Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,3%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 218 22,6%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    964

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Επιβεβαιωση Στοιχηματος  - ET0703406920I  - Iντερνετ   Ώρα στοιχήματος:  14/10/2013 12:07:59 Εκτύπωση
Επιλογές
Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα
1 Ρεάλ Μαδρίτης Ρεάλ Μαδρίτης v Μάλαγα
(Τελικό Αποτέλεσμα) 19/10/2013 Κανένα 1.20 Κερδισμένο
2 Μίλαν Μίλαν v Ουντινέζε
(Τελικό Αποτέλεσμα) 19/10/2013 Κανένα 1.61 Κερδισμένο

3 Ρεν Ρεν v Βαλανσιέν
(Τελικό Αποτέλεσμα) 19/10/2013 Κανένα 1.70 Χαμένο

Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ Στοιχημάτων Στήλες Σύνολο Επιστρέφει Κέρδη
Τριπλά 1


Επιβεβαιωση Στοιχηματος  - DQ1397728620I  - Iντερνετ   Ώρα στοιχήματος:  17/10/2013 12:32:21 Εκτύπωση
Επιλογές
Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα
1 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ v Αστέρας Τρίπολης
(Τελικό Αποτέλεσμα) 19/10/2013 Κανένα 1.60 Κερδισμένο
2 Γαλατάσαραϊ Γαλατάσαραϊ v Καραμπούκσπορ
(Τελικό Αποτέλεσμα) 19/10/2013 Κανένα 1.36 Κερδισμένο

3 Μάντσεστερ Γιουν. Μάντσεστερ Γιουν. v Σαουθάμπτον
(Τελικό Αποτέλεσμα) 19/10/2013 Κανένα 1.53 Χαμένο

Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ Στοιχημάτων Στήλες Σύνολο Επιστρέφει Κέρδη
Τριπλά 1


Xτες ομολογώ ότι χτυπήθηκε η αυτοπεποίθεσή μου, με αποτέλεσμα να χάσω την ψυχραιμία μου και στο live!!!!
Δεν ήταν ότι τα έχασα, έχω ξαναχάσει τριάδα που πιστεύω πάρα πολύ, αλλά ο τρόπος που τις έχασα....
Δεν πειράζει, πάμε παρακάτω!!!!
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
δε το ξερεις και αμα ρωτησεις ποσα παιζουν σου λενε 1.5 ευρω :grin:
ναι αυτοι δεν ρισκαρουν στα ποσα :grin: και καλα κανουν δικαιωμα τους :grin: :grin: Απλα ειναι ισχυρογνωμων δηλαδη αν δεν παιξουμε την ομαδα που αν και δυσκολα μεν αλλα κερδιζει που εχει 2 πρωταθληματα συνεχωμενα 2 σουπερ καπ και υποτιθεται κυνηγαει την πρωτια ποιον θα παιξουμε :grin: :grin: Ενταξει μωρε υγεια ο καθενας πιστευει τα δικα του :grin: :grin: :grin:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.537
Like
25.709
Πόντοι
5.006
Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Ατρόμητος Ατρόμητος - Λεβαδειακός
Σούπερ Λίγκα 1,50 19/10, 16:00 Won
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρ.
Σούπερ Λίγκα 1,65 19/10, 18:15 Won
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Ολυμπιακός Πλατανιάς - Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα 1,25 19/10, 20:30 Won
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): ΟΦΗ ΟΦΗ - Εργοτέλης
Σούπερ Λίγκα 2,05 20/10, 18:15 -
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Παναθηναϊκός Παναθηναϊκός - Πανθρακικός
Σούπερ Λίγκα 1,55 20/10, 20:30                                                                                               πως το βλεπεις? για να δουμε. και ο οφη με 2.05 :)
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
Το θέμα φίλε είναι πόσα ποντάρει κάποιος;

Πριν καμιά 5ετια ένας Ισπανός που είχα γνωρίσει στο ίντερνετ-δυστυχώς χαθήκαμε-μου έδινε κάθε εβδομάδα προγνώσεις για Ισπανία 2.Είχε ένα ποsοστό επιτυχίας 80%.Μια μέρα μου στέλνει ένα email και μου λέει παίξε αυτούς τους 3 αγώνες,και βάλει και 10.000€,σου εγγυώμαι.Εγώ είχα μόνο 2,10€ να διαθέσω.Ούτε καν 3 ευρώ.Έπρεπε να πληρώσω το ρεύμα,το τηλέφωνο και μια δόση στην τράπεζα για ένα καταναλωτικό.Τα έπαιξα,και ήρθαν.Πήρα πίσω κανά 40αρι ευρώ...Τι θέλω να πω;Ότι ο καθένας παίζει όσα αντέχει να χάσει.Ο τύπος που γράφω στο blog ότι περίμενε την Μπαρτσελόνα για να πάρει 500€,μπορεί να είχε παίξει και 200€.Πολύ πιθανόν να τα κλαίει όλα σήμερα.Αν όμως του περισσεύουν δε θα το νοιάζει,αλλιώς...
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
1 ΗΜΊΧΡΌΝΟ 2 ΤΕΛΙΚΟ ΕΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑ  ;)
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Ατρόμητος Ατρόμητος - Λεβαδειακός
Σούπερ Λίγκα 1,50 19/10, 16:00 Won
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρ.
Σούπερ Λίγκα 1,65 19/10, 18:15 Won
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Ολυμπιακός Πλατανιάς - Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα 1,25 19/10, 20:30 Won
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): ΟΦΗ ΟΦΗ - Εργοτέλης
Σούπερ Λίγκα 2,05 20/10, 18:15 -
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Παναθηναϊκός Παναθηναϊκός - Πανθρακικός
Σούπερ Λίγκα 1,55 20/10, 20:30                                                                                               πως το βλεπεις? για να δουμε. και ο οφη με 2.05 :)
το καλυτερο πρωταθλημα ειναι πρωτα η ελλαδα και μετα η ιταλια για στοιχημα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
η μονη μαλακια ειναι στο ελληνικο πρωταθλημα οτι ειναι στημενο 1800% υπερ του γαυρου :grin: Αν επαιζε δηλαδη  η διαιτησια στα ισια θα κερδιζε πιο ευκολα ο ΠΑΟΚ και ο καθε ΠΑΟΚ αλλα και ολες οι υπολιπες μεγαλες ομαδες :grin:.. Τωρα εχθες το παιχνιδι του ΠΑΟΚ δεν εδωσε 2 η 3 μαλλων  πεναλντι :grin: γιατι να κλεει καποιος που το εχει παιξει οβερ γιατι ρε διαιτητη λαμογιο του κερατα δεν παιζεις και δεν δινεις οτι βλεπεις μαρκαρισματα σκληρα κτλ χωρις κιντρινες :grin: στον λαζαρ ηταν κοκκινη και πεναλντι που δεν το εδωσε γιατι.. Πραγματικα εχω παθει αναισθησια με τον ΠΑΟΚ αφου και τον νειμαρ να παρει πρωταθλημα δεν παιρνει αλλα γαμω το κερατο μου η ελλαδα δεν θα δει χαιρι ποτε το ποδοσφαιρο ειναι η αντανακλαση της κοινωνιας οποτε ειναι το πιο σαπιο στην ευρωπη και δεν θα αλλαξει αυτο.. Εκτος αν ο μεγιστος ποντιος τιγρης κανει κατι :grin: Τον σιδιροπουλο τους επαιξε 50-50 με τον πανιτωλικο και τον φαγανε στο πι και φι που λενε και κατι φραντσαιζ με παπουτσια και κλειδια που φτιαχνουν.. :grin:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
:grin: :grin: :grin: για να δουμε ρη χρησταρα. :cheesy:
ελλαδα μην την φοβασε απλα  αυτο το 4 στα 4 σε 4 ματς συνεχωμενα με νικες μεσα στην εδρα του  που παει να κανει  ο παναθηναικος με χαλαει λιγακι :grin: απο πλευρας  διαχειρισης οχι παικτικης ικανοτητας αλλα σκεψης στο μυαλο των παικτων του παναθηναικου :grin: Αλλα εδω ειναι ελλαδα :grin: :grin: :grin: Οποτε ταμειο :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: αυτα θα τα σκεφτονταν αγγλια εδω ειναι απλα τα πραγματα οχι περιπλοκα :grin: :grin: :grin:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.537
Like
25.709
Πόντοι
5.006
η μονη μαλακια ειναι στο ελληνικο πρωταθλημα οτι ειναι στημενο 1800% υπερ του γαυρου :grin: Αν επαιζε δηλαδη  η διαιτησια στα ισια θα κερδιζε πιο ευκολα ο ΠΑΟΚ και ο καθε ΠΑΟΚ αλλα και ολες οι υπολιπες μεγαλες ομαδες :grin:.. Τωρα εχθες το παιχνιδι του ΠΑΟΚ δεν εδωσε 2 η 3 μαλλων  πεναλντι :grin: γιατι να κλεει καποιος που το εχει παιξει οβερ γιατι ρε διαιτητη λαμογιο του κερατα δεν παιζεις και δεν δινεις οτι βλεπεις μαρκαρισματα σκληρα κτλ χωρις κιντρινες :grin: στον λαζαρ ηταν κοκκινη και πεναλντι που δεν το εδωσε γιατι.. Πραγματικα εχω παθει αναισθησια με τον ΠΑΟΚ αφου και τον νειμαρ να παρει πρωταθλημα δεν παιρνει αλλα γαμω το κερατο μου η ελλαδα δεν θα δει χαιρι ποτε το ποδοσφαιρο ειναι η αντανακλαση της κοινωνιας οποτε ειναι το πιο σαπιο στην ευρωπη και δεν θα αλλαξει αυτο.. Εκτος αν ο μεγιστος ποντιος τιγρης κανει κατι :grin: Τον σιδιροπουλο τους επαιξε 50-50 με τον πανιτωλικο και τον φαγανε στο πι και φι που λενε και κατι φραντσαιζ με παπουτσια και κλειδια που φτιαχνουν.. :grin:
και αλλεσ φορες στη τουμπα γελενε ολοι με αυτα που σφυριζουν χρηστο μην παιρνεις χτες μεμονομενα.και εγω αντε να πω οτι ευνοειται εχει καλυτερη ομαδα απο ολους ομως.και νομιζω ολοι το ξερουν μεσα τους οτι ο ολυμπιακος εχει καλυτερη ομαδα .
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.537
Like
25.709
Πόντοι
5.006
ελλαδα μην την φοβασε απλα  αυτο το 4 στα 4 σε 4 ματς συνεχωμενα με νικες μεσα στην εδρα του  που παει να κανει  ο παναθηναικος με χαλαει λιγακι :grin: απο πλευρας  διαχειρισης οχι παικτικης ικανοτητας αλλα σκεψης στο μυαλο των παικτων του παναθηναικου :grin: Αλλα εδω ειναι ελλαδα :grin: :grin: :grin: Οποτε ταμειο :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: αυτα θα τα σκεφτονταν αγγλια εδω ειναι απλα τα πραγματα οχι περιπλοκα :grin: :grin: :grin:
αμα περασει ο οφη εννοειται οτι θα πεσει καλυψη γιατι τα λεφτακια ειναι καλα...περιπου 1.5 λαπτοπ απο την τιμη που ειπες χθες :grin: ;)
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
και αλλεσ φορες στη τουμπα γελενε ολοι με αυτα που σφυριζουν χρηστο μην παιρνεις χτες μεμονομενα.και εγω αντε να πω οτι ευνοειται εχει καλυτερη ομαδα απο ολους ομως.και νομιζω ολοι το ξερουν μεσα τους οτι ο ολυμπιακος εχει καλυτερη ομαδα .
αντζελο για μενα ο ολυμπιακος εχει 2 φορες καλυτερη ομαδα μην πω 2,5 φορες καλυτερη ομαδα αλλα μερικα πραγματα δεν θα αλαξουν ποτε.. Η πορτσμουθ πηγε τελικο κυπελου αγγλιας ενω επεσε Β εθνικη τσαμπιονσιπ αγγλιας δεν πηρε τον τελικο εχασε 1-0 απο την αμπραμοβιτς συτι αλλα την αφησαν  να ονειρευτει :grin: Γιαυτο η ελλαδα δεν προκειτε ποτε να παει μπροστα γιατι κυριαρχει ο νομος αυτου που ελεχει την επο και κατα επεκταση ολοκληρο το ποδοσφαιρο :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μπέτις για μένα ξαναδές το  ;)

Τα άλλα δεν τα έχω μελετήσει...
Λοιπόν Μπέτις.....
Όπως και να το δω, η Μπέτις ΠΡΕΠΕΙ να κερδίσει!!!
Και έχει και την ομάδα και τις μονάδες για να κερδίσει, έχει καλύτερη ομάδα!!!!!
Η Έλτσε θα πάει να αμυνθεί, αν τα καταφέρει οκ, αλλά η Μπέτις έχει αποδείξει εντός ότι 1 τεμάχιο το έχει!!!!
Άλλους στόχους η Έλτσε, άλλους η Μπέτις....
Η Έλτσε είναι εντός στόχων έως τώρα, ενώ η Μπέτις όχι και σε συνδιασμό με τα χτεσινά αποτελέσματα, θα μπει να κερδίσει οπωσδήποτε και με οποιονδήποτε τρόπο!!!!

Τώρα όσον αφορά τις αποδόσεις των μπούκηδων και σε συνδιασμό με τις γκανιότες, αν έρθει διπλό θα βάλουν και από την τσέπη τους....τα έχω ξαναπεί, τέτοια λάθη σε αυτά τα πρωταθλήματα δεν κάνουν!!!
Στο Χ δεν έχουν να κερδίσουν τίποτα, αφού και αυτό το έχουν πάει στο θεό....και παρόλα αυτά συνεχίζουν οι παίχτες να το παίζουν αφού η λογική λέει ότι το ματς έχει και Χ και τώρα είναι και σε πιο γαμάτη τιμή!!!!
Όσο το παίζουν οι υπόλοιποι το Χ, τόσο πιο ήρεμος είμαι εγώ που το έχω παίξει 1!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.537
Like
25.709
Πόντοι
5.006
αντζελο για μενα ο ολυμπιακος εχει 2 φορες καλυτερη ομαδα μην πω 2,5 φορες καλυτερη ομαδα αλλα μερικα πραγματα δεν θα αλαξουν ποτε.. Η πορτσμουθ πηγε τελικο κυπελου αγγλιας ενω επεσε Β εθνικη τσαμπιονσιπ αγγλιας δεν πηρε τον τελικο εχασε 1-0 απο την αμπραμοβιτς συτι αλλα την αφησαν  να ονειρευτει :grin: Γιαυτο η ελλαδα δεν προκειτε ποτε να παει μπροστα γιατι κυριαρχει ο νομος αυτου που ελεχει την επο και κατα επεκταση ολοκληρο το ποδοσφαιρο :grin: :grin: :grin:
;) ;) ;)
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
αμα περασει ο οφη εννοειται οτι θα πεσει καλυψη γιατι τα λεφτακια ειναι καλα...περιπου 1.5 λαπτοπ απο την τιμη που ειπες χθες :grin: ;)
ναι μωρε που θα παει ο εργοτελης ειναι κρητη κτλ δεν το θελει ο εργοτελης κτλ κτλ κτλ  :2funny: Ελληνικια σκεψη :grin: :grin: :grin:    Αν ημασταν αγγλοι 2πλο η γκολ-γκολ οβερ κτλ κτλ
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.537
Like
25.709
Πόντοι
5.006

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.567
Like
2.247
Πόντοι
606
α και κατι αλλο :grin: :grin: την προηγουμεη εβδομαδα η μπαρτσελονα των αντερ 20 ΠΑΟΚ :grin: :grin: :grin: εχασε 0-3 απο τον Παναθηναικο εκει περιμενα πραγματικα να  προηγηθει η ομαδα αντερ 20 του ΠΑΟΚ για να βαλω 100 ευρω επομενο γκολ για το 1 ημιχρονο προηγηθηκε ο παναθηναικος οπτε δεν επαιξα και δεν το ανεφερα :grin: εχθες δεν τον επαιξα γιατι περιμενα να δω με τον αστερα τριπολης τι θα κανει μετα την ηττα 0-3 μεσα στην εδρα του απο την παναθα :grin: και εκανε το 6-1 :new_shocked: :grin: μαλλων οι μικροι του ΠΑΟΚ εχουν ενα προβλημα με τα ντερμπι η ο παναθηναικος ειναι τοσο καλη ομαδα που κερδισε μεσα στην μπαρτσελονα-ΠΑΟΚ αντερ 20 :grin: βασικα εδω ο παναθηναικος αντερ 20 :grin:  εχει 2 ματς λιγοτερα μαζι με το χθεσινο 6-1 του ΠΑΟΚ με τον Αστερα τριπολης οποτε σε αυτα τα 2 παιχνιδια θα δουμε τον παναθηναικο πως θα τα παει αλλα και παλι δεν νομιζω να φτασει την επιθετικοτητα του ΠΑΟΚ αντερ 20 και στο ενεργετικο αλλα και στο παθιτικο απο πλευρας γκολ ο ΠΑΟΚ αντερ 20 βγαζει το οβερ ακομα δηλαδη και στο χειροτερο του παιχνιδι μεσα στην εδρα του εβγαινε μπροστα και με κοντρα στην ροη του αγωνα ο παναθηναικος το παστελωνε :grin: Οποτε εχουμε να κανουμε με φυσι επιθετικια ομαδα αφου ακομα και οταν δεν κερδιζει διχνει να ξερει να μην παιζει αμυνα :grin: Αλλα αυτο μπορει και να οφειλοταν στο οτι ο παναθηνακος ειχε και 1 ματς με το χθεσινο 2 ματς λιγοτερα αλλα και απο τον τροπο του παιχνιδιου του επαιξε ετσι οστε  βραχυκυκλωσε την μικρη μπαρτσελονα :grin: Ωστε αυτη να μην μπωρει καν να βαλει 1 γκολ :grin: Εδω τι θελω να πω πως στο επομενο εντος εδρα του ΠΑΟΚ Δειχνωντας αυτα τα στοιχεια η ομαδα του ΠΑΟΚ Αν προηγηθει νωρις θα παιξω επομενο γκολ οβερ για το 1 ημιχρονο  πρωτα ο θεος 100 ευρω :grin: το ιδιο και στον αγωνα της αδελαιδας στην αυστραλια στην εδρα της την μεθεπομενη αγωνιστικη  :grin: :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Έχεις δει το Τορίνο-Ίντερ?
Γύρω στις 2 το πρωί το έπαιξα στο 2,05 και τώρα είναι στο 2,25 και ανεβαίνει παντού!!!!
Μέχρι χτες ήξερα ότι η Τορίνο έχει όλη την βασική της άμυνα στα πιτς.....και 1-2 ακόμα βασικούς παίχτες εκτος!!!
Η Ίντερ άλλαξε ιδιοκτήτη και προφανώς θέλουν να τον εντυπωσιάσουν, έχει 9 νίκες σερί στο Τορίνο, καλύτερη ομάδα, αλλά το διπλό όλο το βράδυ πήρε την ανηφόρα.....
Αν δεν έπαθαν όλοι οι παίχτες της Ιντερ γαστρεντερίτιδα, αυτό που συμβαίνει δεν εξηγείτε!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom