Νέα

Στενές ή «πηγάδια»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bigshak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Πιστεύω ότι καταλάβατε το ερώτημα :grin:.. Παρόλα αυτά για παν ενδεχόμενο ας το διατυπώσω ποιο σωστά ..
Όταν γαματε μια γυναίκα (είτε είναι επαγγελματίας είτε όχι ) σας αρέσει όταν το μουνι της είναι στενό η «πηγάδι» ?
Προσωπικά εγώ θεωρώ οτι η απάντηση ειναι 50-50.. Εσείς τι γνώμη έχετε? η ποιο σωστά τι προτιμάτε ?:hi:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Πιστεύω ότι καταλάβατε το ερώτημα :grin:.. Παρόλα αυτά για παν ενδεχόμενο ας το διατυπώσω ποιο σωστά ..
Όταν γαματε μια γυναίκα (είτε είναι επαγγελματίας είτε όχι ) σας αρέσει όταν το μουνι της είναι στενό η «πηγάδι» ?
Προσωπικά εγώ θεωρώ οτι η απάντηση ειναι 50-50.. Εσείς τι γνώμη έχετε? η ποιο σωστά τι προτιμάτε ?:hi:
Όχι ρε.... στενό!!!

Βέβαια έχω ακούσει και κάποιους που το θέλουν "δουλεμένο"... εγώ είμαι εργασιομανής οπότε δεν με χαλάει να το δουλέψω εξαρχής :)
 
OP
OP
B

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
Αφού έθεσα την ερώτηση ανοίγοντας το εν λόγω νήμα ας γράψω και εγώ την γνώμη μου μου : Καταρχας για τα «πηγάδια» δεν χρειάζεται φαντάζομαι να σχολιάσουμε κάτι .. Απλά μπαίνεις και βγαίνεις κλπ κλπ :grin: :rockon:
Όσον αφορά τις στενές το θετικό είναι οτι το νιώθεις ( οκ μπορεί να είναι σπαστικό αν δυσκολευεσε να μπεις καμία φορά όπως επίσης μπορεί να είναι σπαστικό όταν σου λέει η γυναίκα σιγά σιγά αλλά γενικά δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα )
Προσωπικά μου αρέσουν οι μεγάλες ταχύτητες αλλά μπορώ και σε ποιο χαμηλές .. Εσείς τι γνώμη έχετε ?:hi:
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.507
Like
5.408
Πόντοι
1.056
Ρε τυπε , με τα πηγαδια + καποτα δε νιωθεις τιποτα. Εκτος κι αν αντιλαμβανομαστε διαφορετικα την εννοια του πηγαδιου. Αποκλειστικα στενές. Δεν γαμαμε για να ικανοποιηθουν οι γυναικες, γαμαμε για να ικανοποιηθουμε εμεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hyena

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.620
Like
46.491
Πόντοι
6.256
Εγώ θα έλεγα τα νορμάλ μουνια
 
OP
OP
B

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.092
Κριτικές
50
Like
7.921
Πόντοι
8.236
μου αρεσουν τα phat pussys.....

δες στο 7:38

Ότι και να σου αρέσει το θέμα είναι πως όταν γαμας τα πράγματα είναι απλά : η μπαίνεις με άνεση η συναντάς κάποια μικρή η μεγάλη αντίσταση .
Αυτο είναι πάνω κάτω το νόημα του νήματος .. Και το τι αρεσει στον καθένα :hi: :wink:
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
63
Like
7.568
Πόντοι
4.766
Όποιος δεν τον έχει βάλει σε μαύρες δεν έχει νιώσει τι θα πει νιμου πηγάδι όσο και να τον έχεις.... μάλλον και το χέρι σου μπορείς να βάλεις εκεί μέσα :tooth:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
:confused: :confused: :confused: :confused: πολυ κριντζ αυτα τα θρεντς
 

liambouras

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
81
Like
81
Πόντοι
0
Ρε τυπε , με τα πηγαδια + καποτα δε νιωθεις τιποτα. Εκτος κι αν αντιλαμβανομαστε διαφορετικα την εννοια του πηγαδιου. Αποκλειστικα στενές. Δεν γαμαμε για να ικανοποιηθουν οι γυναικες, γαμαμε για να ικανοποιηθουμε εμεις.
Αλλιως θα μας πληρωναν.
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
350
Like
873
Πόντοι
81
Το ιδανικό είναι στην κίνηση προς τα έξω να δημιουργείται υποπίεση....όπως ένα πιστόνι στο κατεβασμα δημιουργεί υποπίεση και τράβα το καύσιμο στον κύλινδρο.....στενό και βεντουζωτό λοιπον
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Στενή όσο να ναι κακά τα ψέματα νιώθεις ποιο άντρας άμα ακούς και κραυγουλες άμα μπαίνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom