Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,3%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 218 22,6%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    964

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.537
Like
25.708
Πόντοι
5.006
Έχεις δει το Τορίνο-Ίντερ?
Γύρω στις 2 το πρωί το έπαιξα στο 2,05 και τώρα είναι στο 2,25 και ανεβαίνει παντού!!!!
Μέχρι χτες ήξερα ότι η Τορίνο έχει όλη την βασική της άμυνα στα πιτς.....και 1-2 ακόμα βασικούς παίχτες εκτος!!!
Η Ίντερ άλλαξε ιδιοκτήτη και προφανώς θέλουν να τον εντυπωσιάσουν, έχει 9 νίκες σερί στο Τορίνο, καλύτερη ομάδα, αλλά το διπλό όλο το βράδυ πήρε την ανηφόρα.....
Αν δεν έπαθαν όλοι οι παίχτες της Ιντερ γαστρεντερίτιδα, αυτό που συμβαίνει δεν εξηγείτε!!!!!
:think:
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Καλημέρα

Και τα 2 χθεσινά δελτία δεν απέφεραν τα επιθυμητά αποτελέσματα.Όμως,οι προβλέψεις μου δεν ήταν εξ ολοκλήρου άστοχες.Στον αγώνα της Λίβερπουλ,έπιασα την τελική τάση,το Χ.Το ίδιο και στο 297 Κρουζ Αζούλ,όπου ο αγώνας ήρθε Χ αλλά το ημίχρονο το κέρδισε η Κλαμπ Αμέρικα και όχι η Κρουζ.Στον αγώνα της Τσάμπιονσιπ μεταξύ της Μπλάκμπερν και της Τσάρλτον επικράτησε το "αουτσάιντερ" σύμφωνα με το ποσοστό και κάποιες κωλοφυλάδες...Απόδειξη ότιwww.stapan.eu/%CE%B7-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%B5%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CF%8C%CE%B4%CE%BF%CF%83%CE%B7-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CF%81%CE%B9%CF%84/] οι αποδόσεις λένε ψέματα!!![/url].

Το www.stapan.eu/%CE%B7%CE%BC%CE%AF%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%83%CE%AC%CE%B2%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%BF-19102013-%CE%B2%CF%81%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CE%AF-%CE%B1]βραδινό δελτίο με τρία Η/Τ[/url] πάλι δεν ήταν εντελώς άστοχο.Έπιασα ένα Η/Τ,ο αγώνας της Τβέντε με τον Άγιαξ έληξε Χ όπως το είχα προβλέψει,αλλά στο ημίχρονο κέρδισε η Τβέντε,και το Αμερικάνικο ενώ στο ημίχρονο ήταν Χ έγινε 1 στο δεύτερο ημίχρονο.Άλλωστε τα Η/Τ είναι σαν να παίζεις διπλούς αγώνες.Εν πάση περιπτώσει,θα δώσω κάποια σημεία και σήμερα,στο www.stapan.eu] γνωστό πλέον blog[/url]

Βet νομίζω θα έπρεπε να παίζεις παράλληλα κι ένα δελτιάκι μόνο με τα τελικά που δίνεις για να βγάζεις τα λεφτά σου  ;). Νομίζω πέφτεις μέσα συχνά στο τελικό αποτέλεσμα.
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Χαιρετω τη δυναμικη ομαδα του στοιχηματος.

Για αποδοση 2 και φροτωμα, προσωπικα μου κανουν τα εξης.

Γιουβε Χ2 ΔΕ
Ηρακλης 1
Αεκ    1

Καλη επιτυχια. :rockon:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
Έχεις δει το Τορίνο-Ίντερ?
Γύρω στις 2 το πρωί το έπαιξα στο 2,05 και τώρα είναι στο 2,25 και ανεβαίνει παντού!!!!
Μέχρι χτες ήξερα ότι η Τορίνο έχει όλη την βασική της άμυνα στα πιτς.....και 1-2 ακόμα βασικούς παίχτες εκτος!!!
Η Ίντερ άλλαξε ιδιοκτήτη και προφανώς θέλουν να τον εντυπωσιάσουν, έχει 9 νίκες σερί στο Τορίνο, καλύτερη ομάδα, αλλά το διπλό όλο το βράδυ πήρε την ανηφόρα.....
Αν δεν έπαθαν όλοι οι παίχτες της Ιντερ γαστρεντερίτιδα, αυτό που συμβαίνει δεν εξηγείτε!!!!!
εσυ τι βλεπεις γεοπα :grin: :grin: αν το βλεπεις το βαζεις :grin: :grin: :grin: οι συντιριτικοι οι καπως πιο σφιχτοι :grin: :grin: :grin: θα παιξουν ιντερ :grin: :grin: Οι μαγκες :grin: οι ρισκαδοροι :grin: τα αλανια :cheesy: :grin: οι εξω καρδια :grin: :grin: οι κεφατοι :grin: :grin: :grin: οι ασυμαζευτοι θα παιξουν γιουβεντους  :grin: :grin: :grin: :grin: Με αυτα που λες και διαβασα και εγω 2πλο θα επαιζα την ιντερ :grin: :grin: :grin: Αλλα παιζω τον πιο δυσκολο αγωνα τις γιουβεντους :grin: γιατι κατα την προσωπικη μου ταπεινουλα :sunglasses: :rolleyes: γνωμιτσα εχει πιο μεγαλο κινιτρο την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη :grin: και πιστευω οι παικτες πρεπει να δειξουν τωρα αφου ξεκουραστικαν εναν λογο παραπανο για να πουν οτι θελουν το πρωταθλημα η αν δεν μπορουν να παιξουμε την ρομα για πρωταθλητρια ιταλιας :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Χρήστο η νίκη της Ρόμα, είναι ένα ισχυρό κίνητρο για την Γιούβε να χτυπήσει 100% το ματς!!!!
Αγωνιστικά όμως και με βάση μόνο αυτά, το παιχνίδι θέλει κάλυψη στο Χ....
Μεσοβδόμαδα παίζει με Ρεάλ και αν δεν πάρει έστω την ισοπαλία, την βλέπω στο Γιουρόπα να κάνει τον σεϊχη!!!!!
Σήμερα παίζει με Γιορέντε στην κορυφή...όσες φορές την έχω δει με αυτόν στην κορυφή έχω νυστάξει!!!!
Βιντάλ τον τιμώρησε λόγω καθυστερημένης επιστροφής και η Φλωρεντία "βράζει" κάθε φορά που πάει εκεί η Γιούβε!!!!
Άρα το διπλό το βλέπω ξερό μόνο αν πάρει τα γνωστά σφυριγματάκια της, αλλά σε αυτή την έδρα με τους Φλωρεντίνους κρεμασμένους σαν τα τσαμπιά στον σβέρκο των αντιπάλων και των διαιτητών δύσκολο....
Πάντως στον άσσο δεν πάει με τίποτα!!!!!
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
Χαιρετω τη δυναμικη ομαδα του στοιχηματος.

Για αποδοση 2 και φροτωμα, προσωπικα μου κανουν τα εξης.

Γιουβε Χ2 ΔΕ
Ηρακλης 1
Αεκ     1

Καλη επιτυχια. :rockon:
κιρονα ηρακλη 1,22 δεν θα επαιζα γιατι εχει δειξει οτι δεν εχει το ροστερ που ελεγε στις 3 πρωτες αυτες τις αγωνιστικες οταν λενε οτι διαθετουν το καλυτερο ροστερ τις κατηγοριας και εχουν 1 ηττα 1 ισοπαλια 1 νικη στην ισοπαλια στον πιερικο ηταν μαλιστα και ατυχος ο πιερικος 1,22 δεν αξιζει και ας βγει ναι ειναι ο ηρακλης φαβορι αλλα για 1,22 οχι γιατι δεν εχει δειξει οτι πρεπει να παιχτει σε αυτην την τιμη μεχρι τωρα δεν ξερω μετα αν παρουν σουπερμαντολινη οπως τον βουτσα στην ταινια και γινουν ρεαλ μαδριτης :grin: Αεκ Ναι επαιξε καλα αλλα 1,12 ουτε η μικτη κοσμου δεν θα πληρωνε :grin: :grin: :grin: Και 2πλη πληρωμενη την γιουβεντους για 3αδα φωρτομα θα την ειχα φωρτωσει ο ιδιος σκετη μονη τις την γιουβεντους αν εβλεπα οτι μου βγαζει για να την φορτωσω :grin: :grin: Αλλα ακομα δεν αξιζει για 2πλο για φωρτομα  με βαση τα παιχνιδια τις που τα παιρνει με την ψυχη στο στομα :grin: :grin: Κατα τα αλλα και τα 3 παιχνιδα σου μπορουν να βγουν ειναι καλα παιχνιδια καλη επιτυχια :grin: :grin: Και αν βγουν να κερασεις εναν ελληνικο καφεδακι :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Χαιρετω τη δυναμικη ομαδα του στοιχηματος.

Για αποδοση 2 και φροτωμα, προσωπικα μου κανουν τα εξης.

Γιουβε Χ2 ΔΕ
Ηρακλης 1
Αεκ    1

Καλη επιτυχια. :rockon:
Συμφωνώ με Χρήστο....
Κίρονα έπαιξες πάρα πολύ συντηρητικά και μπορεί να σου κοστίσει!!!!!
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
Χρήστο η νίκη της Ρόμα, είναι ένα ισχυρό κίνητρο για την Γιούβε να χτυπήσει 100% το ματς!!!!
Αγωνιστικά όμως και με βάση μόνο αυτά, το παιχνίδι θέλει κάλυψη στο Χ....
Μεσοβδόμαδα παίζει με Ρεάλ και αν δεν πάρει έστω την ισοπαλία, την βλέπω στο Γιουρόπα να κάνει τον σεϊχη!!!!!
Σήμερα παίζει με Γιορέντε στην κορυφή...όσες φορές την έχω δει με αυτόν στην κορυφή έχω νυστάξει!!!!
Βιντάλ τον τιμώρησε λόγω καθυστερημένης επιστροφής και η Φλωρεντία "βράζει" κάθε φορά που πάει εκεί η Γιούβε!!!!
Άρα το διπλό το βλέπω ξερό μόνο αν πάρει τα γνωστά σφυριγματάκια της, αλλά σε αυτή την έδρα με τους Φλωρεντίνους κρεμασμένους σαν τα τσαμπιά στον σβέρκο των αντιπάλων και των διαιτητών δύσκολο....
Πάντως στον άσσο δεν πάει με τίποτα!!!!!
εχεις απολυτα δικιο στα λεγομενα σου απλα επειδη ειναι ιταλια και οχι αγγλια πηγα πρρωσοπικα με τον κολλητο μου τον αντζελο  :grin: στο διπλο της γιουβεντους :grin: Μετα την ελλαδα το καλυτερο πρωταθλημα ειναι η ιταλια οπου στην ιταλια παιζει καθαρα το κινητρο οπως στην ελλαδα :grin: :grin: δεν εχω διαβασει αν παιζει η δεν παιζει ο βινταλ αλλα και να μην παιζει ο κοντε δειχνει γιατι λενε ολοι οτι ειναι καλος προπονητης δεν ξεχωριζει :grin: :grin: Αλλα και ο βινταλ τωρα τελευταια ηταν λιγο αλοπροσαλος στην αποδωση του ας κατσει λιγο στον παγκο να στρωσει χαραχτηρα γιατι παιζει γιουβεντους και οχι μπαγερ λεβερχουζεν :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κιρονα ηρακλη 1,22 δεν θα επαιζα γιατι εχει δειξει οτι δεν εχει το ροστερ που ελεγε στις 3 πρωτες αυτες τις αγωνιστικες οταν λενε οτι διαθετουν το καλυτερο ροστερ τις κατηγοριας και εχουν 1 ηττα 1 ισοπαλια 1 νικη στην ισοπαλια στον πιερικο ηταν μαλιστα και ατυχος ο πιερικος 1,22 δεν αξιζει και ας βγει ναι ειναι ο ηρακλης φαβορι αλλα για 1,22 οχι γιατι δεν εχει δειξει οτι πρεπει να παιχτει σε αυτην την τιμη μεχρι τωρα δεν ξερω μετα αν παρουν σουπερμαντολινη οπως τον βουτσα στην ταινια και γινουν ρεαλ μαδριτης :grin: Αεκ Ναι επαιξε καλα αλλα 1,12 ουτε η μικτη κοσμου δεν θα πληρωνε :grin: :grin: :grin: Και 2πλη πληρωμενη την γιουβεντους για 3αδα φωρτομα θα την ειχα φωρτωσει ο ιδιος σκετη μονη τις την γιουβεντους αν εβλεπα οτι μου βγαζει για να την φορτωσω :grin: :grin: Αλλα ακομα δεν αξιζει για 2πλο για φωρτομα  με βαση τα παιχνιδια τις που τα παιρνει με την ψυχη στο στομα :grin: :grin: Κατα τα αλλα και τα 3 παιχνιδα σου μπορουν να βγουν ειναι καλα παιχνιδια καλη επιτυχια :grin: :grin: Και αν βγουν να κερασεις εναν ελληνικο καφεδακι :grin: :grin: :grin:
Χρηστο δεν εχεις αδικο.Δεν ειναι ο Ηαρκλης για τοσο.Στο στοιχιμαν το επαιξα στο 1.33.
Αλλα,επειδη παρακολουθω πολυ βου εθνικη (το θεωρω γαματο πρωταθλημα) και τυχανει να εχω και κατι γνωστους παιχτες εκει (ασχετο) ,θα σου πω, πως ο Ηρα ειναι 2 κλασης καλυτερος απο τα Γιαννιτσα.

Ξερεις επισης πως απο Ηρακλειδης φιλους που θα εχεις πως εαν γκελαρει σημερα ο Ηρα θα εχουμε πανικο.

Μου κανει εντυπωση που δεν εχει καμμια εταιρεια το Βατανιακο.Για ευνοητους λογους φανταζομαι.
Ο Πιερικος εχει πολυ καλο συνολο.

Επισης να προσεχετε τη Γλυφαδα.Αν δε κανω λαθος απο πισω ειναι ο μεγαλος παραγοντας του ελληνικου ποδοσφαιρου.


Επισης ασχετο.Η στοιχιμαν τελικα ειναι πολυ καλη εταιρεια. :rockon: :rockon: :rockon:
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ενα ακομη συμπερασμα.
Το εχω ξαναγραψει.

Στο θρεντ εδω γινονται καλυτερες αναλυσεις,απο μερικους φυσικα οχι ολους σε σχεση με διαφορα κωλο τιπσαδικα σαιτ.

Η ομαδα εδω ειναι πολυ δυνατη. :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
οποιος θελει κανα χ και παιζει στο ιντερνετ το 3,50 που δινει για τον αγωνα Νικης Βολου-Καλαμαρια ειναι καλουτσικο :grin: Μονο αυτο θα επαιζα αν επαιζα σημερα β εθνικη ελλαδος αλλα χ σαν μονο αποδεκτο πρεπει να ειμαι γιος του αμπραμοβιτς για να επαιζα :grin: Απλα σε κανα συστηματακι :grin: :grin: Αν θα το εβαζα :grin: :grin:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Χθες ο Χρήστος ο Ραγκάτσης-μετρ στα Ισπανικά-δίνει 2πλό Σοσιεδάδ και 2πλό Λούγκο
απόδοση 25 και τα 2 μαζί(από 5 το καθένα)
Η Σοσιεδάδ βγαίνει,η Λούγκο είναι 0-3 στο 65!!!!
και λήγει 3-3
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
Χρηστο δεν εχεις αδικο.Δεν ειναι ο Ηαρκλης για τοσο.Στο στοιχιμαν το επαιξα στο 1.33.
Αλλα,επειδη παρακολουθω πολυ βου εθνικη (το θεωρω γαματο πρωταθλημα) και τυχανει να εχω και κατι γνωστους παιχτες εκει (ασχετο) ,θα σου πω, πως ο Ηρα ειναι 2 κλασης καλυτερος απο τα Γιαννιτσα.

Ξερεις επισης πως απο Ηρακλειδης φιλους που θα εχεις πως εαν γκελαρει σημερα ο Ηρα θα εχουμε πανικο.

Μου κανει εντυπωση που δεν εχει καμμια εταιρεια το Βατανιακο.Για ευνοητους λογους φανταζομαι.
Ο Πιερικος εχει πολυ καλο συνολο.

Επισης να προσεχετε τη Γλυφαδα.Αν δε κανω λαθος απο πισω ειναι ο μεγαλος παραγοντας του ελληνικου ποδοσφαιρου.


Επισης ασχετο.Η στοιχιμαν τελικα ειναι πολυ καλη εταιρεια. :rockon: :rockon: :rockon:
επρεπε να ειχε αποδωση 1,50 :grin: με βαση τις εμφανισεις του :grin: δεν ειπαμε οτι δεν θα κερδισει παιζει με τα γιαννιτσα που ειναι στον πατο και οχι στην αφροκρεμα και εγω ακουω ολη μερα ραδιοφωνο  :grin: :grin: Και ακουω τους ηρακληδεις  :grin: :grin: Οτι θα φυγει ο γκοκιτς κτλ κτλ καλυτερα εδω στο οβερ χαλαρα :grin: και οχι φωρτομα στο σημειο αφου δεν αξιζει για φορτωμα  την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη και ας βγει 38 -0 :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Τις αποδόσεις της ξάνθης τις είδες καθόλου γέοπα; Πάει για διπλό καθόλου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom