Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,2%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 219 22,7%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    965

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Παμε γερα
ΒΑΛΕΝΘΙΑ,ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ, ΒΑΖΕΛΟΣ,ΜΑΝΤΣΕΤΕΡ ξεροι ασσοι κολομπουκια θα σας τα παρουμε σημερα και εγω και ολοι οι συναγωνιστες
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.577
Like
2.264
Πόντοι
606
παιδια με ολο το θαρος.. ο φιλος μου ο γνωστος μου ο πακετος. Τον ειχε πει ο προποτζης ενας απο τους πολλους προποτζηδες που παιζει :) οταν ο παοκ επαιζε με τα γιαννινα αν θυμαμαι καλα και το εδωσε μονο αποδεκτο για τα πλαιοφ ελλαδος ηταν τεσπα 1,40 ο ασσος του λεει ο προποτζης ειναι αχαστος ο ασσος αν δεν βγει θα στο πληρωσω εγω :grin: Ο γωστος μου ο φιλος ο πακετος το εβαλε 1000 ευρω :grin: ηρθε 2πλο :grin: :grin: φυσικα ο προποτζης δεν τον εδωσε μια γιατι εκανε κατι με την θεληση του ο φιλος μου ο πακετινιο :grin: Ναι αλλα ο πακετινιο ο φιλος μου ελεγε σε εμενα με παρεσιρε αυτος :grin: Του ειπα οχι παρασυρθηκες μονος σου γιατι ο προποτζης σου μπορει να το εβλεπε αυτος να το ηθελε αυτος αλλα δεν ησουν εσυ επαιξες κατι δυνατα (βασικα στα @@ του τα 1000 ευρω :grin: αλλα ενταξει τα εχασε :grin:)που σε ειπε καποιος αλλος και οχι η συνειδηση σου. Στα διαταυτα παιδια εδω ο καθενας εχει τις αντιλιψεις και τις ιδεες του δεν κανουμε ανταγωνισμο μεταξυ μας ολοι μας προσπαθουμε να κερδισουμε ητε γιατι το γουσταρουμε ειτε για οτιδηποτε αλλο παθος λαθος κτλ. Εδω μεσα ολοι μας πρεπει να ειμαστε συμφλιωμενοι δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα. Δεν υπαρχει ανταγωνισμος μεταξυ μας αλλα με τον ιδιο μας τον εαυτο. Δεν πρεπει να αφησουμε τον εγωισμο μας να μας παρασυρει στο να χαλασουμε την διαθεση μας μεταξυ μας. Πρεπει να κανουμε χαβαλε να γελαμε και στην χασουρα του αλλου αν δεν τον παρυγορουμε να μην τον χλευαζουμε τουλαχιστον :) ενταξει απο χαβαλε μπορουμε να το κανουμε στα πλαισια που ομως δεν θα το κανουμε με δολο αλλα με καλοσυνη :) εδω μεσα ειμαστε ενας για ολους και ολοι για εναν φυσικα ολοι για την τσεπη μας :) Αλλα το θεμα μας ειναι οτι αν μπορουμε να δωσουμε και σε καποιον αλλον να παρει κατι απο τις ιδεες μας και που ειναι επικοδομιτικες να το δωσουμε χωρις να τον παρασυρουμε η σκεψη καποιου μεγαλωνει οταν ειναι κοντα με καποιον που ειναι πιο δυνατος σε ιδεες :) Ας προσπαθησουμε ολοι να βοηθαμε τους αλλους και παραληλα βοηθοντας τους αλλους βοηθαμε τον ιδιο μας τον εαυτο και αντιστοιχα :)ΥΓ..πΩς ΤΑ λεω ο μπαγασας :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
θες να το...αναλύσουμε; θα βγεις χαμένος να ξέρεις...

τωρα μας κανεις πλακα? θα μου δικαιολογησεις μετα χριστον προφητεια γιατι παστελωσε με 4 ενω ειχες προγνωσει ασσο? τυπε μην παρασυρεσαι γιατι θα παρεξηγηθεις και θα κλαις στο τελος εγω δεν εχω προβλημα ο,τι θες  :2funny:
 

Επισκέπτης
τωρα μας κανεις πλακα? θα μου δικαιολογησεις μετα χριστον προφητεια γιατι παστελωσε με 4 ενω ειχες προγνωσει ασσο? τυπε μην παρασυρεσαι γιατι θα παρεξηγηθεις και θα κλαις στο τελος εγω δεν εχω προβλημα ο,τι θες  :2funny:

οι επιλογές μου της ημέρας είναι αυτές:

"Και μια και δεν άρχισαν ακόμη τα ματσ, παραθέτω ολόκληρες τις προτάσεις μου για τα ματσ των 17.00:

Επιλογές 11.1.2014:

Φούλαμ-Σάντερλαντ 1 / @ 2,20 / 100€
Παναθηναικός - Πανιώνιος Χ2 / @4,70 / 70€
Γέοβιλ-Μπέρνλι 2 / @ 1,99 / 120€
Γουότφορντ-Ρέντινγκ Χ2 / @2,05 / 100€
Μπλάκπουλ - Μίντλεσμπρο 1 / @3,20 / 50€
Λέιτον Όριεντ-Καρλάιλ 1 / @ 1,65 / 200€
Μπράντφορντ - Μπρίστολ Σίτυ 1 / @ 3 / 50€
Τρανμίρ - Γουόλσολ 1Χ / @ 2,08 / 120€

Καλή επιτυχία σε όλους  Headbaning! "
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
οι επιλογές μου της ημέρας είναι αυτές:

"Και μια και δεν άρχισαν ακόμη τα ματσ, παραθέτω ολόκληρες τις προτάσεις μου για τα ματσ των 17.00:

Επιλογές 11.1.2014:

Φούλαμ-Σάντερλαντ 1 / @ 2,20 / 100€
Παναθηναικός - Πανιώνιος Χ2 / @4,70 / 70€
Γέοβιλ-Μπέρνλι 2 / @ 1,99 / 120€
Γουότφορντ-Ρέντινγκ Χ2 / @2,05 / 100€
Μπλάκπουλ - Μίντλεσμπρο 1 / @3,20 / 50€
Λέιτον Όριεντ-Καρλάιλ 1 / @ 1,65 / 200€
Μπράντφορντ - Μπρίστολ Σίτυ 1 / @ 3 / 50€
Τρανμίρ - Γουόλσολ 1Χ / @ 2,08 / 120€

Καλή επιτυχία σε όλους  Headbaning! "

καλη επιτυχια τυπε  :priest:
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
παιδια με ολο το θαρος.. Στα διαταυτα παιδια εδω ο καθενας εχει τις αντιλιψεις και τις ιδεες του δεν κανουμε ανταγωνισμο μεταξυ μας ολοι μας προσπαθουμε να κερδισουμε ητε γιατι το γουσταρουμε ειτε για οτιδηποτε αλλο παθος λαθος κτλ. Εδω μεσα ολοι μας πρεπει να ειμαστε συμφλιωμενοι δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα. Δεν υπαρχει ανταγωνισμος μεταξυ μας αλλα με τον ιδιο μας τον εαυτο. Δεν πρεπει να αφησουμε τον εγωισμο μας να μας παρασυρει στο να χαλασουμε την διαθεση μας μεταξυ μας. Πρεπει να κανουμε χαβαλε να γελαμε και στην χασουρα του αλλου αν δεν τον παρυγορουμε να μην τον χλευαζουμε τουλαχιστον :) ενταξει απο χαβαλε μπορουμε να το κανουμε στα πλαισια που ομως δεν θα το κανουμε με δολο αλλα με καλοσυνη :) εδω μεσα ειμαστε ενας για ολους και ολοι για εναν φυσικα ολοι για την τσεπη μας )
ΥΓ..πΩς ΤΑ λεω ο μπαγασας :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ειρινη υμιν τα ειπε ολα και συμφωνω 100% με το Χριστο
 

Επισκέπτης
Ειρινη υμιν τα ειπε ολα και συμφωνω 100% με το Χριστο

εννοείτε ότι συμφωνώ με το Χρήστο και εννοείτε ότι τα περισσότερα που λέμε σ αυτό το θρεντ είναι σε επίπεδο καλαμπουριού, εξ άλλου το ίδιο το ποδόσφαιρο ένα παιχνίδι είναι

 

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
μπουρδελιάριδες καλησπερα !!
σήμερα πήγα κουβά απο νωρίς ..δεν μελέτησα καθόλου σημερα και έπαιξα αυτά ωραία που έδωσε ο Αντζελο συν την Μπιλμπάο αλλα πήγα κουβά λόγω του ΟΦΗ.
στα @@ μου για τον κουβά..τουλάχιστον απόλαυσα  6 γκολάκια απο την ομαδάρα μου !
θα ποστάρω αργοότερα για αύριο κάτι σημεια που έχω σταμπάρει!

ΥΓ. +1000 για το γαμάτο ποστ του χρήστου! :rockon:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166

ο ρεντ δεν εχει εμφανιστει και ανησυχω  :S
μηπως εκανε καμια τρελα που χαλασε το παρολι με τον ΟΦΗ  :S

URL]]
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.674
Like
25.875
Πόντοι
5.006
μπουρδελιάριδες καλησπερα !!
σήμερα πήγα κουβά απο νωρίς ..δεν μελέτησα καθόλου σημερα και έπαιξα αυτά ωραία που έδωσε ο Αντζελο συν την Μπιλμπάο αλλα πήγα κουβά λόγω του ΟΦΗ.
στα @@ μου για τον κουβά..τουλάχιστον απόλαυσα  6 γκολάκια απο την ομαδάρα μου !
θα ποστάρω αργοότερα για αύριο κάτι σημεια που έχω σταμπάρει!

ΥΓ. +1000 για το γαμάτο ποστ του χρήστου! :rockon:
:S  :S :S
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.420
Like
69.133
Πόντοι
12.756
Ειναι ενα μουνι που ντιλαρει στο Μπλακ Τζακ που σε λιγο με βλεπω να πηγαινω Λετονια να την βρω ... :zfuck: :zfuck:

Ειμαστε 7 ατομα και παιζουμε οτι να ναι , τα κατοσταρικα πεφτουν βροχη

Απο 20 και τραβαμε χαρτι  :cum:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
κριμα ρε πυροκαυλε,παραλιγο θα καναμε καλη μπαζα


αυριο παλι δεν πειραζει
 

Επισκέπτης
Ειναι ενα μουνι που ντιλαρει στο Μπλακ Τζακ που σε λιγο με βλεπω να πηγαινω Λετονια να την βρω ... :zfuck: :zfuck:

Ειμαστε 7 ατομα και παιζουμε οτι να ναι , τα κατοσταρικα πεφτουν βροχη

βλέπεις και τα πονταρίσματα των άλλων;  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom