Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεν το χωράει ο νους μου!!! Αυτή είναι η μεγαλύτερη αδικία του κόσμου... Εννοώ να φωτογραφίζεις τις κοπέλες μόνη σου, χωρίς βοηθό... Νομίζω πως δε χρειάζεται να πω πως προσφέρομαι για τη θέση του βοηθού φωτογράφου, α-φ-ι-λ-ο-κ-ε-ρ-δ-ώ-ς, TOTALLY FOR FREE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (απλά για την εμπειρία)


Υ.Γ. ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙ κανείς άλλος να κάνει κι αυτός προσφορά!!!!!!! Θα τον φάει η  μαρμάγκα!!!!!!! (τέλεια τα Ελληνικά μου ε;)

βασικα μωρο η αληθεια ειναι οτι χρειαζομαι εναν βοηθο :cheesy:
η παρακατω φωτογραφια πχ αισθητικα ειναι τελειος λαθος  :-
www.imagerous.com/] [/URL]
η πορτα του δωματιου επρεπε να ηταν κλειστη και το καλωδιο του φωτιστικου πανω στον κομο που ακουμπα η Αλικη επρεπε να ηταν μαζεμενο πισω και να μην κρεμεται ετσι ασχημα
γεγονος ειναι οτι οταν κρατας στα χερια σου την καμερα δεν μπορεις να κανεις και 2-3 σωστα  πραγματα που χρειαζονται :-
δεν ξερω βεβαια εσενα κατα ποσο τα χερια σου θα κανουν αυτα τα πραγματα ή θα πανε μηχανικα προς τις κοπέλες :2funny:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
βασικα μωρο η αληθεια ειναι οτι χρειαζομαι εναν βοηθο :cheesy:
η παρακατω φωτογραφια πχ αισθητικα ειναι τελειος λαθος  :-
www.imagerous.com/] [/URL]
η πορτα του δωματιου επρεπε να ηταν κλειστη και το καλωδιο του φωτιστικου πανω στον κομο που ακουμπα η Αλικη επρεπε να ηταν μαζεμενο πισω και να μην κρεμεται ετσι ασχημα
η αληθεια ειναι οτι οταν κρατας στα χερια σου την καμερα δεν μπορεις να κανεις και 2-3 σωστα  πραγματα που χρειαζονται :-
δεν ξερω βεβαια εσενα κατα ποσο τα χερια σου θα κανουν αυτα τα πραγματα ή θα πανε μηχανικα προς τις κοπέλες :2funny:


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δεν πρόκειται να πλησιάσω τις κοπέλες σε απόσταση μικρότερη των δύο μέτρων (I am giving you my word!!!). Η δουλειά είναι δουλειά! Τελεία και παύλα. Τις κοπέλες άλλωστε μπορώ να τις βρω και να τις αγγίξω όποτε θέλω! Ενώ η φωτογράφιση τους είναι...εμπειρία ζωής!!!!!!!!!

Υ.Γ. Σε ενημερώνω πως καταπληκτική μου προσφορά εξακολουθεί να ισχύει στο ακέραιο!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.103
Κριτικές
86
Like
3.645
Πόντοι
5.015
βασικα μωρο η αληθεια ειναι οτι χρειαζομαι εναν βοηθο :cheesy:
γεγονος ειναι οτι οταν κρατας στα χερια σου την καμερα δεν μπορεις να κανεις και 2-3 σωστα  πραγματα που χρειαζονται :-
δεν ξερω βεβαια εσενα κατα ποσο τα χερια σου θα κανουν αυτα τα πραγματα ή θα πανε μηχανικα προς τις κοπέλες :2funny:

Δε θα κρατηθεί στο λέω εγώ :) Χρειάζεται υπέρτατη επαγγελματική συνείδηση για να τα καταφέρεις να μην απλώσεις χέρι :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.103
Κριτικές
86
Like
3.645
Πόντοι
5.015
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δεν πρόκειται να πλησιάσω τις κοπέλες σε απόσταση μικρότερη των δύο μέτρων (I am giving you my word!!!). Η δουλειά είναι δουλειά! Τελεία και παύλα. Τις κοπέλες άλλωστε μπορώ να τις βρω και να τις αγγίξω όποτε θέλω! Ενώ η φωτογράφιση τους είναι...εμπειρία ζωής!!!!!!!!!

Υ.Γ. Σε ενημερώνω πως καταπληκτική μου προσφορά εξακολουθεί να ισχύει στο ακέραιο!!!

Αγαπητέ θα σφαχτούμε... Η Άντζελα έχει σοβαρούς λόγους να προτιμήσει εμένα για βοηθό στις φωτογραφήσεις (ξέρει αυτή...) & αν μάθω ότι όντως πάρει εσένα για βοηθό πέραν του ότι θα κονταροχτυπηθούμε μεταξύ μας θα τσακωθώ & μαζί της κι ας της έχω αδυναμία :2funny: :2funny: :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
καλησπέρα και καλό μήνα.... τα φιλιά μου στα τακουνοκορίτσια μας... :-* :-* :-*

αλλά και στο παρεάκι του thread!!! ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Άντζελα κανεις λάθος. Πρέπει η φωτογραφία να μην είναι καλαίσθητη (στημένο σκηνικό). Να δίνει στον παρατηρητή την εντύπωση ότι αυτό που απεικονίζει έχει πραγματικά συμβεί!! 
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
εν το μεταξύ Ατζελα τον καταρραμένο σταθμό στην Βικτώρια ακόμα να τον φτιάξουν...Είναι τεράστια μαλακία αυτό γιατι αποτελεί πρόβλημα ως προς την προσέλευση στο στούντιο.
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
Γεια σου Μαρίνα, απόλυτη κουκλάρα!
Σευχαριστώ για χθες...
Α! και καλή διπλο-βάρδια για αύριο (απ'ότι βλέπω στο πρόγραμμα)

σε ευχαριστω μωρο μου :-* :-*
απο οτι διαβασα τα περασες ωραια χθες ;)
ναι αυριο ειμαι διπλοβαρδια γιατι η πρωινη ειναι αδιαθετη >:(
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Δε θα κρατηθεί στο λέω εγώ :) Χρειάζεται υπέρτατη επαγγελματική συνείδηση για να τα καταφέρεις να μην απλώσεις χέρι :2funny: :2funny: :2funny:


My word is strong as an oak!!! Όταν λέω ΔΕΝ, εννοώ πως ΔΕΝ θα απλώσω χέρι!!! Σε βεβαιώνω επίσης φίλε μου womanaholic πως έχω ΤΡΙΣυπέρτατη επαγγελματική συνείδηση!!!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Αγαπητέ θα σφαχτούμε... Η Άντζελα έχει σοβαρούς λόγους να προτιμήσει εμένα για βοηθό στις φωτογραφήσεις (ξέρει αυτή...) & αν μάθω ότι όντως πάρει εσένα για βοηθό πέραν του ότι θα κονταροχτυπηθούμε μεταξύ μας θα τσακωθώ & μαζί της κι ας της έχω αδυναμία :2funny: :2funny: :2funny:


Shotgun rules lad!!! Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε. Είδα πρώτος τη θέση, την πήρα, ΤΕΛΟΣ!!!


Υ.Γ.  Αλλά με μεγάλη μου λύπη (πίκρα, απογοήτευση κι αγανάκτηση) διαπιστώνω πως κι εδώ περνάει το μέσον...Αλλοίμονο σε μας που είμαστε πάλι στην απ' έξω...
Υ.Γ.2  Αν όμως παρελπίδα, ισχύουν τα περί κονταροχτυπήματος, εγώ είμαι μέσα!!! Θα παραδώσω τα επαγγελματικά μου διαπιστευτήρια, όποτε κι όπου μου ζητηθεί!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δεν πρόκειται να πλησιάσω τις κοπέλες σε απόσταση μικρότερη των δύο μέτρων (I am giving you my word!!!). Η δουλειά είναι δουλειά! Τελεία και παύλα. Τις κοπέλες άλλωστε μπορώ να τις βρω και να τις αγγίξω όποτε θέλω! Ενώ η φωτογράφιση τους είναι...εμπειρία ζωής!!!!!!!!!

Υ.Γ. Σε ενημερώνω πως καταπληκτική μου προσφορά εξακολουθεί να ισχύει στο ακέραιο!!!

καλα παντως μωρο δεν ειναι και τοσο ιδανικο το σεναριο μιας φωτογραφησης σε ενα στουντιο οπως το φανταζεσαι :-
οι ωρες που ειναι κλειστο ενα τετοιο μαγαζι (νωρις το πρωι) ειναι απαγορευτικες ως προς τη διαθεση
οποτε αναγκαστικα η φωτογραφιση γινετε την ωρα της λειτουργιας
να κλεισεις το μαγαζι δεν γινετε γιατι αν ερθει καποιος μιση-μια ωρα δρομο μακρυα δεν μπορεις να του πεις οτι κλεισαμε γιατι τραβαγαμε φωτογραφιες :P
οποτε η ολη διαδικασια γινετε με κοσμο να χτυπαει το κουδουνι, να πρεπει να σταματας για να βγει η κοπέλα σαλονι , αν μετα εχει δωματιο να περιμενεις κτλ
με την Αλικη δηλ ξεκινησαμε στις 2 κ 30 και τελιωσαμε στις 5 κ 30 :-
ειναι λιγο αγχωδες και εκνευριστικο αλλα δεν γινετε και αλλιως :-

Αγαπητέ θα σφαχτούμε... Η Άντζελα έχει σοβαρούς λόγους να προτιμήσει εμένα για βοηθό στις φωτογραφήσεις (ξέρει αυτή...) & αν μάθω ότι όντως πάρει εσένα για βοηθό πέραν του ότι θα κονταροχτυπηθούμε μεταξύ μας θα τσακωθώ & μαζί της κι ας της έχω αδυναμία :2funny: :2funny: :2funny:

εσυ μαναρι δεν πρεπει να εχεις παραπονο, εχεις βρεθει τυχαια σε φωτογραφιση της Μαρινας απ οτι θυμαμαι ;)

καλησπέρα και καλό μήνα.... τα φιλιά μου στα τακουνοκορίτσια μας... :-* :-* :-*

αλλά και στο παρεάκι του thread!!! ;)

καλησπερα κουκλί μου ;)
μπραβο και για την εκδηλωση που κανετε ;)

εν το μεταξύ Ατζελα τον καταρραμένο σταθμό στην Βικτώρια ακόμα να τον φτιάξουν...Είναι τεράστια μαλακία αυτό γιατι αποτελεί πρόβλημα ως προς την προσέλευση στο στούντιο.

δε ξερω καθολου ρε γαμωτο, ειχανε γραψει εδω πριν κατι εβδομαδες οτι προς ιανουαριο φεβρουαριο θα παει το πράγμα αλλα δεν ειναι και συγουρο
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
καλα παντως μωρο δεν ειναι και τοσο ιδανικο το σεναριο μιας φωτογραφησης σε ενα στουντιο οπως το φανταζεσαι :-
οι ωρες που ειναι κλειστο ενα τετοιο μαγαζι (νωρις το πρωι) ειναι απαγορευτικες ως προς τη διαθεση
οποτε αναγκαστικα η φωτογραφιση γινετε την ωρα της λειτουργιας
να κλεισεις το μαγαζι δεν γινετε γιατι αν ερθει καποιος μιση-μια ωρα δρομο μακρυα δεν μπορεις να του πεις οτι κλεισαμε γιατι τραβαγαμε φωτογραφιες :P
οποτε η ολη διαδικασια γινετε με κοσμο να χτυπαει το κουδουνι, να πρεπει να σταματας για να βγει η κοπέλα σαλονι , αν μετα εχει δωματιο να περιμενεις κτλ
με την Αλικη δηλ ξεκινησαμε στις 2 κ 30 και τελιωσαμε στις 5 κ 30 :-
ειναι λιγο αγχωδες και εκνευριστικο αλλα δεν γινετε και αλλιως :-


Please don't call me arrogant, αλλά ξέρω πολλά-πολλά περισσότερα γιαυτή τη δουλειά απ' όσα μπορείς να φανταστείς! Οι τρεις ώρες δεν είναι τίποτε. Έχω συμπληρώσει 10ωρα και 11ωρα σε γυρίσματα, σε πολύ-πολύ πιο δύσκολες συνθήκες από αυτές που περιγράφεις.
Anyway, παραχωρώ λοιπόν τη θέση μου στον συναγωνιστή womanaholic. Ειλικρινά σας εύχομαι τα καλύτερα!!! Πολλά φιλιά!

Matthew
 

manktm2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
βασικα μωρο η αληθεια ειναι οτι χρειαζομαι εναν βοηθο :cheesy:
η παρακατω φωτογραφια πχ αισθητικα ειναι τελειος λαθος  :-
www.imagerous.com/] [/URL]
η πορτα του δωματιου επρεπε να ηταν κλειστη και το καλωδιο του φωτιστικου πανω στον κομο που ακουμπα η Αλικη επρεπε να ηταν μαζεμενο πισω και να μην κρεμεται ετσι ασχημα
γεγονος ειναι οτι οταν κρατας στα χερια σου την καμερα δεν μπορεις να κανεις και 2-3 σωστα  πραγματα που χρειαζονται :-
δεν ξερω βεβαια εσενα κατα ποσο τα χερια σου θα κανουν αυτα τα πραγματα ή θα πανε μηχανικα προς τις κοπέλες :2funny:
Tο καλώδιο?Εδώ χάσαμε την μπάλα οχι μόνο το καλώδιο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, μετά απο καιρό κατάφερα να ξανάρθω στο μαγαζί! 'Ηρθα βέβαια με τα πόδια απο το μοναστηράκι αφού η συγκοινωνία γιόκ αλλα χαλάλι. Το Μαρινάκι τέλειο όπως πάντα!  :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, μετά απο καιρό κατάφερα να ξανάρθω στο μαγαζί! 'Ηρθα βέβαια με τα πόδια απο το μοναστηράκι αφού η συγκοινωνία γιόκ αλλα χαλάλι. Το Μαρινάκι τέλειο όπως πάντα!  :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:

εσυ εισουνα αυτος βρε που την κουρασες την κοπέλα και τελικά αλλαξε με τη Σουζανα το απογευματινο και πηγε σπιτι της να ξεκουραστει :cheesy: :sunglasses:
ντροπη σου :cheesy:


Μεχρι το πρωι στο studio η Σουζάνα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

 

Επισκέπτης
εν το μεταξύ Ατζελα τον καταρραμένο σταθμό στην Βικτώρια ακόμα να τον φτιάξουν...Είναι τεράστια μαλακία αυτό γιατι αποτελεί πρόβλημα ως προς την προσέλευση στο στούντιο.
1. Σταματήσατε νὰ ἐπισκέπτεσθε σπουδαστήρια καὶ ἀρχίσατε νὰ ἐπισκεπτεσθε ἁπλὰ πορνεῖα (οἰκίσκους).

2. Μετὰ κᾶθε ἐπίσκεψιν θέτετε 30 Εὐρὼ εἰς ίδιαίτερον χρηματοφυλάκιον.

3. Μετὰ 2 ἔτη λάβατε τὸ ποσὸν τοῦ χρηματοφυλακίου καὶ ἀγοράσατε αὐτοκίνητον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom