Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.852
Καλημέρα σε όλους! Προφανώς το μέλος audi21 κάπου έχει μπέρδευτει. Τον ρώτησα με πμ ποιο είναι ακριβώς τ θέμα του κ πραγματικά δεν βλέπω να υπάρχει καμία απολύτως παρέκκλιση από τα προγράμματα κ την αντίστοιχια τιμών που πάντα είχα από όταν δημιούργησα μασάζ κ συγκεκριμένες υπηρεσίες.
Οπότε άσκοπη φλυαρία κ μικροπρεπεια χωρίς λόγο από την πλευρά του.
Υ. Γ
από την στιγμή που επέλεξα να συντηρώ ένα ομολογουμένως πολυτελή χώρο σταμάτησα να πηγαίνω κατοικον η σε χοτελ. Προτιμώ την ηρεμία κ την ομορφιά του χώρου μου. Δεν είπα ποτέ γι την εξοικονόμηση του χοτελ για κανέναν. Αυτό που τόνισα είναι η πολύ ώραια αύρα που νιώθω εδώ.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Καλημέρα σε όλους! Προφανώς το μέλος audi21 κάπου έχει μπέρδευτει. Τον ρώτησα με πμ ποιο είναι ακριβώς τ θέμα του κ πραγματικά δεν βλέπω να υπάρχει καμία απολύτως παρέκκλιση από τα προγράμματα κ την αντίστοιχια τιμών που πάντα είχα από όταν δημιούργησα μασάζ κ συγκεκριμένες υπηρεσίες.
Οπότε άσκοπη φλυαρία κ μικροπρεπεια χωρίς λόγο από την πλευρά του.
Υ. Γ
από την στιγμή που επέλεξα να συντηρώ ένα ομολογουμένως πολυτελή χώρο σταμάτησα να πηγαίνω κατοικον η σε χοτελ. Προτιμώ την ηρεμία κ την ομορφιά του χώρου μου. Δεν είπα ποτέ γι την εξοικονόμηση του χοτελ για κανέναν. Αυτό που τόνισα είναι η πολύ ώραια αύρα που νιώθω εδώ.


Respect!!! Κυρία!!!
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Καλημέρα σε όλους! Προφανώς το μέλος audi21 κάπου έχει μπέρδευτει. Τον ρώτησα με πμ ποιο είναι ακριβώς τ θέμα του κ πραγματικά δεν βλέπω να υπάρχει καμία απολύτως παρέκκλιση από τα προγράμματα κ την αντίστοιχια τιμών που πάντα είχα από όταν δημιούργησα μασάζ κ συγκεκριμένες υπηρεσίες.
Οπότε άσκοπη φλυαρία κ μικροπρεπεια χωρίς λόγο από την πλευρά του.
Υ. Γ
από την στιγμή που επέλεξα να συντηρώ ένα ομολογουμένως πολυτελή χώρο σταμάτησα να πηγαίνω κατοικον η σε χοτελ. Προτιμώ την ηρεμία κ την ομορφιά του χώρου μου. Δεν είπα ποτέ γι την εξοικονόμηση του χοτελ για κανέναν. Αυτό που τόνισα είναι η πολύ ώραια αύρα που νιώθω εδώ.

καλημερα σας,
υπαρχει καπου η κοστολογηση των ραντεβου
με διαρκεια ειδος κλπ
ευχαριστω πολυ
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Να γράψω κι εγώ με τη σειρά μου την εμπειρία μου μιας και έχω βρεθεί αρκετές φορές με τη Στεφανία, αλλά είχε τόσες πολλές κριτικές παρόμοιες με αυτά που θα έλεγα, οπότε το θεωρούσα περιττό. Είναι μια πολύ καλή επιλογή και στο μασάζ (στο οποίο ψάχνω κάτι παραπάνω και εκεί το βρίσκω) και στα υπόλοιπα. Επίσης νομίζω πως είναι αρκετά ξεκάθαρη με τις τιμές της. Τώρα αν σε κάποιον που βλέπει αρκετά συχνά, κάνει κάτι καλύτερο, δε νομίζω ότι είναι κατακριτέο. Εννοείται πως δε θα ενοχλούσε κανένα κάτι πιο οικονομικό. Το καλύτερο με την κοπέλα, για μένα, είναι πως σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα και όμορφα. Να σαι πάντα καλά Στεφανία Κίνας τα λέμε λιγότερο συχνά πλέον.
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
Συναγωνιστή μου μάλλον κάνεις κάποιο λάθος. Έχω βρεθεί με τη συγκεκριμένη κοπέλα σε ξενοδοχείο πριν πολύ καιρό,και στο νέο της χώρο,όσο συχνά και εσύ δηλαδή. Η τιμή ήταν ίδια για όλα τα προγράμματα χωρίς να έχει αλλάξει κάτι. Το ίδιο ξέρω και από συναγωνιστές εδώ. Από ότι ακούγεται γενικά είναι επαγγελματίας  στο μασάζ της. Ας μας πει και κανας άλλος να δούμε τι συμβαίνει όμως.  :s&m_3: :think: :headbang:

να καταθεσω κ εγω αποψη...
πριν λιγες μερες,ξανα συναντηση με την Στεφανια αν κ ειχα αρκετο καιρο να παω.
οι τιμες τις ειναι ιδιες απο τον προηγουμενο χωρο που ειχε κ δεν εγινε καμια αποπειρα απο πλευρα της για διαφορα στην χρεωση.
Η κοπελα εβαλε τα δυνατα της κ ειναι σταθερη κ στις υπηρεσιες της.
καλη συνεχεια σε ολους!
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους! Προφανώς το μέλος audi21 κάπου έχει μπέρδευτει. Τον ρώτησα με πμ ποιο είναι ακριβώς τ θέμα του κ πραγματικά δεν βλέπω να υπάρχει καμία απολύτως παρέκκλιση από τα προγράμματα κ την αντίστοιχια τιμών που πάντα είχα από όταν δημιούργησα μασάζ κ συγκεκριμένες υπηρεσίες.
Οπότε άσκοπη φλυαρία κ μικροπρεπεια χωρίς λόγο από την πλευρά του.
Υ. Γ
από την στιγμή που επέλεξα να συντηρώ ένα ομολογουμένως πολυτελή χώρο σταμάτησα να πηγαίνω κατοικον η σε χοτελ. Προτιμώ την ηρεμία κ την ομορφιά του χώρου μου. Δεν είπα ποτέ γι την εξοικονόμηση του χοτελ για κανέναν. Αυτό που τόνισα είναι η πολύ ώραια αύρα που νιώθω εδώ.
προφανως βικυ-στεφανια δεν κανω κανενα λαθος και δεν εχω κανενα δολο απο την πλευρα μου,και αυτο φαινεται οτι ποτε δεν εγραψα για κακες υπηρεσιες η κατι πουνα θιγει την εμφανιση σου,ισα ισα το αντιθετο.αυτο που εθιξα ειναι σχετικα με την τιμολογηση των υπηρεσιων σου προς τα πανω με τροπο εκδικητικο ταχα οτι εχεις καιρο να βρεθεις μαζι μου οποτε δεν ισχυει οτι ισχυε σε σχεση με το παρελθον.κατανοω οτι η κοπελα πηγε σε χωρο σαφως καλυτερο σε σχεση με το παρελθον,αλλα το 40 μιας ωρας διαρκειας του μασαζ συν τα 20 για εκτονωση σεξ,εγιναν 100 στο πληρες πακετο των δυο ωρων.ελπιζω να εγινα κατανοητος εδω μεσα.μιλαω απλα.και φυσικα οταν στην λεει η ιδια οτι ρε φιλε εχεις χαθει και δεν κανεις ραντεβου πια.δηλαδη σε σου ασκει κατηγορω επειδη δεν εχεις τακτικη επαφη μαζι της.τι δεν καταλαβαινεται; δηλαδη δυο μετρα και δυο σταθμα.στην τελικη το προβλημα δεν ειναι ουτε το δεκαρικο ουτε το εικοσαρικο τουλαχιστον για μενα αλλα η πονηρια εκμερους της.αυτα απο μενα καλα να περνατε
 

greek_mon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
61
Κριτικές
9
Like
193
Πόντοι
280
προφανως βικυ-στεφανια δεν κανω κανενα λαθος και δεν εχω κανενα δολο απο την πλευρα μου,και αυτο φαινεται οτι ποτε δεν εγραψα για κακες υπηρεσιες η κατι πουνα θιγει την εμφανιση σου,ισα ισα το αντιθετο.αυτο που εθιξα ειναι σχετικα με την τιμολογηση των υπηρεσιων σου προς τα πανω με τροπο εκδικητικο ταχα οτι εχεις καιρο να βρεθεις μαζι μου οποτε δεν ισχυει οτι ισχυε σε σχεση με το παρελθον.κατανοω οτι η κοπελα πηγε σε χωρο σαφως καλυτερο σε σχεση με το παρελθον,αλλα το 40 μιας ωρας διαρκειας του μασαζ συν τα 20 για εκτονωση σεξ,εγιναν 100 στο πληρες πακετο των δυο ωρων.ελπιζω να εγινα κατανοητος εδω μεσα.μιλαω απλα.και φυσικα οταν στην λεει η ιδια οτι ρε φιλε εχεις χαθει και δεν κανεις ραντεβου πια.δηλαδη σε σου ασκει κατηγορω επειδη δεν εχεις τακτικη επαφη μαζι της.τι δεν καταλαβαινεται; δηλαδη δυο μετρα και δυο σταθμα.στην τελικη το προβλημα δεν ειναι ουτε το δεκαρικο ουτε το εικοσαρικο τουλαχιστον για μενα αλλα η πονηρια εκμερους της.αυτα απο μενα καλα να περνατε

Εγώ δεν μπορώ να σε καταλάβω πάντως. Συγκρίνεις δύο διαφορετικά πράγματα σε αυτό που γράφεις- 1&2ωρες. Πες αλήθεια δεν συνεννοείσαι για κανένα λόγο :)  :hi: :thubsdown:
Το δεκαρικο και το εικοσαρικο όλους μας πειράζει.
Οι συναγωνιστές πάντως ξεκαθάρισαν τι συμβαίνει.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
προφανως βικυ-στεφανια δεν κανω κανενα λαθος και δεν εχω κανενα δολο απο την πλευρα μου,και αυτο φαινεται οτι ποτε δεν εγραψα για κακες υπηρεσιες η κατι πουνα θιγει την εμφανιση σου,ισα ισα το αντιθετο.αυτο που εθιξα ειναι σχετικα με την τιμολογηση των υπηρεσιων σου προς τα πανω με τροπο εκδικητικο ταχα οτι εχεις καιρο να βρεθεις μαζι μου οποτε δεν ισχυει οτι ισχυε σε σχεση με το παρελθον.κατανοω οτι η κοπελα πηγε σε χωρο σαφως καλυτερο σε σχεση με το παρελθον,αλλα το 40 μιας ωρας διαρκειας του μασαζ συν τα 20 για εκτονωση σεξ,εγιναν 100 στο πληρες πακετο των δυο ωρων.ελπιζω να εγινα κατανοητος εδω μεσα.μιλαω απλα.και φυσικα οταν στην λεει η ιδια οτι ρε φιλε εχεις χαθει και δεν κανεις ραντεβου πια.δηλαδη σε σου ασκει κατηγορω επειδη δεν εχεις τακτικη επαφη μαζι της.τι δεν καταλαβαινεται; δηλαδη δυο μετρα και δυο σταθμα.στην τελικη το προβλημα δεν ειναι ουτε το δεκαρικο ουτε το εικοσαρικο τουλαχιστον για μενα αλλα η πονηρια εκμερους της.αυτα απο μενα καλα να περνατε

και αυτο να συμβαινει που ειναι το περιεργο? Εδω στο σουβλατζιδικο της γειτονιας σου δεν πας για δυο μηνες και μετα σου κρατανε μουτρα.Αν τωρα εσενα αυτο σε χαλαει,απλα μην ξαναπας.Το να γραφεις εδω τι νοημα εχει? Προς αποφυγη παρεξηγησεων την κοπελα ουτε που την ξερω,την εχω στα υποψη για να παω καποια στιγμη, αλλα περιμενω να "πιαστω" πρωτα.
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Να γράψω κι εγώ με τη σειρά μου την εμπειρία μου μιας και έχω βρεθεί αρκετές φορές με τη Στεφανία, αλλά είχε τόσες πολλές κριτικές παρόμοιες με αυτά που θα έλεγα, οπότε το θεωρούσα περιττό. Είναι μια πολύ καλή επιλογή και στο μασάζ (στο οποίο ψάχνω κάτι παραπάνω και εκεί το βρίσκω) και στα υπόλοιπα. Επίσης νομίζω πως είναι αρκετά ξεκάθαρη με τις τιμές της. Τώρα αν σε κάποιον που βλέπει αρκετά συχνά, κάνει κάτι καλύτερο, δε νομίζω ότι είναι κατακριτέο. Εννοείται πως δε θα ενοχλούσε κανένα κάτι πιο οικονομικό. Το καλύτερο με την κοπέλα, για μένα, είναι πως σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα και όμορφα. Να σαι πάντα καλά Στεφανία κι ας τα λέμε λιγότερο συχνά πλέον.
Απλά μια διόρθωση στο προηγούμενό μου μήνυμα. Δεν βγήκα πως μπορώ να κάνω επεξεργασία.
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
καλησπέρα να σας την εμπειρια μηπως και βοηθησω ειδα την στεφανια πριν 15 μερες ηταν η 2 φορα πριν  1 χρονο η προηγουμενη εκλεισα ραντεβού για 1,5 ωρα μου εκανε μασαζ και 2 εκτονώσεις με αψογο στοματικο και πληρωσα 110ευρω νομιζω μια σχετικα λογικη τιμη
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
καλησπέρα να σας πω την εμπειρια μηπως και βοηθησω ειδα την στεφανια πριν 15 μερες ηταν η 2 φορα πριν  1 χρονο η προηγουμενη εκλεισα ραντεβού για 1,5 ωρα μου εκανε μασαζ και 2 εκτονώσεις με αψογο στοματικο και πληρωσα 110ευρω νομιζω μια σχετικα λογικη τιμη
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
και αυτο να συμβαινει που ειναι το περιεργο? Εδω στο σουβλατζιδικο της γειτονιας σου δεν πας για δυο μηνες και μετα σου κρατανε μουτρα.Αν τωρα εσενα αυτο σε χαλαει,απλα μην ξαναπας.Το να γραφεις εδω τι νοημα εχει? Προς αποφυγη παρεξηγησεων την κοπελα ουτε που την ξερω,την εχω στα υποψη για να παω καποια στιγμη, αλλα περιμενω να "πιαστω" πρωτα.
τωρα κανεις πλακα;; τι ειναι αυτα που λες;δες λιγο τι γραφεις, συγκρινεις τον σουβλατζη με κατι ασχετο;δηλαδη θα μας βαζει χερι αν κανουμε η οχι συχνα ραντεβου; για δες το λιγο
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Εγώ δεν μπορώ να σε καταλάβω πάντως. Συγκρίνεις δύο διαφορετικά πράγματα σε αυτό που γράφεις- 1&2ωρες. Πες αλήθεια δεν συνεννοείσαι για κανένα λόγο :)  :hi: :thubsdown:προφανως δεν μπορεις γενικα να καταλαβεις.διαβασε προσεκτικα λοιπον τι ακριβως εχω γραψει και ισως αργοτερα κατανοησεις αυτα που γραφω.ευχαριστω
Το δεκαρικο και το εικοσαρικο όλους μας πειράζει.
Οι συναγωνιστές πάντως ξεκαθάρισαν τι συμβαίνει.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
τωρα κανεις πλακα;; τι ειναι αυτα που λες;δες λιγο τι γραφεις, συγκρινεις τον σουβλατζη με κατι ασχετο;δηλαδη θα μας βαζει χερι αν κανουμε η οχι συχνα ραντεβου; για δες το λιγο

ασχετο? γιατι? και οι δυο σου παρεχουν κατι και εσυ εισαι πελατης (γιατι αυτο εισαι,ενας πελατης). Σου εξηγησα,αν σε χαλαει η συμπεριφορα,απλα δεν ξανασχολεισαι.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.852
Καλησπέρα κ πάλι.καταρχάς ευχαριστώ όσους ασχολήθηκαν κ άφησαν την αλήθεια να λάμψει.κατά την γνώμη μου το μέλος audi21, θα όφειλε να ζητήσει μια δημόσια συγνώμη για την αναστάτωση που προκάλεσε.. Κ θα σε παρακαλούσα να κόψεις την καραμέλα με την συχνότητα γιατί ποτέ δεν έχω ξεστόμισει κάτι τέτοιο.
Οσον αφορά την συχνότητα επανάληψης σε όποιον θέλει ν με προτιμήσει ποτέ δεν έχω κρίνει το ποσό συχνά έρχεται η όχι κάποιος. Απλά το εκτιμώ κ χαίρομαι όταν κάποιος με τιμάει με την παρουσία του. Αν στην επικοινωνία που είχαμε audi21, σου είπα χαριτολογωντας:"επ χαθήκαμε η καιρό έχεις ν έρθεις, δεν νομίζω ότι σημαίνει κάτι κακό αυτό. Εκτός αν κολλάς στις λέξεις δεν το γνωρίζω αυτό.. Επιπλέον είναι ξεκάθαρο ότι έχεις μπερδέψει τις διαρκείες των προγραμμάτων μου.   Μια γλυκιά υπενθύμιση. Έχω μια η μιάμιση η 2 ώρες πρόγραμμα με παραπάνω μασάζ κατά αντίστοιχια οπότε διαμορφώνεται αντίστοιχα κ η χρέωση. Λογικό πιστεύω.. Τώρα αν εσύ έχεις ξεχάσει τι ισχύει, εμφανίζεσαι όπως λες μέτα απ 2 χρόνια κ ζητάς κ τα ρέστα κ μιλάς με εμπάθεια κ εμμονή δεν ξέρω τι να πω.. Εγώ συνεχίζω ν φερόμαι όπως πάντα  σωστά κ τίμια σε όλους. Ας κλείσει εδώ το θέμα.
 

greek_mon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
61
Κριτικές
9
Like
193
Πόντοι
280
Audi21 επειδή είσαι τελείως βλαμμένος και συνεχίζεις,διάβασα. Τα σχόλια σου σε κάθε νημα είναι για το πόσο χρεώνει η κάθε κοπέλα. Οπότε μη μου λες να καταλάβω τι γράφεις. Το 10αρικο και το 20αρικο είναι το θέμα σου. Αυτά από μενα. Ψοφα τώρα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Audi21 επειδή είσαι τελείως βλαμμένος και συνεχίζεις,διάβασα. Τα σχόλια σου σε κάθε νημα είναι για το πόσο χρεώνει η κάθε κοπέλα. Οπότε μη μου λες να καταλάβω τι γράφεις. Το 10αρικο και το 20αρικο είναι το θέμα σου. Αυτά από μενα. Ψοφά τώρα.
μαν,δεν μιλας σωστα...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ασχετο? γιατι? και οι δυο σου παρεχουν κατι και εσυ εισαι πελατης (γιατι αυτο εισαι,ενας πελατης). Σου εξηγησα,αν σε χαλαει η συμπεριφορα,απλα δεν ξανασχολεισαι.
ασχετο...το αβαταρ σου,ειναι αρρωστια.... :respect:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom