Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Σωστά να υποθέσετε κύριε lucky_striker !!!!!!!!!!  :grin: :grin:

Κίτρινη κάρτα από εμένα κύριε Heelover...

Χωρίς παρεξήγηση τη δεύτερη φορά που την επισκέφτηκα είχε σκάσει μύτη με κάτι μπότες με τακουνάρες και τα λοιπά και μετά μου ήρθατε στο μυαλό...

Χρήζει δοκιμής από εσάς αν μου επιτρέπετε.....
 

Επισκέπτης
Θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση. Ποτε θα επιστρεψει η Ευα πισω στο στουντιο Φυλής 104 . Την εχω επιθυμησει πολυ. Με εχει μαγεψει. Εχω τρελαθει παρα πολυ μαζι της. Λετε να ειμαι ερωτευμενος μαζι της.
 

tsvs

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση. Ποτε θα επιστρεψει η Ευα πισω στο στουντιο Φυλής 104 . Την εχω επιθυμησει πολυ. Με εχει μαγεψει. Εχω τρελαθει παρα πολυ μαζι της. Λετε να ειμαι ερωτευμενος μαζι της.

Φιλε ειχα ρωτησει και εγω για την Ευα και μου ειχε απαντησει η Αντζελα οτι δεν δουλευει πια στο μαγαζι. Αμα ψαξεις λιγο θα την βρεις σε αλλο studio.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Φιλε ειχα ρωτησει και εγω για την Ευα και μου ειχε απαντησει η Αντζελα οτι δεν δουλευει πια στο μαγαζι. Αμα ψαξεις λιγο θα την βρεις σε αλλο studio.

:thumbsup: :thumbsup:


Καλημερα :cheesy:

τωρα η Αλίνα :smitten:

το απογευμα η Μαρίνα :smitten:


το βραδυ η Νικόλ :smitten:


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

1983

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:thumbsup: :thumbsup:


Καλημερα :cheesy:

τωρα η Αλίνα :smitten:

το απογευμα η Μαρίνα :smitten:


το βραδυ η Νικόλ :smitten:


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:



Άντζελα, την επόμενη φορά που θα είμαι Αθήνα θα περάσω από το χώρο σας.
Όσα έχω δει και διαβάσει για εσάς εδώ και ένα χρόνο το site με έχουν κάνει πύραυλο...
Ειδικά μετά την ανακαίνηση, με τις καινούριες φωτογραφίες τρελάθηκα. Έχω και ένα θεματάκι FETISH με τα ψηλοτάκουνα παπούτσια με ππλατφόρμα (ειδικά με αυτά που φοριούται καθημερινά και τα βλέπουμε και στην τηλεόραση)....Άστα να πάνε....
Αλήθεια εσύ ποια κοπέλα θα πρότεινες για μια συνάντηση αυτού του είδους??? (και να μην είναι και πολύ πιτσιρίκα γιατί γουστάρω και MILF).
Αναμένω απάντηση ώστε να είμαι ενημερωμένος...
 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396

Aντζελα  :smitten:


Mαρίνα :smitten:


Αντζελα-Μαρίνα  :smitten: :smitten:


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

πω πω μας καύλωσες μεσημεριάτικα μας έκατσε το φαί βαρύ με τις φώτο που ανέβασες :bigdick: :bigdick:

επιβάλλεται test drive και στην Μαρίνα προς διαπίστωση τον όσων γράφονται στο thread  :knockinb: :knockinb:

αλλά προηγείσαι εσύ θεά του έρωτα και του στούντιο αύριο θα υπάρξει πολλαπλό test drive :knockinb: :knockinb:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα, την επόμενη φορά που θα είμαι Αθήνα θα περάσω από το χώρο σας.
Όσα έχω δει και διαβάσει για εσάς εδώ και ένα χρόνο το site με έχουν κάνει πύραυλο...
Ειδικά μετά την ανακαίνηση, με τις καινούριες φωτογραφίες τρελάθηκα. Έχω και ένα θεματάκι FETISH με τα ψηλοτάκουνα παπούτσια με ππλατφόρμα (ειδικά με αυτά που φοριούται καθημερινά και τα βλέπουμε και στην τηλεόραση)....Άστα να πάνε....
Αλήθεια εσύ ποια κοπέλα θα πρότεινες για μια συνάντηση αυτού του είδους??? (και να μην είναι και πολύ πιτσιρίκα γιατί γουστάρω και MILF).
Αναμένω απάντηση ώστε να είμαι ενημερωμένος...
 

γειασου κουκλί ;)
ναι οποτε μπορεσεις ελα να μας γνωρισεις και απο κοντα ;)
σε αυτα τα προγραμματα που θελεις καλες ειναι οι Σοφια,Νικόλ,Σουζανα ;)
πιο μεγαλες εμπειρες και εξισου καλες ειναι οι Κατερινα-Νανα ;)

πω πω μας καύλωσες μεσημεριάτικα μας έκατσε το φαί βαρύ με τις φώτο που ανέβασες :bigdick: :bigdick:

επιβάλλεται test drive και στην Μαρίνα προς διαπίστωση τον όσων γράφονται στο thread  :knockinb: :knockinb:

αλλά προηγείσαι εσύ θεά του έρωτα και του στούντιο αύριο θα υπάρξει πολλαπλό test drive :knockinb: :knockinb:

:2funny:
πρεπει να τρως πιο ελαφρια βρε μωρο το μεσημερι :cheesy: ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

1983

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις μπορέσω θα περάσω για εξερεύνηση....
Σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!
Και να πω και κάτι τελευταίο για εσένα γιατί θα σκάσω...Είσαι πολύ όμορφη και κολάζεις και άγιο...Το έχω διαπιστώσει αυτό πριν ακόμη δείξεις το πρόσωπό σου στις φωτογραφίες του studio.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Κίτρινη κάρτα από εμένα κύριε Heelover...

Χωρίς παρεξήγηση τη δεύτερη φορά που την επισκέφτηκα είχε σκάσει μύτη με κάτι μπότες με τακουνάρες και τα λοιπά και μετά μου ήρθατε στο μυαλό...

Χρήζει δοκιμής από εσάς αν μου επιτρέπετε.....

Έλα φίλε μου, στον ενικό θα προτιμούσα καλύτερα να μιλάμε ;) ;)

Με την 1η ευκαιρία θα πάω..... δεν αφήνοται τέτοια έτσι ;) ;)
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
πω πω μας καύλωσες μεσημεριάτικα μας έκατσε το φαί βαρύ με τις φώτο που ανέβασες :bigdick: :bigdick:

επιβάλλεται test drive και στην Μαρίνα προς διαπίστωση τον όσων γράφονται στο thread  :knockinb: :knockinb:

αλλά προηγείσαι εσύ θεά του έρωτα και του στούντιο αύριο θα υπάρξει πολλαπλό test drive :knockinb: :knockinb:

Σιγα Μακη πιες καμμια σοδα :2funny: :2funny: :2funny:
Περιμενω εκτενη ενημερωση μολις πας
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Mια αλλαγης της τελευταιας στιγμης :cheesy:
την βραδυνη βαρδια τη συνεχιζει η Μαρίνα λογω μιας μικρης αδειαθεσειας της Νικόλ :-

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

twistedboy

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Γεια σου, Αντζελα

να σου πω οτι εισαι απο τις ποιο όμορφες υπάρξης που έχω δει, και βάση των όσο έχω διαβάσει σε αυτο και αλλα forum χαίρομαι που είσαι τοσο open mind και αυτο το μεταφερεις και στο στουντιο σου, στα κορίτσια σου.
Το ερώτημα είανι αν εσύ η κάποιο απο τα κοριτσια του στουντιο προσφερει facesitting η smoothering ? και αν ναι, φανταζομαι οτι θα είναι στο αυταρχικο πακέτο ?

Φιλια,
:s&m_1:

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σου, Αντζελα

να σου πω οτι εισαι απο τις ποιο όμορφες υπάρξης που έχω δει, και βάση των όσο έχω διαβάσει σε αυτο και αλλα forum χαίρομαι που είσαι τοσο open mind και αυτο το μεταφερεις και στο στουντιο σου, στα κορίτσια σου.
Το ερώτημα είανι αν εσύ η κάποιο απο τα κοριτσια του στουντιο προσφερει facesitting η smoothering ? και αν ναι, φανταζομαι οτι θα είναι στο αυταρχικο πακέτο ?

Φιλια,
:s&m_1:

ευχαριστω ματακια μου γλυκά :-*
ναι γινοντε αυτα μωρο στα φετιχ μας προγραμματα (αυταρχικο)και μπορεις να μας τα ζητησεις ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Επισκέπτης
Φιλε ειχα ρωτησει και εγω για την Ευα και μου ειχε απαντησει η Αντζελα οτι δεν δουλευει πια στο μαγαζι. Αμα ψαξεις λιγο θα την βρεις σε αλλο studio.

Γνωριζει κανενας τον λογο γιατι εφυγε απο το στουντιο. Τη εγινε?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κριμα που χασαμε την Ευα....και τα Ισπανικα της!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Έλα φίλε μου, στον ενικό θα προτιμούσα καλύτερα να μιλάμε ;) ;)

Με την 1η ευκαιρία θα πάω..... δεν αφήνοται τέτοια έτσι ;) ;)

Ηeel lover όμως εχω παρατηρήσει οτι παρόλο που υπάρχει μια μεγάλη ποικιλία με μπότες και πέδιλα δεν υπάρχουν (η εγώ δεν έχω δεί) ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΟΒΑΚΙΑ. Προτείνω να μαζευτούμε όλοι μαζί και να κάτεβούμε διαμαρτυρόμενοι απέξω απο το μαγαζί!!

ΦΕΡΤΕ ΓΟΒΑΚΙΑ ΣΤΟ ΛΑΟ!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom