Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
μακάρι να υπήρχε η στοιχειώδης
ποιότητα ώστε να χαριεντιζόμασταν
με τις κορασίδες!..  :sunglasses:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
εγω πηρα χορο με μια καριολα και μολις πηγα να ακουμπησω βυζια μου λεει "dont touch tits" :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:.ξενερωσα επιτοπου της λεω δε θελω χορο και την τραβηξα απο πανω μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:μαυρο στα κωλομπαρα γενικως απο μενα
 

Επισκέπτης
εγω πηρα χορο με μια καριολα και μολις πηγα να ακουμπησω βυζια μου λεει "dont touch tits" :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:.ξενερωσα επιτοπου της λεω δε θελω χορο και την τραβηξα απο πανω μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:μαυρο στα κωλομπαρα γενικως απο μενα

πριν ποσο καιρο πηγες φιλε στο μαγαζι???,γιατι εχουν αλλαξει τα πραγματα τωρα.. :tooth:
 

papi1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Γενικώς το  star, τουλάχιστον για μένα, έχει προβεί σε διαφορετική φιλοσοφία από τα άλλα strip. Ενδεχομένως και μετά από την ενόχληση της αστυνομίας, αλλά μπορώ να πώ ότι τέτοιου είδους μαγαζιά δεν πάνε και πολύ καλά στα βόρεια προάστεια. (νυν κάτοικος Ν. Ηρακλείου 5 λεπτάκια απο το star). Άρα το αφεντικό ίσως θέλει να δοκιμάσει κάτι διαφορετικό που ίσως ανταποκρίνεται στους βόρειους. Εγώ για να φανταστείτε ούτε κατα διάνοια δεν πάω  star, γιατί έχω καταλάβει ότι πάνε να σου σερβίρουν διαφορετική υπηρεσία. Κατά δεύτερον το μαγαζιά star και alcatraz απ'ότι γνωρίζω, είναι του ίδιου ιδιοκτήτη και όμως φαίνεται η μεγάλη διαφορά σε αυτά τα 2, τουλάχιστον από άποψη κοριτσιών. (ενώ θα μπορούσε να πει τις έχω μισες-μισες για να μαζεύω και στα 2 μαγαζιά). Πάντως ενώ εγώ είμαι δίπλα αναγκάζομαι και πάω συγγρού...
 

DENIRO

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
Μεγαλη απατη το star.Πηγα προχθες κ μου ζηταγαν 50 euro για να ακουμπησω βυζια.Στον απλο χωρο δεν με αφηνε να την ακουμπησω καθολου.
Δεν θα με ξαναδουν ουτε απο εξω!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μεγαλη απατη το star.Πηγα προχθες κ μου ζηταγαν 50 euro για να ακουμπησω βυζια.Στον απλο χωρο δεν με αφηνε να την ακουμπησω καθολου.
Δεν θα με ξαναδουν ουτε απο εξω!!!

Πολυ καλα θα κανεις..!! Πες τους και ενα αι στο διαολο..
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
εγω πηρα χορο με μια καριολα και μολις πηγα να ακουμπησω βυζια μου λεει "dont touch tits" :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:.ξενερωσα επιτοπου της λεω δε θελω χορο και την τραβηξα απο πανω μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:μαυρο στα κωλομπαρα γενικως απο μενα
Και εμενα μου εχει συμβει, ειχα πιει αρκετα, σχεδον την πεταξα απο πανω μου, πρεπει να της εχωσα και κανα μπινελικι. Τσεχα ηταν νομιζω
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Και το Star καποτε ήταν από τα καλά μαγαζιά ... πάνε χρόνια βέβαια ...

Ποιος θυμάται τη Ναρίνα το μπιμπελό με τις καστανές μπουκλίτσες της ???
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Και το Star καποτε ήταν από τα καλά μαγαζιά ... πάνε χρόνια βέβαια ...

Ποιος θυμάται τη Ναρίνα το μπιμπελό με τις καστανές μπουκλίτσες της ???
Εγω θυμαμαι πριν δυο χρονια μια μουναρα Λιθουανη τυπου μπειγοτς. Επεσε πολυ λεφτο
Και μια μελαχροινη Βουλγαρα με ασημι στριγκακι και Βυζαρες. Και εκει καταθεσεις
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Γενικώς το  star, τουλάχιστον για μένα, έχει προβεί σε διαφορετική φιλοσοφία από τα άλλα strip. Ενδεχομένως και μετά από την ενόχληση της αστυνομίας, αλλά μπορώ να πώ ότι τέτοιου είδους μαγαζιά δεν πάνε και πολύ καλά στα βόρεια προάστεια. (νυν κάτοικος Ν. Ηρακλείου 5 λεπτάκια απο το star). Άρα το αφεντικό ίσως θέλει να δοκιμάσει κάτι διαφορετικό που ίσως ανταποκρίνεται στους βόρειους. Εγώ για να φανταστείτε ούτε κατα διάνοια δεν πάω  star, γιατί έχω καταλάβει ότι πάνε να σου σερβίρουν διαφορετική υπηρεσία. Κατά δεύτερον το μαγαζιά star και alcatraz απ'ότι γνωρίζω, είναι του ίδιου ιδιοκτήτη και όμως φαίνεται η μεγάλη διαφορά σε αυτά τα 2, τουλάχιστον από άποψη κοριτσιών. (ενώ θα μπορούσε να πει τις έχω μισες-μισες για να μαζεύω και στα 2 μαγαζιά). Πάντως ενώ εγώ είμαι δίπλα αναγκάζομαι και πάω συγγρού...
στα βορεια εχει το ρασπουτιν και ακομα ενα απεναντι!!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Εγώ μιλάω για παλιότερα ... 2001-2002 ... κάπου εκεί ...
 

Επισκέπτης
Εγω θυμαμαι πριν δυο χρονια μια μουναρα Λιθουανη [size=20pt]τυπου μπειγοτς.[/size] Επεσε πολυ λεφτο
Και μια μελαχροινη Βουλγαρα [size=20pt]με ασημι στριγκακι και Βυζαρες[/size]. Και εκει καταθεσεις

τετοιες περιγραφες μονο ενας σοννετιστης θα μπορουσε να κανει.. :rockon:

υποκλινομαι...
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
δεν σε κοροιδευω...
λαθος καταλαβες..
ισα ισα που καυλωσα με τις περιγραφες,γιατι τωρα τελευταια βλεπω παλι το μπειγουτς κ εκανα μια ταυτιση κ γκαυλωσα..
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Πες μου ετσι συνσονετιστη :dancing:
Η μια η Λιθουανη ηταν τετοιο αλογο. Ψιλοπλαστικη μεν, αλλα who gives a shit.κΟΠΕΡΤΟΝ Σολαριουμ κλπ
Η Βουλγαρα αν αφαιρεσεις το Θε'ι'κο προσωπο της Ευας στο σωμα ηταν ιδια. :bigdick: Μετα τους τρεις χορους γκαζωνε.
Μουνιλα σου συνιστω και σενα να διαβασεις για το Πρελουντ. εχει γελιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom