Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Βίκυ Στεφάνια σου έχει τύχει ποτέ να σου αρέσει κάποιος πελάτης τόσο πολύ και να τον τρελάνεις στο σεξ? Να το γουστάρεις όσο δε πάει?
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.906
Like
27.648
Πόντοι
5.906
Βίκυ Στεφάνια σου έχει τύχει ποτέ να σου αρέσει κάποιος πελάτης τόσο πολύ και να τον τρελάνεις στο σεξ? Να το γουστάρεις όσο δε πάει?
Σίγουρα!
Και στο τέλος πληρώνει η Στεφανια!
Έχει γίνει πλούσιος ο συγκεκριμένος!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Έχω ήδη ενθουσιαστεί! Να κλείσω από τώρα; Θεσσαλονίκη έχεις δικό σου χώρο;
Πάντα κλείνω εξαιρετικούς χώρους όπου πηγαίνω Οπότε μην ανησυχείς θα έχω ένα ολοκαίνουργιο luxury σπίτι κ φυσικά το ωραιότατο κρεβατάκι του μασάζ!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Βίκυ Στεφάνια σου έχει τύχει ποτέ να σου αρέσει κάποιος πελάτης τόσο πολύ και να τον τρελάνεις στο σεξ? Να το γουστάρεις όσο δε πάει?
Θα κάνω κολάζ μία μέρα τις απορίες σου γιατί εσύ έχεις πολύ αντικρουόμενες απορίες..
Μία με ρωτάς αν θέλω οικογένεια ή αν έχω αγόρι το οποίο είναι ένα εύλογο ερώτημα, μία αυτό που αναφέρεις τώρα, μία Κρίμα που δεν κάνω τρίο και τέτοια...
Να σου πω μία αλήθεια κάποια στιγμή θα κυκλοφορήσω εγώ ένα βιβλίο με τα απομνημονεύματα του μασάζ και των εμπειριών που έχω βιωσει,να γίνει χαμός!
 
Τελευταία τροποποίηση:

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585

Θα σου πρότεινα να ετοιμάσεις, το πρόγραμμα της επόμενης χρονιάς (έστω εξαμήνου) σε έναν πίνακα με 4 στήλες.

Ημερομηνίες (από - έως) Τοποθεσία - Υπηρεσίες (με αντίστοιχο κόστος) - Διεύθυνση...

Έτσι γίνεται πλέον. το πρόγραμμα ανακοινώνεται στην αρχή της σεζόν εκάστου έτους.

Ο σωστός επαγγελματίας οφείλει να ενημερώνει έγκαιρα κ για όλα, τους δυνητικά πελάτες του..

Αν το καθιερώσεις αυτό, όλες θα πουν "κάντο όπως η Στεφανία" ..:rockon:

Θα είσαι πρωτοπόρα. Άλλωστε από σένα εξαρτάται, δεν είσαι γραφείο, δεν εμπλέκονται τρίτα πρόσωπα..

Οργάνωση χρειάζεται, δε νομίζεις? :think:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
αν , δε , βαλεις στο προγραμμα , τις πλημμυρες , τις πυρκαγιες , τους σεισμους , τις πανδημιες , το κλεισιμο της αθηνας απο επισκεψεις ξενων ηγετων , τις απεργιες, τα συλλαλητηρια και τα εργα στους δρομους , θα ξεχασουμε παίσιους , νοστραδαμους , πυθιες και τειρεσιες. το΄πε η στεφανια θα λεμε και θα γεμιζουν τους δρομους ολοι οι πιστοι σου με την φωτογραφια σου.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
αν , δε , βαλεις στο προγραμμα , τις πλημμυρες , τις πυρκαγιες , τους σεισμους , τις πανδημιες , το κλεισιμο της αθηνας απο επισκεψεις ξενων ηγετων , τις απεργιες, τα συλλαλητηρια και τα εργα στους δρομους , θα ξεχασουμε παίσιους , νοστραδαμους , πυθιες και τειρεσιες. το΄πε η στεφανια θα λεμε και θα γεμιζουν τους δρομους ολοι οι πιστοι σου με την φωτογραφια σου.
Πραγματικά δεν ξέρουμε τι θα μας ξημερώσει κάθε μέρα.. η χώρα του απρόβλεπτου
 

prkdi

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
109
Πόντοι
0
Η Πάτρα υπάρχει περίπτωση να μπει στο πρόγραμμα των επόμενων ταξιδιών;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092

prkdi

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
109
Πόντοι
0

nick3636

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε καλω αλλα δεν το σηκωνεις δεν μενω μονιμα ελλαδα τωρα ειμαι ελλαδα το τηλ μου ειναι απο αγγλια ++44
 

stormrider_80

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
28
Like
90
Πόντοι
0

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
571
Like
1.263
Πόντοι
206
Aς τοποθετηθει η ιδια η κοπελα αν και νομιζω οτι δεν κανει ραντεβου με ζευγαρια..
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.092
Καλησπέρα Στεφανία. Θα μπορούσα να έρθω με την κοπέλα μου;
καλησπέρα Αν εννοείς για σκέτο μασάζ σε εκείνη κ σε εσένα ναι βεβαίως.
Αν εννοείς για τρίγωνο κτλ ,όχι δεν προσφέρω Κάτι τέτοιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom