Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.522
Κριτικές
1
Like
31.286
Πόντοι
8.006

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
καλησπέρα σε όλους

Πως μπορεί να κλείσει μια συνεδρία με την αξιαγάπητη (σύμφωνα με τις περισσότερες κριτικές) ΒΙΚΥ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ ?
Παίρνεις τηλέφωνο ή στέλνεις μήνυμα
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
Θα συμφωνήσω κι εγώ απόλυτα με τα παραπάνω γραφόμενα. Θα τονίσω όμως ότι το σώμα, ιδίως το κάτω ήμισυ, δεν παλεύεται, όση ανοχή κι αν επιδείξεις.

Φίλε, δεν ξέρω αν είσαι μικρός, γιατί κι εγώ μικρός έλεγα τα ίδια! Όλα όμως είναι εγκεφαλικά! Αν αφεθείς στον ερωτισμό της Στεφανίας, τύφλα να έχουν τα μοντέλα μετά! Τι να κάνω το μοντέλο αν είναι κομοδίνο!
Θα συμφωνήσω βέβαια ότι το τέλειο είναι μοντέλο και τούρμπο. Αν βρεις κάτι τέτοιο σε νορμάλ τιμή όμως στείλτο και από δω σε παρακαλώ!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.665
Πόντοι
491
Φίλε, δεν ξέρω αν είσαι μικρός, γιατί κι εγώ μικρός έλεγα τα ίδια! Όλα όμως είναι εγκεφαλικά! Αν αφεθείς στον ερωτισμό της Στεφανίας, τύφλα να έχουν τα μοντέλα μετά! Τι να κάνω το μοντέλο αν είναι κομοδίνο!
Θα συμφωνήσω βέβαια ότι το τέλειο είναι μοντέλο και τούρμπο. Αν βρεις κάτι τέτοιο σε νορμάλ τιμή όμως στείλτο και από δω σε παρακαλώ!
Εξαιρετικό το μασάζ, η καθαριότητα, ο χώρος, οι υπηρεσίες, ακόμη και το "κάτω ήμισυ" της κοπέλας... ο αισθησιασμός στην αφή και στη διάθεση, είναι αυτά που απογειώνουν... όχι εάν έχει η κοπέλα δύο κιλά λιγότερα...
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
7
Like
110
Πόντοι
1
Εξαιρετικό το μασάζ, η καθαριότητα, ο χώρος, οι υπηρεσίες, ακόμη και το "κάτω ήμισυ" της κοπέλας... ο αισθησιασμός στην αφή και στη διάθεση, είναι αυτά που απογειώνουν... όχι εάν έχει η κοπέλα δύο κιλά λιγότερα... Καλημέρα. Όπως είδες δεν διαφώνησα ούτε στο μασάζ, ούτε στην καθαριότητα-αισθησθασμό κλπ. Έγραψα για να ενημερώσω, γιατί αυτός είναι και ένας από τους σκοπούς αυτού του site, τους υπόλοιπους υποψήφιους επισκέπτες της Βίκυς, ώστε να γνωρίζουν τι να περιμένουν. Δεν έχω κανένα λόγο ή σκοπό να γράψω κάτι μη αντικειμενικό.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
Φίλε, δεν ξέρω αν είσαι μικρός, γιατί κι εγώ μικρός έλεγα τα ίδια! Όλα όμως είναι εγκεφαλικά! Αν αφεθείς στον ερωτισμό της Στεφανίας, τύφλα να έχουν τα μοντέλα μετά! Τι να κάνω το μοντέλο αν είναι κομοδίνο!
Θα συμφωνήσω βέβαια ότι το τέλειο είναι μοντέλο και τούρμπο. Αν βρεις κάτι τέτοιο σε νορμάλ τιμή όμως στείλτο και από δω σε παρακαλώ!
καλημερα να αγιασει το στόμα σου γλυκέ μου! ευχαριστω καταρχάς που λες κάτι τόσο μα τόσο αληθινό!
Από ότι φαίνεται κάποιος δεν εκτιμα τίποτα ούτε καν την καλή μου συμπεριφορά..παρόλο που δεν είναι νέος η στυλ Σάκη Ρουβά η Μπραντ Πιτ η οποιαδήποτε άλλο χοτ όνομα, ώστε ν θεωρήσει τον εαυτο του αψεγάδιαστο..
Δεν ασχολούμαι απλά είναι εντυπωσιακό που το συνεχίζει κιόλας χωρίς ν υπάρχει λόγος..
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Καλημέρα Στεφανία. Το πρόβλημα πάντα ξεκινάει από το τι έχει ο άλλος στο μυαλό του.
Άλλοι ψάχνουν μοντέλα, άλλοι ψάχνουν τρελό σεξ και να κρεμιούνται από πολυέλεους.
Το Θέμα είναι τι προσφέρει η κάθε κοπέλα.
Εσύ προσφέρεις μια μοναδική συνολική εμπειρία που ξεπερνάει τα όρια της ατέλειας του σώματος.
Εγώ όποτε έρχομαι φεύγω ανανεωμένος και πίστεψέ με αυτό μετράει και η ενέργεια που δίνεις.
να είσαι καλά!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
Καλημέρα Στεφανία. Το πρόβλημα πάντα ξεκινάει από το τι έχει ο άλλος στο μυαλό του.
Άλλοι ψάχνουν μοντέλα, άλλοι ψάχνουν τρελό σεξ και να κρεμιούνται από πολυέλεους.
Το Θέμα είναι τι προσφέρει η κάθε κοπέλα.
Εσύ προσφέρεις μια μοναδική συνολική εμπειρία που ξεπερνάει τα όρια της ατέλειας του σώματος.
Εγώ όποτε έρχομαι φεύγω ανανεωμένος και πίστεψέ με αυτό μετράει και η ενέργεια που δίνεις.
να είσαι καλά!
καλημερα μάτια μου!
Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα δίκιο έχεις!
Προσφορά-ζητηση-διαφανεια.
Δεν πίεσα ποτέ κανέναν για τίποτα ούτε κ προωθώ κάτι απ' όσα προσφέρω πέρα απ'το μασάζ που είναι εγγυημένο.
Εν λευκώ πανυα η προέκταση της συνεδρίας..
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
Εξαιρετικό το μασάζ, η καθαριότητα, ο χώρος, οι υπηρεσίες, ακόμη και το "κάτω ήμισυ" της κοπέλας... ο αισθησιασμός στην αφή και στη διάθεση, είναι αυτά που απογειώνουν... όχι εάν έχει η κοπέλα δύο κιλά λιγότερα...
μια όμορφη καλημερα γλυκέ μου!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.620
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Καλημέρα Στεφανία. Το πρόβλημα πάντα ξεκινάει από το τι έχει ο άλλος στο μυαλό του.
Άλλοι ψάχνουν μοντέλα, άλλοι ψάχνουν τρελό σεξ και να κρεμιούνται από πολυέλεους.
Το Θέμα είναι τι προσφέρει η κάθε κοπέλα.
Εσύ προσφέρεις μια μοναδική συνολική εμπειρία που ξεπερνάει τα όρια της ατέλειας του σώματος.
Εγώ όποτε έρχομαι φεύγω ανανεωμένος και πίστεψέ με αυτό μετράει και η ενέργεια που δίνεις.
να είσαι καλά!


Προφανώς υπάρχουν διάφοροι εδώ μέσα που δεν έχουν καμία σχέση με το χώρο του μασάζ και δε μπορούν να καταλάβουν την αξία του 1ου προγράμματος ακόμα και αν δεν προχωρήσει στο 2ο.

Εντάξει, το μπου είναι μαγικό έτσι κι αλλιώς.  :hi:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.016
Προφανώς υπάρχουν διάφοροι εδώ μέσα που δεν έχουν καμία σχέση με το χώρο του μασάζ και δε μπορούν να καταλάβουν την αξία του 1ου προγράμματος ακόμα και αν δεν προχωρήσει στο 2ο.

Εντάξει, το μπου είναι μαγικό έτσι κι αλλιώς.  :hi:
χαίρομαι ιδιαίτερα που διαβάζω αυτό απ' κάποιον που δεν με έχει συναντήσει ακόμη αλλά αντιλαμβάνεται πλήρως τον ιερό σκοπό που έχω επιλέξει το μασάζ κ τον αισθησιασμο που απορρέει μέσα απ' ένα ωραίο άγγιγμα..κάτι σαν δίαυλος μιας ισορροπημένης συνάντησης!
 

Papi6969

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι ένα ερωτικο μασάζ χωρίς απαραίτητα την ολοκλήρωση μπορεί να είναι ιδιαίτερο και να σου δίνει ικανοποίηση μεγαλύτερη από μια μέτρια συνεύρεση της μισής ώρας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.620
Like
21.564
Πόντοι
5.506
χαίρομαι ιδιαίτερα που διαβάζω αυτό απ' κάποιον που δεν με έχει συναντήσει ακόμη αλλά αντιλαμβάνεται πλήρως τον ιερό σκοπό που έχω επιλέξει το μασάζ κ τον αισθησιασμο που απορρέει μέσα απ' ένα ωραίο άγγιγμα..κάτι σαν δίαυλος μιας ισορροπημένης συνάντησης!


Αγαπητή μου, αν και δεν έχω προσωπική άποψη για τη δική σου επίδοση, σα λάτρης του μασάζ μπορώ απλά να επιβεβαιώσω οτι αυτό καθεαυτό μπορεί να είναι πιο διεγερτικό και ανακουφιστικό ακόμα και από την ίδια την ερωτική πράξη. Έτσι κι αλλιώς οι αισθήσεις περνάνε ΚΑΙ μέσα από το μυαλό μας.  :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Αγαπητή μου, αν και δεν έχω προσωπική άποψη για τη δική σου επίδοση, σα λάτρης του μασάζ μπορώ απλά να επιβεβαιώσω οτι αυτό καθεαυτό μπορεί να είναι πιο διεγερτικό και ανακουφιστικό ακόμα και από την ίδια την ερωτική πράξη. Έτσι κι αλλιώς οι αισθήσεις περνάνε ΚΑΙ μέσα από το μυαλό μας.  :hi:


Σωστος :hi:
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0
Όταν είσαι μικρός (στην ηλικία εννοώ), στο sex, πρώτα αισθάνεσαι τα πάντα με το κάτω κεφάλι και μετά με το πάνω. Μεγαλώνοντας σιγά – σιγά αυτά αντιστρέφονται…  !!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
καλησπέρα σε όλους

Πως μπορεί να κλείσει μια συνεδρία με την αξιαγάπητη (σύμφωνα με τις περισσότερες κριτικές) ΒΙΚΥ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ ?

Τι εννοείς με το "να κλείσει μια συνεδρία"?
Πρέπει να το διευκρινήσεις: θελεις να ορίσεις ραντεβού ή το πως ολοκληρώνετε το μασάζ?
 

PANAGIOTIS!

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2019
Μηνύματα
63
Like
95
Πόντοι
0
Η Συνεδρία (για μένα τουλάχιστον) έχει αρχή, μέση και τέλος….


Τώρα αν αυτό το τέλος είναι και ‘’ευτυχές’’ ακόμη καλύτερα ….!


Στεφανία εσύ τι λες ???
 

kinola

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Υπαρχει καποιος σοβαρος λογος που πρεπει να μαθουμε αν ειναι νεος ή στυλ Σακη Ρουβα ή χοτ ονομα για να εχει το δικαιωμα καποιος να εκφρασει την αποψη του? Δηλαδη αν τη βρισκει η οχι με το κατω μερος μιας κοπελας?
Σα να διαλεγεις παγωτο και ο διπλα σου να σε κοιταει περιεργα που παιρνεις σοκολατα ενω εκεινος  βανιλια ξερω γω . Επισης τα καλα λογια καλο ειναι να τα ακουμε απο αλλους οχι απο το στομα μας .
 

nickiegr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2006
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
392
Πόντοι
301
Γλυκιά Στεφάνια ο ερωτισμός που εμπνέεις,το περιβάλλον,το υπέροχο μασάζ που προσφέρεις είναι υπεραρκετά ακόμα και από  μια σεξουαλικη επαφή μαζί σου.Συνεχισε να προσφέρεις όλα αυτά τα ωραία και να μας αναζωογονείς κάθε φορά και καλύτερα!!Φιλία πολλά ομορφιά μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom