Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Βικυ Στεφανια θα σε παρακαλουσα να αναρτησεις δημοσια το τιμοκαταλογο που αποστελεις σε p.m. για να ληξει εδω το θεμα για το αν προσφερεις η οχι σεξ
λουκα, με φπα θες να τον αναρτησει η ανευ? χαχαχαχαχ
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
σε λίγο θα μας πει τις ..επιλεκτικές..υπηρεσίες με κώδικα visual basic

if καθαρός, όμορφος, έξυπνος, E9, ακερσεκόμης, έχει δει όλες τις ταινίες Srek, υπάρχει χημεία, λυγερόκορμος, και καπεταναίος
then  :knockinb:

else  :wanker:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.443
Like
3.648
Πόντοι
456
Καλα ρε εσεις γιατι ασχολειστε αφου δεν σας κανει το κοριτσι?
Ειναι εκλεκτικη λεει ο ενας ,ειναι ρατσισμος λεει ο αλλος ,δεν εχει ξεκαθαρο τιμοκαταλογο ,δεν εχει πυροσβεση  :headbaning2:  :kneel: κλπ κλπ.

Υπαρχουν και αλλου περτικαλιες ρε παιδια.
 

papias69

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
44
Like
52
Πόντοι
0
Καλα ρε εσεις γιατι ασχολειστε αφου δεν σας κανει το κοριτσι?
Ειναι εκλεκτικη λεει ο ενας ,ειναι ρατσισμος λεει ο αλλος ,δεν εχει ξεκαθαρο τιμοκαταλογο ,δεν εχει πυροσβεση  :headbaning2:  :kneel: κλπ κλπ.

Υπαρχουν και αλλου περτικαλιες ρε παιδια.
Σωστός!!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Καλα ρε εσεις γιατι ασχολειστε αφου δεν σας κανει το κοριτσι?
Ειναι εκλεκτικη λεει ο ενας ,ειναι ρατσισμος λεει ο αλλος ,δεν εχει ξεκαθαρο τιμοκαταλογο ,δεν εχει πυροσβεση  :headbaning2:  :kneel: κλπ κλπ.

Υπαρχουν και αλλου περτικαλιες ρε παιδια.

:headbaning2: :happy:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
καταθετω προσωπικη ταπεινη αποψη
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
4  φορες την εχω συναντηση
μ αρεσει που ναι παντα χαμογελαστη

παντα πεντακαθαρη

ερωτικη κ παθιαρα οσο λιγες που χω παει
πλερωμενες η μη

ισως να χουμε καλη χημεια
ισως με γουσταρει που δεν με νοιαζει ετσι κ αλλιως
παντως εγω που αγοραζω υπηρησιες κ οχι τοσο εμφανιση(οχι οτι ειναι ασχημη)
ειναι παρα πολυ καλη
 

stefanosxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
stefania καλα;μην μασας,πειστευω να εχεις μαλια οταν συναντηθουμε παλι!με αυτα που ακους εδω περα.φιλακια γλυκα στεφανος!
 

stefanosxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
στεφανιω μικρη μου,για μενα θα εισαι για παντα  το μορω μου!κερδισες τα παντα απο μενα!δεν ακουω κανεναν!!φιλακια γλυκα.στεφανος απο επαρχια.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Φίλτατε θα μου επιτρέψεις να συμπληρώσω ότι πολύ σημαντικό είναι κάποιος να ξέρει τι θέλει ακριβώς κ τι να περιμένει βασικά από εμένα προσωπικά.. Γιατί εγώ βροντοφωναζω ότι το μασάζ είναι η μεγάλη λατρεία μου πάνω από όλα

Έτσι ακριβώς είναι Στεφανία!Την λατρεία σου την προσφέρεις με τον καλύτερο τρόπο που ξέρεις εσύ...και για ότι γίνεται μετά είναι θέμα μεταξύ εσένα και του πελάτη σου!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.072
Πόντοι
4.365
στεφανιω μικρη μου,για μενα θα εισαι για παντα  το μορω μου!κερδισες τα παντα απο μενα!δεν ακουω κανεναν!!φιλακια γλυκα.στεφανος απο επαρχια.

Και ξαναήμαρτον!  :priest:
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
H EIΔIKOTHTA MOY EINAI TO MAΣAZ. ΓNΩPIZΩ AΠANTA TA EIΔH, ME OΛEΣ TIΣ ΠAPAΛΛAΓEΣ TOYΣ, AΠO AΘΛHTIKO EΩΣ XAΛAPΩTIKO, KAI AYTO ΠOY ΟΛΟΨΥΧΑ ΠPOΣΦEPΩ EINAI AΨOΓO MAΣAZ ΣE OΛO TO ΣΩMA ME AΠOTEPO ΣKOΠO THN AΠOΛYTH TONΩΣH KAI EYEΞIA ΣΩMATOΣ KAI ΨYXHΣ KAI ΓIA TON ΣKOΠO AYTO, MAZI ME TO MAΣAZ ΠPOΣΦEPΩ MIA IΔIAITEPH XEIPONAKTIKH EKTONΩΣH. AN MEPIKEΣ ΦOPEΣ ΠPOXΩPAΩ ΣE EPΩTIKH EΠAΦH EINAI MONO EΠEIΔH KAΠOIOI ΣEBAΣTOI ΠEΛATEΣ MOY MOY TO ZHTANE, KAI MONO ΣE ΠEPIΠTΩΣH ΠOY YΠAPΞEI ANA METAΞY MAΣ KATAΛΛHΛH XHMEIA. MONO KAI MONO TOTE, KAI MONO ΩΣ ΣYMΠΛHPΩMA THΣ OΛIKHΣ EYEΞIAΣ TOY MAΣAZ!!! ΔEN TO KANΩ ME OΛOYΣ KAI ΔEN EXΩ ANAΓKH NA TO KANΩ . ΓIA AYTO TON ΛOΓO, ME OΣOYΣ TO EXΩ KANEI H ΘA TO KANΩ ΣTO MEΛΛON, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΝΑ NIΩΘOYN ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ OTI ΚΑΙ ΚΑΛΑ EINAI ΣHMANTIKOI KAI MONAΔIKOI, ΓIATI ETΣI AKPIBΩΣ  NIΩΘΩ KAI EΓΩ ΓIA AYTOYΣ!!! Σας αγαπώ όλους !!! Πολλά πολλά φιλάκια


θα σε παρακαλεσω να γραφεις με μικρα,οπως αναφερεται και στους κανονες του φορουμ.

Καλά τα λες για το μασάζ. Μια χαρά μου ακούγονται...  αλλά εκεί που θα διαφωνήσω μαζί σου είναι στα κόκκινα γράμματα και έχω προσθέση και κάτι μπλέ.

Τότε ΔΕΝ θα έπρεπε να χρεώνεις ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ, εφόσον επιλέγεις αυτούς που σε ενδιαφέρουν. Θα έπρεπε να είναι εντελώς ΔΩΡΕΑΝ οι επιπλέον ερωτικές σου υπηρεσίες.
Τουλάχιστον έτσι εμένα προσωπικά θα με έκανες να νιώθω όντως ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ και ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ.

Εάν είναι να με χρέωνες θα ένιωθα ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΑΣ ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ που θα πίστευα κιόλας ότι είμαι και καλά "σημαντικός και μοναδικός".

 :hi:

 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
H EIΔIKOTHTA MOY EINAI TO MAΣAZ. ΓNΩPIZΩ AΠANTA TA EIΔH, ME OΛEΣ TIΣ ΠAPAΛΛAΓEΣ TOYΣ, AΠO AΘΛHTIKO EΩΣ XAΛAPΩTIKO, KAI AYTO ΠOY ΟΛΟΨΥΧΑ ΠPOΣΦEPΩ EINAI AΨOΓO MAΣAZ ΣE OΛO TO ΣΩMA ME AΠOTEPO ΣKOΠO THN AΠOΛYTH TONΩΣH KAI EYEΞIA ΣΩMATOΣ KAI ΨYXHΣ KAI ΓIA TON ΣKOΠO AYTO, MAZI ME TO MAΣAZ ΠPOΣΦEPΩ MIA IΔIAITEPH XEIPONAKTIKH EKTONΩΣH. AN MEPIKEΣ ΦOPEΣ ΠPOXΩPAΩ ΣE EPΩTIKH EΠAΦH EINAI MONO EΠEIΔH KAΠOIOI ΣEBAΣTOI ΠEΛATEΣ MOY MOY TO ZHTANE, KAI MONO ΣE ΠEPIΠTΩΣH ΠOY YΠAPΞEI ANA METAΞY MAΣ KATAΛΛHΛH XHMEIA. MONO KAI MONO TOTE, KAI MONO ΩΣ ΣYMΠΛHPΩMA THΣ OΛIKHΣ EYEΞIAΣ TOY MAΣAZ!!! ΔEN TO KANΩ ME OΛOYΣ KAI ΔEN EXΩ ANAΓKH NA TO KANΩ . ΓIA AYTO TON ΛOΓO, ME OΣOYΣ TO EXΩ KANEI H ΘA TO KANΩ ΣTO MEΛΛON, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΝΑ NIΩΘOYN OTI EINAI ΣHMANTIKOI KAI MONAΔIKOI, ΓIATI ETΣI AKPIBΩΣ  NIΩΘΩ KAI EΓΩ ΓIA AYTOYΣ!!! Σας αγαπώ όλους !!! Πολλά πολλά φιλάκια


θα σε παρακαλεσω να γραφεις με μικρα,οπως αναφερεται και στους κανονες του φορουμ.


Τα θετικά είναι ότι έχουμε πλέον μια σαφή και συγκεκριμένη εικόνα για το τι ακριβώς προσφέρεται ως minimum , οπότε για όποιον είναι προτεραιότητα ο αισθησιασμός, η χαλάρωση και η εκτόνωση στον επίλογο χωρίς απαραίτητα αυτό να σημαίνει ολοκληρωμένη πράξη, ίσως αυτό να είναι ικανοποιητικό.
Και δεδομένης της ευγένειας της κοπέλας στα μηνύματα και της σωστής χρήσης της ελληνικής γλώσσας, αλλά και όσον υπόσχεται, μπορεί κάποιος να ευελπιστεί σε κάτι ποιοτικό, αισθησιακό, χωρίς άγχος, βιασύνη κλπ.

Από την άλλη, λείπουν ακόμα κάποιες λεπτομέρειες για να μπορέσει κανείς να προσεγγίσει με βεβαιότητα θετικά το όλο θέμα:
1) Η τιμή. (κάπου νομίζω πήρε το μάτι μου για 70 ;; Αν ισχύει είναι ακριβά για τα δεδομένα που υπόσχεται η ''συνεδρία''. Θα έβρισκα πολύ πιο λογική τιμή 40 ή το πολύ 50, δεδομένης και της οικονομικής κρίσης. - Αν με κάποιον ''εδενε'' περισσότερο η ''χημεία'' κλπ και γινόταν κάτι περισσότερο, θα μπορούσε να δώσει και κάτι παραπάνω ως ''δώρο'' μετά το πέρας της συνεδρίας. )

2) Μία φωτογραφία της κοπέλας, ώστε να ξέρουμε και οπτικά, με ποιαν έχουμε να κάνουμε.(Τουλάχιστον οποσδήποτε να γνωρίσουμε τα σωματικά της χαρακτηριστικά,  αν για ευνόητους λόγους θέλει να κρατήσει κρυφό το πρόσωπό της)
3) Κάποιες άλλες λεπτομέρειες.
  Βασικό :  Υπάρχει δικός σου χώρος;; (επίσης τηλέωνο επικοινωνίας)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Τα θετικά είναι ότι έχουμε πλέον μια σαφή και συγκεκριμένη εικόνα για το τι ακριβώς προσφέρεται ως minimum , οπότε για όποιον είναι
Τα θετικά είναι ότι έχουμε πλέον μια σαφή και συγκεκριμένη εικόνα για το τι ακριβώς προσφέρεται ως minimum , οπότε για όποιον είναι πρΒασικό :  Υπάρχει δικός σου χώρος;; (επίσης τηλέωνο επικοινωνίας)

ειδα φωτο και τλφ στο προφιλ της
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21

Ευχαριστώ συναγωνιστή ! 
(πράγματι είχα παραλείψει να κοιτάξω το προφίλ.)
Στην ΄φωτό με τον καθρέφτη μάλιστα θα έλεγα την βρίσκω ιδιαίτερα ελκυστική, όχι το ίδιο κολακευτική εκεί νη με το κοκκινοπό φόρεμα, ( ίσως είναι τραβηγμένες άλλη εποχή οι 2 φωτό; )
΄ Μένει το θέμα τόυ κόστους της συνεδρίας να διευκρινιστεί (για την light περίπτωση των minimum προσφερομένων) και τα περεταίρω - αν έδενε η χημεία - θα ήταν συζητήσιμα , σε λογικά πάντα πλαίσια. 
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Καλημέρα εδω στις φωτογραφίες εχει πέσει πολυ Επεξεργασία. Ειναι γεμάτουλα με κοιλιά, με πολυ κρεμασμένο  :tits2: :tits: σαν να είχε κανει πολλά παιδια :think:
Νομίζω ειναι πολλα τα χριματα που ζητάει. Αλλαο καθενας με τα γούστα του. Π.Σ αν δείνεις τα χρήματα μπροστά καταλαβαίνει τι θέλεις και αναζητάς. Αυτα καλη σας μέρα. :headbaning2: :headbaning1: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom