Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WESTERN 1966

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2021
Μηνύματα
288
Κριτικές
11
Like
1.019
Πόντοι
371
τΟ ΜΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΞΕΣΚΙΣΜΑ
 

Hartschwanz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Η Μονικα είναι εκεί, πιο μικρές η Άννα και η Ιζαμπέλα. Η Άννα εχει ένα καλο πακέτο αν δεν θες extreme καταστάσεις!
Παρακαλώ μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος, τι εννοείς extreme κατάστασεις , ευχαριστώ
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
360
Κριτικές
16
Like
879
Πόντοι
371
Μαλλον εννοεί την Αλβανίδα Μαρία, αλλα πριν λέει ότι δεν ηταν εκεί και Λιζα εκεί δεν υπαρχει....
λιζα όπως είπα ήταν δε αδεια ( ζανα το ειπε) , Μαρία είναι η κλασσική το αλβανιδάκι με τα μεγάλα βυζιά και χθες ήταν και ένα ακόμα ομορφο κοριτσάκι , ψηλό ωραίο με το ίδιο όνομα μου συστηθηκε , με ενα απιστευτο κοντο φορεματακι
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
979
Κριτικές
34
Like
3.165
Πόντοι
2.596
λιζα όπως είπα ήταν δε αδεια ( ζανα το ειπε) , Μαρία είναι η κλασσική το αλβανιδάκι με τα μεγάλα βυζιά και χθες ήταν και ένα ακόμα ομορφο κοριτσάκι , ψηλό ωραίο με το ίδιο όνομα μου συστηθηκε , με ενα απιστευτο κοντο φορεματακι
Αυτά τα κοντά φορέματα μας αναβουν
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
Παρακαλώ μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος, τι εννοείς extreme κατάστασεις , ευχαριστώ
Καλο service σε GFE πλαισια με φιλια, ελεύθερο και αξιοπρεπές μασαζ. Πολυ καθαρη. Exretme Εννοω ότι δεν δίνει κολο, δεν γλύφει κολο και γι αυτούς που θέλουν λεκτικό ρεπερτόριο εμένα τουλάχιστον δεν μου το βγάζει....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
Παρακαλώ μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος, τι εννοείς extreme κατάστασεις , ευχαριστώ
extreme καταστασεις όπως....ακάποτα τσιμπούκια αχαχαχαχαχαχα. Κάνει μόνο τα προβλεπόμενα....πως ήμασταν εμείς φαντάροι ένα πράμα?????
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
Για όσους ενδιαφέρονται και επειδή είχε γραφτεί ότι έφευγε για καλοκαίρι, η Σόφη δουλεύει κανονικά!
 

mamoon

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Like
863
Πόντοι
81
Τελευταίο πέρασμα σήμερα, από την "Οαση" πριν τις διακοπές μου.
Για όσους ενδιαφέρονται, δουλεύουν Άννα, Ελένη, Σοφή, Βερόνικα, Μόνικα, Μαρία, Ιζαμπέλα.
Προτείνω αν κάποιος πάει στοχευμένα για κάποια κοπέλα, ένα τηλεφωνάκι για ραντεβού 1-2 ώρες πριν.
 

Hartschwanz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Σήμερα μεσημέρι μόνο η Μόνικα ήταν ελεύθερη, χαμός στο ίδρυμα, πέρασα μια ευχάριστη και παθιασμένη ώρα με την Άννα, η κοπέλα έχει την φιλοσοφία γκέισας, υπακοή και δοτική, προτείνετε ανεπιφύλακτα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.362
Κριτικές
42
Like
7.406
Πόντοι
4.446
Σήμερα μεσημέρι μόνο η Μόνικα ήταν ελεύθερη, χαμός στο ίδρυμα, πέρασα μια ευχάριστη και παθιασμένη ώρα με την Άννα, η κοπέλα έχει την φιλοσοφία γκέισας, υπακοή και δοτική, προτείνετε ανεπιφύλακτα.
ναι και με καπότα και η πίπα,,,,,άσε μας κουκλίτσα μου!!!!!!!!!!
 

Hartschwanz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130

mamoon

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Like
863
Πόντοι
81
Ετσι είναι γιατί επιμένει ο bixterious δεν καταλαβαινω......
Ισχύει και για εμένα. και επιβεβαιώνω.
Όσες φορές την έχω πάρει είτε μισάωρο 60€ είτε ώρα 80€,
κάνει πίπα χωρίς καπότα και χωρίς έξτρα χρέωση.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
574
Κριτικές
30
Like
3.777
Πόντοι
2.836
Ποιος θύμαται πριν 3 χρόνια τη Βικτωρία βικυ την φωναζαν οι αλλες μικρούλα Ρωσίδα με κοντο ξανθό μαλλί με μπλε ανταύγειες κ πολλά σκουλαρίκια στο σώμα κ ταττου ?? είχε μόνο 3 μήνες στο μαγαζί κ δύναμη το κορίτσι στον αγώνα!!! Όπλο εκ Ρωσίας!!! Δεν τις άρεσε εδώ στην Ελλάδα κ την έκανε δυστυχώς...ήταν τούμπανο 21 ετών κ 1.70 με πολύ ωραίο κώλο... ήταν η πρώτη που πήρα στο ίδρυμα.... μετά παρηγοριά στον άρρωστο η αλβανιδα Αννουλα για 4 φορές...που είναι οι εποχές που είχε περαλαση 10 τεμάχια τη μέρα ???
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.855
Κριτικές
67
Like
3.760
Πόντοι
4.130
Ποιος θύμαται πριν 3 χρόνια τη Βικτωρία βικυ την φωναζαν οι αλλες μικρούλα Ρωσίδα με κοντο ξανθό μαλλί με μπλε ανταύγειες κ πολλά σκουλαρίκια στο σώμα κ ταττου ?? είχε μόνο 3 μήνες στο μαγαζί κ δύναμη το κορίτσι στον αγώνα!!! Όπλο εκ Ρωσίας!!! Δεν τις άρεσε εδώ στην Ελλάδα κ την έκανε δυστυχώς...ήταν τούμπανο 21 ετών κ 1.70 με πολύ ωραίο κώλο... ήταν η πρώτη που πήρα στο ίδρυμα.... μετά παρηγοριά στον άρρωστο η αλβανιδα Αννουλα για 4 φορές...που είναι οι εποχές που είχε περαλαση 10 τεμάχια τη μέρα ???
Και τώρα εχει και περισσότερα εκτος αν με τη λέξη τεμάχια εννοείς top model. Αν όχι, τότε Λια, Μονικα, Βερονικα, Άννα, Ελένη, Σόφη, Ιζαμπέλα, Μαρία, Λαουρα και Μαρία μικρή κάνουν 10....σε εφτά δωμάτια....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom