Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Για ολα αυτα σου δινω συγχαρητηρια...μεχρι εδω νομιζα οτι εισαι οκ...κ ωραιος τυπας....

Σ'αυτη την παραγραφο μου απεδειξες ποσο νεολληνας εισαι....
Επισης...με επιβεβαιωσες για ολα οσα εχω χωσει μεχρι τωρα σ'αυτο το φορουμ...
Τελος...οτι μαλακια κ να μας πεις κ να το παιξεις υπερανω....σε καταλαβαμε κοροιδοοοοο....

Αααααα κ για να μην ξεχασω....αμα μπορουσες να γαμησεις την Αστα (ακομη κ κανονιζοντας το με λεφτα)...δεν θα μιλουσες...ή καλυτερα δεν θα εκλανες...απλα θα σιωπουσες...

Το εχω πει κ σε κατι αλλα παληκαρακια...οταν ειχαμε γυρισει καποιοι απο εδω μεσα....εσεις ακομη δεν ειχατε παει/φτασει...

Τα περαστικα μου....

Αααα...κ για τους μπατσους...ρωτησε το αφεντικο...καποιες φορες ειναι εκει....αυτος ξερει γιατι του την πεφτουν.... :2funny: :2funny: :2funny:

OK, για να εκνευριστουν δυο ατομα μεσα σε μιση ωρα, παναπει εκανα το faux pas μου. Σορρυ μαγκες και Ορθη Επαναληψη που λεγαμε στο στρατο.

Δε το παιζω παλιος, ουτε... Θεος  :2funny:, απλα στο συγκεκριμενο μαγαζι εχω καποιο παρελθον και ειπα να μοιραστω τη γνωση μου με το κοινο. Αλλοι μπορει να ειναι δεκα φορες σχετικοτεροι και να εχουν πηδηξει 42 χορευτριες απο κει μεσα. Δε θα εκπλαγω, απο τα λιγα που προφτασα να διαβασω εδω τις τελευταιες 3 μερες που ανακαλυψα το σαιτ, εχω μεινει απο το ποσο πειρα υπαρχει, καθως και ποσο καλα γραφουν μερικοι (μακαρι να εγραφαν ετσι οι λεγομενοι δημοσιογραφοι). Εγω απλα θα πω αυτα που ξερω, κι εκει που πρεπει θα τα πω ολα. Στο θεμα αν το μαγαζι κλεβει, αν ειναι καθαρο, ασφαλες, μαφιοζικο, μπομπατο στα ποτα ή στο αν γαμιεσαι τρια τεταρτα να βρεις παρκιν, εκει δε χωραει μυστικοπαθειες - τα μοιραζεσαι ολα με το φιλοθεαμον κοινο. Αλλα στις γυναικες δεν ειναι το ιδιο. Πρωτον ο καθενας με τα γουστα του. Αυτη που εγω θεωρω θεα αλλος τη θεωρει μπαζο. Αυτη που εμενα με φτιχνει γιατι μου λεει την παραμυθα της με τοσο εξυπνο τροπο ωστε με κανει να διασκεδαζω καλυτερα απο με "κανονικη" παρεα αλλος τη θεωρει ντικαφεινέ και μενα μαλακα που δεν απαιτησα να μου κανει παραπανω. Ακομα χειροτερα, δε γουσταρω να κακολογω δημοσια καποια που ΕΓΩ βρισκω μπαζο ή μαλακισμενη. Αυτο ειναι προσωπικη μου υποθεση, δεν υπαρχει λογος να την κανω ρομπα τη γυναικα που κανει αλλωστε τη δουλεια της. Γι'αυτο και προτιμαω να λεω γενικοτητες για τις γυναικες. Αμα ενα μαγαζι (πχ το Status που ειναι πιο διπλα) ειναι σταθερα μαπα, ε τοτε θα πω "μαγκες μακρια". Αλλα αυτο το μαγαζι στο θεμα των γυναικων ειναι... ΟΚ. Μερικες λενε, αλλες οχι. ΕΜΕΝΑ. Εσας μπορει αλλιως. Πατε και ανακαλυψτε, εκει ειναι η ολη πλακα του σπορ.

Με την Αστα απλα δε συννενοηθηκαμε. Δεν εχω απολυτως τιποτα εναντιον της, απλα δεν ειναι ο τυπος της χορευτριας που μου αρεσει. Ειναι πανεμορφη, ναι, αλλα σα προσωπικοτητα εμενα με ξυνισε. Και παρομοιως εγω ξυνισα αυτην. Δεν ηταν αγενης, ουτε απατεωνας, ουτε βεντουζα. Παρομοιως, ουτε εγω πηγα να την πηδησω κι αυτη μου εριξε ακυρο. Απλα δεν ειμαστε εκατερωθεν το στυλ του αλλου. Ειμαι σιγουρος οτι ειναι κανονι στο κρεβατι, αλλα αυτο δεν ηταν το ζητουμενο. Ειμαι επισης σιγουρος οτι ειναι μια χαρα κοπελλα, απλα αυτο που ΕΓΩ θελω να αποκομισω οταν παω στο χορευταδικο δεν ειναι ευκολο μ'αυτην. Πεστα κρεμασταρια αν θες. Κανενα προβλημα. Πες οτι ειμαι κοροιδο που παω στα ιδρυματα για τους λογους που παω. Δε θα με χαλασει, διοτι εγω ειμαι σαφης γιατι παω και τι αποκομιζω για τα φραγγα που δινω (οσα δινω), και οτι και να πουνε οι αλλοι δεν θα το αλλαξει αυτο.

Οσο για το αφεντικο, του εχω ψευτομιλησει (δε το παιζω κολληταρι, πελατης ειμαι, αυστηρα) απο πριν παρει το μαγαζι το 06, κι επισης εχω ακουσει καποιες ιστοριες περι του γιατι κανουν τα καμαρια μας της ΕΛΑΣ αυτα που κανουν. Αλλα ειπαμε οτι δε πεταμε φημες δημοσια.

Τελος, μετα απο 20 χρονια μεταναστης (στην Ελλαδα πηγαινοερχομαι περιπου 3 μηνες ετησιως), το να με πουνε Νεοελληνα ειναι μαλλον συγκινητικο. Η μανα μου μου ελεγε να μη φυγω για να μην αφελληνιστω.  :grin:

Σορρυ ξανα αν εθιξα καποιους, επρεπε ισως να μαθω τα ηθη και τα εθιμα του λαου εδω πριν γραψω. Αλλα εντυπωσιαστηκα τοσο με την ποιοτητα των posts που βιαστηκα να γραψω.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
καλως ορισες λοιπον,
οπως θα διαπιστωσες ηδη, το αιμα βραζει σε αυτο το φορουμ.(αλλωστε αυτο ειναι απαραιτητο ετσι ωστε
οταν φτασει η στιγμη να γινει καγκελο το εργαλειο, τοτε να πεταει φωτιες )
διαβασε πιο πολυ και πιο πολλα και θα καταλαβεις. ;)

 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

καλως ορισες λοιπον,
οπως θα διαπιστωσες ηδη, το αιμα βραζει σε αυτο το φορουμ.(αλλωστε αυτο ειναι απαραιτητο ετσι ωστε
οταν φτασει η στιγμη να γινει καγκελο το εργαλειο, τοτε να πεταει φωτιες )
διαβασε πιο πολυ και πιο πολλα και θα καταλαβεις. ;)

Γρήγορα θα καταλάβει ότι δεν χρειάζεται να απολογηθεί σε κανέναν ούτε κ να γράφει σεντόνια για να εξηγεί, τζάμπα κόπος...
 

Επισκέπτης
OK, για να εκνευριστουν δυο ατομα μεσα σε μιση ωρα, παναπει εκανα το faux pas μου. Σορρυ μαγκες και Ορθη Επαναληψη που λεγαμε στο στρατο.

Δε το παιζω παλιος, ουτε... Θεος  :2funny:, απλα στο συγκεκριμενο μαγαζι εχω καποιο παρελθον και ειπα να μοιραστω τη γνωση μου με το κοινο. Αλλοι μπορει να ειναι δεκα φορες σχετικοτεροι και να εχουν πηδηξει 42 χορευτριες απο κει μεσα. Δε θα εκπλαγω, απο τα λιγα που προφτασα να διαβασω εδω τις τελευταιες 3 μερες που ανακαλυψα το σαιτ, εχω μεινει απο το ποσο πειρα υπαρχει, καθως και ποσο καλα γραφουν μερικοι (μακαρι να εγραφαν ετσι οι λεγομενοι δημοσιογραφοι). Εγω απλα θα πω αυτα που ξερω, κι εκει που πρεπει θα τα πω ολα. Στο θεμα αν το μαγαζι κλεβει, αν ειναι καθαρο, ασφαλες, μαφιοζικο, μπομπατο στα ποτα ή στο αν γαμιεσαι τρια τεταρτα να βρεις παρκιν, εκει δε χωραει μυστικοπαθειες - τα μοιραζεσαι ολα με το φιλοθεαμον κοινο. Αλλα στις γυναικες δεν ειναι το ιδιο. Πρωτον ο καθενας με τα γουστα του. Αυτη που εγω θεωρω θεα αλλος τη θεωρει μπαζο. Αυτη που εμενα με φτιχνει γιατι μου λεει την παραμυθα της με τοσο εξυπνο τροπο ωστε με κανει να διασκεδαζω καλυτερα απο με "κανονικη" παρεα αλλος τη θεωρει ντικαφεινέ και μενα μαλακα που δεν απαιτησα να μου κανει παραπανω. Ακομα χειροτερα, δε γουσταρω να κακολογω δημοσια καποια που ΕΓΩ βρισκω μπαζο ή μαλακισμενη. Αυτο ειναι προσωπικη μου υποθεση, δεν υπαρχει λογος να την κανω ρομπα τη γυναικα που κανει αλλωστε τη δουλεια της. Γι'αυτο και προτιμαω να λεω γενικοτητες για τις γυναικες. Αμα ενα μαγαζι (πχ το Status που ειναι πιο διπλα) ειναι σταθερα μαπα, ε τοτε θα πω "μαγκες μακρια". Αλλα αυτο το μαγαζι στο θεμα των γυναικων ειναι... ΟΚ. Μερικες λενε, αλλες οχι. ΕΜΕΝΑ. Εσας μπορει αλλιως. Πατε και ανακαλυψτε, εκει ειναι η ολη πλακα του σπορ.

Με την Αστα απλα δε συννενοηθηκαμε. Δεν εχω απολυτως τιποτα εναντιον της, απλα δεν ειναι ο τυπος της χορευτριας που μου αρεσει. Ειναι πανεμορφη, ναι, αλλα σα προσωπικοτητα εμενα με ξυνισε. Και παρομοιως εγω ξυνισα αυτην. Δεν ηταν αγενης, ουτε απατεωνας, ουτε βεντουζα. Παρομοιως, ουτε εγω πηγα να την πηδησω κι αυτη μου εριξε ακυρο. Απλα δεν ειμαστε εκατερωθεν το στυλ του αλλου. Ειμαι σιγουρος οτι ειναι κανονι στο κρεβατι, αλλα αυτο δεν ηταν το ζητουμενο. Ειμαι επισης σιγουρος οτι ειναι μια χαρα κοπελλα, απλα αυτο που ΕΓΩ θελω να αποκομισω οταν παω στο χορευταδικο δεν ειναι ευκολο μ'αυτην. Πεστα κρεμασταρια αν θες. Κανενα προβλημα. Πες οτι ειμαι κοροιδο που παω στα ιδρυματα για τους λογους που παω. Δε θα με χαλασει, διοτι εγω ειμαι σαφης γιατι παω και τι αποκομιζω για τα φραγγα που δινω (οσα δινω), και οτι και να πουνε οι αλλοι δεν θα το αλλαξει αυτο.

Οσο για το αφεντικο, του εχω ψευτομιλησει (δε το παιζω κολληταρι, πελατης ειμαι, αυστηρα) απο πριν παρει το μαγαζι το 06, κι επισης εχω ακουσει καποιες ιστοριες περι του γιατι κανουν τα καμαρια μας της ΕΛΑΣ αυτα που κανουν. Αλλα ειπαμε οτι δε πεταμε φημες δημοσια.

Τελος, μετα απο 20 χρονια μεταναστης (στην Ελλαδα πηγαινοερχομαι περιπου 3 μηνες ετησιως), το να με πουνε Νεοελληνα ειναι μαλλον συγκινητικο. Η μανα μου μου ελεγε να μη φυγω για να μην αφελληνιστω.  :grin:

Σορρυ ξανα αν εθιξα καποιους, επρεπε ισως να μαθω τα ηθη και τα εθιμα του λαου εδω πριν γραψω. Αλλα εντυπωσιαστηκα τοσο με την ποιοτητα των posts που βιαστηκα να γραψω.

Λοιπον...

Εκανες κ συνεχιζεις να κανεις το ιδιο λαθος...

Δεν αναφερεις κανενα αλλο ονομα....δεν μιλας για καμια αλλη στριπερ...καμια αναφορα....κ στο 1ο ποστ...κ στο 2ο...ομως αναφερεις την Αστα...ε...γαμησε τα....εχεις ενα προβλημα με το γκομενακι....δεν γραφω ως νταβας...ως γαμιας...ως φιλος...ως τιποτα σχετικο με τη γκομενα...απλα δεν γουσταρω αυτο που γινεται...το θεωρω μεγαλη μαλακια να λες ετσι κ να εννοεις κοκορετσι...ετσι δεν ειναι ??? μια μας λες ν'ανακαλυψουμε τη μαγεια του στριπτιζειν...κ απ'την αλλη μας αναφερεις παραδειγμα...κ μαλιστα τρανταχτο...εεε....χαζομαρα...βγαινεις ακυρος μονος σου....τελος για την αστα...γραψε οτι γουσταρεις...απλα το επισημαινω....για να καταλαβεις τι υφος εχεις...κ γιατι στην επεσα..(για αρχη).

Οσο για το αφεντικο...μερικα απ'αυτα που ακουγονται σαν φημες...ισχυουν κ στην πραγματικοτητα...οποιος παιζει με τη φλογα καιγεται (καμια φορα)...

Αμα εισαι κι εσυ μεταναστης...κατι μου θυμιζεις.... ;) ;) ;)....Το μονο που θα πω ειναι πως η νοοτροπια δεν αλλαζει...οπου κι αν ζεις...απλα μια ερωτηση...γεννηθηκες κ μεταναστευσες απ'τα βουνα ή απ'την πολη ? εχει διαφορα...οσο κι αν δεν το ασπαζονται πολλοι...

Αααα...κ δεν εθιξες κανενα....συνεχισε να ποσταρεις....γουσταρουμε νεα προσωπα...κ νεες διηγησεις....απλα να θυμασαι οτι δεν διαβαζουν μονο παιδακια κ φτωχομπινεδες το φορουμ...ξερουμε να συζηταμε πολιτισμενα κ διαθετουμε σοβαροτητα οταν θελουμε...

 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Απο Αθηνα μεταναστευσα. Εδω μεγαλωσα. Στα ιδρυματα πηγαινα αραια και που οταν κατεβαινα απο πανω (οπου ειναι αυτο το πανω  :grin:) αλλα εγινα τακτικος απο την εποχη που τα εξυνα στον ΕΣ (πηγα μεγαλος). Θα γραψω σε καμμια φαση και συγκριση του ελληνικου με το ξενο κωλομπαρο. Σε αλλο σεντονι ομως, τωρα τρεχω.

Θα δειτε οτι το στυλ μου γενικοτερα ειναι να γραφω σεντονια, αλλα σχετικα αραια (αφου φυγει η πρωτη καψα). Ειμα γενικοτερα του μπλα-μπλα (και στα χορευταδικα παρομοιως).

Απολογουμαι διοτι εδω δεν ειναι τα χωραφια του μπαμπα μου, κι αμα σπαστηκανε δυο παλιοι παναπει εκανα μαλακια. Ακομα κι αν εμενα μου φαινεται οτι ΔΕΝ εκανα μαλακια. Αλλα ηθη κι εθιμα. Πως δε πα να αρχισεις τα ουισκια στη Σαουδικη Αραβια? Ετσι. Οταν ειμαι παλιος εγω σε αλλα φορουμ (φορα μαλλον) αυτη τη νοοτροπια μου αρεσει να βλεπω στουσ νεους. Netiquette που λεγαμε.

Ο μονος λογος που ανεφερα κατ'αρχας την συγκεκριμενη κοπελλα ειναι οτι (1) αναφερθηκε σε προηγουμενη κριτικη και (2) ειναι αναμφιβολλα η ωραιοτερη εκει μεσα και τραβαει προσοχη (3) υπογραμμιζει το επιχειρημα οτι δεν ειναι παντα η ωραιοτερη σ'ενα μαγαζι που σε φτιαχνει καλυτερα, οτι κι αν ειναι αυτο που πας να παρεις απο το σπορ (φραπες, καλη παρεα, GFE, ριλαξ απο δουλεια κλπ). Απο κει και περα απαντησα σ'αυτα που μου 'πανε. Τωρα αμα θελει κανεις να μου κανει τζαμπα ψυχαναλυση, ελευθερα, δε θα παρεξηγηθουμε.

Αυτα, διοτι εχουμε και μεροκαματο.
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
ειμαι τακτικός θαμωνας στο συγκεκριμένο και όχι μόνο.το κατατασσω λοιπον στα 3 καλυτερα της αθηνας ανεπιφυλακτα.ιδιαιτερα τον τελευταιο ενα χρονο η ποιοτητα εχει ανεβει κατακορυφα. Π-Σ-Κ οι κοπελες ξεπερνουν τις 20,μεσοβδομαδα γυρω στις 15. ανω του 50% αυτων ειναι ομορφες εως θεες... μπαζα θα χαρακτηριζα κανα πενταρι το πολυ αλλα γουστα ειναι αυτα!τα ποτα πολυ καθαρα.το προσωπικο σχεδον αψογο (με 2-3 εξαιρεσεις καμια φορα).το δυνατοτερο ομως σημειο του μαγαζιου για μενα ειναι τα live show που εχει.τις περισσοτερες φορες , μην πω ολες και φανω υπερβολικος,  τα λεσβιακα ειναι περα για περα αληθινα.το sex show (αντρας-γυναικα) πιστευω πουθενα δεν ειναι αληθινο,ουτε στο star λοιπον.το συνιστώ λοιπον ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ και θα προτεινα στο φιλο reality33 να ξαναπαει να το αξιολογησει καλυτερα μηπως και επεσε στην περιπτωση!
P.S.1 αν μπορει καποιος Mod να βαλει την κριτικη μου στον καταλογο γιατι εγω δεν μπορω!
P.S.2 firespirit η μερα που θα ξαναπαμε πλησιαζει!ετοιμασου!!!!!!!!!!!
 

firespirit

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
αχ ρε erasitexni τι μου ειπες τωρα...ποια μερα δεν μου ειπες μονο..α και να σου πω και να παμε θα κανεις τιποτα με καμια αλλη εκτος απο τον ερωτα σου???
παιδια ειναι το καλλυτερο μαγαζι που υπαρχει στην αθηνα.κατι ακουσα και για ενα αλλο αλκατραζ το λενε.
εχουν παει κατι γνωστοι μου και μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλο εχει τα show που εχει και το  star και πανω κατω τα πιπινια που εχει και το star γιατι ο erasitexnis καπου το ακουσε και μου το ειπε οτι το εχει αυτος που εχει και το star.
p.s.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Τα show όπως και στο Alkatraz είναι από τα καλύτερα, το περιβάλλον και το προσωπικό το ίδιο, τα κορίτσια πολλά σε αξιοπρεπές επίπεδο και περνάς ευχάριστα την ώρα, αλλά ως εκεί
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Τα show όπως και στο Alkatraz είναι από τα καλύτερα, το περιβάλλον και το προσωπικό το ίδιο, τα κορίτσια πολλά σε αξιοπρεπές επίπεδο και περνάς ευχάριστα την ώρα, αλλά ως εκεί

Πάντως χθες το βράδυ που πήγα καλά ήταν (πήγα βέβαια και αργά..), απλά μια απορία.. Οι γκόμενες που δουλεύουν στο star, δουλεύουν κ στο alcatraz?...!!  :huh:

 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Επισκεψη στο ιδρυμα μετα απο καιρο χτες βραδυ (Σαββατοβραδο). Big time κατηφορος. Δε ξερω αν ειναι ο Αυγουστος ή οι προσφατες τρυφεροτητες της ΕΛΑΣ προς το συγκεκριμενο μαγαζι, αλλα χαλι μαυρο. Κοσμο ειχε, αρκετο θα ελεγα για Αυγουστο, κι αρκετες εργατριες επισης αν και μαλλον Βου και Γου διαλογης-με μια δυο εξαιρεσεις παντα που δεν ειχα την ευκαιρια να γνωρισω πριν φυγω. Απο τις γνωστες μου μονο μια δυο, οχι απ' τις καλες. Σοου δεν ειχε καθολου μεχρι τις 2 παρα οταν και ειπα "δε γαμιε" και την εκανα. Μονο το κλασσικο γυρω-γυρω απ'το σωληνα. Αυτο που με χαλασε πραγματικα ηταν η απολυτη εκβιομηχανιση της εμπειριας. 2 λεπτα αφου ειχα κατσει (προς τιμην τους τα γκαρσονια με θυμηθηκαν και μου εδωσαν τον παραδοσιακο καναπε μου) επεσαν σα τις μυγες πανω μου κι αρχισαν τα τροπαρια "χουρο-πουτο" πριν προφτασω καλα-καλα να ανοιξω την κοκακολα μου. Μετα απο 5-6 "ελα μετα μωρη, μολις μπηκα" ειπα να δω τι παιζει τελος παντων και ειπα σε μια να κατσει. Ομως με το που ειπαμε τις κλασσικες παπαριες "απο που εισαι; εγω απο κει", αυτη αρχισε το "να παρω ενα ακομα πουτακι;" μετα απο 3λεπτο και την ξαπεστειλα. Ειπα να παρω και κανα χουρο με μια αλλη αλλα αρχισε τα "οχι εκει, ουτε αυτα μην ακουμπας" και εριξα παρομοιως ακυρο. Μια ειχε το θρασος να μου ζητησει 50 γιουρα για "special dance" για να ακουμπησω τα βυζια της. Οι λεξεις "παλιοχαμουρα" και "ουστ" ηρθαν αμεσα στο μυαλο μου, αλλα η μαμα μου μου εμαθε τροπους και απλα ζητησα το λογαριασμο. Πηγα στο Τουττι αντ'αυτου οπου οι κοπελλες εκαναν σαν να βρηκαν τον χαμενο πατερα τους οταν με ειδαν και περασα μπεϊκα μεχρι πρωϊας. Σταρ τερμα μεχρι το Σεπτεμβριο το νωριτερο. Κριμα το μαγαζι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Επισκεψη στο ιδρυμα μετα απο καιρο χτες βραδυ (Σαββατοβραδο). Big time κατηφορος. Δε ξερω αν ειναι ο Αυγουστος ή οι προσφατες τρυφεροτητες της ΕΛΑΣ προς το συγκεκριμενο μαγαζι, αλλα χαλι μαυρο. Κοσμο ειχε, αρκετο θα ελεγα για Αυγουστο, κι αρκετες εργατριες επισης αν και μαλλον Βου και Γου διαλογης-με μια δυο εξαιρεσεις παντα που δεν ειχα την ευκαιρια να γνωρισω πριν φυγω. Απο τις γνωστες μου μονο μια δυο, οχι απ' τις καλες. Σοου δεν ειχε καθολου μεχρι τις 2 παρα οταν και ειπα "δε γαμιε" και την εκανα. Μονο το κλασσικο γυρω-γυρω απ'το σωληνα. Αυτο που με χαλασε πραγματικα ηταν η απολυτη εκβιομηχανιση της εμπειριας. 2 λεπτα αφου ειχα κατσει (προς τιμην τους τα γκαρσονια με θυμηθηκαν και μου εδωσαν τον παραδοσιακο καναπε μου) επεσαν σα τις μυγες πανω μου κι αρχισαν τα τροπαρια "χουρο-πουτο" πριν προφτασω καλα-καλα να ανοιξω την κοκακολα μου. Μετα απο 5-6 "ελα μετα μωρη, μολις μπηκα" ειπα να δω τι παιζει τελος παντων και ειπα σε μια να κατσει. Ομως με το που ειπαμε τις κλασσικες παπαριες "απο που εισαι; εγω απο κει", αυτη αρχισε το "να παρω ενα ακομα πουτακι;" μετα απο 3λεπτο και την ξαπεστειλα. Ειπα να παρω και κανα χουρο με μια αλλη αλλα αρχισε τα "οχι εκει, ουτε αυτα μην ακουμπας" και εριξα παρομοιως ακυρο. Μια ειχε το θρασος να μου ζητησει 50 γιουρα για "special dance" για να ακουμπησω τα βυζια της. Οι λεξεις "παλιοχαμουρα" και "ουστ" ηρθαν αμεσα στο μυαλο μου, αλλα η μαμα μου μου εμαθε τροπους και απλα ζητησα το λογαριασμο. Πηγα στο Τουττι αντ'αυτου οπου οι κοπελλες εκαναν σαν να βρηκαν τον χαμενο πατερα τους οταν με ειδαν και περασα μπεϊκα μεχρι πρωϊας. Σταρ τερμα μεχρι το Σεπτεμβριο το νωριτερο. Κριμα το μαγαζι.

ξενεραααααααα!!!!!!!!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Επισκεψη στο ιδρυμα μετα απο καιρο χτες βραδυ (Σαββατοβραδο). Big time κατηφορος. Δε ξερω αν ειναι ο Αυγουστος ή οι προσφατες τρυφεροτητες της ΕΛΑΣ προς το συγκεκριμενο μαγαζι, αλλα χαλι μαυρο. Κοσμο ειχε, αρκετο θα ελεγα για Αυγουστο, κι αρκετες εργατριες επισης αν και μαλλον Βου και Γου διαλογης-με μια δυο εξαιρεσεις παντα που δεν ειχα την ευκαιρια να γνωρισω πριν φυγω. Απο τις γνωστες μου μονο μια δυο, οχι απ' τις καλες. Σοου δεν ειχε καθολου μεχρι τις 2 παρα οταν και ειπα "δε γαμιε" και την εκανα. Μονο το κλασσικο γυρω-γυρω απ'το σωληνα. Αυτο που με χαλασε πραγματικα ηταν η απολυτη εκβιομηχανιση της εμπειριας. 2 λεπτα αφου ειχα κατσει (προς τιμην τους τα γκαρσονια με
θυμηθηκαν και μου εδωσαν τον παραδοσιακο καναπε μου) επεσαν σα τις μυγες πανω μου κι αρχισαν τα τροπαρια "χουρο-πουτο" πριν προφτασω καλα-καλα να ανοιξω την κοκακολα μου. Μετα απο 5-6 "ελα μετα μωρη, μολις μπηκα" ειπα να δω τι παιζει τελος παντων και ειπα σε μια να κατσει. Ομως με το που ειπαμε τις κλασσικες παπαριες "απο που εισαι; εγω απο κει", αυτη αρχισε το "να παρω ενα ακομα πουτακι;" μετα απο 3λεπτο και την ξαπεστειλα. Ειπα να παρω και κανα χουρο με μια αλλη αλλα αρχισε τα "οχι εκει, ουτε αυτα μην ακουμπας" και εριξα παρομοιως ακυρο. Μια ειχε το θρασος να μου ζητησει 50 γιουρα για "special dance" για να ακουμπησω τα βυζια της. Οι λεξεις "παλιοχαμουρα" και "ουστ" ηρθαν αμεσα στο μυαλο μου, αλλα η μαμα μου μου εμαθε τροπους και απλα ζητησα το λογαριασμο. Πηγα στο Τουττι αντ'αυτου οπου οι κοπελλες εκαναν σαν να βρηκαν τον χαμενο πατερα τους οταν με ειδαν και περασα μπεϊκα μεχρι πρωϊας. Σταρ τερμα μεχρι το Σεπτεμβριο το νωριτερο. Κριμα το μαγαζι.
φίλε πιστοποιώ απόλυτα αυτά που γράφεις
χθες έκανα κι εγώ στριποσκάουτ
και ο δρόμος με έβγαλε στο σταρ..
είναι η πρώτη φορά που είδα [και έκανα]
προσωπικό χορό χωρίς ούτε ένα άγγιγμα!..
για φραπέ μη συζητήσουμε......  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid:
δεν ήταν όλες οι κοπέλες έτσι [χάλια]
όμως γενικά παρατήρησα ότι και σε άλλα άτομα 
με διάφορες κινήσεις τους κατέβαζαν τα χέρια,
και τους απέτρεπαν απ'το να αγγίζουν
το θησαυρό!..  :2funny:  :2funny:  :tickedoff:  :tickedoff: 
ξεχώρισα κάνα δυο καλά αράμπικα κομμάτια παρόλο
που δεν είναι του γούστου μου...
το σόου επίσης ξενέρωτο και άτονο 
με μοναδική εξαίρεση
τη ρωσίδα στη ντουζιέρα
;)  ;)
γενικά ένα μαγαζί που τείνει
στην κατηγορία κωλόμπαρο με άρτους κ' θεάματα
από την άποψη ότι είναι μόνο
για κεράσματα πουτών
και δεν αποτελεί σε καμιά περίπτωση, συνέχεια της
χρυσής και ήδη μυθικής εποχής
των περισσοτερων στριπ
όπου ο αισθησιασμός
επικρατούσε περισσότερο
από κάθε άλλο στέκι του αγοραίου έρωτα..  ;)
καληνύχτα και περαστικά!..

μίνι ρόστερ..
ξανθιά βικτώρια
ξανθιά αντζέλικα
ρωσίδα στη ντουζιέρα
άννα αράμπικα 1
αράμπικα 2
λοιπά ξανθά τεμάχια  :boobies:  :boobies: 
ξανθιά από baby o πειραιώς,
μελαχρινό καλλιτεχνικής
εμφάνισης από άλλο στριπ μεταγραφή
το οποίο δυστυχώς δεν ενθυμούμαι  :headbang: 
κορασίδες από τσεχία
με ρουμάνικη όψη και αδιάφορη
εμφάνιση... λοιπές κορασίδες....  :jerking: 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
]


μίνι ρόστερ..
ξανθιά βικτώρια
ξανθιά αντζέλικα
ρωσίδα στη ντουζιέρα
άννα αράμπικα 1
αράμπικα 2
λοιπά ξανθά τεμάχια  :boobies:  :boobies: 
ξανθιά από baby o πειραιώς,
μελαχρινό καλλιτεχνικής
εμφάνισης από άλλο στριπ μεταγραφή
το οποίο δυστυχώς δεν ενθυμούμαι  :headbang: 
κορασίδες από τσεχία
με ρουμάνικη όψη και αδιάφορη
εμφάνιση... λοιπές κορασίδες....  :jerking: 

καλα ρε νικ,ποτε επιτελους θα αλλαξεις?ποτε θα αρχισεις να θυμασαι?ποτε θα σταματησει να επερχεται η ληθη της τριτης ηλικιας?εισαι πιτσιρικος και δεν δικαιολογειται να μην καταγραφεις στον σκληρο δισκο της παρεγκεφαλιδας ολα τα τεμαχια...πληρης καταγραφη..να μην σου ξεφευγει καμμια...ακουσες?
 

Επισκέπτης
καλα ρε νικ,ποτε επιτελους θα αλλαξεις?ποτε θα αρχισεις να θυμασαι?ποτε θα σταματησει να επερχεται η ληθη της τριτης ηλικιας?εισαι πιτσιρικος και δεν δικαιολογειται να μην καταγραφεις στον σκληρο δισκο της παρεγκεφαλιδας ολα τα τεμαχια...πληρης καταγραφη..να μην σου ξεφευγει καμμια...ακουσες?

δεν καταλαβες,το ροστερ αλλος το κραταγε,αυτος χαριεντυζοταν με τις κωλομπαρουδες.. :rolleyes:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
λέτε εσείς ότι θέλετε  :grin:
εγώ δε θέλω πια ούτε τον τίτλο
του μάστερ φράπανταρ ούτε να πηγαίνω
σε ιδρύματα.. τέλος.  :'(
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
θα γυρίσω με χαλαρούς ρυθμούς στις
παλιές μου συνήθειες..  ;)
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Μία Ναρίνα, σγουρο-καστανομάλλα μικρόσωμη σαν μπιμπελο υπάρχει ακόμα ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom