Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.657
Like
21.589
Πόντοι
5.506
καλησπέρα γλυκε μου!
Ευχαριστώ για την εμψύχωση!
Στεναχωριέμαι με πονάει πολύ που απέχω τόσες μέρες(μου φαίνεται αιώνας)από τις συναντήσεις ευεξίας..
Όμως θα τα ξεπεράσουμε κάποια στιγμή όλα αυτά τα δύσκολα κ θα επανέλθουμε δριμύτεροι!
Προς το παρόν ευκαιρία για ξεκούραση, προσωπική φροντίδα κ άσκηση κ γενικότερη ανασυγκρότηση ;)


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
την υγεία μας να έχουμε πάνω από όλα!
Όλα τα υπόλοιπα θα τα βρούμε όσο κ αν χρειαστεί ν περιμένουμε!
:rose:

Κανε υπομονή, ξεκουράσου, παρε ιδέες, αντέγραψε τεχνικές από τα διάφορα κατάλληλα βιντεακια  ;), κανε on line μαθήματα και προπονήσου καλά (χωρίς να καείς) γιατί μετά δεν θα μας προλαβαίνεις!!!!!

:rose: :rose:

 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Παίζει τίποτα πουθενά ?στείλτε pm αν ξέρει κάποιος κατι
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.090
Παίζει τίποτα πουθενά ?στείλτε pm αν ξέρει κάποιος κατι
καλησπέρα καταρχάς ότι χρειάζεσαι μπορείς να ρωτήσεις απευθείας εμένα είτε εδώ είτε να με καλέσεις.
Όπως έγραψα κ λίγο πιο πάνω επειδή βρισκόμαστε σε μια εξαιρετικά κρίσιμη φάση, τα πράγματα είναι απαγορευτικά για μασάζ κ συναντήσεις..
Υπομονή κ κουράγιο για όλους μας.
Θα επανέλθει η κανονικότητα που θα πάει.. :*
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
καλησπέρα καταρχάς ότι χρειάζεσαι μπορείς να ρωτήσεις απευθείας εμένα είτε εδώ είτε να με καλέσεις.
Όπως έγραψα κ λίγο πιο πάνω επειδή βρισκόμαστε σε μια εξαιρετικά κρίσιμη φάση, τα πράγματα είναι απαγορευτικά για μασάζ κ συναντήσεις..
Υπομονή κ κουράγιο για όλους μας.
Θα επανέλθει η κανονικότητα που θα πάει.. :*


 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.810
Πόντοι
28.900
καλησπέρα καταρχάς ότι χρειάζεσαι μπορείς να ρωτήσεις απευθείας εμένα είτε εδώ είτε να με καλέσεις.
Όπως έγραψα κ λίγο πιο πάνω επειδή βρισκόμαστε σε μια εξαιρετικά κρίσιμη φάση, τα πράγματα είναι απαγορευτικά για μασάζ κ συναντήσεις..
Υπομονή κ κουράγιο για όλους μας.
Θα επανέλθει η κανονικότητα που θα πάει.. :*


Μπράβο Στεφανία!!!
Τα ραντεβού αυτό το καιρό πρέπει να σταματήσουν για το καλό όλων μας!!!
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
Στεφανια μου υπομονή κ μόλις ξεμπερδεψουμε, με τις υπηρεσίες που προσφέρεις σε βλέπω να μη σταματάς να δουλεύεις. Με τόση κλεισούρα που φάγαμε κ τόσο υγρασία αισθάνομαι τις κλειδώσεις μου να θέλουν λάδωμα. Άσε που με κάτι προγράμματα γυμναστικής αυτές τις μέρες, εμείς οι αμαθοι, όλο κ θα τσιμπήσουμε κάποιο μυϊκό τραυματισμό. Φαντάζομαι ότι θα μπορείς να βοηθήσεις αν αφεθούμε στα χέρια σου. Ελπίζω σύντομα να είμαστε σε θέση να απολαύσουμε τη φροντίδα σου, συνδυάζοντας το τερπνόν με το ωφέλιμο
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.438
Like
17.090
Στεφανια μου υπομονή κ μόλις ξεμπερδεψουμε, με τις υπηρεσίες που προσφέρεις σε βλέπω να μη σταματάς να δουλεύεις. Με τόση κλεισούρα που φάγαμε κ τόσο υγρασία αισθάνομαι τις κλειδώσεις μου να θέλουν λάδωμα. Άσε που με κάτι προγράμματα γυμναστικής αυτές τις μέρες, εμείς οι αμαθοι, όλο κ θα τσιμπήσουμε κάποιο μυϊκό τραυματισμό. Φαντάζομαι ότι θα μπορείς να βοηθήσεις αν αφεθούμε στα χέρια σου. Ελπίζω σύντομα να είμαστε σε θέση να απολαύσουμε τη φροντίδα σου, συνδυάζοντας το τερπνόν με το ωφέλιμο
καλησπέρα ;)
Ευχαρίστως θα σε αναλάβω!
Πραγματικά αξιοποιώ κάθε μέρα ώστε ν έχω  αποθέματα ενέργειας όταν θα αποκατασταθούν πραγματα!
Είναι η τέλεια ευκαιρία για ξεκούραση κ ανανέωση!!
:*
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
Μακάρι βρε κορίτσι μου να είναι σύντομα
 

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Γλυκό μου κορίτσι
:rose:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
καλησπέρα ;)
Ευχαρίστως θα σε αναλάβω!
Πραγματικά αξιοποιώ κάθε μέρα ώστε ν έχω  αποθέματα ενέργειας όταν θα αποκατασταθούν πραγματα!
Είναι η τέλεια ευκαιρία για ξεκούραση κ ανανέωση!!
:*


Βλέπω να μοιράζεις νουμεράκια για σειρά όπως στα τυριά στο σούπερ μάρκετ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom