Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Και τώρα εχει και περισσότερα εκτος αν με τη λέξη τεμάχια εννοείς top model. Αν όχι, τότε Λια, Μονικα, Βερονικα, Άννα, Ελένη, Σόφη, Ιζαμπέλα, Μαρία, Λαουρα και Μαρία μικρή κάνουν 10....σε εφτά δωμάτια....
Δηλαδή δυνατή παρέλαση τώρα;
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
593
Κριτικές
30
Like
3.830
Πόντοι
2.836
Και τώρα εχει και περισσότερα εκτος αν με τη λέξη τεμάχια εννοείς top model. Αν όχι, τότε Λια, Μονικα, Βερονικα, Άννα, Ελένη, Σόφη, Ιζαμπέλα, Μαρία, Λαουρα και Μαρία μικρή κάνουν 10....σε εφτά δωμάτια....
Όλες αυτές τις ξέρω... τη Μαρία τη μικρή που λες δεν ξερω.... καλο?? top model στο μαγαζί έχουν να έρθουν από την εποχή του Νώε......
 

mamoon

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Like
863
Πόντοι
81
Και τώρα εχει και περισσότερα εκτος αν με τη λέξη τεμάχια εννοείς top model. Αν όχι, τότε Λια, Μονικα, Βερονικα, Άννα, Ελένη, Σόφη, Ιζαμπέλα, Μαρία, Λαουρα και Μαρία μικρή κάνουν 10....σε εφτά δωμάτια....
Και Μελίνα 11
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
1
Like
2.807
Πόντοι
456
Όλες αυτές τις ξέρω... τη Μαρία τη μικρή που λες δεν ξερω.... καλο?? top model στο μαγαζί έχουν να έρθουν από την εποχή του Νώε......
Η μικρή Μαρία είναι η προτελευταία Μαρία.

Υπάρχουν κριτικές.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και τώρα εχει και περισσότερα εκτος αν με τη λέξη τεμάχια εννοείς top model. Αν όχι, τότε Λια, Μονικα, Βερονικα, Άννα, Ελένη, Σόφη, Ιζαμπέλα, Μαρία, Λαουρα και Μαρία μικρή κάνουν 10....σε εφτά δωμάτια....
Η Λάουρα δεν παίζει σε αυτή τη φάση.

Η Λίζα δεν ξέρω αν υπάρχει.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
1
Like
2.807
Πόντοι
456
Η μελαχρινή με καρέ μαλλί με ωραιο προσωπάκι κ κώλο από Αλβανία?
Αυτή είναι η τελευταία Μαρία από το 2019 στο Σ29.

Η νέα μικρή Μαρία είναι πιο παλιά και τώρα επανήλθε.

Μελαχρινή κι αυτή με πιο μακρύ μαλλί και γυαλιά.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
Αυτή είναι η τελευταία Μαρία από το 2019 στο Σ29.

Η νέα μικρή Μαρία είναι πιο παλιά και τώρα επανήλθε.

Μελαχρινή κι αυτή με πιο μακρύ μαλλί και γυαλιά.
Και καλή...;Στο κυρίως πιάτο...;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Ετσι είναι γιατί επιμένει ο bixterious δεν καταλαβαινω......
Γιατί ρε φίλε όταν η άλλη σε ρωτάει αν θέλεις με καποτα είναι σαν να πηγαίνεις για βρώμικο και σε ρωτάει η καντινατζου αν το θέλετε κύριε σε σακούλα χάρτινη για να μην μολύνουμε το περιβάλλον!!!!! Για αυτό!!!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Γιατί ρε φίλε όταν η άλλη σε ρωτάει αν θέλεις με καποτα είναι σαν να πηγαίνεις για βρώμικο και σε ρωτάει η καντινατζου αν το θέλετε κύριε σε σακούλα χάρτινη για να μην μολύνουμε το περιβάλλον!!!!! Για αυτό!!!!
Ok ίσως γιατί εγω ειμουνα ήδη καλός πελάτης δεν πέρασα απο αυτη τη φαση! Πάντως γενικά δεν εχει τετοια κολυματα και είναι εμφανισημη κοπελα!
Βέβαια στα πλαισια της «καραπουτανας» που μαλλον ψάχνεις που θα σε βαλει κάτω να σε σκίσει και θα γίνει πάλη, σιγουρα δεν ανήκει.....
Ευγενικό παιδί, όμορφο, πεντακάθαρη, καλή στο μασαζ που το κάνει σχολαστικά στο προγραμμα μιας ωρας και χωρίς μη και μου αλλα κατα την αποψη μου σε gfe φαση. Ίσως Λια και Μονικα να την τραβάνε σε διπλά πιο σκληρά, ποςο ανταποκρίνεται δεν ξέρω....αυτά για την Άννα.....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Ok ίσως γιατί εγω ειμουνα ήδη καλός πελάτης δεν πέρασα απο αυτη τη φαση! Πάντως γενικά δεν εχει τετοια κολυματα και είναι εμφανισημη κοπελα!
Βέβαια στα πλαισια της «καραπουτανας» που μαλλον ψάχνεις που θα σε βαλει κάτω να σε σκίσει και θα γίνει πάλη, σιγουρα δεν ανήκει.....
Ευγενικό παιδί, όμορφο, πεντακάθαρη, καλή στο μασαζ που το κάνει σχολαστικά στο προγραμμα μιας ωρας και χωρίς μη και μου αλλα κατα την αποψη μου σε gfe φαση. Ίσως Λια και Μονικα να την τραβάνε σε διπλά πιο σκληρά, ποςο ανταποκρίνεται δεν ξέρω....αυτά για την Άννα.....
Κάπως έτσι είναι η κατάσταση....δεν ψάχνω αγαπούλα στα μαγαζιά και ηρεμία....ψάχνω ένταση , δυνατά γαμισια με κωλοσκαμπιλα πουτσοσκαμπιλα και φτυσιδια σε μαπες πέη μουνια κωλοτρυπίδες!!! Να βγω έξω και να πάω να τον παίξω άμεσα!!!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Κάπως έτσι είναι η κατάσταση....δεν ψάχνω αγαπούλα στα μαγαζιά και ηρεμία....ψάχνω ένταση , δυνατά γαμισια με κωλοσκαμπιλα πουτσοσκαμπιλα και φτυσιδια σε μαπες πέη μουνια κωλοτρυπίδες!!! Να βγω έξω και να πάω να τον παίξω άμεσα!!!!
Άρα το μασαζ απο μόνο του δεν......
Νομίζω ότι η μερική στροφή που έκανες προς call girls ηταν σωστή....
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
13
Like
1.919
Πόντοι
3.425
Τοπ συνδυασμός Λια-Βερονικα. Επειδή θα ακούσεις πολλα, μείνε εκεί....
Αν δεν παιζει τότε Μονικα-Άννα. Τέλος.....
Για το πρώτο συμφωνώ

Για το δεύτερο …δεν εχω δοκιμάσει
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
1
Like
2.807
Πόντοι
456
Σήμερα μεσημέρι μόνο η Μόνικα ήταν ελεύθερη, χαμός στο ίδρυμα, πέρασα μια ευχάριστη και παθιασμένη ώρα με την Άννα, η κοπέλα έχει την φιλοσοφία γκέισας, υπακοή και δοτική, προτείνετε ανεπιφύλακτα.
Ούτε η Μόνικα ήταν ελεύθερη.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom