Νέα

Στενές ή «πηγάδια»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bigshak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Τοσα χρονια στην πιατσα αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι απλα το μουνι πρεπει να ταιριαζει με τον πούτσο σου. Δεν εχει να κανει αν ειναι στενο ή φαρδυ απλα να δενει σαν γαντι. Βεβαια αν ειναι ζεστο και υγρο λεει πολλα επειδη καμια γυναικα δε μπορει να υποκριθεί κατι τετοιο.
 

freethenipple

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2021
Μηνύματα
57
Like
62
Πόντοι
0
Πιστεύω ότι καταλάβατε το ερώτημα :grin:.. Παρόλα αυτά για παν ενδεχόμενο ας το διατυπώσω ποιο σωστά ..
Όταν γαματε μια γυναίκα (είτε είναι επαγγελματίας είτε όχι ) σας αρέσει όταν το μουνι της είναι στενό η «πηγάδι» ?
Προσωπικά εγώ θεωρώ οτι η απάντηση ειναι 50-50.. Εσείς τι γνώμη έχετε? η ποιο σωστά τι προτιμάτε ?:hi:
Το θέμα είναι να γίνουν ΜΟΥΣΚΕΜΑ
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
188
Like
230
Πόντοι
21
Υπάρχει κάποιες επιλογες σε μασατσιδικο η βίζιτα με κόλο πιγαδι; Όποιος ξέρει ας γράψει κάποιες επιλογές. Ενδιαφέρομαι για ξεσκισμενες και να είναι εμφανισιακά μέτριες και πάνω.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.714
Like
6.605
Πόντοι
1.056
επειδη τον εχω μικρομεσαιο, εννοειται στενο μουνι.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Σίγουρα όχι πηγάδι.Ουτε όμως και πολύ στενό.
Θυμάμαι τα είχα με μια γκόμενα που παραλίγο να χάσω το καυλι μου.Δεν έμπαινε με τίποτα,έβαλα ένα τόνο λάδια και προσπάθησα να μπω με πίεση,μέχρι που ένιωσα οξύ πόνο στη βάση του πούτσου.Εκει χέστηκα απάνω μου, ότι αυτό ήταν τον πήραμε στο χέρι.
Πάλι με γκομενα,οπότε την πηδαγα,σκεφτόμουν διάφορα για να φτιάχνομαι,γιατί ήταν υπερπηγαδο,μουνι πλατεία Ομονοίας και κωλος που σχετικά έμπαινα εύκολα.
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
183
Πόντοι
1
Όταν πήγαινα για σεξοτουρισμό καύλωνα με στενές πουτάνες ειδικά ασιάτισσες ενώ με πηγαδοπουτάνες ξενέρωνα, σαν να γαμούσα αέρα.
Γκόμενα πηγαδομούνα δεν γάμησα ποτέ, δεν έτυχε. Η πιο δουλεμένη γκόμενα που είχα είχε πάει με 3 ανδρες.
Τώρα να σας πω φάση που πήγα να κλάψω, η κοπέλα πολύ στενή είχε μια σχέση πριν από μένα το τι τράβηξα για να γαμήσω δεν περιγράφεται. Ύστερα από 2 εβδομάδες άνοιξε και στο δίμηνο πάνω μου έδωσε και κώλο. Αλλά μιλάμε δεν άνοιγε το κορίτσι και μου δημιουργησε ψυχολογικο.
Οπότε για να απαντησω στην ερωτηση του συναγωνιστη εγώ προτιμώ 50-50. Δηλαδή ένα καλό μουνί σφιχτούτσικο όμως.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Θεωρώ πως η σωστή απάντηση είναι: νορμαλ! Επίσης δεν έχω πει για κάποια ότι έχει πηγάδι, πιο πολύ έχω ενοχληθεί από το ΠΟΛΥ τζελ ή από κακα στησίματα
Τώρα αν ντε και καλά πρέπει ν απαντήσω στο "στενή ή πηγάδι" τότε επιλέγω το πηγάδι για να γαμάω σαν σάτυρος χωρίς μα και μου!
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Το στενό έχει άλλη αίσθηση όπως και να το κανείς !!
Να τον βάζεις μέσα και να νοιωθεις ότι είναι σαν το καλαμάκι επειδή η άλλη το έχει σαν βαρέλι ποιο είναι το νόημα !!
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Οι στενες ειναι καλες αν τον εχεις μικρο. Εμενα η δικια μου που ναι στενη δεν μου στηνεται καλα γιατι ποναει (τον εχω κανονικο εν τω μεταξυ).
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
10
Like
1.347
Πόντοι
506
μετριο χωρις ζαχαρι.
Γαλα ουτε να το σκεφτομαι
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.624
Πόντοι
2.596
Οι στενες ειναι καλες αν τον εχεις μικρο. Εμενα η δικια μου που ναι στενη δεν μου στηνεται καλα γιατι ποναει (τον εχω κανονικο εν τω μεταξυ).
Σε ότι στάση παίζεται έχει πόνο;Σε σφυροκόπημα δικαιολογημένο πάντως...
 

GeorgeKoukou1

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
65
Like
2.599
Πόντοι
7.110
Το μέγεθος του πέους έχει να κάνει και με τη προτίμηση στενή η πηγάδι κατά τη γνώμη μου .

Ένα τον έχεις μέτριο προς μεγάλο θες λίγο ένα υγρό λακο...αλλιώς θα υποφέρεις και εσύ και αυτή
Αν είσαι μέτριος προς μικρός το στενό θα ευχαριστήσει και τους δύο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Σε ότι στάση παίζεται έχει πόνο;Σε σφυροκόπημα δικαιολογημένο πάντως...
Αν ειμαι απο πανω και της σηκωσω τα ποδια ψηλα, η στα 4 αν της ζητησω να μου στηθει καλα.. ποναει και μου ζητα να αλλαξουμε σταση. Καποιες φορες στις αρχες που επιασα πατο θυμαμαι εσκουξε πολυ. Γενικα δεν σφυροκοπαω ουτε τον εχω μεγαλο, οποτε νομιζω ειναι σχετικο το αν γουσταρουμε στενες η οχι. Αν μπορουσα να γαμαω στενη τερμα σε οτι σταση θελω, τοτε αυτο θα επελεγα, αλλα αν ειναι να γαμαω στα 4 και να καμπουριαζει μην την πονεσω ποιο το νοημα.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.771
Κριτικές
35
Like
5.082
Πόντοι
5.595
Το μέγεθος του πέους έχει να κάνει και με τη προτίμηση στενή η πηγάδι κατά τη γνώμη μου .

Ένα τον έχεις μέτριο προς μεγάλο θες λίγο ένα υγρό λακο...αλλιώς θα υποφέρεις και εσύ και αυτή
Αν είσαι μέτριος προς μικρός το στενό θα ευχαριστήσει και τους δύο.
Ακριβώς. Είσαι στο "ζουμί" του θέματος. Η απάντηση έχει να κάνει με το μέγεθος του πέους. Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...Η δική μου προτίμηση αφορά τα υγροποιημένα μουνιά με φουλ προκαταρκτικά για να είναι η γυναίκα φουλ υγρή και έτοιμη για διείσδυση! Ένας υγροποιημένος κόλπος μπορεί να δεχτεί ακόμη και μεγάλα εργαλεία...
 

mrBonjo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2021
Μηνύματα
7
Like
22
Πόντοι
0
Δεν υπαρχει θεμα νομιζω η στενο η ασε καλύτερα.Πηγαδια μονο τα 3-5 για σκι, για ξεσκι στενο
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
824
Like
2.757
Πόντοι
446
Στενές να αισθάνεσαι τα τοιχώματα του κόλπου και τις συσπάσεις... άμα είναι μουνι για φυστινγκ...ας τό κάνει με σωλήνα ? είναι της μόδας και τα παιδιά του σωλήνα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom