Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,2%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 219 22,7%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    965

Επισκέπτης
Βραδινές επιλογές: (μαζί με τον ΠΑΟ που τρέχει)

Βαλενσιέν - Μπαστιά Χ2 / @ 1,88 / 100€
Αθλέτικο - Μπαρτσελόνα 1 / @ 3,25 / 80€
Παναθηναικός - Πανιώνιος Χ2 / @4,70 / 70€


τα σέβη μου  :cool2:
 

Επισκέπτης
Εγω πως καταφερα σημερα και επαιξα σκορερ ιμπρα   :headbang:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα απο πυρόκαυλο. Για σήμερα σας έχω μια εξάδα μούρλια που άμα κάτσει θα  :cum: τα μπούκια.

λοιπόν

χαλ-τσέλσι ημ/τελ χ/2
καρντιφ-γουεστ χαμ ημ/τελ χ/1
τοτεναμ-κρισταλ παλας ημ/τελ χ/1
οφη-βέροια 2-0 ακριβές σκορ
παο- πανιώνιος 2-1 ακριβές σκορ
ατλέτικο-μπαρτσα 1-2 ακριβές σκορ

σε σύστημα φυσικά  2-3 με πολλ/στες 0,5 στα διπλά και 0,4 στα τριπλά. Κόστος συστήματος 15,5 ευρώ. Αν πιάσουμε δυάδα τα λεφτά μας περίπου πίσω, σε τριάδα περίπου 60-80 ευρώ, σε τετράδα, σε τετράδα γύρω στα 250, σε 5αδα γύρω στα 900 και στη 6άδα, 2500 χιλιαρικάκια.

εύχομαι καλή τύχη σε όσους με ακολουθήσουν

μετά τιμής..

Ο ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ ;) :sunglasses:

καλά πας τύπε, έχεις ήδη δυάδα και τρέχουν 2  :rockon:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.150
Κριτικές
31
Like
12.794
Πόντοι
5.097
παταω το μπανερακι της στοιχημαν και μου βγαζει αυτο  :huh:





Απαγόρευση πρόσβασης

Η πρόσβαση στον συγκεκριμένο ιστότοπο έχει απαγορευθεί δυνάμει της υπ’ αριθμόν 65/8/24.07.2013 Απόφασης της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), διότι έχει συμπεριληφθεί σε κατάλογο (black list) της εν λόγω Αρχής που αφορά σε ιστότοπους που λειτουργούν χωρίς την απαιτούμενη με βάση την Ελληνική νομοθεσία άδεια.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε τη σχετική ιστοσελίδα της Ε.Ε.Ε.Π. στη διεύθυνση
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.674
Like
25.875
Πόντοι
5.006
παταω το μπανερακι της στοιχημαν και μου βγαζει αυτο  :huh:





Απαγόρευση πρόσβασης

Η πρόσβαση στον συγκεκριμένο ιστότοπο έχει απαγορευθεί δυνάμει της υπ’ αριθμόν 65/8/24.07.2013 Απόφασης της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), διότι έχει συμπεριληφθεί σε κατάλογο (black list) της εν λόγω Αρχής που αφορά σε ιστότοπους που λειτουργούν χωρίς την απαιτούμενη με βάση την Ελληνική νομοθεσία άδεια.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε τη σχετική ιστοσελίδα της Ε.Ε.Ε.Π. στη διεύθυνση
σιγουρα? Αφου τωρα μπηκα στη στοιχιμαν... :think:
 

Επισκέπτης
Να υποθέσω οτι το ναι απαντα στη ερωτηση γισ το αν παιζεις με μαθηματκο μοντελο
Σωστα;

όχι στη διασπορά αναφέρεται το ναι

όταν λες μαθηματικό μοντέλο, εξαρτάται τι εννοείς

χρησιμοποιώ μαθηματικά για άλλους τρόπους παιχνιδιού (παίζω με πάνω από 7-8 τελείως διαφορετικούς μεταξύ τους τρόπους, μερικοί εκ των οποίων είναι πλήρως μαθηματικοποιημένοι) για τα συγκεκριμένα σημεία όμως, όχι δε χρησιμοποιώ μαθηματικά, παρά μόνο απλή πρόβλεψη
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
παταω το μπανερακι της στοιχημαν και μου βγαζει αυτο  :huh:





Απαγόρευση πρόσβασης

Η πρόσβαση στον συγκεκριμένο ιστότοπο έχει απαγορευθεί δυνάμει της υπ’ αριθμόν 65/8/24.07.2013 Απόφασης της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), διότι έχει συμπεριληφθεί σε κατάλογο (black list) της εν λόγω Αρχής που αφορά σε ιστότοπους που λειτουργούν χωρίς την απαιτούμενη με βάση την Ελληνική νομοθεσία άδεια.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε τη σχετική ιστοσελίδα της Ε.Ε.Ε.Π. στη διεύθυνση

προσπαθεί να μπει στο .com. Γκουγκλάρισέ το να σε πάει στο .gr
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
παταω το μπανερακι της στοιχημαν και μου βγαζει αυτο  :huh:

Απαγόρευση πρόσβασης
Η πρόσβαση στον συγκεκριμένο ιστότοπο έχει απαγορευθεί δυνάμει της υπ’ αριθμόν 65/8/24.07.2013 Απόφασης της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), διότι έχει συμπεριληφθεί σε κατάλογο (black list) της εν λόγω Αρχής που αφορά σε ιστότοπους που λειτουργούν χωρίς την απαιτούμενη με βάση την Ελληνική νομοθεσία άδεια.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε τη σχετική ιστοσελίδα της Ε.Ε.Ε.Π. στη διεύθυνση

To stoiximan.gr ειναι οκ και νομιμο  ειμαι μεσα τωρα
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
ΒΑΖΕΛΟΣ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ  
να νικησουν και βλεπω το βραδι που θα βγω εξω να αφηνω κανενα 50αρι tip  
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.420
Like
69.133
Πόντοι
12.756
Φούλαμ-Σάντερλαντ 1 / @2,20
Παναθηναικός-Πανιώνιος Χ2 / @4,70

Παίξτε τα να πάρετε καμιά δραχμή μάγκες  :grin:

(εκτός από τον Lion και ο Nipple που δεν θα τα παίξουν και θα παρακαλάνε να σπάσουν και τα δύο για να μου την λένε το βράδυ)  :grin:

Κατι εχει καταλαβει λαθος , δεν με νοιαζει αν χασεις , βασικα μακαρι να κερδισεις , δεν παιρνεις απο τα δικα μου λεφτα , πρεπει να καταλαβατε και εσυ οπως και οι αλλοι οτι δεν παιζουμε τζοκερ ουτε λοττο για να πιασουμε και οι 2 και να μοιραστουμε τα κερδη ...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.577
Like
2.264
Πόντοι
606
Ισοπαλία @ 3.10
Ισοπαλία @ 3.25
Ισοπαλία @ 3.10
Ισοπαλία @ 3.10
4 Επιλογές: 1,1  @ €1 11/01/2014 18:05:40 1,10 0,00
Επιβεβαιωση Στοιχηματος  - TB4605456822I  - Iντερνετ   Ώρα στοιχήματος:  11/01/2014 18:05:40 Εκτύπωση
Επιλογές
Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα
1 Ισοπαλία Ρεν v Νις
(Τελικό Αποτέλεσμα) 11/01/2014 Κανένα 3.10 Ανοικτό
2 Ισοπαλία Πονφεραντίνα v Λας Πάλμας
(Τελικό Αποτέλεσμα) 11/01/2014 Κανένα 3.25 Ανοικτό
3 Ισοπαλία Μπορντό v Τουλούζ
(Τελικό Αποτέλεσμα) 11/01/2014 Κανένα 3.10 Ανοικτό
4 Ισοπαλία Μπολόνια v Λάτσιο
(Τελικό Αποτέλεσμα) 11/01/2014 Κανένα 3.10 Ανοικτό
Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ Στοιχημάτων Στήλες Σύνολο Επιστρέφει Κέρδη
4 Επιλογές 1 1,1 1,10 106,50
Συνολικό στοίχημα: 1,10  καλησπερα.  Τα παιχνιδια ειναι βαση οχι μαθηματικου μοντελου αλλα πατιτουρα αντιγραφη απο το σαιτ της matchmoney δηλαδη απο τα φορτωμενα τις betfair θα το εβαζα συστημα που κανει 2,20 ευρω αλλα λεω με 1,10 καρφωτα δεν θα αγχωθω :) Οποιος θελει να τα παιξει στον οπαπ το συστημα 3-4 κανει 1,50 ευρω :) στο ιντερνετ ξερετε οι πιο πολλοι :) :tired:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Κατι εχει καταλαβει λαθος , δεν με νοιαζει αν χασεις , βασικα μακαρι να κερδισεις , δεν παιρνεις απο τα δικα μου λεφτα , πρεπει να καταλαβατε και εσυ οπως και οι αλλοι οτι δεν παιζουμε τζοκερ ουτε λοττο για να πιασουμε και οι 2 και να μοιραστουμε τα κερδη ...

αυτο ακριβως. αυτο ειναι το ωραιο του στοιχηματος. δεν υπαρχουν συγκρουομενα συμφεροντα, ενωνει ακομα και οπαδους εχθρικων ομαδων. μη χαλατε το κλιμα με ανυποστατα πραγματα. το θρεντ του στοιχηματος ειναι το ωραιοτερο θρεντ στο σαιτ απο πλευρας ομοψυχιας.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
στο Γιουνάιτεντ - Σουόνσι περίπου στο 40' έβγαλε κατοχή 33-67 υπέρ Σουόνσι. Αφού γαμιέται που γαμιέται, δεν τρώει κι ένα γκολ μπας κι έρθει γκολ-γκολ.
 

Επισκέπτης
Κατι εχει καταλαβει λαθος , δεν με νοιαζει αν χασεις , βασικα μακαρι να κερδισεις , δεν παιρνεις απο τα δικα μου λεφτα , πρεπει να καταλαβατε και εσυ οπως και οι αλλοι οτι δεν παιζουμε τζοκερ ουτε λοττο για να πιασουμε και οι 2 και να μοιραστουμε τα κερδη ...

εντάξει ρε τύπε, καλαμπούρι κάνουμε
 

Επισκέπτης
στο Γιουνάιτεντ - Σουόνσι περίπου στο 40' έβγαλε κατοχή 33-67 υπέρ Σουόνσι. Αφού γαμιέται που γαμιέται, δεν τρώει κι ένα γκολ μπας κι έρθει γκολ-γκολ.

Κι όμως φίλε, δεν έχεις άδικο

το 7,50 που δίνει αυτή τη στιγμή στη Σουόνσι παραείναι πολύ

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom