Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
ενας προβληματισμος....

εστω οτι η Μαρινα για παραδειγμα, δουλευει την εξάωρη βαρδια...17 -23... Σε αυτη τη βαρδια παρουσιαζονται 4 ατομα που σκανε (καλώς ή κακώς) το 200αρι και την
καβατζώνουν για 4 ωρες, δηλαδή 4μιση με τα ενδιάμεσα...

Ακόμα και αν τα χρήματα είναι περισσότερα απο το αν δούλευε με  πολλα 50αρικα αντι για το μεγάλο πρόγραμμα, δεν είναι προβληματική και για το μαγαζί αυτή η
κατάσταση ?

Το να μην μπορεί κάποιος επανειλλημένα να "δεί" μια κοπέλα δεν κάνει κακό επιχειρηματικα μακροπρόθεσμα?

Θελω να πώ απλά οτι το συγκεκριμένο πρόγραμμα προοδευτικά μπορεί να καταστήσει το μαγαζί κάτι σαν "κλειστό κλάμπ" και δεν ξέρω αν η σιγουρα
εξυπνη Ατζελα θα ήθελε κατι τέτοιο...

Αν μου επιτρέπεις συναγωνιστή (μιας και ρώτησες την Αντζελα κι όχι εμένα  :2funny:) πιστεύω πως είναι όντως έξυπνη όπως είπες. Και οι
πιθανότητες να συμβεί αυτό που λες είναι πραγματικά μικρές αν όχι μηδενικές. Ούτε καν φουλ προγράμματα δε γίνονται συνέχεια (απ'όσο ξέρω εγώ τουλάχιστον)
πόσο μάλλον να συμβεί σε μια κοπέλα να καβατζάρει 4 ωριαία προγράμματα σε μία βάρδια. Το θεωρώ απίθανο και πιστεύω πως εξίσου απίθανο το θεωρεί και η Άντζελα
και γι'αυτό το έκανε κιόλας. Ικανοπιούνται οι πελάτες οι οποίοι θα γούσταραν να έχουν την επιλογή του ωριαίου meeting και
από κει και πέρα όσο βαστάει οι τσέπη τους και θέλουν μπορούν να το κάνουν. Θα απαντήσει κι η Άντζελα λογικά απλά ήθελα να πεταχτώ κι εγώ!!!! :badair:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Αν μου επιτρέπεις συναγωνιστή (μιας και ρώτησες την Αντζελα κι όχι εμένα  :2funny:) πιστεύω πως είναι όντως έξυπνη όπως είπες. Και οι
πιθανότητες να συμβεί αυτό που λες είναι πραγματικά μικρές αν όχι μηδενικές. Ούτε καν φουλ προγράμματα δε γίνονται συνέχεια (απ'όσο ξέρω εγώ τουλάχιστον)
πόσο μάλλον να συμβεί σε μια κοπέλα να καβατζάρει 4 ωριαία προγράμματα σε μία βάρδια. Το θεωρώ απίθανο και πιστεύω πως εξίσου απίθανο το θεωρεί και η Άντζελα
και γι'αυτό το έκανε κιόλας. Ικανοπιούνται οι πελάτες οι οποίοι θα γούσταραν να έχουν την επιλογή του ωριαίου meeting και
από κει και πέρα όσο βαστάει οι τσέπη τους και θέλουν μπορούν να το κάνουν. Θα απαντήσει κι η Άντζελα λογικά απλά ήθελα να πεταχτώ κι εγώ!!!! :badair:

Δεν θα σου πω οτι εχεις αδικο, μιας και δε διατυπωσα καμια βεβαιοτητα, αλλα ενα προβληματισμο...

Το αν θα βρεθουν 4 σε μια βαρδια που θα κανουν φουλ προγραμμα με μια δημοφιλη κοπελα οπως η μαρινα , με οσα τελειωματα θελουν
δε μου φαινεται φοβερα απιθανο... δεν ειμαι και κανας ειδικος, και σιγουρα ουτε ξερω τις καυλες και τα πορτοφολια κανενος.

Το αν οντως ειναι ετσι ή οχι, θα φανει απο το αν θα υπάρξουν παραπονα στο site ή οχι... Θα δουμε....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημερα

τωρα το πρωι η Νανα απ τη Ταυλανδη  :smitten:

το απογευμα η Μαρίνα  :smitten:

το βραδυ η Τζένη  :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
για αυτό που είπε ο φίλος fantaros25  δεν είναι θέμα της Αντζελας. Εγώ νομίζω οτι είναι καλό να υπάρχει μια ξεκάθαρη εικόνα για τα προγράμματα για να μήν υπάρχουν παρεξηγήσεις και προβλήματα και μουρμούρα. Απο την άλλη δεν μπορει κανείς να κάνει κουμμάντο στις καυλες του καθενός. Σκέψου το εξής. Αν πάς στην τράπεζα και τύχει ο μπροστά σου να απασχολεί το ταμείο για ώρα θα τον διώξεις; Αλλωστε είναι το να παίζουμε με τις πιθανότητες είναι λίγο μαλακία. Αν συμβεί αυτό και αν συμβεί το άλλο. Φαντάσου να βγεί το πρόγραμμα και να έρθουν τεσσερις πελάτες να ζητήσουν κάτι τέτοιο και να τους διώξουν και μετά να μήν έρθει αλλος πελάτης στην βάρδυα.
 

gst007ath

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
219
Κριτικές
10
Like
547
Πόντοι
311
Απιθανες....Θεες....Μας τρελανες Αντζελα..Μας πεθαινεις Μαρινα...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Άτζελα, έλα από το θρεντ γυμναστηρίου να γράψεις το πρόγραμμα σου
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άτζελα, έλα από το θρεντ γυμναστηρίου να γράψεις το πρόγραμμα σου

:2funny:
μονο powerplate και καμια φορα yoga ,κανω μωρο ;)
και απο διατροφη τα παντα αλλα σε πολυ μικρες ποσοτητες ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Έχω φτιαχτεί άσχημα με την Μαρίνα!!!!!!!!!!!!
:lheel: :lheel: :lheel:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Σωστά να υποθέσετε κύριε lucky_striker !!!!!!!!!!  :grin: :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
:2funny:
μονο powerplate και καμια φορα yoga ,κανω μωρο ;)
και απο διατροφη τα παντα αλλα σε πολυ μικρες ποσοτητες ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

ναι αλλα Μπου-Μπου τα γλυκάκια που είχες τα χριστούγεννα δεν μου φάνηκαν διαλεγμένα στην τύχη. Πρέπει να είχες κάνει δοκιμή απο πρώτα!!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ναι αλλα Μπου-Μπου τα γλυκάκια που είχες τα χριστούγεννα δεν μου φάνηκαν διαλεγμένα στην τύχη. Πρέπει να είχες κάνει δοκιμή απο πρώτα!!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

ναι εννοειτε στα γλυκα παραδινομαι;)
τωρα εχω ανακαλυψει κατι αλλα καλυτερα :cheesy: :cheesy: ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Α δεν παίζω! Δηλαδή θα περιμένουμε του χρόνου τα Χριστούγεννα για να τα δοκιμάσουμε;;
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Πήγα και εγώ στο δωμάτιο 4 και είναι σούπερ! Η Τζένη όμως δεν το πάει το γράμμα.... Για απλό πρόγραμμα των 50 οκ είναι αλλά για παραπάνω δεν κάνει. Και από foot fetish καμία σχέση!!
Τα κορίτσια σου σε κρεμάνε Άντζελα....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Α δεν παίζω! Δηλαδή θα περιμένουμε του χρόνου τα Χριστούγεννα για να τα δοκιμάσουμε;;

:2funny:
τωρα βρε εχει νηστεια δεν κανουν οι κρεμες και τα βουτηρα :cheesy:

Πήγα και εγώ στο δωμάτιο 4 και είναι σούπερ! Η Τζένη όμως δεν το πάει το γράμμα.... Για απλό πρόγραμμα των 50 οκ είναι αλλά για παραπάνω δεν κάνει. Και από foot fetish καμία σχέση!!
Τα κορίτσια σου σε κρεμάνε Άντζελα....

ναι ειναι τελειο και εμενα το αγαπημενο μου δωματιο ειναι ;)
ενταξυ μωρε γουστα ειναι αυτα
γενικα δεν εχω προβλημα μαζι της, εως τωρα πετυχημενες ειναι οι βαρδιες της ;)
αν χαλασουν θα δηξει στο μελλον :P
τωρα σε αυτο το προγραμμα πολυ καλες ειναι οι Σοφια,Σουζανα,Νικόλ ;)
μπα δεν εχω αναγκη να με κρεμασουν μωρε ματια μου
κατεβενω και εγω η ιδια 4-5 βαρδιες κολλητα μεσα σε μια εβδομαδα και τις κρεμαω εγω :cheesy:



πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
:2funny:
τωρα βρε εχει νηστεια δεν κανουν οι κρεμες και τα βουτηρα :cheesy:

ναι ειναι τελειο και εμενα το αγαπημενο μου δωματιο ειναι ;)
ενταξυ μωρε γουστα ειναι αυτα
γενικα δεν εχω προβλημα μαζι της, εως τωρα πετυχημενες ειναι οι βαρδιες της ;)
αν χαλασουν θα δηξει στο μελλον :P
τωρα σε αυτο το προγραμμα πολυ καλες ειναι οι Σοφια,Σουζανα,Νικόλ ;)
μπα δεν εχω αναγκη να με κρεμασουν μωρε ματια μου
κατεβενω και εγω η ιδια 4-5 βαρδιες κολλητα μεσα σε μια εβδομαδα και τις κρεμαω εγω :cheesy:



πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Α Μπου-Μπου, θα πάρεις νηστίσιμα παστάκια και σοκολατάκια με νηστίσιμη σοκολάτα γάλακτος!!!  :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: Πάντως και εγώ οταν είχα δοκιμάσει το Τζενάκι δεν πολυταιριάξαμε. Οχι οτι η κοπέλα ήταν κακή στο δωμάτιο, κάθε άλλο και ευγενική και πρόσχαρη και φιλότιμη και όλα απλά απο όσο κατάλαβα είναι πιο χαμηλών τόνων λιγομίλητη και ντροπαλή!! :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom