Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
ευχαριστω θα τη προτιμησω.φημιζεται για κατι?

Απίστευτος κώλος όπως λέει κι η Άντζελα με tattoo παρακαλώ, βυζάρες φυσικές & φοβερό πρόσωπο. Και το σημαντικότερο: GFE, αν είσαι fan να την τιμήσεις...
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Με την Άντζελα έχω περάσει μια από τις πιο όμορφες στιγμές σε ¨σπίτι¨ πρίν χρόνια είχε μακριά μαλλάκια τότε καύλα όπως και τώρα επίσης...θεωρώ ότι ειναι ένα σκαλί πάνω από όλες στο 104 και μακάρι να την πλησιάσουν και οι υπόλοιπες σε απόδοση...φιλιά!έχω επισκευθεί αρκετές φορές το σπίτι πολύ οργανωμένο και μπροστά από όλα τα άλλα...όαση στην αθήνα και στο συγκεκριμένο δρόμο ακόμα πιο πολύ
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Πάντως φίλε Womanaholic πρέπει να αλλάξεις το nickname σου σε Jeniholic !
(αλλά και εγώ μη νομίζεις... Bety-holic είμαι επίσης....)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
Πάντως φίλε Womanaholic πρέπει να αλλάξεις το nickname σου σε Jeniholic !
(αλλά και εγώ μη νομίζεις... Bety-holic είμαι επίσης....)

Φίλε είναι η αδυναμία μου στο studio μαζί με τη Νανά που έφυγε :( Πάντως μη νομίζεις ότι δεν αναφέρομαι & στα κακώς κείμενά της, για παράδειγμα έχω αναφέρει επανειλλημένως & στο thread & σε κριτικές μου γι' αυτήν ότι είναι πολύ χαμηλών τόνων & είναι κρίμα... Αλλά ρε φίλε από εμφάνιση τη θεωρώ απλά ΘΕΑ & είναι & GFE που είναι το είδος μου...
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα με τη Βεατρίκη (Μπέτυ)!! Ώριμη και ιδιαίτερα πρόστυχη!! Ο ορισμός της πουτάνας. 


Για μένα είναι αυτή που μπορεί να περνάει με απόλυτη άνεση από την μια όχθη (pse) στην άλλη (gfe) ανάλογα με την ανάγκη του πελάτη (γιατί δεν αναζητούν όλοι το ίδιο).
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
φανατικος και γω της νανας και μολις εμαθα οτι την εκανε εμεινα μπουκαλα.τωρα σκεφτομαι να δοκιμασω τη μπετυ.ειναι σε κατι ιδιαιτερα καλη?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
φανατικος και γω της νανας και μολις εμαθα οτι την εκανε εμεινα μπουκαλα.τωρα σκεφτομαι να δοκιμασω τη μπετυ.ειναι σε κατι ιδιαιτερα καλη?

Φίλε δεν την έχω πάρει ποτέ αλλά στη θέση σου θα την έπαιρνα με κλειστά μάτια, μόνο διθυραμβικά σχόλια γράφονται γι' αυτή εδώ μέσα & οι κριτικές γι' αυτήν επίσης άψογες...
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
και γω απ τα σχολια οδηγουμε στο να τη δοκιμασω.για καμια απ το 104 εχεις σφαιρικη αποψη(εκτος μαρινας που εχω δοκιμασει)?
 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
μεγεια το νεο μπανερακι αλλα χανει πολυ που δεν αλλαζουν οι εικονες οπως στα πιο πολλα αλλα.
Και η γνωμη μου ειναι οτι θελει αναννεωση. Καλος ειναι ο χωρος και ολα αλλα δυχτυχως εγω μονο μπαζα και τρανσφορμερς βλεπω (Ατζελα-Μαρινα)
:uglystupid:
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
εισαι σιγουρος οτι παιζουν τρανσφορμερς στο 104?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
φανατικος και γω της νανας και μολις εμαθα οτι την εκανε εμεινα μπουκαλα.τωρα σκεφτομαι να δοκιμασω τη μπετυ.ειναι σε κατι ιδιαιτερα καλη?
Την εχω παρει σε αλλο studio 2 φορες και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος.

Κανει και φουλ ποργραμμα για οσους ενδιαφερονται.
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
ναι η άντζελα και το ξέρουν και οι πέτρες και είναι και γαμάτη ποιόν ενοχλεί?
δεν νομιζω να ενοχλει κανενα με τετοια εμφανιση.παντος απ τις φωτο του σαιτ δεν φαινεται
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
μεγεια το νεο μπανερακι αλλα χανει πολυ που δεν αλλαζουν οι εικονες οπως στα πιο πολλα αλλα.
Και η γνωμη μου ειναι οτι θελει αναννεωση. Καλος ειναι ο χωρος και ολα αλλα δυχτυχως εγω μονο μπαζα και τρανσφορμερς βλεπω (Ατζελα-Μαρινα)
:uglystupid:

δεν ειναι νεο banner ειναι νεο site, ανοιξετο ;)
τωρα, αν υπαρχει κοσμος που βλεποντας μια κοπέλα στο banner οτι δουλευει σηκωνετε αμεσως απο την καρεκλα του και πηγαινει να την συναντησει (γιατι αυτη ειναι η ουσια)
τοτε ναι το νεο στατικο banner χανει
αν οχι απλα του λειπει ενα εφε :cheesy:
ετσι κι αλλιως το studio ειναι πια τοσο γνωστο και με τετοια σταθερη και πιστη πελατεια που και site να μην ειχε μικρο το κακο ;)
επισης αν θεωρεις κοπέλες σαν τις Τζενη, Αλικη, Paris, Σουζανα κτλ μπαζα οκ ειναι δικο σου θεμα και δικη σου οπτικη ματια και εγω απλα σου ευχομαι στην προσωπικη σου ζωη- σχεσεις κτλ να κυκλοφορεις με καλυτερες και ωραιοτερες κοπέλες του γουστου σου κτλ
τωρα τον ορο τρανσφορμερς κρατο τον για το bourdela αντε και για καμια καφετεριακου επιπεδου συζητηση, μην τον πεις παραπερα γιατι ο κοσμος θα κοιταει εσενα για τρανσφορμερ
τωρα για τη Μαρινα.............
επειδη μου λειπουν 1000ε για κατι ρουχα που εχω βαλει στο ματι
αν θες σε παω ενα στοιχημα οτι η Μαρινα ΔΕΝ

μπα καθολου δε φαινεται. :jerking:

φαινομαι δεν φαινομαι εχω το θαρρος να το βγαλω το προσωπο μου
μακαρι να το βγαζαν και αλλοι για να βλεπαμε διπλα τους αν καποιες κοπέλες δειχνουν μπαζα ή οχι
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Τίποτα απ' αυτά ρε, σαν αρχάριοι κάνετε. Απλά ένα πιασάρικο ψευδώνυμο για τη δουλειά... Εκτός αν έχετε την εντύπωση ότι στο Καζακστάν που γεννήθηκε τη βάφτισαν Μπέτυ :2funny: :2funny: :2funny:

Ώστε αρχάριοι ε; Πάλι καλά που δεν μας αποκάλεσες και...παρθένους!!! :2funny: :2funny: :2funny: (εντάξει, πλακίτσα κάνω). Πάντως, μας ψιλοχάλασες την παιχνιδιάρικη ατμόσφαιρα που πήγαμε να δώσουμε στην υπόθεση όνομα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.609
Πόντοι
5.015
και γω απ τα σχολια οδηγουμε στο να τη δοκιμασω.για καμια απ το 104 εχεις σφαιρικη αποψη(εκτος μαρινας που εχω δοκιμασει)?

Σφαιρική... Τί να σου πω, εξαρτάται τί εννοείς σφαιρική... Είμαι πελάτης του studio αλλά οι μόνες κοπέλες που έχω πάρει περισσότερες από μία φορά είναι η Τζένη, η Εύα & η Νανά εκ των οποίων οι δύο τελευταίες δε δουλεύουν πια στο 104...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom