗ μαζεμένα η μια χειρότερη απο την άλλη....κανένα μασατζικο με κάτω των 40 ηλικιακά υπάρχει? Ολα έχουν γεμίσει mlf η εμένα μου φαίνεται ρε παίδες
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.848
Κριτικές
67
Like
3.742
Πόντοι
4.130
Δεν υπάρχουν αλλαγές αλλα όταν και τα 7 δωμάτια είναι κλειστά και μένουν και δυο-τρεις εξω, τι αλλαγές να κάνει?
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
171
Like
186
Πόντοι
1
Η Λίζα η κοντούλα έφυγε τελείως ή είναι κάποια μέρα συγκεκριμένη?
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
καλη η Λίζα δε λέω...αλλά πολύ "μίνι" αδερφάκι μου...
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Aπαντηση ομωs για την ¨κοντο" Λιζα δεν βλεπω .....:think:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.848
Κριτικές
67
Like
3.742
Πόντοι
4.130
Η Μελινα με το κοντο αγορε μαλλί είναι αλλη απο την παλιά Μελινα που νοσταλγούν κάποιοι ή ξαναγύρισε?
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
1
Like
2.782
Πόντοι
456
Η Μελινα με το κοντο αγορε μαλλί είναι αλλη απο την παλιά Μελινα που νοσταλγούν κάποιοι ή ξαναγύρισε?
Όχι δεν είναι η παλιά που έχει πολλές κριτικές.

Είναι σχετικά καινούρια.

Είχε ξαναεμφανιστεί για πολύ λίγο, σταμάτησε και τώρα ξανάρχισε.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Επειδή τελευταίο καιρό , χρόνια θα έλεγα , ο όρος Μασάζ ( Μασατζιδικο ) με happy end , έχει γίνει μια σαλάτα και οι περισσότεροι λάτρες , πλέον δεν αναφέρονται για ένα καλό μασάζ σε κάποιο ίδρυμα , η για κάποια κοπέλα που κάνει καλό μασάζ που να αξίζει τα λεφτά του , αλλά για όλα τα υπόλοιπα !
Αθλητικό μασάζ , μασάζ που να αξίζει τα λεφτά του , να σηκώνεσαι και να νιώσεις αλλιώς στο σώμα σου , και φυσικά σε συνδυασμό με ένα καλό προγραμμα !
Θα συνιστώ ανεπιφύλακτα , στο έν λόγο κατάστημα !
Λια
Ελένη

Φυσικά , υπάρχουν και άλλες εξίσου καλές κοπέλες στη Ζανα που κάνουν πολύ καλό μασαζ !
Προσωπική εμπειρία !!!
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
382
Κριτικές
7
Like
103
Πόντοι
1
Oχι και καινουρια

εχει θητευσει και στο παλαι ποτε ιδρυμα στην Αχιλλεως κ βενιζελου στο Φαληρο με ονομα Χριστινα τοτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.401
Πόντοι
5.946
Oχι και καινουρια

εχει θητευσει και στο παλαι ποτε ιδρυμα στην Αχιλλεως κ βενιζελου στο Φαληρο με ονομα Χριστινα τοτε
πωπω ρε φίλε... ακόμα δουλεύει το αγοράκι? με το Χριστίνα δούλευε πάντα αυτή! σε πάρα πολλά μαγαζιά! θα ήταν πολύ καλή περίπτωση αν της άρεσαν πραγματικά οι άντρες γιατί είναι και κορμάρα και προσωπάρα!
χάθηκε να επανεμφανιζόταν πχ η Κωνσταντίνα?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
Επειδή τελευταίο καιρό , χρόνια θα έλεγα , ο όρος Μασάζ ( Μασατζιδικο ) με happy end , έχει γίνει μια σαλάτα και οι περισσότεροι λάτρες , πλέον δεν αναφέρονται για ένα καλό μασάζ σε κάποιο ίδρυμα , η για κάποια κοπέλα που κάνει καλό μασάζ που να αξίζει τα λεφτά του , αλλά για όλα τα υπόλοιπα !
Αθλητικό μασάζ , μασάζ που να αξίζει τα λεφτά του , να σηκώνεσαι και να νιώσεις αλλιώς στο σώμα σου , και φυσικά σε συνδυασμό με ένα καλό προγραμμα !
Θα συνιστώ ανεπιφύλακτα , στο έν λόγο κατάστημα !
Λια
Ελένη

Φυσικά , υπάρχουν και άλλες εξίσου καλές κοπέλες στη Ζανα που κάνουν πολύ καλό μασαζ !
Προσωπική εμπειρία !!!
Είναι πράγματι καλές οι Λία και Ελένη με την 2η να έχει μικρό προβάδισμα.

Θα πρόσθετα την Βερόνικα και την Άννα (έχει βελτιωθεί)

Για την Ζάνα δεν έχω άποψη , δεν έχω περάσει ποτέ.
 

kalamatianos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
79
Πόντοι
0
Προχθές Πέμπτη πριν φύγω για τριήμερο. Πέρασα και για τρίτη φορά πήρα την Μόνικα. Έχω κολλήσει λίγο μαζί της. Είναι κορμάρα και αληθινό τυπακι. Για μια ώρα πέρασα φανταστικά. Υπέροχο μασάζ.η κοπέλα ξέρει πώς να σε ξεκουράσει. Αλλά και να περάσει γλυκά γλυκά στο δεύτερο μέρος.κορμαρα που σίγουρα την ζηλεύουν κάποιες τριανταρες.με στραγγιξε.,,
 

John..2019

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
90
Κριτικές
11
Like
531
Πόντοι
290
Καλημέρα στην παρέα. Ξερει κανενας νέα από Σοφη ?
Δεν πρέπει να έχει επιστρέψει μετά το καλοκαίρι. Ευπρόσδεκτα και πμ !!!!
 

John..2019

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
90
Κριτικές
11
Like
531
Πόντοι
290
πωπω ρε φίλε... ακόμα δουλεύει το αγοράκι? με το Χριστίνα δούλευε πάντα αυτή! σε πάρα πολλά μαγαζιά! θα ήταν πολύ καλή περίπτωση αν της άρεσαν πραγματικά οι άντρες γιατί είναι και κορμάρα και προσωπάρα!
χάθηκε να επανεμφανιζόταν πχ η Κωνσταντίνα?
Δε ξέρω αν της αρέσουνε οι άντρες ή όχι αλλά από προσωπική εμπειρία είναι παρά πολύ καλή. Και στο μασάζ και στο δεύτερο πρόγραμμα. Εμένα αντιθετως μου μοιάζει σαν να της αρέσουνε οι άντρες!!!!
Προσωπικη μου γνώμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom