Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
266
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Μετά από αρκετές συναντήσεις θα σας πω κάβα τη γνώμη μου , η κοπέλα εξελίσσεται συνεχώς , κ σαν παρουσία κ σαν εμφάνιση οι υπηρεσίες είναι πολύ καλές ωραία μάλαξη καλο Μασαζ το κορμάκι της βελτιώνεται συνεχώς , εύθυμο παιδί πάντα με το χαμόγελο , το μόνο μείον που βρίσκω εγώ είναι η καθαριότητα του χώρου , καλύτερα ν έδινα κ ένα δεκάρικο παραπάνω κ να έβρισκα καθαρό περιβάλλον καθαρό μπάνιο καθαρή στεγνή πετσέτα ( οι πετσέτες είναι καθαρές αλλά όχι όπως θα έπρεπε) , όλα τα αλλά πολύ καλά
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.405
Like
16.664
Λυπάμαι αν έχεις κάποιο μικρό παράπονο . Να είσαι σίγουρος οτι κάνω το καλύτερο δυνατό γιατί τέτοιος χώρος αξίζει κ θέλω να έχει την μέγιστη ειδυλλιακή ατμόσφαιρα.
υπόσχομαι θα προσπαθήσω ν αγγιξω ακόμα περισσότερο επίπεδο ξενοδοχείακης εξυπηρέτησης..
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
266
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Λυπάμαι αν έχεις κάποιο μικρό παράπονο . Να είσαι σίγουρος οτι κάνω το καλύτερο δυνατό γιατί τέτοιος χώρος αξίζει κ θέλω να έχει την μέγιστη ειδυλλιακή ατμόσφαιρα.
υπόσχομαι θα προσπαθήσω ν αγγιξω ακόμα περισσότερο επίπεδο ξενοδοχείακης εξυπηρέτησης..
Σίγουρα δε θέλω ν θίξω καμία κατασταση , όπως κ σίγουρα δεν είναι αποτρεπτικό στο ν έρθω ξανά , άρα δεν είναι κ τόσο τραγική η κατάσταση , σίγουρα ο χώρος είναι πολύ καλός και η γειτονιά πολύ καλή με εύκολο πάρκινγκ ήσυχη κλπ, αλλά επειδή κατεβαίνουμε υπόγειο έχει περισσότερη υγρασία από ότι γενικά κ το μπάνιο θέλει ιδιαίτερη προσοχή , επειδή δουλεύω χρόνια στην καθαριότητα κ στις απολυμάνσεις ίσως ηιαυτο το καταλαβαίνω κ το βλέπω , νομίζω ένα συνεργείο με μια επίσκεψη μια δυο φορές τη βδομάδα με ένα κόστος όχι πάνω των 100 ευρώ το μήνα θα στο έκανε πιπίλα ,το ίδιο κ με πετσέτες σεντόνια με 1-2 ευρώ το σετ έχεις απίστευτο αποτέλεσμα , κ συγνώμη για την τοποθέτηση , απλά ν βοηθήσω ήθελα , να με συγχωρείς
 

NewEra21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στο χώρο και θα ήθελα μία βοήθεια για το πως μπορώ να επικοινωνήσω με την Στεφανία για περισσότερες πληροφορίες κτλπ. Ευχαριστώ εκ των Προταίρων
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.405
Like
16.664
δεν είναι πρόβλημα το κόστος απλά χρειάζεται αλλού είδους μεγαλύτερη και εταιρική χρήση ..μη νομίζεις ότι δεν το έχω ψάξει .. αν έχεις υπόψιν σου κάτι που να δέχεται ιδιωτική χρήση θα το συζητήσουμε από κοντά η πμ..πλιζ μη σπαμάρουμε άλλο εδώ.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
27
Like
17.250
Πόντοι
7.415
αν η Στεφανια βρισκοταν πιο κεντρικα,τρεις φορες τουλαχιστον το μηνα θα εβλεπε τα μουτρα μου στον χωρο της.πρεπει να την εχω επισκεφθει 4-5 φορες,με αριστες εντυπωσεις,πασα με ειχε.τα εχω ξαναγραψει αλλωστε.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.145
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336
αν η Στεφανια βρισκοταν πιο κεντρικα,τρεις φορες τουλαχιστον το μηνα θα εβλεπε τα μουτρα μου στον χωρο της.πρεπει να την εχω επισκεφθει 4-5 φορες,με αριστες εντυπωσεις,πασα με ειχε.τα εχω ξαναγραψει αλλωστε.

Το ίδιο λέω κι εγώ φίλε. Ας ήταν έστω κοντά σε μετρό/τρένο... Αλλά δυστυχώς δεν!
Έτσι βέβαια την αναπολούμε και επιθυμούμε περισσότερο από την άλλη :wink:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.809
Κριτικές
125
Like
21.651
Πόντοι
28.900
Το ίδιο λέω κι εγώ φίλε. Ας ήταν έστω κοντά σε μετρό/τρένο... Αλλά δυστυχώς δεν!
Έτσι βέβαια την αναπολούμε και επιθυμούμε περισσότερο από την άλλη :wink:
Συγχαρητήρια για τους μικρούς, μεγάλη επιτυχία!!!
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.145
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.145
Κριτικές
6
Like
6.717
Πόντοι
1.336

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
458
Κριτικές
13
Like
1.597
Πόντοι
1.071
Κ εγώ βρεθεί αρκετές φορές με την στεφάνια . Έχω καιρό να την δω ειναι η αλήθεια αλλά λόγω ανελαστικών υποχρεώσεων δεν μπορώ να την συναντώ όσο συχνά θα ήθελα .
Τα έχω ξαναπεί πως το μασάζ είναι άπαιχτο . Έχω πολύ μικρή εμπειρία στο κομμάτι αυτό αλλά από τότε που την γνώρισα δεν έχω σκοπό να αναζητήσω κάτι άλλο , τις σβήνει ,πιστευω, όλες .
Πρέπει να επικοινωνήσω μαζί της να μάθω για τις αλλαγές που έχει κάνει στο πρόγραμμα κ να πραγματοποιήσω μια συνάντηση γτ πραγματικά θα με ξεκουράσει αυτό το κορίτσι !
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.405
Like
16.664
Καλημέρες!
 

Συνημμένα

  • IMG_20240424_222651.jpg
    IMG_20240424_222651.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 49

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom