Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Σχετικα με τις αναφορές στην Αννουλα

Τ αρνητικά που γράφτηκαν δεν ισχύουν

Με το κοριτσι περνάω πολλα χρονια

Ευγενέστατη και καθε φορά δίνει και περισσότερα στον αγώνα

Ειμαι fan …
ευγενέστατη μπορεί να είναι δεν αντιλέγω....αλλά για όσους "ψάχνουν" υπηρεσίες βαρβάτες όπως CIF-CIM-ΑΝΑΛ και άλλα....δεν είναι και ότι καλύτερο.....δεν σε "εθίζει" δηλ. ως πουτάνα να πάς και να ξαναπάς και να ξαναπάς....όπως συνέβαινε(δυστυχώς παρελθοντικός χρόνος) με τόσες και τόσες στα παλιά ιδρύματα προ δεκαπενταετίας-δεκαετίας άντε και πενταετίας(μετά την τζέσικα το χάος)...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
ευγενέστατη μπορεί να είναι δεν αντιλέγω....αλλά για όσους "ψάχνουν" υπηρεσίες βαρβάτες όπως CIF-CIM-ΑΝΑΛ και άλλα....δεν είναι και ότι καλύτερο.....δεν σε "εθίζει" δηλ. ως πουτάνα να πάς και να ξαναπάς και να ξαναπάς....όπως συνέβαινε(δυστυχώς παρελθοντικός χρόνος) με τόσες και τόσες στα παλιά ιδρύματα προ δεκαπενταετίας-δεκαετίας άντε και πενταετίας(μετά την τζέσικα το χάος)...
δε θα διαφωνήσω

Ειναι για χαλαρές συνευρέσεις
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
ευγενέστατη μπορεί να είναι δεν αντιλέγω....αλλά για όσους "ψάχνουν" υπηρεσίες βαρβάτες όπως CIF-CIM-ΑΝΑΛ και άλλα....δεν είναι και ότι καλύτερο.....δεν σε "εθίζει" δηλ. ως πουτάνα να πάς και να ξαναπάς και να ξαναπάς....όπως συνέβαινε(δυστυχώς παρελθοντικός χρόνος) με τόσες και τόσες στα παλιά ιδρύματα προ δεκαπενταετίας-δεκαετίας άντε και πενταετίας(μετά την τζέσικα το χάος)...
Οποίος ψάχνει δυνατο γαμηςι σε αυτο το μαγαζι το ονομα είναι Λια. Δεν εχει την ηλικία της Άννας που είναι και η αδυναμία μου αλλα στο πήδημα δεν παίζεται.....
Δευτερη λύση Βερονικα.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
1
Like
2.777
Πόντοι
456

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Οποίος ψάχνει δυνατο γαμηςι σε αυτο το μαγαζι το ονομα είναι Λια. Δεν εχει την ηλικία της Άννας που είναι και η αδυναμία μου αλλα στο πήδημα δεν παίζεται.....
Δευτερη λύση Βερονικα.
Ναιιιιι….
Συμφωνώ !!!!
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Οποίος ψάχνει δυνατο γαμηςι σε αυτο το μαγαζι το ονομα είναι Λια. Δεν εχει την ηλικία της Άννας που είναι και η αδυναμία μου αλλα στο πήδημα δεν παίζεται.....
Δευτερη λύση Βερονικα.
Βερόνικα ξανθιά είναι;
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
δε θα διαφωνήσω

Ειναι για χαλαρές συνευρέσεις
όποιος θέλει χαλαρή συνεύρεση , μπορεί κάλλιστα ή να τον παίξει αυτοδημιούργητα μόνος του στο σπίτι φτιάχνοντας ΤΑ ΣΕΝΑΡΙΑ.....στο μυαλό του και εκσπερματώνοντας στην τοιχοποιία του δωματίου του ή να βρεί ένα έσκορτ που κάνει και συνοδείες στα νησάκια για να το παίξει γούτσου γούτσου ερωτευμένος.....στις πουτάνες όμως πάμε να περάσουμε ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ και να κάνουμε ερωτικές συνερεύσεις που θα μας απογειώσουν σε άλλες ατραπούς!!!!!! Και το καλά "πρέπει" να σημαίνει για έναν ΓΑΜΙΑ, φυστίκωμα γερό με ένταση και διάρκεια εις το διηνεκές της συνεδρίας χωρίς αγαπουλιάσεις και συζητησούλες του στύλ " τί έφαγες σήμερα μωρό μου? κοτόπουλο ρολόι μωρό μου? " Με φτυσίδια και μπουκώματα μέχρι ρίζα στις πίπες(εννοείται άφιλτρες) βλέποντας τα σάλια με τα δάκρυα των τεμαχίων να αλληλοσυνδέονται!!!!!!!! Όλα τα άλλα είναι ή για πιτσιρικάδες που ανακαλύπτονται σιγά σιγά ή για παππούδια που ψάχνουν συντροφιά και ένα ήρεμο χύσιμο μία στο τόσο....οι υπόλοιποι απαγορεύεται δια ΝΟΜΟΥ να αναζητούν κάτι λιγότερο από τα παραπάνω!!!!!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
όποιος θέλει χαλαρή συνεύρεση , μπορεί κάλλιστα ή να τον παίξει αυτοδημιούργητα μόνος του στο σπίτι φτιάχνοντας ΤΑ ΣΕΝΑΡΙΑ.....στο μυαλό του και εκσπερματώνοντας στην τοιχοποιία του δωματίου του ή να βρεί ένα έσκορτ που κάνει και συνοδείες στα νησάκια για να το παίξει γούτσου γούτσου ερωτευμένος.....στις πουτάνες όμως πάμε να περάσουμε ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ και να κάνουμε ερωτικές συνερεύσεις που θα μας απογειώσουν σε άλλες ατραπούς!!!!!! Και το καλά "πρέπει" να σημαίνει για έναν ΓΑΜΙΑ, φυστίκωμα γερό με ένταση και διάρκεια εις το διηνεκές της συνεδρίας χωρίς αγαπουλιάσεις και συζητησούλες του στύλ " τί έφαγες σήμερα μωρό μου? κοτόπουλο ρολόι μωρό μου? " Με φτυσίδια και μπουκώματα μέχρι ρίζα στις πίπες(εννοείται άφιλτρες) βλέποντας τα σάλια με τα δάκρυα των τεμαχίων να αλληλοσυνδέονται!!!!!!!! Όλα τα άλλα είναι ή για πιτσιρικάδες που ανακαλύπτονται σιγά σιγά ή για παππούδια που ψάχνουν συντροφιά και ένα ήρεμο χύσιμο μία στο τόσο....οι υπόλοιποι απαγορεύεται δια ΝΟΜΟΥ να αναζητούν κάτι λιγότερο από τα παραπάνω!!!!!

αν ήταν όλοι οι πελάτες έτσι φίλε μου , δε θα είχε μείνει πουτάνα στην πιάτσα.

να γαμήσουμε και να ξαλαφρώσουμε πάμε...δεν πάμε να ρίξουμε το γαμήσι της ζωής μας...

άμα καθίσει η φάση και βγει η περιγραφή σου ...μια χαρά

ο καθένας έχεις τις απόψεις του στην τελική.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
αν ήταν όλοι οι πελάτες έτσι φίλε μου , δε θα είχε μείνει πουτάνα στην πιάτσα.

να γαμήσουμε και να ξαλαφρώσουμε πάμε...δεν πάμε να ρίξουμε το γαμήσι της ζωής μας...

άμα καθίσει η φάση και βγει η περιγραφή σου ...μια χαρά

ο καθένας έχεις τις απόψεις του στην τελική.
γιατί φίλτατε? η Μαρίνα και η Μαίρη,η Κίττυ, η Μαργκό, η Σοφία , η ASIA του λαγουμτζή η τζέσικα πιο παλιά, η μελίνα με την δέσποινα από σολωμού(ειδικά η δέσποινα), η Μαριάννα στο ένδοξο παρελθόν της, η χριστινάρα η γυμνάστρια η παλιά και τόσες άλλες γιατί δεν εξαφανίστηκαν από την πιάτσα?
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
αν ήταν όλοι οι πελάτες έτσι φίλε μου , δε θα είχε μείνει πουτάνα στην πιάτσα.

να γαμήσουμε και να ξαλαφρώσουμε πάμε...δεν πάμε να ρίξουμε το γαμήσι της ζωής μας...

άμα καθίσει η φάση και βγει η περιγραφή σου ...μια χαρά

ο καθένας έχεις τις απόψεις του στην τελική.
δεν πάμε να ξαλαφρώσουμε........να ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΠΑΜΕ και να περάσουμε όσο γίνεται καλύτερα. Αν θέλω ξαλάφρωμα τραβάω μια μαλακία.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
δεν πάμε να ξαλαφρώσουμε........να ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΠΑΜΕ και να περάσουμε όσο γίνεται καλύτερα. Αν θέλω ξαλάφρωμα τραβάω μια μαλακία.
Μαλλον ξεχνάς ότι μιλάμε για ΜΑΣΑτζιδικα όχι ΣΤΟΥΝΤΙΟ. ΕΧΕΙ και άλλο παράγοντα η εξίσωση.......που για κάποιους είναι σημαντικός σαν ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ πραγμάτων.
 

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381
Πέρασα με Άννα body2body....πολύ καλή περιποίηση σε όλα τα στάδια. Αξίζει το πρόγραμμα της με 2 εκτονώσεις που δεν πήρα αλλά θα το κάνουμε την επόμενη φορά!
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
547
Κριτικές
25
Like
3.420
Πόντοι
1.436

De marco 156

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
49
Like
1.677
Πόντοι
4.381
Γενικά με όποια έχω περάσει από το ίδρυμα έχω μείνει ευχαριστημένος. Συνήθως πάω στις παρασημοφορεμένες αλλά αυτή τη φορά το έριξα στην τύχη-προαίσθημα και μου βγήκε.
 

BUT-TMAN

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2018
Μηνύματα
25
Like
384
Πόντοι
0
δεν πάμε να ξαλαφρώσουμε........να ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΠΑΜΕ και να περάσουμε όσο γίνεται καλύτερα. Αν θέλω ξαλάφρωμα τραβάω μια μαλακία.
καθοτι η μαλακια είναι τζάμπα..άσε που μπορεί και να πετυχει
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Πάντως εδώ από τις top πρέπει να είναι η Λία
Νομίζω στις πρώτες επιλογές
πιο fake συμπεριφορά πεθαίνεις πάντως!!!!!!!!!!! Βέβαια ακόμη και fake που είναι σε φτιάχνει αν πάς μια δυο φορές ειδικά η πίπα της είναι όλα τα φταλέ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom