Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
καλησπερα το επομενο διαστημα θα εργάζεσαι?
Δεν το έχω αποφασίσει ακόμη αν θα είμαι διάθεσιμη η όχι.
Προβληματίζομαι..
Αλλά με βαριά καρδιά ψυχραιμία κ υπομονή κλίνω στο να μην είμαι ενεργή όσο διάστημα διαρκεί αυτός ο εφιάλτης..
Ούτως η άλλως κ η μετακίνηση για ν έρθει κάποιος σε εμένα είναι δυσκολο με τα σμς κτλ..
όσοι μένουν κοντά σου σαν και εμένα δεν νομίζω να είναι τόσο δύσκολο η για κάποιους που μετακινούνται λόγο δουλειάς .ενημέρωσε με όποτε μπορέσεις γιατι ενδιαφέρομαι για ραντεβού
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
Ρε γαμώτο μου, πόσο δύσκολο είναι για μερικούς να μη σκέπτονται ΜΟΝΟ με το κάτω κεφάλι? Εδώ γίνεται της καραπ$$$#ναρας με τον κωλοιό και σεις το χαβά σας!

Στεφανία 1000 μπράβο για την υπεύθυνη στάση σου! Ξέρω πόσο δύσκολο σου είναι, για το οικονομικό κομμάτι μιλάω πάντα, αλλά κάνεις το ΣΩΣΤΟ, και για κάποιους από εμάς αυτό είναι πολύ σημαντικό και εκτιμάται!!

 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.435
Like
17.054
Στεφανία 1000 μπράβο για την υπεύθυνη στάση σου! Ξέρω πόσο δύσκολο σου είναι, για το οικονομικό κομμάτι μιλάω πάντα, αλλά κάνεις το ΣΩΣΤΟ, και για κάποιους από εμάς αυτό είναι πολύ σημαντικό και εκτιμάται!!
χαίρομαι που εσύ κ όσοι με γνωρίζουν καλα, εκτιμούν την πραγματικα δύσκολη απόφαση μου να απέχω όσο χρειαστεί..
Δυστυχώς δεν διάλεξα εγώ να ξανά περνάμε τέτοιες καταστάσεις.. ούτε είναι η φύση του ανθρώπου να κάθεται όλη μέρα άπραγος η να βγαίνει μόνο για περίπατο..
Όσο σκληρή κ αν είναι η πραγματικότητα με όσο σθένος ψυχής θα πρέπει να αντέξουμε ηρωικά, μέχρι να ξεπεράσουμε όλο αυτό το μαρτύριο.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Μιας και δε μπορούμε να επισκεφτούμε το κορίτσι λόγω των πραγμάτων έτσι που γίναμε, θα έλεγα να μας πουν εμπειρίες όσοι την έχουν επισκεφθεί.
Εγω θα το κάνω με τη πρώτη ευκαιρία όταν βρεθώ Αθήνα.
επίσης θα ήθελα να ρωτήσω την ίδια αν υπήρχε κάποιος θαρραλέος εδω μέσα και έκανε μασαζ, που να το βιντεοσκοπούσαν και να ανέβαινε στο σάιτ να το βλέπαμε, τι γνώμη έχει??? :cheesy:
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
354
Like
1.754
Πόντοι
201
Μιας και δε μπορούμε να επισκεφτούμε το κορίτσι λόγω των πραγμάτων έτσι που γίναμε, θα έλεγα να μας πουν εμπειρίες όσοι την έχουν επισκεφθεί.
Εγω θα το κάνω με τη πρώτη ευκαιρία όταν βρεθώ Αθήνα.
επίσης θα ήθελα να ρωτήσω την ίδια αν υπήρχε κάποιος θαρραλέος εδω μέσα και έκανε μασαζ, που να το βιντεοσκοπούσαν και να ανέβαινε στο σάιτ να το βλέπαμε, τι γνώμη έχει??? :cheesy:

Ρε είσαι τρελός?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Μήπως θέλεις να σου βιντεοσκοπήσουμε και την εκτόνωση μετά ή την ιππασία που ακολουθεί καμια φορά;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.435
Like
17.054
Μιας και δε μπορούμε να επισκεφτούμε το κορίτσι λόγω των πραγμάτων έτσι που γίναμε, θα έλεγα να μας πουν εμπειρίες όσοι την έχουν επισκεφθεί.
Εγω θα το κάνω με τη πρώτη ευκαιρία όταν βρεθώ Αθήνα.
επίσης θα ήθελα να ρωτήσω την ίδια αν υπήρχε κάποιος θαρραλέος εδω μέσα και έκανε μασαζ, που να το βιντεοσκοπούσαν και να ανέβαινε στο σάιτ να το βλέπαμε, τι γνώμη έχει??? :cheesy:
ακόμα είμαστε στην αρχή του locked down κ άρχισαν οι περίεργες ερωτήσεις..
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
Μιας και δε μπορούμε να επισκεφτούμε το κορίτσι λόγω των πραγμάτων έτσι που γίναμε, θα έλεγα να μας πουν εμπειρίες όσοι την έχουν επισκεφθεί.
Εγω θα το κάνω με τη πρώτη ευκαιρία όταν βρεθώ Αθήνα.
επίσης θα ήθελα να ρωτήσω την ίδια αν υπήρχε κάποιος θαρραλέος εδω μέσα και έκανε μασαζ, που να το βιντεοσκοπούσαν και να ανέβαινε στο σάιτ να το βλέπαμε, τι γνώμη έχει??? :cheesy:
5 μερες καραντίνα μόνον και η κ..λα έχει χτυπησει κοκκινο! Τί άλλο θα ακουσουμε ...?
 

Ragnar(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
101
Πόντοι
0
Μιας και δε μπορούμε να επισκεφτούμε το κορίτσι λόγω των πραγμάτων έτσι που γίναμε, θα έλεγα να μας πουν εμπειρίες όσοι την έχουν επισκεφθεί.
Εγω θα το κάνω με τη πρώτη ευκαιρία όταν βρεθώ Αθήνα.
επίσης θα ήθελα να ρωτήσω την ίδια αν υπήρχε κάποιος θαρραλέος εδω μέσα και έκανε μασαζ, που να το βιντεοσκοπούσαν και να ανέβαινε στο σάιτ να το βλέπαμε, τι γνώμη έχει??? :cheesy:

Στο μασάζ της είναι άριστη!Από τις καλύτερες επιλογές.Αν σου αρέσουν οι γιοματουλες βουρ στο πατσά
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Καλά ρε παιδιά.. μη βαράτε !!! νόμιζα πως είχα μπει σε σάιτ που λέγεται bourdela.. μάλλον σας ακούστηκε περίεργο αυτό που είπα.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
Καλά ρε παιδιά.. μη βαράτε !!! νόμιζα πως είχα μπει σε σάιτ που λέγεται bourdela.. μάλλον σας ακούστηκε περίεργο αυτό που είπα.

στη Στεφανία θα πας πρώτα και κύρια για το μασάζ της γιατί αυτό ακριβώς θέλει και η ίδια. είναι σίγουρο ότι θα σου αρέσει και θα σε χαλαρώσει! όλα τα υπόλοιπα αποτελούν αποτέλεσμα χημείας και διάθεσης της στιγμής! Αφήνεσαι και όπου οδηγηθεί το πράγμα. Εγώ προσωπικά κάθε φορά περνάω καλύτερα από την προηγούμενη και αν δεν ερχόταν ο κωλοιός θα είχα πάει άλλες 2 φορές σίγουρα.
Ελπίζω να βοήθησα...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Όπως και στο προηγούμενο lockdown η Σταφανια εχει την τιμητική της!
Την θυμήθηκαν εχθροί και φίλοι μαλλον επειδή είναι διαθέσιμη στο να απαντάει......
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.435
Like
17.054
Όπως και στο προηγούμενο lockdown η Σταφανια εχει την τιμητική της!
Την θυμήθηκαν εχθροί και φίλοι μαλλον επειδή είναι διαθέσιμη στο να απαντάει......
επειδή έχουμε πολλές απαγορεύσεις κ ανατροπές δεν σημαίνει ότι σταματάνε
να αναφέρονται οι ωραίες αναμνήσεις από τους φίλους.. η ότι απαγορεύεται ν απαντάω..
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Κριτική με μια βδομάδα καθυστέρηση. Πήγα επίσκεψη στην καλαίσθητη μεζονέτα & στο ζεστό υπογειάκι της Στεφανίας μας μια μέρα πριν το γενικό λοκ ντάουν!!! Η Στεφανία φιλόξενη όπως πάντα και ζεστή. Το μασάζ της όπως πάντα δυνατό και αποτελεσματικό, σε προετοιμάζει κατάλληλα για το αισθησιακό μέρος! Τα μαγικά χέρια της με απογείωσαν για μια ακόμη φορά! Κάθε φορά θα είναι πάντα διαφορετική από την άλλη... Και βέβαια μεγάλη άνεση χρόνου και όχι με το ρολόι στο χέρι!! Υ.Γ.: Ήμουν ο τελευταίος πελάτης πριν την καραντίνα, απ ότι με ενημέρωσε θα σταματήσει και αυτή τις ημέρες του καθολικού κλεισίματος, οπότε πήρα τα κλειδιά ως ο τελευταίος επισκέπτης!!! Μόλις λήξει η απαγόρευση θα την επισκεφθώ αμέσως!! Καλή λευτεριά συναγωνιστές!!!
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Όπως και στο προηγούμενο lockdown η Σταφανια εχει την τιμητική της!
Την θυμήθηκαν εχθροί και φίλοι μαλλον επειδή είναι διαθέσιμη στο να απαντάει......

Αυτές που δεν γράφουν γιατί και καλά προσέχουν την υγεία του κόσμου και κατα τα άλλα δουλεύουν να φοβάσαι φίλε...

την καλησπέρα μου σε όλους
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Ποιες έχεις κατά νου τύπε δώσε
ονόματα να ξέρουμε ποιες να αποφύγουμε εκτός από τις φανερές μια παρέα είμαστε εδώ τα λέμε όλα μεταξύ μας:sunglasses:
Όπως και στο προηγούμενο lockdown η Σταφανια εχει την τιμητική της!
Την θυμήθηκαν εχθροί και φίλοι μαλλον επειδή είναι διαθέσιμη στο να απαντάει......

Αυτές που δεν γράφουν γιατί και καλά προσέχουν την υγεία του κόσμου και κατα τα άλλα δουλεύουν να φοβάσαι φίλε...

την καλησπέρα μου σε όλους
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Ποιες έχεις κατά νου τύπε δώσε
ονόματα να ξέρουμε ποιες να αποφύγουμε εκτός από τις φανερές μια παρέα είμαστε εδώ τα λέμε όλα μεταξύ μας:sunglasses:
Όπως και στο προηγούμενο lockdown η Σταφανια εχει την τιμητική της!
Την θυμήθηκαν εχθροί και φίλοι μαλλον επειδή είναι διαθέσιμη στο να απαντάει......

Αυτές που δεν γράφουν γιατί και καλά προσέχουν την υγεία του κόσμου και κατα τα άλλα δουλεύουν να φοβάσαι φίλε...

την καλησπέρα μου σε όλους

Εδώ είναι το νήμα της Στεφανίας. Άτοπο λοιπόν το ερώτημα.
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Δικό σου ατόπημα να αναφερθείς σε αλλες κοπέλες στο παρών νήμα αφηνοντας υπαινιγμούς ότι δουλεύουν στα κρυφά έτσι λοιπόν φυσικό και επακόλουθο ήταν να ρωτήσω σε ποιες αναφέρεσαι αφότου πέταξες την «βόμβα»
Ποιες έχεις κατά νου τύπε δώσε
ονόματα να ξέρουμε ποιες να αποφύγουμε εκτός από τις φανερές μια παρέα είμαστε εδώ τα λέμε όλα μεταξύ μας:sunglasses:
Όπως και στο προηγούμενο lockdown η Σταφανια εχει την τιμητική της!
Την θυμήθηκαν εχθροί και φίλοι μαλλον επειδή είναι διαθέσιμη στο να απαντάει......

Αυτές που δεν γράφουν γιατί και καλά προσέχουν την υγεία του κόσμου και κατα τα άλλα δουλεύουν να φοβάσαι φίλε...

την καλησπέρα μου σε όλους

Εδώ είναι το νήμα της Στεφανίας. Άτοπο λοιπόν το ερώτημα.
 

Wizofoz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
282
Πόντοι
21
Μίλησα για το τι κάνει Η ΣΤΕΦΑΝΙΑ σε αντίθεση με άλλες.
Αν δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά δικό σου πρόβλημα "φίλε"
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
Μετά τον Πέτσα βγήκε η Στεφάνια! Πέρα από την πλάκα πάντως, πριν την καραντίνα Στεφάνια μου, πρέπει να ήσουν σε πολύ καλή διάθεση και ανανεωμένη. Δυστυχώς δε σε πρόλαβα... Ελπίζω να έχεις κρατήσει την καλή σου διάθεση και θα τα πούμε σύντομα. Καλή αρχή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom