Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
3 κύριες εχει παρει ποτε κανεις στο ίδρυμα;
πριν χρονια,οταν ηταν η μελινα,ειχα παρει εγω.οταν βγηκα απο εκει μεσα,δεν θυμομουν τιποτε.η μελιναρα ειχε φροντισει τα παντα.και να με αποτελειωσει.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
13
Like
1.896
Πόντοι
3.425
πριν χρονια,οταν ηταν η μελινα,ειχα παρει εγω.οταν βγηκα απο εκει μεσα,δεν θυμομουν τιποτε.η μελιναρα ειχε φροντισει τα παντα.και να με αποτελειωσει.
Ποιες άλλες ήταν μαζί ?
 

kalamatianos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
79
Πόντοι
0
Έγραψα κριτική για Μόνικα.Δεν το ήξερα... έχω λίγα μηνύματα και δεν ανέβηκε.Στα γρήγορα γράφω εδώ. Με υποδέχτηκε η Ζάνα. Πολύ σέξι σου βγάζει τρελή επιθυμία και γούστα.Την επόμενη φορά θα ζητήσω μαζί της. Ο χώρος πεντακάθαρος.το δωμάτιο διαθέτει τα πάντα. Μπήκα στην ντουζιέρα και πριν βγω ήρθε η Μόνικα και την βλέπω απέναντι με την λευκή στολή της να με κοιτάει. Αρχίζει να ξεκουμπονει αργά τα κουμπιά. Βλέπω ένα καταπληκτικό κορμί για την ηλικία της. Χάιδευε το στήθος της. Πήγα κοντά της.αρχισα να φιλάω το στήθος της και νά χαϊδεύω τόν κολο της. Μου λέει για μασάζ. Τής λέω μετά. Γονατίζει και αρχίζει ένα τρελό γλυψιμο. Συνέχεια πλάγια θέση στο μασαζοκρεβατο. Σηκώνω το ένα πόδι στο ώμο μου και μπαίνω αργά αργά. Καθώς την κοιτούσα σέ αυτή την στάση έβγαζε βογγητα και μου ζήτησε πιο δυνατά. Αυτό έκανα αλλά δεν άντεξα πολύ καί έβγαλα την καποτα αφήνοντας τις καύλες μου στα βυζιά της. Μείναμε για λίγο ακίνητοι. Σηκώθηκε και μου ζήτησε να ξαπλώσω. Μου έκανε για μισή ώρα ένα καταπληκτικό αξεχαστο μασάζ. Ενοιωσα μια τέλεια χαλάρωση. Σίγουρα θα ξαναπάω.Μονικα σε ευχαριστώ. Με ανανεωσες.
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
241
Πόντοι
20

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
13
Like
1.896
Πόντοι
3.425
Πέρασα από το ίδρυμα τις προάλλες και μου έριξε άκυρο, μου είπε ότι δεν περνάει με πελάτη. Τι γίνεται? επειδή δεν με ήξερε?
μάλλον...

ακόμα και με "πελάτες" όμως που γνωρίζει χρό΄νια , δεν είναι βέβαιο ότι θα περάσει...

αλλά μη σκας βρε αδερφέ για την Ζάνα...50αρα γυναίκα είναι και με κιλά!!!

έχει πολλές άλλες το μαγαζί.

Εγώ δεν την έχω πάρει ποτέ λόγω των κιλών της...με χαλάνε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: p133

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Πέρασα από το ίδρυμα τις προάλλες και μου έριξε άκυρο, μου είπε ότι δεν περνάει με πελάτη. Τι γίνεται? επειδή δεν με ήξερε?
Εάν έχει τα κέφια της θα περάσει, εγώ την είχα παρει αρχές του μήνα, εάν της μιλήσεις ωραία πιστεύω ότι θα μπει. Την επόμενη φορά που θα πάω θέλω να την πάρω μαζί με Λια η Μονικα.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.835
Κριτικές
67
Like
3.710
Πόντοι
4.130
Εάν έχει τα κέφια της θα περάσει, εγώ την είχα παρει αρχές του μήνα, εάν της μιλήσεις ωραία πιστεύω ότι θα μπει. Την επόμενη φορά που θα πάω θέλω να την πάρω μαζί με Λια η Μονικα.
Πιστεύω ότι μόνο με Λια έχεις ελπίδες...
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Έγραψα κριτική για Μόνικα.Δεν το ήξερα... έχω λίγα μηνύματα και δεν ανέβηκε.Στα γρήγορα γράφω εδώ. Με υποδέχτηκε η Ζάνα. Πολύ σέξι σου βγάζει τρελή επιθυμία και γούστα.Την επόμενη φορά θα ζητήσω μαζί της. Ο χώρος πεντακάθαρος.το δωμάτιο διαθέτει τα πάντα. Μπήκα στην ντουζιέρα και πριν βγω ήρθε η Μόνικα και την βλέπω απέναντι με την λευκή στολή της να με κοιτάει. Αρχίζει να ξεκουμπονει αργά τα κουμπιά. Βλέπω ένα καταπληκτικό κορμί για την ηλικία της. Χάιδευε το στήθος της. Πήγα κοντά της.αρχισα να φιλάω το στήθος της και νά χαϊδεύω τόν κολο της. Μου λέει για μασάζ. Τής λέω μετά. Γονατίζει και αρχίζει ένα τρελό γλυψιμο. Συνέχεια πλάγια θέση στο μασαζοκρεβατο. Σηκώνω το ένα πόδι στο ώμο μου και μπαίνω αργά αργά. Καθώς την κοιτούσα σέ αυτή την στάση έβγαζε βογγητα και μου ζήτησε πιο δυνατά. Αυτό έκανα αλλά δεν άντεξα πολύ καί έβγαλα την καποτα αφήνοντας τις καύλες μου στα βυζιά της. Μείναμε για λίγο ακίνητοι. Σηκώθηκε και μου ζήτησε να ξαπλώσω. Μου έκανε για μισή ώρα ένα καταπληκτικό αξεχαστο μασάζ. Ενοιωσα μια τέλεια χαλάρωση. Σίγουρα θα ξαναπάω.Μονικα σε ευχαριστώ. Με ανανεωσες.
Μόνικα από τα καλύτερα πακέτα υπηρεσιών χρόνια τώρα.την εποχή που ήταν στο Σ40-42 (6ος όροφος) την είχα μια από τις στάνταρ επιλογές. Η καλύτερη περίοδος για εμένα του μαγαζιού, πήγαινες στον 3ο και είχες Τζες, Μαρίνα κ αν ήταν απασχολημενες πήγαινες στον κοριτσαρο στον 6ο με το στάνταρ δωμάτιο στο βάθος.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
13
Like
1.896
Πόντοι
3.425
Μόνικα από τα καλύτερα πακέτα υπηρεσιών χρόνια τώρα.την εποχή που ήταν στο Σ40-42 (6ος όροφος) την είχα μια από τις στάνταρ επιλογές. Η καλύτερη περίοδος για εμένα του μαγαζιού, πήγαινες στον 3ο και είχες Τζες, Μαρίνα κ αν ήταν απασχολημενες πήγαινες στον κοριτσαρο στον 6ο με το στάνταρ δωμάτιο στο βάθος.
ναι το θυμάμαι εκείνο το δωμάτιο της Μόνικας...

σίγουρα κάνει καλό μασάζ, σε γενικές γραμμές καλή επαγγελματίας.
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
241
Πόντοι
20
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Έπειτα από πέρασμα σημερινό από το ίδρυμα αφού την προηγούμενη φορά μου αρνήθηκε η Ζάνα, πέρασα με τα πολλά μαζί της.
Οι εντυπώσεις τόσο από το μασάζ όσο και από το 2ο μέρος, ήταν θετικότατες. Καλά έκανα και επέμενα.
Το μασάζ το έχει σε πολύ καλό επίπεδο, ενώ σου βγάζει φοβερή καύλα.
Αυτά είχα να πω, ήμουν πάντα στην ζωή μου λακωνικός. Sorry guys
 

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Έπειτα από πέρασμα σημερινό από το ίδρυμα αφού την προηγούμενη φορά μου αρνήθηκε η Ζάνα, πέρασα με τα πολλά μαζί της.
Οι εντυπώσεις τόσο από το μασάζ όσο και από το 2ο μέρος, ήταν θετικότατες. Καλά έκανα και επέμενα.
Το μασάζ το έχει σε πολύ καλό επίπεδο, ενώ σου βγάζει φοβερή καύλα.
Αυτά είχα να πω, ήμουν πάντα στην ζωή μου λακωνικός. Sorry guys
Μια από τα ίδια φίλε, εάν δει ότι επιμένεις και της μιλήσεις ωραία θα περάσει.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
όταν αποχωρήσει η Ζάνα ολοκληρωτικά και δεν μπαίνει μέσα με κανέναν, να της πούμε να φωνάξει και καμία μεγαλύτερη συγγενή της να βοηθήσει την κατάσταση
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.369
Κριτικές
13
Like
1.896
Πόντοι
3.425
Μια από τα ίδια φίλε, εάν δει ότι επιμένεις και της μιλήσεις ωραία θα περάσει.
αν σε δει να φεύγεις ....τότε το ξανασκέφτεται καλύτερα....δεν εφήνεις να χαθεί το 100ρικο

εγώ πάντως ΄λόγω των κιλών της δεν την έχω επιλέξει ποτέ ούτε έχω προσπαθήσει να την φέρω στο δωμάτιο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
αν σε δει να φεύγεις ....τότε το ξανασκέφτεται καλύτερα....δεν εφήνεις να χαθεί το 100ρικο

εγώ πάντως ΄λόγω των κιλών της δεν την έχω επιλέξει ποτέ ούτε έχω προσπαθήσει να την φέρω στο δωμάτιο.
Πριν από αρκετά χρόνια πρέπει να ήταν εμπειρία για το "βιογραφικό" δίδυμο Ζάνα με Ελεναρα (πλέον θεία Ελένη Καλλιθέα)
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.081
Κριτικές
2
Like
8.789
Πόντοι
2.456
Πριν από αρκετά χρόνια πρέπει να ήταν εμπειρία για το "βιογραφικό" δίδυμο Ζάνα με Ελεναρα (πλέον θεία Ελένη Καλλιθέα)
Τυπε πλέον έχει γραφτεί στο μουσείο των ηρώων του τρόμου..
:wanker:
:confused: :confused: :confused:
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Τι μου θυμίσατε !!!
Το κόλπο να βάζουν τα βυζια στο πρόσωπο σου για να μην δεις τους άλλους το κάνουν ακόμη …..;
Ζανα μια φορά είχα την τιμή πριν χρόνια να περάσω μαζί της και ξέχασα πως με λένε
Επικό κατάστημα ……
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Η θεία Ελένη ….μορφή
Είχα περάσει μαζί της ….
Η Μαρία η Αλβανίδα ..δεν τελείωσε ακόμη το πανεπιστήμιο ;
Η Μονικα εγγύηση μια συνέδρια έκανα και την έψαχνα συνέχεια μετα ….
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Τι μου θυμίσατε !!!
Το κόλπο να βάζουν τα βυζια στο πρόσωπο σου για να μην δεις τους άλλους το κάνουν ακόμη …..;
Ζανα μια φορά είχα την τιμή πριν χρόνια να περάσω μαζί της και ξέχασα πως με λένε
Επικό κατάστημα ……
Αυτό με τα βυζιά δεν μου έχει τύχει...Πρέπει να ειναι τοπ φαση
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Είχε πολύ πλάκα !!!
Η Ζανα είχε μεγάλο ντεκολτέ και πάντα σε έχωνε μέσα και χωρίς λόγο καμία φορά ,άλλους τους έκλεινε στην αποθήκη ,στην κουζίνα ..είχε φουλ δικηγόρους (ωχ λάθος) πελάτες ήθελα να πω
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Join.f

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom