Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Καλησπέρα σε όλη την πάρεα! Αυτή ήταν λοιπόν η έκπληξη που ετοίμαζα ένας καινούργιος εκπληκτικός χώρος! Θα ήθελα να γνωστοποιήσω ότι Πέμπτη απόγευμα ως Κυριακή βράδυ θα λείψω.
 

Simplythebest

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2018
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Πρόσφατη συνάντηση με το μωρό, στον παλιό χώρο λίγο πριν μετακομίσει... super VFM, μασαζ από τα καλύτερα και πιπέτο δυνατό... σεξακι δεν δοκιμασα αλλα μαλλον αντεχει σφυροκοπημα..
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Καλημέρα σε όλους! Επέστρεψα με την καλύτερη διάθεση :) καλή εβδομάδα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ρε μάγκες... τι σκάλωμα έχετε φάει με το νέο χώρο; Το φόρουμ δεν είναι μεσιτικό γραφείο.
Κλείστε ραντεβού για μασάζ να τον δείτε αφού σας ενδιαφέρει ο χώρος περισσότερο από την ίδια την κοπέλα.

Πολύ σωστή αυτή η επισήμανση Terry!Ο χώρος από κοντά που σίγουρα θα είναι καλύτερος από τον προηγούμενο εφόσον η Στεφανία τον έφτιαξε παράλληλα με την χρήση του πρώτου...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πρόσφατη συνάντηση με το μωρό, στον παλιό χώρο λίγο πριν μετακομίσει... super VFM, μασαζ από τα καλύτερα και πιπέτο δυνατό... σεξακι δεν δοκιμασα αλλα μαλλον αντεχει σφυροκοπημα..

Πάντα έτσι είναι η Στεφανία όταν πηγαίνεις μαζί της γνωρίζοντας πως είναι και τί προσφέρει..
 

travlindude

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
23
Like
354
Πόντοι
20
Εκανα προσφατη (σχετικα) επισkεψη,μετα απο συσταση φιλου. Εξαιρετικο μασαζ,ξερει πολυ καλα, και απ τα καλυτερα happy-end ever! Βικυ-Στεφανια εισαι μια κουκλα, με πολυ class. Ο χωρος πολυ ομορφος, αφου ρωτατε ολοι, αλλα Η Βικυ-Στεφανια ειναι ολα τα λεφτα! Προσπαθω να βρω χρονο να ξανα παω και συντομα μαλιστα!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.665
Πόντοι
491
Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω εάν είναι γυμνή η Βίκυ-Στεφανία όταν κάνει μασάζ.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
210
Like
4.558
Πόντοι
9.035
Συνήθως είναι με το κιλοτάκι της... και σε χαϊδεύουν τυχαία τα στήθη της...
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.665
Πόντοι
491
Σημερινή συνάντηση με τη Βίκυ-Στεφανία: εξαιρετικός και καθαρός χώρος, χαμογελαστή παρουσία, ευδιάθετη υποδοχή!!! Θα πρέπει να βγάλει από το πρόγραμμά της τη μία ώρα, γιατί δεν φτάνει με τίποτα ... Δίωρο τουλάχιστον..... εξαιρετικό μασάζ, χαλαρωτικό, αισθησιακό, θεραπευτικό, απλά τέλειο!!!! πάνω από ώρα ήταν πάνω στο κορμί και μου χάριζε με απαλές κινήσεις χαρά κι ευχαρίστηση. Η καλύτερη εκτόνωση που ίσως είχα!! Απαλό δέρμα, μια χαρά κοπέλα είναι, πάνω από το μέσο όρο. Θετική ενέργεια, εξαιρετική ομιλήτρια... εννοείται θα ξαναπάω.... Στεφανία σ ευχαριστώ για την αισθησιακή σου παρουσία πάνω στο κορμί μου και για την ευεξία που μου έδωσες.
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Το παρακολουθω τοσο καιρο αυτο το νημα που νομιζω οτι δεν πρεπει να μενω για πολυ ακομα θεατης και να περασω στο παρασυνθημα..αρκει να ορθοποδησουμε λιγο γενικως! Ειμαστε κ κοντα ηλικιακα,ουτε καν χρονο απ οσο θυμαμαι απο ενα ποστ που αναφεροσουν στα γενεθλια σου,οποτε δε νομιζω οτι θα υπαρξει προβλημα σε συνεννοηση και επικοινωνια! Αλλα και απο περιοχη (αν δεν εχει αλλαξει με βαση οσα εχω διαβασει μεχρι τωρα) ειμαστε μια χαρα μιας και ειμαι κοντα βορεια προαστεια..Μου αρεσαν και οι φωτογραφιες σου,συνεπως η επισκεψη επιβαλλεται :)
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
524
Κριτικές
14
Like
1.787
Πόντοι
1.196
Καλημέρα Στεφανία.
ελπίζω να εργάζεσαι και σήμερα καθότι αν πάει καλά η μέρα μου το απόγευμα θα σου ρθω! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

johny131

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
24
Πόντοι
0
Συναγωνιστες, απανταει η Στεφανια σε μηνυματα μεσα απο εδω η υπαρχει αλλος τροπος επικοινωνιας αν δεν εχω ηδη το τηλεφωνο ?
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
2
Like
713
Πόντοι
96
Συναγωνιστες, απανταει η Στεφανια σε μηνυματα μεσα απο εδω η υπαρχει αλλος τροπος επικοινωνιας αν δεν εχω ηδη το τηλεφωνο ?

Μα το τηλεφωνο υπαρχει, κοιτα στο profile της!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom